Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

30.8.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 30.8.2023
  • zobrazeno již 472x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

simunkova.pavla@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.20245. Pekelný kilometr-
19.6.20244. Pekelný kilometr105
15.5.20243. Pekelný kilometr132
24.4.20242. Pekelný kilometr108
3.4.20241. Pekelný kilometr142
28.6.20234. Pekelný kilometr135
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
18.8.20215. Pekelný kilometr105
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 8286

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6370
Sadílek Ota4665
Borek Petr7063
Pilgr Luděk7653
Borek Viktor0453
Šimůnek Jan8252
Šimůnková Pavla7752
Keprtová Miloslava4851
Matyášová Jana6550
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6545
Červ Miloslav5044
Šimůnek Jan0341
Kostřicová Blanka6141
Stránský Aleš6041
Preislerová Agáta Nela0940
Serbousková Sára0440
Kubišta Oto5338
Grätz Luděk5833
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Hanik Maxim0730
Šimůnková Zdena5829
Radiměřský Karel8729
Stránská Michaela9728
Vondra Vojtěch9828
Dejdarová Tereza1028
Tlapák Jaroslav8728
Doucha Jiří7127
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Kouba Radim1127
Kačerovský Michal9826
Vacek Michal0426
Pilgr Bohuslav5126
Gregora Jan0026
Preislerová Elena0625
Borková Johanka0725
Turek Martin8025
Flídrová Lenka8425
Šafář Jaroslav5125
Záveský Filip9325
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Kalous Petr7724
Broulíková Anežka0824

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C232Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:24-
2C2715Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:27-
3C2821Rudolf JonášČeská Třebová1700:00:28-
4C297Havlíček MartinSKI klub Ústí nad Orlicí1700:00:29-
5C21122Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:32-
6C21220Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:33-
7C2144Jukl MarekCTC Fort Ústí nad Orlicí1800:00:33-
8C2173Matejov Jáchym-1900:00:36-
9C21810Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:40-
10C21919Jašňák Vojtěch-1900:00:40-
11C2205Rybička Jindřich-1900:00:41-
12C22116Pešek OndřejBabice nad Svitavou2000:00:46-
13C22324Novotný Matouš-2000:00:54-
14C22413Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:56-
15C22523Švec Jindřich-2000:01:00-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2112Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:23-
2D2218Jašňáková AnetaČeská Třebová1600:00:24-
3D249Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:24-
4D256Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:25-
5D2611Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:25-
6D21017Pešková DorotkaBabice nad Svitavou1700:00:31-
7D2131Kubrtová Johana-1700:00:33-
8D21514Haniková StelaČeská Třebová1600:00:34-
9D2168Kotvová Karla-1800:00:35-
10D22225Všetulová Emily-2000:00:53-
-D2-26Kusá Adéla-20DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1637Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:12104,00
2M11019Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:14100,47
3M11117Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1498,97
4M11210Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1497,89
5M11624Hartman TomášKB Letohrad1400:01:1694,97
6M12113Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2384,98
7M1241Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2779,87
8M12530Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2878,79
9M1314Kubrt Josef-1500:01:3470,80
10M1332Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3569,04
11M13418Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:01:3962,98
12M13526Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4160,52
13M13829Pešek KryštofBabice nad Svitavou1500:01:5639,41
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11322Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16104,00
2Z11521Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:16101,69
3Z11725Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16100,23
4Z1198Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2192,70
5Z12014Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2291,94
6Z12323Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2488,70
7Z12935Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3376,54
8Z13611Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4462,67
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M225Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:06104,00
2M2334Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:07100,18
3M2432Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:0995,58
4M2533Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:1191,43
5M286Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1389,28
6M22216Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2373,10
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2120Boháčová AdélaAtletika Polička1200:00:58104,00
2Z279Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1376,14
3Z2936Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:1374,35
4Z2143Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1669,14
5Z21831Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:1766,33
6Z22627Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2946,53
7Z2277Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3044,34
8Z22815Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3142,99
9Z23038Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:3338,06
10Z23128Pešková BarboraBabice nad Svitavou1300:01:3437,91
-Z2-12Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová12DNF-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:20104,00
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z345Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:58104,00
2Z354Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:0698,76
3Z363Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:04:1594,20
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:41104,00
2M436Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:4264,22
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5531Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:05:55104,00
2M51342Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3291,56
3M51425Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:3290,56
4M52317Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:0081,75
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51811Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:44104,00
2Z52820Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:2791,26
3Z52919Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:3189,45
4Z53624Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:1677,30
5Z54613Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:3657,27
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:44104,00
2MJ1112Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:2889,04
3MJ3033Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4366,34
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4247Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:08:43104,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA250Turek JiříSTG Česká Třebová0000:05:50104,00
2MA335Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:54100,80
3MA748Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0895,73
4MA98Simon JakubPolička0000:06:1792,30
5MA1029Sádecký MarekSDH Parník8900:06:2789,47
6MA126Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:3188,18
7MA1937Švec MartinVK Choceň8700:06:4883,32
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB422Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:55104,00
2MB615Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:00100,56
3MB814Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:1096,74
4MB1645Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4186,90
5MB1710Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:4486,24
6MB205Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:4984,81
7MB2226Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:5882,31
8MB2636Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:0979,02
9MB334Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5665,88
10MB3916Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:3455,15
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC247Simon PetrPolička 7200:07:04104,00
2MC2749Macko MilanSTG ČT7200:07:2796,42
3MC4334Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:5175,49
4MC4532Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:1469,22
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1530Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:32104,00
2MD253Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:0892,81
3MD4938Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:1728,41
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3818Ráb PavelČeská Třebová5200:08:20104,00
2ME4028Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:3798,70
3ME501Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:2863,54
4ME5141Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:5445,20
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3446Rybková Michaela-9400:08:06104,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3151Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:47104,00
2ZB3239Paďourová RenataRun Sport Team8700:07:52100,81
3ZB3540Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:0796,59
4ZB4121Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:4288,18
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2144Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:55104,00
2ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:1782,16
3ZC449Simonová JanaPolička7500:09:0569,69
4ZC4827Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:5157,57
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD472Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:50104,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2120Boháčová AdélaAtletika Polička1200:00:58104,00
1M225Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:06104,00
2M2334Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:07100,18
3M2432Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:0995,58
4M2533Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:1191,43
1M1637Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:12104,00
2Z279Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1376,14
5M286Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1389,28
3Z2936Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:1374,35
2M11019Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:14100,47
3M11117Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1498,97
4M11210Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1497,89
1Z11322Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16104,00
4Z2143Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1669,14
2Z11521Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:16101,69
5M11624Hartman TomášKB Letohrad1400:01:1694,97
3Z11725Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16100,23
5Z21831Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:1766,33
4Z1198Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2192,70
5Z12014Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2291,94
6M12113Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2384,98
6M22216Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2373,10
6Z12323Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2488,70
7M1241Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2779,87
8M12530Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2878,79
6Z22627Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2946,53
7Z2277Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3044,34
8Z22815Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3142,99
7Z12935Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3376,54
9Z23038Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:3338,06
10Z23128Pešková BarboraBabice nad Svitavou1300:01:3437,91
9M1314Kubrt Josef-1500:01:3470,80
10M1332Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3569,04
11M13418Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:01:3962,98
12M13526Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4160,52
8Z13611Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4462,67
13M13829Pešek KryštofBabice nad Svitavou1500:01:5639,41
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:41104,00
1M321Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:20104,00
2M436Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:4264,22
1Z345Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:58104,00
2Z354Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:0698,76
3Z363Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:04:1594,20
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:44104,00
1MA250Turek JiříSTG Česká Třebová0000:05:50104,00
2MA335Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:54100,80
1MB422Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:55104,00
1M5531Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:05:55104,00
2MB615Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:00100,56
3MA748Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0895,73
3MB814Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:1096,74
4MA98Simon JakubPolička0000:06:1792,30
5MA1029Sádecký MarekSDH Parník8900:06:2789,47
2MJ1112Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:2889,04
6MA126Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:3188,18
2M51342Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3291,56
3M51425Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:3290,56
1MD1530Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:32104,00
4MB1645Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4186,90
5MB1710Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:4486,24
1Z51811Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:44104,00
7MA1937Švec MartinVK Choceň8700:06:4883,32
6MB205Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:4984,81
1ZC2144Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:55104,00
7MB2226Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:5882,31
4M52317Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:0081,75
1MC247Simon PetrPolička 7200:07:04104,00
2MD253Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:0892,81
8MB2636Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:0979,02
2MC2749Macko MilanSTG ČT7200:07:2796,42
2Z52820Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:2791,26
3Z52919Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:3189,45
3MJ3033Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4366,34
1ZB3151Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:47104,00
2ZB3239Paďourová RenataRun Sport Team8700:07:52100,81
9MB334Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5665,88
1ZA3446Rybková Michaela-9400:08:06104,00
3ZB3540Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:0796,59
4Z53624Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:1677,30
2ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:1782,16
1ME3818Ráb PavelČeská Třebová5200:08:20104,00
10MB3916Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:3455,15
2ME4028Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:3798,70
4ZB4121Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:4288,18
1ZJ4247Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:08:43104,00
3MC4334Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:5175,49
3ZC449Simonová JanaPolička7500:09:0569,69
4MC4532Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:1469,22
5Z54613Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:3657,27
1ZD472Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:50104,00
4ZC4827Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:5157,57
3MD4938Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:1728,41
3ME501Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:2863,54
4ME5141Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:5445,20
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:44103,16
2MA250Turek JiříSTG Česká Třebová0000:05:5099,62
3MA335Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5497,21
4MB422Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:5596,81
5M5531Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:05:5596,70
6MB615Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:0093,88
7MA748Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0889,07
8MB814Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:1088,15
9MA98Simon JakubPolička0000:06:1784,20
10MA1029Sádecký MarekSDH Parník8900:06:2778,53
11MJ1112Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:2877,66
12MA126Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:3175,94
13M51342Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3275,49
14M51425Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:3275,48
15MD1530Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:3275,37
16MB1645Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4170,21
17MB1710Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:4468,86
18MA1937Švec MartinVK Choceň8700:06:4866,19
19MB205Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:4965,96
20MB2226Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:5860,86
21M52317Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:0059,60
22MC247Simon PetrPolička 7200:07:0457,42
23MD253Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:0854,72
24MB2636Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:0954,19
25MC2749Macko MilanSTG ČT7200:07:2743,88
26MJ3033Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4334,93
27MB334Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5627,48
28ME3818Ráb PavelČeská Třebová5200:08:2013,32
29MB3916Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:345,67
30ME4028Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:373,86
31MC4334Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:513,00
32MC4532Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:143,00
33MD4938Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:173,00
34ME501Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:283,00
35ME5141Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51811Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:44108,58
2ZC2144Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:55103,41
3Z52820Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:2788,02
4Z52919Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:3186,47
5ZB3151Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:4778,84
6ZB3239Paďourová RenataRun Sport Team8700:07:5276,21
7ZA3446Rybková Michaela-9400:08:0669,57
8ZB3540Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:0769,10
9Z53624Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:1665,12
10ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:1764,40
11ZB4121Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:4252,70
12ZJ4247Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:08:4352,16
13ZC449Simonová JanaPolička7500:09:0541,87
14Z54613Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:3626,77
15ZD472Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:5020,12
16ZC4827Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:5120,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód