Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kozlov 97

28.6.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kozlov 97
  • datum konání: 28.6.1997
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Kozlov 97

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2774

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8219
Zajíc Jan5319
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Kalous Petr7717
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Červ Miloslav5012
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Kostřicová Blanka6111
Doleček Josef7911
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Vacarda Vladimír5910
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010
Vítek Miroslav7210
Kubišta Oto5310
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Stránská Adéla9110

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M19Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:17:510,00
2M25Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:19:150,00
3M310Kabrhel ZdeněkProfistav Litomyšl7300:19:250,00
4M411Myška JiříSK Polička7300:19:280,00
5M56Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:410,00
6M812Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:310,00
7M913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:440,00
8M1014Dostálek PetrTěchonín6700:21:460,00
9M1215Klacl PetrSKI Klub Česká Třebová6400:21:550,00
10M1316Olšák LadislavSAF Č.Budějovice7000:22:000,00
11M1417Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:22:100,00
12M1518Bříza VáclavBorec Žamberk7000:22:120,00
13M1819Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:330,00
14M1920Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:400,00
15M2221Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:23:420,00
16M2622Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:270,00
17M2723Hajný MiroslavSKI Klub Česká Třebová6800:24:410,00
18M2824Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:24:540,00
19M3225Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:25:580,00
20M3326Doleček JiříPřívrat8000:26:100,00
21M3427Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:26:110,00
22M3628Exler PavelBorec Žamberk8200:27:100,00
23M4029Exler PavelŽamberk5800:27:440,00
24M4530Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:36:290,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB631Krsek MiroslavKetler Č.Třebová4900:19:510,00
2MB732Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:240,00
3MB1133Ehrenberger JaroslavTJ Spartak OEZ Letohrad5500:21:510,00
4MB1634Hejl JanAC Šumperk5300:22:210,00
5MB1735Němec JanTJ Sokol Osík5100:22:310,00
6MB2036Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:010,00
7MB2137Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:180,00
8MB2538Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:170,00
9MB3039Doleček JosefČeská Třebová5500:25:080,00
10MB3140Třasák MilanKOB Choceň5200:25:450,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2941Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:010,00
2MC3542Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:26:570,00
3MC3943Kalousek JanŽamberk4100:27:410,00
4MC4144Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:28:150,00
5MC4745Kalous VladimírŽamberk4300:41:060,00
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2346Haroková HanaSK Šenov7700:23:440,00
2Ž2447Matoušková LenkaÚstí nad Orlicí7700:23:460,00
3Ž3748Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová 00:27:180,00
4Ž3849Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:27:200,00
5Ž4250Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:28:370,00
6Ž4351Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:550,00
7Ž4452Kolářová LucieČeská Třebová8300:36:010,00
8Ž4653Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:290,00
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M19Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:17:510,00
2M25Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:19:150,00
3M310Kabrhel ZdeněkProfistav Litomyšl7300:19:250,00
4M411Myška JiříSK Polička7300:19:280,00
5M56Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:410,00
1MB631Krsek MiroslavKetler Č.Třebová4900:19:510,00
2MB732Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:240,00
6M812Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:310,00
7M913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:440,00
8M1014Dostálek PetrTěchonín6700:21:460,00
3MB1133Ehrenberger JaroslavTJ Spartak OEZ Letohrad5500:21:510,00
9M1215Klacl PetrSKI Klub Česká Třebová6400:21:550,00
10M1316Olšák LadislavSAF Č.Budějovice7000:22:000,00
11M1417Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:22:100,00
12M1518Bříza VáclavBorec Žamberk7000:22:120,00
4MB1634Hejl JanAC Šumperk5300:22:210,00
5MB1735Němec JanTJ Sokol Osík5100:22:310,00
13M1819Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:330,00
14M1920Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:400,00
6MB2036Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:010,00
7MB2137Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:180,00
15M2221Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:23:420,00
1Ž2346Haroková HanaSK Šenov7700:23:440,00
2Ž2447Matoušková LenkaÚstí nad Orlicí7700:23:460,00
8MB2538Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:170,00
16M2622Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:270,00
17M2723Hajný MiroslavSKI Klub Česká Třebová6800:24:410,00
18M2824Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:24:540,00
1MC2941Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:010,00
9MB3039Doleček JosefČeská Třebová5500:25:080,00
10MB3140Třasák MilanKOB Choceň5200:25:450,00
19M3225Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:25:580,00
20M3326Doleček JiříPřívrat8000:26:100,00
21M3427Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:26:110,00
2MC3542Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:26:570,00
22M3628Exler PavelBorec Žamberk8200:27:100,00
3Ž3748Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová 00:27:180,00
4Ž3849Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:27:200,00
3MC3943Kalousek JanŽamberk4100:27:410,00
23M4029Exler PavelŽamberk5800:27:440,00
4MC4144Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:28:150,00
5Ž4250Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:28:370,00
6Ž4351Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:550,00
7Ž4452Kolářová LucieČeská Třebová8300:36:010,00
24M4530Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:36:290,00
8Ž4653Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:290,00
5MC4745Kalous VladimírŽamberk4300:41:060,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód