Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

5.5.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.5.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s. r. o. a ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5764

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Broulíková Anežka0820
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11172Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:350,00
2D1243Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:360,00
3D13879Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:400,00
4D14285Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:410,00
5D15931Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:430,00
6D16302Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:430,00
7D17175Marhold StanislavChoceň0400:00:440,00
8D18923Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:460,00
8D18321Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:00:460,00
10D11017Zubrická JanaČeská Třebová0400:00:540,00
11D11137Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:550,00
12D112927Zachová AnetaPeklák team0500:01:000,00
13D113926Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:000,00
14D11467Klaclová Michaela-0600:01:020,00
15D11573Očenáš JakubČeská Třebová0500:01:030,00
16D116489Jetmar IvanSokol Hylváty0600:01:060,00
17D117490Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:110,00
18D11893Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:130,00
19D119933Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:01:200,00
20D12046Očenášová BarboraČeská Třebová0700:01:270,00
21D12175Marholdová AnetaChoceň0700:01:310,00
22D1221367Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:340,00
23D123935Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:02:040,00
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21929Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:180,00
2M2239Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:220,00
3M2328Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:260,00
4M25162Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:280,00
5M26930Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:290,00
6M27278Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:320,00
7M29486Fedra FrantišekKlepačov0000:01:340,00
8M21140Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:380,00
9M2131095Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:380,00
10M214319Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:390,00
11M215639Štichauer JakubPeklák team0300:01:390,00
12M224928Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:01:550,00
13M225934Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:100,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2494Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:280,00
2Ž2818Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:340,00
3Ž210263Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:350,00
4Ž212932Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:380,00
5Ž2161368Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:400,00
6Ž21736Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:410,00
7Ž218484Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:430,00
8Ž21950Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:440,00
9Ž22068Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:470,00
10Ž221322Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:490,00
11Ž222389Zachová MarkétaPeklák team0100:01:520,00
12Ž223493Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:550,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM21522Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:320,00
2MM511Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:040,00
3MM71094Fedra JakubKlepačov9800:04:190,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:230,00
2ŽM3336Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:440,00
3ŽM4461Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:570,00
4ŽM6156Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:080,00
5ŽM88Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:230,00
6ŽM947Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:560,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11154Divíšek JanNový Věk TT9300:06:220,00
2MJ15926Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:06:280,00
3MJ211366Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:480,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1490Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:230,00
2MA3879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:290,00
3MA419Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:310,00
4MA7485Starý TomášPlastic Cocks8700:06:050,00
5MA8908Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:110,00
6MA9678Dobšíček PavelSK Hronov8000:06:150,00
7MA12489Jetmar JanSokol Hylváty7500:06:220,00
8MA13927Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:230,00
9MA147Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:280,00
10MA16606Gregora ZdenekLanškroun7300:06:350,00
11MA1743Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:360,00
12MA23634Kalous PetrSK Žamberk7700:06:570,00
13MA24603Zahálka JanČeská Třebová7600:07:000,00
14MA291020Gregora MilanLanškroun7100:07:400,00
15MA308Marhold LubošChoceň7700:07:440,00
16MA43741Peterka PavelSKB Česká Třebová8100:08:370,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:280,00
2MB5925Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:520,00
3MB6132Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:050,00
4MB10893Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:220,00
5MB19923Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:06:420,00
6MB20879Krátký LubošLanškroun6200:06:420,00
7MB32931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:530,00
8MB38924Dolog PavolÚstí nad Orlicí6500:08:140,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18275Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:06:410,00
2MC34801Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:580,00
3MC3637Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:100,00
4MC42740Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:320,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31637Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:490,00
2MD39935Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:140,00
3MD40630Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:220,00
4MD51841Bielčik JindřichLichkov4000:09:590,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ27925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:200,00
2ŽJ46323Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:220,00
3ŽJ481362Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:370,00
4ŽJ49876Krátká HanaLanškroun9500:09:510,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22707Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:550,00
2ZA25802Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:020,00
3ZA26651Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:160,00
4ZA35487Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:050,00
5ZA37461Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:130,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41933Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:240,00
2ZB44922Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:460,00
3ZB45283Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:550,00
4ZB50321Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:510,00
5ZB523Hrušková Darina-7500:10:130,00
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC28664Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:390,00
2ŽC33933Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:540,00
3ŽC47928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:220,00
4ŽC53175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:150,00
5ŽC541076Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:360,00
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:420,00
1. úsekStránská Adéla -
2. úsekStarý Tomáš -
3. úsekMistr Ondřej -
2ST25KompotiKompoti 00:04:470,00
1. úsekŠvecová Kateřina -
2. úsekKlička Ondřej -
3. úsekVaculík Miroslav -
3ST31OSUO TEAMOSUO TEAM 00:04:540,00
1. úsekČejková Veronika -
2. úsekPlíva Roman -
3. úsekKalousek Josef -
4ST43ISCAREX BISCAREX Česká Třebová 00:04:570,00
1. úsekDušková Lenka -
2. úsekStránský Aleš -
3. úsekVacek Martin -
5ST56Růžová PrasátkaRůžová Prasátka 00:05:050,00
1. úsekHýblová Nikola -
2. úsekTomeš Martin -
3. úsekFurik Jan -
6ST64SuchařiSuchaři 00:05:300,00
1. úsekPeterková Veronika -
2. úsekNovák Josef -
3. úsekPeterka Martin -
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11172Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:350,00
2D1243Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:360,00
3D13879Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:400,00
4D14285Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:410,00
5D15931Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:430,00
6D16302Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:430,00
7D17175Marhold StanislavChoceň0400:00:440,00
8D18923Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:460,00
8D18321Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:00:460,00
10D11017Zubrická JanaČeská Třebová0400:00:540,00
11D11137Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:550,00
12D112927Zachová AnetaPeklák team0500:01:000,00
13D113926Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:000,00
14D11467Klaclová Michaela-0600:01:020,00
15D11573Očenáš JakubČeská Třebová0500:01:030,00
16D116489Jetmar IvanSokol Hylváty0600:01:060,00
17D117490Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:110,00
18D11893Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:130,00
19D119933Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:01:200,00
20D12046Očenášová BarboraČeská Třebová0700:01:270,00
21D12175Marholdová AnetaChoceň0700:01:310,00
22D1221367Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:340,00
23D123935Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:02:040,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21929Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:180,00
2M2239Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:220,00
3M2328Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:260,00
1Ž2494Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:280,00
4M25162Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:280,00
5M26930Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:290,00
6M27278Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:320,00
2Ž2818Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:340,00
7M29486Fedra FrantišekKlepačov0000:01:340,00
3Ž210263Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:350,00
8M21140Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:380,00
4Ž212932Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:380,00
9M2131095Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:380,00
10M214319Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:390,00
11M215639Štichauer JakubPeklák team0300:01:390,00
5Ž2161368Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:400,00
6Ž21736Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:410,00
7Ž218484Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:430,00
8Ž21950Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:440,00
9Ž22068Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:470,00
10Ž221322Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:490,00
11Ž222389Zachová MarkétaPeklák team0100:01:520,00
12Ž223493Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:550,00
12M224928Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:01:550,00
13M225934Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:100,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:230,00
1MM21522Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:320,00
2ŽM3336Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:440,00
3ŽM4461Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:570,00
2MM511Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:040,00
4ŽM6156Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:080,00
3MM71094Fedra JakubKlepačov9800:04:190,00
5ŽM88Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:230,00
6ŽM947Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:560,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1490Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:230,00
1MB2172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:280,00
2MA3879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:290,00
3MA419Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:310,00
2MB5925Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:520,00
3MB6132Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:050,00
4MA7485Starý TomášPlastic Cocks8700:06:050,00
5MA8908Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:110,00
6MA9678Dobšíček PavelSK Hronov8000:06:150,00
4MB10893Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:220,00
1MJ11154Divíšek JanNový Věk TT9300:06:220,00
7MA12489Jetmar JanSokol Hylváty7500:06:220,00
8MA13927Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:230,00
9MA147Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:280,00
2MJ15926Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:06:280,00
10MA16606Gregora ZdenekLanškroun7300:06:350,00
11MA1743Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:360,00
1MC18275Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:06:410,00
5MB19923Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:06:420,00
6MB20879Krátký LubošLanškroun6200:06:420,00
3MJ211366Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:480,00
1ZA22707Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:550,00
12MA23634Kalous PetrSK Žamberk7700:06:570,00
13MA24603Zahálka JanČeská Třebová7600:07:000,00
2ZA25802Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:020,00
3ZA26651Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:160,00
1ŽJ27925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:200,00
1ŽC28664Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:390,00
14MA291020Gregora MilanLanškroun7100:07:400,00
15MA308Marhold LubošChoceň7700:07:440,00
1MD31637Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:490,00
7MB32931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:530,00
2ŽC33933Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:540,00
2MC34801Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:580,00
4ZA35487Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:050,00
3MC3637Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:100,00
5ZA37461Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:130,00
8MB38924Dolog PavolÚstí nad Orlicí6500:08:140,00
2MD39935Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:140,00
3MD40630Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:220,00
1ZB41933Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:240,00
4MC42740Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:320,00
16MA43741Peterka PavelSKB Česká Třebová8100:08:370,00
2ZB44922Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:460,00
3ZB45283Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:550,00
2ŽJ46323Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:220,00
3ŽC47928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:220,00
3ŽJ481362Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:370,00
4ŽJ49876Krátká HanaLanškroun9500:09:510,00
4ZB50321Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:510,00
4MD51841Bielčik JindřichLichkov4000:09:590,00
5ZB523Hrušková Darina-7500:10:130,00
4ŽC53175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:150,00
5ŽC541076Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:360,00
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:420,00
1. úsekStránská Adéla -
2. úsekStarý Tomáš -
3. úsekMistr Ondřej -
2ST25KompotiKompoti 00:04:470,00
1. úsekŠvecová Kateřina -
2. úsekKlička Ondřej -
3. úsekVaculík Miroslav -
3ST31OSUO TEAMOSUO TEAM 00:04:540,00
1. úsekČejková Veronika -
2. úsekPlíva Roman -
3. úsekKalousek Josef -
4ST43ISCAREX BISCAREX Česká Třebová 00:04:570,00
1. úsekDušková Lenka -
2. úsekStránský Aleš -
3. úsekVacek Martin -
5ST56Růžová PrasátkaRůžová Prasátka 00:05:050,00
1. úsekHýblová Nikola -
2. úsekTomeš Martin -
3. úsekFurik Jan -
6ST64SuchařiSuchaři 00:05:300,00
1. úsekPeterková Veronika -
2. úsekNovák Josef -
3. úsekPeterka Martin -

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód