hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kozlovský kopec

10.7.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 10.7.2011
  • zobrazeno již 13x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 5,2 km
převýšení: 234 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK ISCAREX
Aleš Stránský
Kozlovská 847
560 02 Česká Třebová
mobil 724 213 134

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2516

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Tučný Jan4713
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Bielčik Jindřich4012
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Šrůtek Stanislav589
Ouřecká Renáta709
Hrdina Jaroslav479
Vacarda Vladimír599

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 10.07.2011, 11:11
  • zobrazeno již 981x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:19:2935
2MJ629Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:4331
3MJ13100Cink MartinAC Pardubice9400:20:2927
4MJ51111Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:1724
5MJ5359Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3322
6MJ58103Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:24:5420
7MJ6167Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:25:1319
8MJ7178Bednář PetrDolní Čermná9300:25:5718
9MJ1115Macek JanLitovel9300:38:4117

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5235
2MA297Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:1131
3MA36Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:19:2027
4MA514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3724
5MA891Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:19:5122
6MA1085Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:0620
7MA1490Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3719
8MA15112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:4118
9MA1647Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4517
10MA1938Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:0616
11MA20106Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:21:0815
12MA233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:21:2514
13MA2432Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:2813
14MA29120Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2412
15MA30121Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:2611
16MA3148Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3110
17MA3380Doleček JosefPřívrat7900:22:469
18MA3789Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:058
19MA4386Zachař JiříSruby7200:23:437
20MA47116Hartman KarelOMT Pardubice7700:23:596
21MA5693Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:515
22MA5960Marhold PetrChoceň7800:24:554
23MA6525Marhold LubošChoceň7700:25:233
24MA68124Kalous PetrSK Žamberk7700:25:372
25MA7252Vrba TomášAS Bystré8600:25:581
26MA7727Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:26:501
27MA7868Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:541
28MA8939Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:511
29MA99127Hromádka AlešRadio hey8000:31:301

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:19:4835
2MB998Soukup RadomírAC Tábor6800:20:0131
3MB1224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1227
4MB1726Škapa MarekX-Air Ostrava7100:20:4924
5MB2295Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:1822
6MB2645Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:21:5820
7MB2773Buriánek RomanČeská Třebová6500:21:5919
8MB3469Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:5118
9MB3572Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5517
10MB5263Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:3016
11MB5479Bielčik PetrISRT7100:24:3815
12MB57125Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:5214
13MB7084Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:25:5013
14MB80107Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:0012
15MB10577Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:2711

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1035
2MC2118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:1231
3MC25117Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:3127
4MC28118Kolínek FrantišekAK Perná5600:22:1024
5MC362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:23:0222
6MC39128Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1220
7MC49114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1219
8MC6258Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:1418
9MC64102Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:25:1817
10MC694Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:3816
11MC7565Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3015
12MC81109Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3914
13MC8575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:2513
14MC94110Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:30:2112
15MC10166Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:32:0711

Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD328Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:22:3935
2MD4528Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:4631
3MD5551Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:4427
4MD6744Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:3024
5MD73115Vodička JanMK Radslavice4500:26:0222
6MD7943Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:5920
7MD837Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:28:0019
8MD9162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:1618
9MD9587Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2517
10MD10749Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:33:3616
11MD10940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:0115
12MD11335Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:3414

Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9631Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:4335
2ME9737Tomíšek JindřichŘíkovice3900:30:5731
3ME10064Bielčik JindřichLichkov4000:31:4127
4ME10622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:3224
5ME11413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:0222
6ME116126Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:0220
7ME11782Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:4219

Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3854Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:0835
2ZJ4461Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:23:4531

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4011Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:1735
2ZA4296Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3831
3ZA4688Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4927
4ZA4892Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:0724
5ZA5015Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1522
6ZA6050Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0420
7ZA6320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:1619
8ZA7474Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:1818
9ZA82105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4617
10ZA8471Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:1516
11ZA8712Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3115
12ZA8836Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5014
13ZA9853Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:31:0013

Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18104Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:5235
2ZB4176Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:2831
3ZB6656Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:2527
4ZB9270Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:1024

Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7694Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:3235
2ZC9346Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:30:1331
3ZC10883Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4727
4ZC110119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:0924

Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8610Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:2935
2ZD9016Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:29:1031
3ZD10217Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:2227
4ZD103113Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:32:3224
5ZD1049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:0022
6ZD11234Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:39:1520
7ZD11530Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:2819

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5235
2MA297Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:1131
3MA36Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:19:2027
1MJ41Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:19:2935
4MA514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3724
2MJ629Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:4331
1MB719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:19:4835
5MA891Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:19:5122
2MB998Soukup RadomírAC Tábor6800:20:0131
6MA1085Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:0620
1MC1133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1035
3MB1224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1227
3MJ13100Cink MartinAC Pardubice9400:20:2927
7MA1490Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3719
8MA15112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:4118
9MA1647Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4517
4MB1726Škapa MarekX-Air Ostrava7100:20:4924
1ZB18104Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:5235
10MA1938Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:0616
11MA20106Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:21:0815
2MC2118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:1231
5MB2295Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:1822
12MA233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:21:2514
13MA2432Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:2813
3MC25117Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:3127
6MB2645Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:21:5820
7MB2773Buriánek RomanČeská Třebová6500:21:5919
4MC28118Kolínek FrantišekAK Perná5600:22:1024
14MA29120Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2412
15MA30121Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:2611
16MA3148Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3110
1MD328Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:22:3935
17MA3380Doleček JosefPřívrat7900:22:469
8MB3469Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:5118
9MB3572Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5517
5MC362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:23:0222
18MA3789Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:058
1ZJ3854Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:0835
6MC39128Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1220
1ZA4011Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:1735
2ZB4176Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:2831
2ZA4296Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3831
19MA4386Zachař JiříSruby7200:23:437
2ZJ4461Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:23:4531
2MD4528Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:4631
3ZA4688Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4927
20MA47116Hartman KarelOMT Pardubice7700:23:596
4ZA4892Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:0724
7MC49114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1219
5ZA5015Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1522
4MJ51111Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:1724
10MB5263Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:3016
5MJ5359Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3322
11MB5479Bielčik PetrISRT7100:24:3815
3MD5551Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:4427
21MA5693Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:515
12MB57125Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:5214
6MJ58103Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:24:5420
22MA5960Marhold PetrChoceň7800:24:554
6ZA6050Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0420
7MJ6167Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:25:1319
8MC6258Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:1418
7ZA6320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:1619
9MC64102Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:25:1817
23MA6525Marhold LubošChoceň7700:25:233
3ZB6656Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:2527
4MD6744Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:3024
24MA68124Kalous PetrSK Žamberk7700:25:372
10MC694Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:3816
13MB7084Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:25:5013
8MJ7178Bednář PetrDolní Čermná9300:25:5718
25MA7252Vrba TomášAS Bystré8600:25:581
5MD73115Vodička JanMK Radslavice4500:26:0222
8ZA7474Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:1818
11MC7565Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3015
1ZC7694Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:3235
26MA7727Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:26:501
27MA7868Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:541
6MD7943Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:5920
14MB80107Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:0012
12MC81109Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3914
9ZA82105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4617
7MD837Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:28:0019
10ZA8471Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:1516
13MC8575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:2513
1ZD8610Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:2935
11ZA8712Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3115
12ZA8836Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5014
28MA8939Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:511
2ZD9016Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:29:1031
8MD9162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:1618
4ZB9270Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:1024
2ZC9346Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:30:1331
14MC94110Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:30:2112
9MD9587Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2517
1ME9631Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:4335
2ME9737Tomíšek JindřichŘíkovice3900:30:5731
13ZA9853Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:31:0013
29MA99127Hromádka AlešRadio hey8000:31:301
3ME10064Bielčik JindřichLichkov4000:31:4127
15MC10166Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:32:0711
3ZD10217Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:2227
4ZD103113Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:32:3224
5ZD1049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:0022
15MB10577Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:2711
4ME10622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:3224
10MD10749Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:33:3616
3ZC10883Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4727
11MD10940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:0115
4ZC110119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:0924
9MJ1115Macek JanLitovel9300:38:4117
6ZD11234Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:39:1520
12MD11335Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:3414
5ME11413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:0222
7ZD11530Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:2819
6ME116126Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:0220
7ME11782Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:4219

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód