Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

2.6.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.6.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s. r. o. a ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.20205. Pekelný kilometr-
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 65
  • závodníků na všech ročnících: 6507

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6356
Sadílek Ota4653
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8250
Borek Petr7050
Borková Agáta0247
Borek Viktor0442
Vacek Martin6942
Šimůnková Pavla7740
Serbousková Sára0440
Matyášová Jana6540
Stránský Aleš6040
Pilgr Luděk7638
Šimůnek Jan0338
Buriánek Roman6535
Červ Miloslav5035
Preislerová Agáta Nela0934
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Kostřicová Blanka6131
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Vondra Vojtěch9827
Kubišta Oto5327
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Šafář Jaroslav5125
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Kalous Petr7724
Gregorová Michaela0424
Turek Martin8024
Broulíková Anežka0824
Gregorová Monika0023
Dejdarová Tereza1023
Pazderová Alena7523
Záveský Filip9323
Marholdová Aneta0723
Pirkl Vít1022
Hruban Jan6622
Vetchá Rozálie0722
Vávra Jan0721
Bielčik Jindřich4021

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 14)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:350,00
2D122Marhold StanislavChoceň0400:00:500,00
3D133Marholdová AnetaChoceň0700:01:330,00
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:220,00
2M2216Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:310,00
3M233Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:310,00
4M242Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:330,00
5M278Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:350,00
6M2817Fedra FrantišekKlepačov0000:01:360,00
7M2914Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:380,00
8M21011Štichauer JakubPeklák team0300:01:430,00
9M2161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:180,00
10M21712Pávek ColinPeklák team0300:02:320,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž255Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:340,00
2Ž2613Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:340,00
3Ž2119Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:460,00
4Ž2124Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:460,00
5Ž21310Zachová MarkétaPeklák team0100:01:560,00
6Ž2146Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:560,00
7Ž2157Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:570,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:260,00
2M341Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:060,00
3M367Fedra JakubKlepačov9800:04:530,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž322Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:510,00
2Ž335Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:020,00
3Ž353Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:490,00
4Ž374Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:550,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:190,00
2MA341Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:410,00
3MA436Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:460,00
4MA533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:480,00
5MA912Starý TomášPlastic Cocks8700:06:140,00
6MA1025Novotný JakubPlastic Cocks8800:06:210,00
7MA1143Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:220,00
8MA1329Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:370,00
9MA1437Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:400,00
10MA1739Kalous PetrSK Žamberk7700:06:540,00
11MA1810Gregora ZdenekLanškroun7300:07:020,00
12MA219Krsek PavkaLanškroun7200:07:200,00
13MA228Gregora MilanLanškroun7100:07:280,00
14MA3013Marhold LubošChoceň7700:08:150,00
15MA323Pirkl Michal-8100:08:190,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:370,00
2MB723Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:100,00
3MB822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:130,00
4MB1238Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:340,00
5MB1542Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:480,00
6MB167Pávek JiříPeklák team6900:06:520,00
7MB3427Křivohlávek Miroslav-6700:08:290,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:560,00
2MC2416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:380,00
3MC2634Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:08:030,00
4MC2924Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:130,00
5MC3628Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:420,00
6MC4211Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:310,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2540Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:580,00
2MD2831Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:060,00
3MD3135Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:180,00
4MD4126Bielčik JindřichLichkov4000:10:080,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2321Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:330,00
2ŽJ376Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:110,00
3ŽJ404Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:580,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1917Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:060,00
2ZA2030Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:150,00
3ZA3318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:240,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3520Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:300,00
2ZB385Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:120,00
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2744Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:040,00
2ŽC391Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:430,00
3ŽC432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:060,00
4ŽC4414Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:020,00
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:540,00
1. úsekStránská Adéla -
2. úsekStarý Tomáš -
3. úsekMistr Ondřej -
2ST23KompotiKompoti 00:05:090,00
1. úsekŠvecová Kateřina -
2. úsekVaculík Miroslav -
3. úsekKlička Ondřej -
3ST34OSUO TEAMOSUO TEAM 00:05:160,00
1. úsekČejková Veronika -
2. úsekPlíva Roman -
3. úsekKalousek Josef -
4ST45Pekelná trojkaPekelná trojka 00:05:480,00
1. úsekPeterková Veronika -
2. úsekPeterka Martin -
3. úsekHejkrlík Filip -
5ST51ISCAREX CISCAREX Česká Třebová 00:06:230,00
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekČerv Miloslav -
3. úsekŠimůnek Jan -
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:350,00
2D122Marhold StanislavChoceň0400:00:500,00
3D133Marholdová AnetaChoceň0700:01:330,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:220,00
2M2216Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:310,00
3M233Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:310,00
4M242Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:330,00
1Ž255Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:340,00
2Ž2613Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:340,00
5M278Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:350,00
6M2817Fedra FrantišekKlepačov0000:01:360,00
7M2914Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:380,00
8M21011Štichauer JakubPeklák team0300:01:430,00
3Ž2119Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:460,00
4Ž2124Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:460,00
5Ž21310Zachová MarkétaPeklák team0100:01:560,00
6Ž2146Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:560,00
7Ž2157Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:570,00
9M2161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:180,00
10M21712Pávek ColinPeklák team0300:02:320,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:260,00
1Ž322Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:510,00
2Ž335Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:020,00
2M341Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:060,00
3Ž353Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:490,00
3M367Fedra JakubKlepačov9800:04:530,00
4Ž374Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:550,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:190,00
1MB232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:370,00
2MA341Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:410,00
3MA436Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:460,00
4MA533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:480,00
1MC619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:560,00
2MB723Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:100,00
3MB822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:130,00
5MA912Starý TomášPlastic Cocks8700:06:140,00
6MA1025Novotný JakubPlastic Cocks8800:06:210,00
7MA1143Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:220,00
4MB1238Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:340,00
8MA1329Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:370,00
9MA1437Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:400,00
5MB1542Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:480,00
6MB167Pávek JiříPeklák team6900:06:520,00
10MA1739Kalous PetrSK Žamberk7700:06:540,00
11MA1810Gregora ZdenekLanškroun7300:07:020,00
1ZA1917Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:060,00
2ZA2030Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:150,00
12MA219Krsek PavkaLanškroun7200:07:200,00
13MA228Gregora MilanLanškroun7100:07:280,00
1ŽJ2321Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:330,00
2MC2416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:380,00
1MD2540Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:580,00
3MC2634Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:08:030,00
1ŽC2744Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:040,00
2MD2831Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:060,00
4MC2924Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:130,00
14MA3013Marhold LubošChoceň7700:08:150,00
3MD3135Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:180,00
15MA323Pirkl Michal-8100:08:190,00
3ZA3318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:240,00
7MB3427Křivohlávek Miroslav-6700:08:290,00
1ZB3520Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:300,00
5MC3628Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:420,00
2ŽJ376Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:110,00
2ZB385Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:120,00
2ŽC391Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:430,00
3ŽJ404Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:580,00
4MD4126Bielčik JindřichLichkov4000:10:080,00
6MC4211Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:310,00
3ŽC432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:060,00
4ŽC4414Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:020,00
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:540,00
1. úsekStránská Adéla -
2. úsekStarý Tomáš -
3. úsekMistr Ondřej -
2ST23KompotiKompoti 00:05:090,00
1. úsekŠvecová Kateřina -
2. úsekVaculík Miroslav -
3. úsekKlička Ondřej -
3ST34OSUO TEAMOSUO TEAM 00:05:160,00
1. úsekČejková Veronika -
2. úsekPlíva Roman -
3. úsekKalousek Josef -
4ST45Pekelná trojkaPekelná trojka 00:05:480,00
1. úsekPeterková Veronika -
2. úsekPeterka Martin -
3. úsekHejkrlík Filip -
5ST51ISCAREX CISCAREX Česká Třebová 00:06:230,00
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekČerv Miloslav -
3. úsekŠimůnek Jan -

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

2.6 dnes to je nebo ne prosim ne vzdyt prsi bude se to klouzat.slitujte se nad nami prosim pochopte to.
I když pršelo(jenom hodně malinko) a klouzalo tak to nakonec bylo fajn. S přihlášením jsem chvíli váhal ale pak jsem nelitoval :-))). Sice nerad ale přesto musím upozornit pořadatele na chybičku ve výsledkovce a to u mého času. Já si dnes naměřil 8,28 a ve výsledcích je to o minutku lepší. Ne že by mě to nelichotilo ale raději potrénuju a zaběhnu si to poctivě. Zdar snad příště Míra Křivohlávek.
mira.krivohlavek
tak to je trapný....se musím dát do formy protože prázdná kategorie dorostenci-junioři mi trhá srdce ;-)
ZavesakFilip
vysledky opraveny
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód