Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

3.7.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.7.2019
  • zobrazeno již 292x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.20205. Pekelný kilometr-
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 65
  • závodníků na všech ročnících: 6459

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6356
Sadílek Ota4653
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8250
Borek Petr7050
Borková Agáta0247
Vacek Martin6942
Borek Viktor0442
Serbousková Sára0440
Matyášová Jana6540
Stránský Aleš6040
Šimůnková Pavla7740
Pilgr Luděk7638
Šimůnek Jan0338
Červ Miloslav5035
Buriánek Roman6535
Preislerová Agáta Nela0934
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Kostřicová Blanka6131
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Vondra Vojtěch9827
Kubišta Oto5327
Stránská Michaela9727
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Šafář Jaroslav5125
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Turek Martin8024
Broulíková Anežka0824
Kalous Petr7724
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Dejdarová Tereza1023
Pazderová Alena7523
Záveský Filip9323
Vetchá Rozálie0722
Hruban Jan6622
Pirkl Vít1022
Pilgr Bohuslav5121
Hruška Vladislav0421

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C122Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:25-
2C1719Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:28-
3C1921Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:29-
4C11115Vychytil TadeášČeské Libchavy1400:00:34-
5C11412Horáček FilipČeská Třebová1300:00:36-
6C11827Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:39-
7C11928Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:40-
8C12118Papáček JanČeské Libchavy1400:00:46-
9C1228Koutný Tobiáš-1600:00:52-
10C12410Číž MarekJen Blbni Team1600:00:54-
11C1251Skalický JanSokol Dejvice1600:01:10-
12C12616Vychytil MatoušČeské Libchavy1700:01:11-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1123Havlíková TerezaHlinsko1300:00:25-
2D1326Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:25-
3D147Koutná Dorota-1200:00:26-
4D159Čížová TerezaJen Blbni Team1200:00:27-
5D165Broulíková Alžběta-1200:00:28-
6D184Broulíková Amálie-1200:00:28-
7D11024Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:31-
8D11220Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:34-
9D1133Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:35-
10D11514Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:36-
11D1166Dufková MariePardubice1300:00:37-
12D11711Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:38-
13D12013Morávková LucieKUS Sopotnice1500:00:44-
14D12322Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:53-
15D12717Papáčková Ema-1700:01:12-
16D12825Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M147Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:13114,98
2M173Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2195,17
3M1820Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2389,85
4M11119Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:2681,65
5M11417Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:2779,33
6M1151Skalický PetrDejvice1000:01:3170,35
7M1196Svojanovský JiříRudoltice1000:01:4046,97
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1615Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:16114,13
2Z1912Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2395,02
3Z11018Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2590,85
4Z11214Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2687,83
5Z1168Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3469,70
6Z11721Bouchalová Nikola-1100:01:3663,22
7Z11813Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3956,50
8Z12010Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:4151,86
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2111Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:00:57119,52
2M229Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:0691,67
3M232Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:0788,81
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2516Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:15131,02
2Z2135Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:27104,50
3Z2214Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4564,47
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M378Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:41106,10
2M381Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:44104,05
3M31112Bouchal OndřejAC Mladá Boleslav0600:04:0089,85
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z353Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:27108,22
2Z364Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:33102,61
3Z392Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:4889,17
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:34127,09
2M426Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:5899,72
3M4411Havlík TomášVysoké Mýto0500:03:2273,19
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4310Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:16127,00
2Z4105Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:4899,15
3Z4129Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:1673,85
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51052Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:23118,57
2M52532Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:1394,92
3M52934Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:3186,51
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54417Svobodová AnnaNUTMI0300:08:33120,60
2Z5609Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3079,40
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1743Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:52100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:20105,88
2MA263Roháček JanRun Sport Team8200:05:3398,23
3MA458Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:3795,89
4MA623Schwarzbach MartinJBT Team8200:06:0876,59
5MA926Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:2367,93
6MA116Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:2666,09
7MA1659Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5150,61
8MA2039Poslušný PavelVysoké Mýto8300:07:0045,36
9MA2124Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:0144,39
10MA2638Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:1436,54
11MA3118Hledík JanNUTMI9600:07:3424,58
12MA4719Friml JiříNUTMI9600:08:500,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:34112,85
2MB542Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0396,83
3MB846Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:1590,32
4MB1230Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:3578,74
5MB1535Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:4772,38
6MB1936Simon PetrPolička7200:06:5766,26
7MB2220Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0462,74
8MB2311Šimek PetrŘetůvka7700:07:0562,09
9MB3325Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:4141,95
10MB3533Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5036,69
11MB3722Němec RadekLitomyšl7700:07:5335,38
12MB4231Kolda JiříOpatov7300:08:2914,79
13MB4544Šafr JiříVysoké Mýto7700:08:418,01
14MB5210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:250,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC754Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:14109,36
2MC1350Tichý PavelAC Náchod6300:06:3996,26
3MC1457Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:4394,38
4MC1861Hanuš PetrCHT Pardubice6400:06:5687,68
5MC2449Hruban JanČeská Třebová6600:07:1180,27
6MC517Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:1616,31
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2748Ráb PavelČeská Třebová5200:07:20103,35
2MD2860Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:3098,70
3MD3040Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3297,95
4MD5056Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:1452,25
5MD5629Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:5434,12
6MD6221Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:528,35
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4912Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:08117,41
2ME5855Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:2691,60
3ME591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:2790,99
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3641Hronová MarkétaObec Čistá9000:07:51119,77
2ZA4147Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:23107,46
3ZA5516Malá TerezaNUTMI9600:09:5472,78
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39103,56
2ZB344Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:4999,04
3ZB3862Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5397,41
4ZB405Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:0293,67
5ZB463Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4276,32
6ZB5315Svobodová RenataNUTMI7600:09:4947,86
7ZB5413Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:5346,22
8ZB5745Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:0242,33
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3953Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:00128,27
2ZC6114Zavřelová OlgaNUTMI7200:10:3871,73
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4337Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:32124,72
2ZD4827Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:02114,47
3ZD6351Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3860,82
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:20105,88
2MA263Roháček JanRun Sport Team8200:05:3398,23
1MB328Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:34112,85
3MA458Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:3795,89
2MB542Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0396,83
4MA623Schwarzbach MartinJBT Team8200:06:0876,59
1MC754Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:14109,36
3MB846Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:1590,32
5MA926Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:2367,93
1M51052Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:23118,57
6MA116Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:2666,09
4MB1230Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:3578,74
2MC1350Tichý PavelAC Náchod6300:06:3996,26
3MC1457Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:4394,38
5MB1535Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:4772,38
7MA1659Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5150,61
1MJ1743Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:52100,00
4MC1861Hanuš PetrCHT Pardubice6400:06:5687,68
6MB1936Simon PetrPolička7200:06:5766,26
8MA2039Poslušný PavelVysoké Mýto8300:07:0045,36
9MA2124Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:0144,39
7MB2220Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0462,74
8MB2311Šimek PetrŘetůvka7700:07:0562,09
5MC2449Hruban JanČeská Třebová6600:07:1180,27
2M52532Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:1394,92
10MA2638Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:1436,54
1MD2748Ráb PavelČeská Třebová5200:07:20103,35
2MD2860Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:3098,70
3M52934Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:3186,51
3MD3040Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3297,95
11MA3118Hledík JanNUTMI9600:07:3424,58
1ZB322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39103,56
9MB3325Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:4141,95
2ZB344Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:4999,04
10MB3533Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5036,69
1ZA3641Hronová MarkétaObec Čistá9000:07:51119,77
11MB3722Němec RadekLitomyšl7700:07:5335,38
3ZB3862Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5397,41
1ZC3953Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:00128,27
4ZB405Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:0293,67
2ZA4147Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:23107,46
12MB4231Kolda JiříOpatov7300:08:2914,79
1ZD4337Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:32124,72
1Z54417Svobodová AnnaNUTMI0300:08:33120,60
13MB4544Šafr JiříVysoké Mýto7700:08:418,01
5ZB463Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4276,32
12MA4719Friml JiříNUTMI9600:08:500,00
2ZD4827Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:02114,47
1ME4912Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:08117,41
4MD5056Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:1452,25
6MC517Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:1616,31
14MB5210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:250,00
6ZB5315Svobodová RenataNUTMI7600:09:4947,86
7ZB5413Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:5346,22
3ZA5516Malá TerezaNUTMI9600:09:5472,78
5MD5629Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:5434,12
8ZB5745Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:0242,33
2ME5855Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:2691,60
3ME591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:2790,99
2Z5609Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3079,40
2ZC6114Zavřelová OlgaNUTMI7200:10:3871,73
6MD6221Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:528,35
3ZD6351Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3860,82
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:20105,43
2MA263Roháček JanRun Sport Team8200:05:3397,77
3MB328Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:3496,80
4MA458Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:3795,42
5MB542Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0379,41
6MA623Schwarzbach MartinJBT Team8200:06:0876,08
7MC754Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1472,77
8MB846Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:1572,34
9MA926Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:2367,39
10M51052Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:2366,88
11MA116Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:2665,55
12MB1230Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:3559,76
13MC1350Tichý PavelAC Náchod6300:06:3957,15
14MC1457Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:4354,91
15MB1535Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:4752,86
16MA1659Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5150,04
17MJ1743Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:5249,47
18MC1861Hanuš PetrCHT Pardubice6400:06:5646,92
19MB1936Simon PetrPolička7200:06:5746,22
20MA2039Poslušný PavelVysoké Mýto8300:07:0044,77
21MA2124Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:0143,80
22MB2220Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0442,39
23MB2311Šimek PetrŘetůvka7700:07:0541,69
24MC2449Hruban JanČeská Třebová6600:07:1138,10
25M52532Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:1336,50
26MA2638Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:1435,93
27MD2748Ráb PavelČeská Třebová5200:07:2032,68
28MD2860Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:3026,36
29M52934Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:3125,69
30MD3040Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3225,33
31MA3118Hledík JanNUTMI9600:07:3423,94
32MB3325Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:4119,82
33MB3533Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5014,11
34MB3722Němec RadekLitomyšl7700:07:5312,68
35MB4231Kolda JiříOpatov7300:08:293,00
36MB4544Šafr JiříVysoké Mýto7700:08:413,00
37MA4719Friml JiříNUTMI9600:08:503,00
38ME4912Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:083,00
39MD5056Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:143,00
40MC517Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:163,00
41MB5210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:253,00
42MD5629Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:543,00
43ME5855Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:263,00
44ME591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:273,00
45MD6221Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39103,24
2ZB344Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:4998,71
3ZA3641Hronová MarkétaObec Čistá9000:07:5198,05
4ZB3862Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5397,08
5ZC3953Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:0094,26
6ZB405Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:0293,33
7ZA4147Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:2384,25
8ZD4337Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:3280,55
9Z54417Svobodová AnnaNUTMI0300:08:3380,09
10ZB463Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4275,96
11ZD4827Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:0267,72
12ZB5315Svobodová RenataNUTMI7600:09:4947,45
13ZB5413Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:5345,81
14ZA5516Malá TerezaNUTMI9600:09:5445,39
15ZB5745Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:0241,92
16Z5609Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3029,59
17ZC6114Zavřelová OlgaNUTMI7200:10:3826,52
18ZD6351Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód