Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10---500:04:04.53
2Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun10---600:04:15.84
3Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová11---300:04:33.83
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10---400:03:50.65
2Gregorová AnnaActivity Lanškroun10---400:04:11.28
3Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10---400:04:12.22
4Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11---400:04:12.32
5Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:23.72
6Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:04:25.78
7Chrásková LeontýnaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:40.48
8Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:04:49.32
9Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová10---300:04:50.70
10Petrová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:53.75
11Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11---300:04:55.42
12Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11---300:05:15.51
13Klusoňová VendulaDannyho smečka11---300:06:45.07
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---300:03:02.67
2Rašner JiříTJ Šumperk08---300:03:18.63
3Řehák LubomírActivity Lanškroun09---400:03:23.14
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---300:03:51.95
2Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08---300:04:05.75
3Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---300:05:11.38
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:09:26.97
2Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:10:09.47
3Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:10:36.01
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:10:40.47
2Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:11:03.31
3Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:11:25.72
4Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun07---400:11:54.90
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havlík LukášSKI klub Hlinsko04---400:07:43.27
2Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04---400:08:53.11
3Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---300:09:04.29
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová04---400:09:40.84
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---400:11:23.72
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:20:16.21
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svobodová AnnaNUTMI03---300:26:03.43
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:32:24.95
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájek MartinPasivity Žamberk01---300:19:25.45
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavČeská Třebová87---300:16:11.80
2Novák JosefBrzdy Horní Čermná97---300:16:43.25
3Telecký Josef-82---300:17:51.13
4Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---300:19:17.57
5Radiměřský KarelAtletika Polička87---300:19:58.25
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---400:21:04.16
7Číž OndřejJen Blbni Team83---400:21:15.41
8Sobotka VlastimilVysoké Mýto99---300:22:05.16
9Klusoň OldřichDannyho smečka80---300:23:36.29
10Friml JiříNUTMI96---300:24:32.45
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Morávek VlastislavKUS Sopotnice76---300:16:38.97
2Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74---300:18:23.29
3Macko MilanSRTG Česká Třebová72---400:18:50.81
4Dvořák PavelČeská Třebová75---300:20:03.92
5Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová73---400:20:56.53
6Vacek JiříDlouhá Třebová77---400:21:13.44
7Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ79---300:23:34.94
8Němec RadekLitomyšl77---300:23:42.44
9Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---300:24:13.04
10Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:27:27.65
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---300:17:08.37
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:18:58.22
3Tichý PavelAC Náchod63---300:20:15.35
4Sedláček RomanActivity Lanškroun64---300:20:31.01
5Hruban JanČeská Třebová66---400:22:34.36
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Štyndl MiroslavAtletika Polička57---300:23:05.88
2Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58---400:28:19.90
3Červ MiloslavAtletika Polička50---400:29:57.77
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---400:32:36.98
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rábová MartinaČeská Třebová92---300:25:01.10
2Vytlačilová AnetaČeská Třebová95---300:31:03.91
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:23:08.89
2Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)75---400:23:43.72
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---400:23:48.25
4Machalíková VeronikaČeská Třebová84---400:26:30.29
5Pazderová AlenaVysoké Mýto75---300:29:20.75
6Svobodová RenataNUTMI76---300:29:54.05
7Kosárová PetraSRTG Česká Třebová78---300:31:39.16
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---300:20:40.00
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:23:38.91
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:27:06.40
2Kostřicová BlankaČeská Třebová61---400:33:15.01


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.4.20191. Pekelný kilometr137
24.4.20192. Pekelný kilometr159
5.6.20193. Pekelný kilometr133
3.7.20194. Pekelný kilometr124

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
28.8.20195. Pekelný kilometr
Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč