Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

7.4.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 7.4.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s. r. o. a ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.20245. Pekelný kilometr-
19.6.20244. Pekelný kilometr105
15.5.20243. Pekelný kilometr132
24.4.20242. Pekelný kilometr108
3.4.20241. Pekelný kilometr142
30.8.20235. Pekelný kilometr121
28.6.20234. Pekelný kilometr135
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
7.4.20211. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 8215

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6369
Sadílek Ota4664
Borek Petr7062
Borek Viktor0452
Pilgr Luděk7652
Šimůnková Pavla7751
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8251
Matyášová Jana6549
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6544
Červ Miloslav5044
Šimůnek Jan0341
Stránský Aleš6041
Kostřicová Blanka6140
Serbousková Sára0440
Preislerová Agáta Nela0939
Kubišta Oto5337
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Grätz Luděk5832
Stránská Adéla9131
Hanik Maxim0730
Radiměřský Karel8729
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9728
Tlapák Jaroslav8728
Vondra Vojtěch9828
Doucha Jiří7127
Dejdarová Tereza1027
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Gregora Jan0026
Pilgr Bohuslav5126
Kouba Radim1126
Kačerovský Michal9826
Šafář Jaroslav5125
Záveský Filip9325
Preislerová Elena0625
Borková Johanka0725
Vacek Michal0425
Turek Martin8025
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Hofmanová Veronika7824
Flídrová Lenka8424
Flídr Nikolas1424

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:370,00
2D12893Marhold StanislavChoceň0400:00:430,00
3D13283Jadrný TomášVencl Tým0400:00:430,00
4D14461Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:460,00
5D1571Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:00:550,00
6D16927Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:580,00
7D17489Zachová AnetaPeklák team0500:01:040,00
8D18321Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:110,00
9D19278Klaclová Michaela-0600:01:120,00
10D110645Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:140,00
11D1111095Marholdová AnetaChoceň0700:01:230,00
12D112923Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:290,00
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21484Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:210,00
2M2273Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:250,00
3M2372Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:320,00
4M2432Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:350,00
5M26322Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:400,00
6M2101368Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:470,00
7M213493Štichauer JakubPeklák team0300:01:520,00
8M21746Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:02:070,00
9M21975Uličný JiříČeská Třebová0300:02:190,00
10M22050Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:310,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2435Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:350,00
2Ž27484Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:420,00
3Ž2833Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:450,00
4Ž29285Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:460,00
5Ž211492Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:490,00
6Ž2121094Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:500,00
7Ž2141367Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:520,00
8Ž215935Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:010,00
9Ž216879Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:030,00
10Ž218490Zachová MarkétaPeklák team0100:02:080,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1486Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:190,00
2MM393Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:410,00
3MM534Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:280,00
4MM7319Skalický PetrČeská Třebová9800:05:180,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM243Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:340,00
2ŽM491Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:080,00
3ŽM628Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:040,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8740Divíšek JanNový Věk TT9300:06:250,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11366Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:200,00
2MA28Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:430,00
3MA3922Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:430,00
4MA61362Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:550,00
5MA9487Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:06:300,00
6MA101076Starý TomášPlastic Cocks8700:06:310,00
7MA11275Marhold PetrChoceň7800:06:520,00
8MA12908Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:560,00
9MA137Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:580,00
10MA16485Gregora ZdenekLanškroun7300:07:150,00
11MA17637Zahálka JanČeská Třebová7600:07:200,00
12MA18802Sojkora PatrikLanškroun7800:07:230,00
13MA24923Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:520,00
14MA25603Marhold LubošChoceň7700:07:520,00
15MA34154Pirkl Michal-8100:09:190,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4876Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:470,00
2MB7606Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:090,00
3MB14879Krátký LubošLanškroun6200:07:060,00
4MB23132Marhold StanislavChoceň6600:07:420,00
5MB27489Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:110,00
6MB30664Křivohlávek Miroslav-6700:08:280,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:540,00
2MC21801Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:310,00
3MC28841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:150,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD26678Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:100,00
2MD29925Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:230,00
3MD37634Bielčik JindřichLichkov4000:09:530,00
4MD38924Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:560,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ19323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:230,00
2ŽJ39893Krátká HanaLanškroun9500:10:040,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15707Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:070,00
2ZA20931Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:250,00
3ZA311020Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:520,00
4ZA33933Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:180,00
5ZA35741Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:420,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32925Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:540,00
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC22461Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:410,00
2ŽC36651Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:520,00
3ŽC40175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:140,00
4ŽC41928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:100,00
5ŽC42630Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:110,00
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST14ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:320,00
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekHoráček Michal -
3. úsekKlášterecký Tomáš -
2ST23Vencl tým Ústí nad OrlicíVencl tým Ústí nad Orlicí 00:04:380,00
1. úsekMartincová Kristýna -
2. úsekRazým Lukáš -
3. úsekMoravec Martin -
3ST35ISCAREX BISCAREX Česká Třebová 00:05:040,00
1. úsekDušková Lenka -
2. úsekStránský Aleš -
3. úsekVacek Martin -
4ST42Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:05:070,00
1. úsekMistr Ondřej -
2. úsekStarý Tomáš -
3. úsekStránská Adéla -
5ST56Tři Veteráni- 00:07:180,00
1. úsekČerv Miloslav -
2. úsekŠimůnek Jan -
3. úsekŠimůnková Pavla -
6ST61Borečci- 00:07:200,00
1. úsekBorek Martin -
2. úsekBorek Matěj -
3. úsekBorková Zuzana -
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:370,00
2D12893Marhold StanislavChoceň0400:00:430,00
3D13283Jadrný TomášVencl Tým0400:00:430,00
4D14461Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:460,00
5D1571Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:00:550,00
6D16927Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:580,00
7D17489Zachová AnetaPeklák team0500:01:040,00
8D18321Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:110,00
9D19278Klaclová Michaela-0600:01:120,00
10D110645Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:140,00
11D1111095Marholdová AnetaChoceň0700:01:230,00
12D112923Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:290,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21484Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:210,00
2M2273Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:250,00
3M2372Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:320,00
4M2432Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:350,00
1Ž2435Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:350,00
5M26322Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:400,00
2Ž27484Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:420,00
3Ž2833Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:450,00
4Ž29285Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:460,00
6M2101368Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:470,00
5Ž211492Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:490,00
6Ž2121094Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:500,00
7M213493Štichauer JakubPeklák team0300:01:520,00
7Ž2141367Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:520,00
8Ž215935Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:010,00
9Ž216879Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:030,00
8M21746Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:02:070,00
10Ž218490Zachová MarkétaPeklák team0100:02:080,00
9M21975Uličný JiříČeská Třebová0300:02:190,00
10M22050Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:310,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1486Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:190,00
1ŽM243Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:340,00
2MM393Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:410,00
2ŽM491Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:080,00
3MM534Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:280,00
3ŽM628Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:040,00
4MM7319Skalický PetrČeská Třebová9800:05:180,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11366Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:200,00
2MA28Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:430,00
3MA3922Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:430,00
1MB4876Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:470,00
1MC519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:540,00
4MA61362Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:550,00
2MB7606Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:090,00
1MJ8740Divíšek JanNový Věk TT9300:06:250,00
5MA9487Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:06:300,00
6MA101076Starý TomášPlastic Cocks8700:06:310,00
7MA11275Marhold PetrChoceň7800:06:520,00
8MA12908Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:560,00
9MA137Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:580,00
3MB14879Krátký LubošLanškroun6200:07:060,00
1ZA15707Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:070,00
10MA16485Gregora ZdenekLanškroun7300:07:150,00
11MA17637Zahálka JanČeská Třebová7600:07:200,00
12MA18802Sojkora PatrikLanškroun7800:07:230,00
1ŽJ19323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:230,00
2ZA20931Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:250,00
2MC21801Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:310,00
1ŽC22461Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:410,00
4MB23132Marhold StanislavChoceň6600:07:420,00
13MA24923Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:520,00
14MA25603Marhold LubošChoceň7700:07:520,00
1MD26678Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:100,00
5MB27489Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:110,00
3MC28841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:150,00
2MD29925Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:230,00
6MB30664Křivohlávek Miroslav-6700:08:280,00
3ZA311020Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:520,00
1ZB32925Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:540,00
4ZA33933Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:180,00
15MA34154Pirkl Michal-8100:09:190,00
5ZA35741Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:420,00
2ŽC36651Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:520,00
3MD37634Bielčik JindřichLichkov4000:09:530,00
4MD38924Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:560,00
2ŽJ39893Krátká HanaLanškroun9500:10:040,00
3ŽC40175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:140,00
4ŽC41928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:100,00
5ŽC42630Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:110,00
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST14ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:320,00
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekHoráček Michal -
3. úsekKlášterecký Tomáš -
2ST23Vencl tým Ústí nad OrlicíVencl tým Ústí nad Orlicí 00:04:380,00
1. úsekMartincová Kristýna -
2. úsekRazým Lukáš -
3. úsekMoravec Martin -
3ST35ISCAREX BISCAREX Česká Třebová 00:05:040,00
1. úsekDušková Lenka -
2. úsekStránský Aleš -
3. úsekVacek Martin -
4ST42Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:05:070,00
1. úsekMistr Ondřej -
2. úsekStarý Tomáš -
3. úsekStránská Adéla -
5ST56Tři Veteráni- 00:07:180,00
1. úsekČerv Miloslav -
2. úsekŠimůnek Jan -
3. úsekŠimůnková Pavla -
6ST61Borečci- 00:07:200,00
1. úsekBorek Martin -
2. úsekBorek Matěj -
3. úsekBorková Zuzana -

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód