Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

15.6.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 15.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

budova VDA, Habrmanova ulice, Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: Asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Leták pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2698

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8219
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Kalous Petr7717
Svatoš Otakar3416
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Červ Miloslav5012
Šimůnková Pavla7712
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Wendlig Miroslav5311
Doleček Josef7911
Kostřicová Blanka6111
Merta Jaroslav3511
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010
Vítek Miroslav7210
Kubišta Oto5310
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrutek Stanislav5810
Vacarda Vladimír5910

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 15.06.2014, 11:13
  • zobrazeno 1470x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1181Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:4035
2MJ383Heger FilipJiskra Litomyšl9900:24:3331
3MJ52118Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:25:3527
4MJ95112Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:31:27-
5MJ99120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:3924
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:1435
2MA254Hrdina PavelAK Perná8800:18:3131
3MA318Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3727
4MA426Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:1024
5MA527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:2022
6MA6107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:4120
7MA850Herda JanSKP Nymburk8300:19:5819
8MA1068Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3018
9MA1234Fochler PetrAK Drnovice9100:20:4017
10MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:5416
11MA1763Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0415
12MA1872Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1714
13MA2069Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:21:5013
14MA2191Češka MilanAtletika Polička8900:22:0412
15MA2237Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:0711
16MA24124Roháček JanXC Sport.cz8200:22:2010
17MA25104Hurt Ondřej-8600:22:289
18MA2799Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:22:518
19MA3245Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:387
20MA3549Živný Marek3D Fitnes race team9100:24:006
21MA3736Marhold PetrChoceň7800:24:045
22MA39110Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:334
23MA4077Elčkner Martin-8600:24:343
24MA4159Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:24:372
25MA4725Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:25:081
26MA57126Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:581
27MA6151Dušek MartinLibřice7700:26:081
28MA6232Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:26:091
29MA6471Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:26:361
30MA6644Gecnuk Liborneregistrován7500:26:441
31MA6883Marhold LubošHorní Jelení7700:26:571
32MA7289Müller TomášJen blbni8300:27:201
33MA7588Číž OndřejJen Blbni8300:27:421
34MA7628Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:27:441
35MA8113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:511
36MA83113Vebr MichalČeská Třebová7800:29:201
37MA8864Příborský AlešBŽB7600:29:591
38MA9478Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:571
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB743Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:19:4235
2MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1531
3MB1352Fajfr František3D Fitness Race Team7200:20:4427
4MB1582Hejl RadekLetohrad7200:20:5424
5MB3073Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1922
6MB31106Zachař JiříSruby7200:23:2820
7MB4648Souček JanŠumperk6500:25:0419
8MB4875Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:1518
9MB5584Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:5017
10MB63103Belobrad IvanŽamberk6600:26:2316
11MB6711Hampl AloisOstrov7000:26:5015
12MB121116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:3414
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1621Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0135
2MC1917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:2231
3MC23121Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1327
4MC2835Skalický JosefArtla Žichlínek6200:23:1624
5MC36122Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:0322
6MC4390Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:5620
7MC54115Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:4219
8MC58100Kalous Tomᚎamberk6400:26:0318
9MC7198Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:1417
10MC80123Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:28:1916
11MC8766Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:5915
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2946Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:1835
2MD3430Krsek MiroslavMK Luková4900:23:5631
3MD4233Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3927
4MD5016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2524
5MD5110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:25:2922
6MD6540Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:3720
7MD6920Stráník AlešBlansko5000:27:0619
8MD8495Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:2918
9MD8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:1117
10MD9239Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:2416
11MD9847Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:0815
12MD11887Wendlig MiroslavLuková5300:40:1414
13MD1209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:5913
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7442Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:27:3435
2ME904Marek FrantišekSK Hronov4100:30:1831
3ME104108Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:1527
4ME10914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5724
5ME1115Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:1822
6ME115105Kousal OldřichSK Přerov3800:37:2220
7ME11662Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:0019
8ME1236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:4418
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7915Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:28:1835
2ZJ106119Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2231
3ZJ117102Belobradová KarolínaŽamberk9900:39:1127
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2655Vévodová MartinaAK Perná9000:22:3035
2ZA3356Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:23:4931
3ZA5396Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:3727
4ZA60101Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0524
5ZA7338Marholdová LucieChoceň8300:27:2622
6ZA8623Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:3820
7ZA9157Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:2019
8ZA9658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5518
9ZA97125Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:32:0717
10ZA10176Benešová Marcela-8400:33:0716
11ZA10870Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:34:4415
12ZA11494Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:37:1614
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB44114Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:0235
2ZB4541Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:0331
3ZB5661Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5427
4ZB59109Kriklová AlenaMK Prostějov7900:26:0424
5ZB7097Honsová HanaActivity Lanškroun7900:27:1122
6ZB7779Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4620
7ZB7822Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1119
8ZB10319Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:34:1118
9ZB112117Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3717
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4986Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:2535
2ZC82111Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:28:5931
3ZC8592Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:29:3327
4ZC932Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2924
5ZC10567Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2022
6ZC10765Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:34:3120
7ZC1191Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:5419
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10060Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:5235
2ZD10274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2631
3ZD1108Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:1127
4ZD11393Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:37:0224
5ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:1322
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:1435
2MA254Hrdina PavelAK Perná8800:18:3131
3MA318Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3727
4MA426Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:1024
5MA527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:2022
6MA6107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:4120
1MB743Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:19:4235
7MA850Herda JanSKP Nymburk8300:19:5819
2MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1531
8MA1068Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3018
1MJ1181Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:4035
9MA1234Fochler PetrAK Drnovice9100:20:4017
3MB1352Fajfr František3D Fitness Race Team7200:20:4427
10MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:5416
4MB1582Hejl RadekLetohrad7200:20:5424
1MC1621Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0135
11MA1763Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0415
12MA1872Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1714
2MC1917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:2231
13MA2069Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:21:5013
14MA2191Češka MilanAtletika Polička8900:22:0412
15MA2237Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:0711
3MC23121Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1327
16MA24124Roháček JanXC Sport.cz8200:22:2010
17MA25104Hurt Ondřej-8600:22:289
1ZA2655Vévodová MartinaAK Perná9000:22:3035
18MA2799Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:22:518
4MC2835Skalický JosefArtla Žichlínek6200:23:1624
1MD2946Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:1835
5MB3073Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1922
6MB31106Zachař JiříSruby7200:23:2820
19MA3245Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:387
2ZA3356Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:23:4931
2MD3430Krsek MiroslavMK Luková4900:23:5631
20MA3549Živný Marek3D Fitnes race team9100:24:006
5MC36122Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:0322
21MA3736Marhold PetrChoceň7800:24:045
2MJ383Heger FilipJiskra Litomyšl9900:24:3331
22MA39110Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:334
23MA4077Elčkner Martin-8600:24:343
24MA4159Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:24:372
3MD4233Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3927
6MC4390Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:5620
1ZB44114Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:0235
2ZB4541Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:0331
7MB4648Souček JanŠumperk6500:25:0419
25MA4725Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:25:081
8MB4875Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:1518
1ZC4986Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:2535
4MD5016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2524
5MD5110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:25:2922
3MJ52118Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:25:3527
3ZA5396Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:3727
7MC54115Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:4219
9MB5584Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:5017
3ZB5661Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5427
26MA57126Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:581
8MC58100Kalous Tomᚎamberk6400:26:0318
4ZB59109Kriklová AlenaMK Prostějov7900:26:0424
4ZA60101Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0524
27MA6151Dušek MartinLibřice7700:26:081
28MA6232Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:26:091
10MB63103Belobrad IvanŽamberk6600:26:2316
29MA6471Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:26:361
6MD6540Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:3720
30MA6644Gecnuk Liborneregistrován7500:26:441
11MB6711Hampl AloisOstrov7000:26:5015
31MA6883Marhold LubošHorní Jelení7700:26:571
7MD6920Stráník AlešBlansko5000:27:0619
5ZB7097Honsová HanaActivity Lanškroun7900:27:1122
9MC7198Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:1417
32MA7289Müller TomášJen blbni8300:27:201
5ZA7338Marholdová LucieChoceň8300:27:2622
1ME7442Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:27:3435
33MA7588Číž OndřejJen Blbni8300:27:421
34MA7628Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:27:441
6ZB7779Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4620
7ZB7822Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1119
1ZJ7915Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:28:1835
10MC80123Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:28:1916
35MA8113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:511
2ZC82111Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:28:5931
36MA83113Vebr MichalČeská Třebová7800:29:201
8MD8495Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:2918
3ZC8592Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:29:3327
6ZA8623Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:3820
11MC8766Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:5915
37MA8864Příborský AlešBŽB7600:29:591
9MD8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:1117
2ME904Marek FrantišekSK Hronov4100:30:1831
7ZA9157Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:2019
10MD9239Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:2416
4ZC932Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2924
38MA9478Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:571
4MJ95112Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:31:27-
8ZA9658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5518
9ZA97125Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:32:0717
11MD9847Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:0815
5MJ99120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:3924
1ZD10060Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:5235
10ZA10176Benešová Marcela-8400:33:0716
2ZD10274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2631
8ZB10319Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:34:1118
3ME104108Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:1527
5ZC10567Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2022
2ZJ106119Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2231
6ZC10765Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:34:3120
11ZA10870Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:34:4415
4ME10914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5724
3ZD1108Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:1127
5ME1115Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:1822
9ZB112117Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3717
4ZD11393Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:37:0224
12ZA11494Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:37:1614
6ME115105Kousal OldřichSK Přerov3800:37:2220
7ME11662Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:0019
3ZJ117102Belobradová KarolínaŽamberk9900:39:1127
12MD11887Wendlig MiroslavLuková5300:40:1414
7ZC1191Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:5419
13MD1209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:5913
12MB121116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:3414
5ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:1322
8ME1236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:4418
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:1435
2MA254Hrdina PavelAK Perná8800:18:3131
3MA318Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3727
4MA426Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:1024
5MA527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:2022
6MA6107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:4120
7MB743Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:19:4219
8MA850Herda JanSKP Nymburk8300:19:5818
9MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1517
10MA1068Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3016
11MJ1181Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:4015
12MA1234Fochler PetrAK Drnovice9100:20:4014
13MB1352Fajfr František3D Fitness Race Team7200:20:4413
14MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:5412
15MB1582Hejl RadekLetohrad7200:20:5411
16MC1621Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0110
17MA1763Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:049
18MA1872Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:178
19MC1917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:227
20MA2069Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:21:506
21MA2191Češka MilanAtletika Polička8900:22:045
22MA2237Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:074
23MC23121Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:133
24MA24124Roháček JanXC Sport.cz8200:22:202
25MA25104Hurt Ondřej-8600:22:281

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód