Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

18.7.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 18.7.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin v místě startu

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po asfaltové silnici z České Třebové na vrchol Kozlovského kopce.
délka 5,2 km
převýšení 234 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování
Nouzové, ve vlastních spacích pytlích.

ČTBK ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2479

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6019
Keprtová Miloslava4818
Šimůnek Jan8216
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Mannlová Jana8016
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Javůrek Jiří4814
Krsek Miroslav4914
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Matyášová Jana6512
Leszkow Petr4412
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Vraštilová Miloslava5612
Borek Petr7012
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Ducháček Bedřich5911
Razým Jan5711
Wendlig Miroslav5310
Stránská Adéla9110
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Vacarda Vladimír5910
Bielčik Jindřich4010
Jirásková Hanka899
Razým Lukáš799
Dvořák Pavel829
Jelínek Matěj429
Leszkow Josef519
Kolínek František569
Hübl Radek889
Kostřicová Blanka619

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1035Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:20:12105,46
2MJ1926Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:20:5298,90
3MJ2079Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:1395,64
4MJ2962Hošek OndřejKB OEZ Letohrad9500:22:1186,23
5MJ3570Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:22:5179,91
6MJ3661Španihel DavidKB OEZ Letohrad9500:22:5678,99
7MJ3799Živný MarekOrel Orlice9100:23:0477,75
8MJ4027Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:23:1875,49
9MJ4128Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:23:2674,19
10MJ6452Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:2745,20
11MJ91103Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:29:1218,63
12MJ106110Knápek MatějLK Šumperk9600:33:223,00
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:29102,20
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:35101,25
3MA383Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:0196,54
4MA449Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:1094,91
5MA585Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:2592,33
6MA648Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:19:3191,10
7MA784Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:19:4888,18
8MA878Řemínek MatějISRT8600:19:5187,53
9MA982Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:0285,60
10MA1246Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3180,51
11MA1421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3979,12
12MA1632Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4478,17
13MA2156Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1472,75
14MA2443Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:21:2271,30
15MA3087Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:22:1661,77
16MA48108Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:1340,81
17MA4939Boháč JaroslavPolička8500:24:1440,69
18MA5057Marhold PetrChoceň7800:24:3836,38
19MA55102Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3226,87
20MA5989Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:5822,18
21MA6388Sedláček TomášMAKASPORT7100:26:1718,79
22MA6858Marhold LubošChoceň7700:26:4413,96
23MA7923Havelka MiloslavHaka Sport Running Team Moravská Třebová8000:27:384,24
24MA89112Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:29:073,00
25MA92104Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:29:133,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:37105,08
2MB2272Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:1898,72
3MB2598Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:3496,20
4MB2730Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:4893,98
5MB2874Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:0191,96
6MB3155Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1889,15
7MB4737Krátký LubošLanškroun6200:24:1071,56
8MB6559Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3548,66
9MB8551Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:28:2231,91
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:14103,58
2MC173Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4598,56
3MC188Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:5097,86
4MC2381Siegel JosefAC Choceň5800:21:2192,84
5MC3433Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:4978,62
6MC39107Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1374,73
7MC457Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:0366,59
8MC5142Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4559,77
9MC54109Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:1255,34
10MC5673Sedlák JiříPřelouč5800:25:4050,80
11MC5871Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:4849,57
12MC60105Tománek PavelLKVE Veřovice5500:26:0946,22
13MC8245Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:0327,65
14MC9729Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:30:166,18
15MC110101Velechovský JiříSAZS Králíky5500:41:383,00
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD322Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:22111,66
2MD381Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:23:08105,26
3MD5775Vodička JanMK Radslavice4500:25:4683,07
4MD6294Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1678,81
5MD66111Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4175,29
6MD6720Stráník AlešBlansko5000:26:4375,04
7MD8631Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:28:3459,53
8MD9024Beskydský DědekKlub Důchodců4500:29:0854,66
9MD9390Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2452,49
10MD10314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:32:4823,86
11MD10416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0920,83
12MD10840Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:38:223,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8892Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:28:55105,17
2ME9534Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:40100,09
3ME9867Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:2894,73
4ME10044Bielčik JindřichLichkov4000:31:1489,55
5ME10277Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:3986,74
6ME11147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:583,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4664Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:24:10104,94
2ŽJ5254Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:0098,18
3ŽJ5366Bílá TerezaKB OEZ Letohrad9200:25:1096,88
4ŽJ6968Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:26:4584,06
5ŽJ7219Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0681,16
6ŽJ73106Pláničková LenkaORRERO9100:27:0980,73
7ŽJ7463Kavanová KrystínaKB OEZ Letohrad9500:27:1879,64
8ŽJ7865Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:27:3677,22
9ŽJ10538Krátká HanaLanškroun9500:33:2030,90
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2653Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:41107,80
2ZA3393Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:29100,83
3ZA4241Johanidesová LeaSKP Jablonec nad Nisou8900:23:3391,37
4ZA4386Vévodová MartinaAK Perná9000:23:5288,46
5ZA4413Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5787,73
6ZA7125Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8300:26:5361,69
7ZA7512Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2856,60
8ZA7617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3255,94
9ZA835Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:0750,79
10ZA8797Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3446,78
11ZA949Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:29:3537,88
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1569Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:42137,67
2ZB7736Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:3583,68
3ZB8422Matalová JanaSlezská Ostrava7300:28:1378,65
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:11105,14
2ŽC7011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:47100,68
3ŽC8015Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:27:3994,18
4ŽC9680Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:30:0376,39
5ŽC1014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:2765,93
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8118Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:27:57127,29
2ZD9960Kašová HanaBarnex sport Brno5400:30:53109,11
3ZD10791Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:1563,60
4ZD10976Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:41:2843,69
-ZD-100Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53DNF-
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:29102,20
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:35101,25
3MA383Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:0196,54
4MA449Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:1094,91
5MA585Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:2592,33
6MA648Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:19:3191,10
7MA784Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:19:4888,18
8MA878Řemínek MatějISRT8600:19:5187,53
9MA982Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:0285,60
1MJ1035Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:20:12105,46
1MC1150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:14103,58
10MA1246Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3180,51
1MB1395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:37105,08
11MA1421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3979,12
1ZB1569Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:42137,67
12MA1632Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4478,17
2MC173Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4598,56
3MC188Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:5097,86
2MJ1926Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:20:5298,90
3MJ2079Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:1395,64
13MA2156Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1472,75
2MB2272Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:1898,72
4MC2381Siegel JosefAC Choceň5800:21:2192,84
14MA2443Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:21:2271,30
3MB2598Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:3496,20
1ZA2653Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:41107,80
4MB2730Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:4893,98
5MB2874Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:0191,96
4MJ2962Hošek OndřejKB OEZ Letohrad9500:22:1186,23
15MA3087Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:22:1661,77
6MB3155Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1889,15
1MD322Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:22111,66
2ZA3393Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:29100,83
5MC3433Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:4978,62
5MJ3570Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:22:5179,91
6MJ3661Španihel DavidKB OEZ Letohrad9500:22:5678,99
7MJ3799Živný MarekOrel Orlice9100:23:0477,75
2MD381Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:23:08105,26
6MC39107Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1374,73
8MJ4027Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:23:1875,49
9MJ4128Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:23:2674,19
3ZA4241Johanidesová LeaSKP Jablonec nad Nisou8900:23:3391,37
4ZA4386Vévodová MartinaAK Perná9000:23:5288,46
5ZA4413Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5787,73
7MC457Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:0366,59
1ŽJ4664Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:24:10104,94
7MB4737Krátký LubošLanškroun6200:24:1071,56
16MA48108Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:1340,81
17MA4939Boháč JaroslavPolička8500:24:1440,69
18MA5057Marhold PetrChoceň7800:24:3836,38
8MC5142Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4559,77
2ŽJ5254Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:0098,18
3ŽJ5366Bílá TerezaKB OEZ Letohrad9200:25:1096,88
9MC54109Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:1255,34
19MA55102Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3226,87
10MC5673Sedlák JiříPřelouč5800:25:4050,80
3MD5775Vodička JanMK Radslavice4500:25:4683,07
11MC5871Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:4849,57
20MA5989Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:5822,18
12MC60105Tománek PavelLKVE Veřovice5500:26:0946,22
1ŽC6196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:11105,14
4MD6294Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1678,81
21MA6388Sedláček TomášMAKASPORT7100:26:1718,79
10MJ6452Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:2745,20
8MB6559Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3548,66
5MD66111Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4175,29
6MD6720Stráník AlešBlansko5000:26:4375,04
22MA6858Marhold LubošChoceň7700:26:4413,96
4ŽJ6968Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:26:4584,06
2ŽC7011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:47100,68
6ZA7125Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8300:26:5361,69
5ŽJ7219Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0681,16
6ŽJ73106Pláničková LenkaORRERO9100:27:0980,73
7ŽJ7463Kavanová KrystínaKB OEZ Letohrad9500:27:1879,64
7ZA7512Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2856,60
8ZA7617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3255,94
2ZB7736Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:3583,68
8ŽJ7865Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:27:3677,22
23MA7923Havelka MiloslavHaka Sport Running Team Moravská Třebová8000:27:384,24
3ŽC8015Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:27:3994,18
1ZD8118Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:27:57127,29
13MC8245Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:0327,65
9ZA835Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:0750,79
3ZB8422Matalová JanaSlezská Ostrava7300:28:1378,65
9MB8551Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:28:2231,91
7MD8631Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:28:3459,53
10ZA8797Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3446,78
1ME8892Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:28:55105,17
24MA89112Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:29:073,00
8MD9024Beskydský DědekKlub Důchodců4500:29:0854,66
11MJ91103Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:29:1218,63
25MA92104Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:29:133,00
9MD9390Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2452,49
11ZA949Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:29:3537,88
2ME9534Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:40100,09
4ŽC9680Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:30:0376,39
14MC9729Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:30:166,18
3ME9867Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:2894,73
2ZD9960Kašová HanaBarnex sport Brno5400:30:53109,11
4ME10044Bielčik JindřichLichkov4000:31:1489,55
5ŽC1014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:2765,93
5ME10277Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:3986,74
10MD10314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:32:4823,86
11MD10416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0920,83
9ŽJ10538Krátká HanaLanškroun9500:33:2030,90
12MJ106110Knápek MatějLK Šumperk9600:33:223,00
3ZD10791Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:1563,60
12MD10840Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:38:223,00
4ZD10976Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:41:2843,69
15MC110101Velechovský JiříSAZS Králíky5500:41:383,00
6ME11147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:583,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:29102,20
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:35101,25
3MA383Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:0196,54
4MA449Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:1094,91
5MA585Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:2592,33
6MA648Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:19:3191,10
7MA784Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:19:4888,18
8MA878Řemínek MatějISRT8600:19:5187,53
9MA982Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:0285,60
10MJ1035Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:20:1283,95
11MC1150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1483,47
12MA1246Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3180,51
13MB1395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:3779,36
14MA1421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3979,12
15MA1632Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4478,17
16MC173Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4577,94
17MC188Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:5077,16
18MJ1926Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:20:5276,66
19MJ2079Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:1373,04
20MA2156Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1472,75
21MB2272Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:1872,15
22MC2381Siegel JosefAC Choceň5800:21:2171,63
23MA2443Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:21:2271,30
24MB2598Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:3469,30
25MB2730Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:4866,79
26MB2874Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:0164,50
27MJ2962Hošek OndřejKB OEZ Letohrad9500:22:1162,58
28MA3087Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:22:1661,77
29MB3155Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1861,32
30MD322Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:2260,62
31MC3433Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:4955,95
32MJ3570Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:22:5155,58
33MJ3661Španihel DavidKB OEZ Letohrad9500:22:5654,54
34MJ3799Živný MarekOrel Orlice9100:23:0453,17
35MD381Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:23:0852,49
36MC39107Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1351,67
37MJ4027Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:23:1850,66
38MJ4128Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:23:2649,22
39MC457Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:0342,69
40MB4737Krátký LubošLanškroun6200:24:1041,41
41MA48108Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:1340,81
42MA4939Boháč JaroslavPolička8500:24:1440,69
43MA5057Marhold PetrChoceň7800:24:3836,38
44MC5142Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4535,18
45MC54109Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:1230,29
46MA55102Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3226,87
47MC5673Sedlák JiříPřelouč5800:25:4025,29
48MD5775Vodička JanMK Radslavice4500:25:4624,29
49MC5871Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:4823,92
50MA5989Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:5822,18
51MC60105Tománek PavelLKVE Veřovice5500:26:0920,24
52MD6294Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1618,86
53MA6388Sedláček TomášMAKASPORT7100:26:1718,79
54MJ6452Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:2717,02
55MB6559Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3515,49
56MD66111Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4114,39
57MD6720Stráník AlešBlansko5000:26:4314,08
58MA6858Marhold LubošChoceň7700:26:4413,96
59MA7923Havelka MiloslavHaka Sport Running Team Moravská Třebová8000:27:384,24
60MC8245Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:033,00
61MB8551Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:28:223,00
62MD8631Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:28:343,00
63ME8892Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:28:553,00
64MA89112Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:29:073,00
65MD9024Beskydský DědekKlub Důchodců4500:29:083,00
66MJ91103Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:29:123,00
67MA92104Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:29:133,00
68MD9390Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:243,00
69ME9534Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:403,00
70MC9729Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:30:163,00
71ME9867Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:283,00
72ME10044Bielčik JindřichLichkov4000:31:143,00
73ME10277Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:393,00
74MD10314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:32:483,00
75MD10416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:093,00
76MJ106110Knápek MatějLK Šumperk9600:33:223,00
77MD10840Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:38:223,00
78MC110101Velechovský JiříSAZS Králíky5500:41:383,00
79ME11147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1569Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:42108,55
2ZA2653Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:4199,36
3ZA3393Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:2992,09
4ZA4241Johanidesová LeaSKP Jablonec nad Nisou8900:23:3382,22
5ZA4386Vévodová MartinaAK Perná9000:23:5279,17
6ZA4413Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5778,42
7ŽJ4664Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:24:1076,51
8ŽJ5254Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:0068,75
9ŽJ5366Bílá TerezaKB OEZ Letohrad9200:25:1067,27
10ŽC6196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:1157,75
11ŽJ6968Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:26:4552,58
12ŽC7011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:4752,21
13ZA7125Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8300:26:5351,23
14ŽJ7219Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0649,25
15ŽJ73106Pláničková LenkaORRERO9100:27:0948,76
16ŽJ7463Kavanová KrystínaKB OEZ Letohrad9500:27:1847,51
17ZA7512Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2845,91
18ZA7617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3245,23
19ZB7736Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:3544,88
20ŽJ7865Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:27:3644,74
21ŽC8015Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:27:3944,14
22ZD8118Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:27:5741,47
23ZA835Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:0739,86
24ZB8422Matalová JanaSlezská Ostrava7300:28:1338,95
25ZA8797Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3435,67
26ZA949Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:29:3526,37
27ŽC9680Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:30:0322,01
28ZD9960Kašová HanaBarnex sport Brno5400:30:5314,25
29ŽC1014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:279,01
30ŽJ10538Krátká HanaLanškroun9500:33:203,00
31ZD10791Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:153,00
32ZD10976Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:41:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód