Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr - vyhlášení

29.8.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr - vyhlášení
  • datum konání: 29.8.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace


Po kliknutí na obrázek - originál plakátu v PDF

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.20195. Pekelný kilometr-
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr - vyhlášení

  • ročníků: 60
  • závodníků na všech ročnících: 6341

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6355
Sadílek Ota4652
Keprtová Miloslava4850
Borek Petr7049
Šimůnek Jan8249
Borková Agáta0247
Vacek Martin6942
Borek Viktor0442
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Matyášová Jana6539
Šimůnková Pavla7739
Šimůnek Jan0338
Pilgr Luděk7637
Buriánek Roman6535
Červ Miloslav5034
Preislerová Agáta Nela0933
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Kostřicová Blanka6131
Šimůnek Jan4931
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kubišta Oto5327
Stránská Michaela9727
Radiměřský Karel8726
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Šafář Jaroslav5125
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregorová Michaela0424
Turek Martin8023
Marholdová Aneta0723
Broulíková Anežka0823
Gregorová Monika0023
Dejdarová Tereza1023
Kalous Petr7723
Záveský Filip9323
Pirkl Vít1022
Pazderová Alena7522
Hruška Vladislav0421
Tlapák Jaroslav8721
Pirklová Markéta7921
Vetchá Rozálie0721

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1132Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:36-
2D12484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
3D1350Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:41-
4D1475Bezdíček AdamMŠ U stadionu0300:00:45-
5D1547Barvínková Kristýnaneregistrována0400:00:49-
6D1671Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:55-
7D1729Horská Sofieneregistrována0500:00:56-
8D1893Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:12-
9D1946Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:24-
10D11083Marholdová AnetaChoceň0700:01:40-
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21468Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:050,00
2Ž21967Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:230,00
3Ž22161Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:310,00
4Ž22269Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:360,00
5Ž223170Gerlová Lucie-9900:04:370,00
6Ž22470Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:520,00
7Ž22572Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:560,00
8Ž22611Doležalová Šárka-0200:05:070,00
9Ž22720Horská Sára-0200:05:370,00
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2333Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:160,00
2M2438Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:170,00
3M2773Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:340,00
4M2865Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:370,00
5M2940Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:480,00
6M21263Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:590,00
7M21341Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:050,00
8M21666Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:04:120,00
9M21734Hýbl RomanFotbal Semanín9900:04:150,00
10M21864Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:190,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31096Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:490,00
2Ž31560Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:100,00
3Ž32076Bezdíčková KateřinaZŠ Ústecká Česká Třebová9800:04:250,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:540,00
2M3231Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:02:550,00
3M3554Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:210,00
4M3618Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:240,00
5M31136Gerla Lukáš-9500:03:560,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ398Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:400,00
2MJ14100Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:190,00
3MJ23630Hordějčuk Vít-9400:06:540,00
4MJ2551Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:560,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:270,00
2MA39Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:400,00
3MA522Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:460,00
4MA689Novák LukášHZS Ústí nad Orlicí8300:05:480,00
5MA788Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:05:580,00
6MA835Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:030,00
7MA1062Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:040,00
8MA111361Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:06:050,00
9MA1252Bureš MartinČeská Třebová - Parník7400:06:100,00
10MA1599Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:270,00
11MA1697Kalous PetrSK Žamberk7700:06:310,00
12MA1730Kalousek JosefÚstí nad Orlicí7500:06:380,00
13MA18175Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:400,00
14MA1915Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:410,00
15MA205Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:440,00
16MA2184Marhold LubošChoceň7700:06:470,00
17MA22190Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:470,00
18MA24154Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:550,00
19MA2794Bier Lukášjednokolka.cz8000:07:000,00
20MA4218Jílek VojtaBabka Oldříš8200:08:260,00
21MA4495Kučera Jan-7900:08:420,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB242Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:290,00
2MB1316Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:160,00
3MB2639Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:590,00
4MB3645Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:07:510,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC987Filip LubošAC Choceň5900:06:040,00
2MC3190Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:390,00
3MC43124Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:400,00
4MC51132Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:09:390,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2885Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:020,00
2MD3277Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:420,00
3MD39191Krumer MiroslavOstrov4900:08:21-
4MD45190Bielčik JindřichLichkov4000:09:160,00
5MD4679Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:230,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2991Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:170,00
2ZJ4756Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:250,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3028Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:240,00
2ZA414Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:240,00
3ZA495Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:330,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB346Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:460,00
2ZB5092Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:380,00
3ZB5359Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:020,00
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC38263Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:080,00
2ZC4843Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:260,00
3ZC523Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:430,00
4ZC5437Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:270,00
5ZC5644Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:120,00
Hobby (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB3381Felcman PetrČeská Třebová7500:07:44-
2LB3580Kyncl JiříČeská Třebová5800:07:50-
3LB3774Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:03-
4LB4078Kyncl Jan-8200:08:22-
5LB55191Kubíček JanLitomyšl5000:10:31-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1132Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:36-
2D12484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
3D1350Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:41-
4D1475Bezdíček AdamMŠ U stadionu0300:00:45-
5D1547Barvínková Kristýnaneregistrována0400:00:49-
6D1671Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:55-
7D1729Horská Sofieneregistrována0500:00:56-
8D1893Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:12-
9D1946Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:24-
10D11083Marholdová AnetaChoceň0700:01:40-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:540,00
2M3231Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:02:550,00
1M2333Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:160,00
2M2438Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:170,00
3M3554Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:210,00
4M3618Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:240,00
3M2773Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:340,00
4M2865Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:370,00
5M2940Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:480,00
1Ž31096Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:490,00
5M31136Gerla Lukáš-9500:03:560,00
6M21263Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:590,00
7M21341Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:050,00
1Ž21468Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:050,00
2Ž31560Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:100,00
8M21666Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:04:120,00
9M21734Hýbl RomanFotbal Semanín9900:04:150,00
10M21864Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:190,00
2Ž21967Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:230,00
3Ž32076Bezdíčková KateřinaZŠ Ústecká Česká Třebová9800:04:250,00
3Ž22161Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:310,00
4Ž22269Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:360,00
5Ž223170Gerlová Lucie-9900:04:370,00
6Ž22470Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:520,00
7Ž22572Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:560,00
8Ž22611Doležalová Šárka-0200:05:070,00
9Ž22720Horská Sára-0200:05:370,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:270,00
1MB242Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:290,00
1MJ398Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:400,00
2MA39Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:400,00
3MA522Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:460,00
4MA689Novák LukášHZS Ústí nad Orlicí8300:05:480,00
5MA788Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:05:580,00
6MA835Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:030,00
1MC987Filip LubošAC Choceň5900:06:040,00
7MA1062Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:040,00
8MA111361Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:06:050,00
9MA1252Bureš MartinČeská Třebová - Parník7400:06:100,00
2MB1316Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:160,00
2MJ14100Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:190,00
10MA1599Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:270,00
11MA1697Kalous PetrSK Žamberk7700:06:310,00
12MA1730Kalousek JosefÚstí nad Orlicí7500:06:380,00
13MA18175Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:400,00
14MA1915Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:410,00
15MA205Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:440,00
16MA2184Marhold LubošChoceň7700:06:470,00
17MA22190Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:470,00
3MJ23630Hordějčuk Vít-9400:06:540,00
18MA24154Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:550,00
4MJ2551Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:560,00
3MB2639Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:590,00
19MA2794Bier Lukášjednokolka.cz8000:07:000,00
1MD2885Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:020,00
1ZJ2991Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:170,00
1ZA3028Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:240,00
2MC3190Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:390,00
2MD3277Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:420,00
1LB3381Felcman PetrČeská Třebová7500:07:44-
1ZB346Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:460,00
2LB3580Kyncl JiříČeská Třebová5800:07:50-
4MB3645Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:07:510,00
3LB3774Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:03-
1ZC38263Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:080,00
3MD39191Krumer MiroslavOstrov4900:08:21-
4LB4078Kyncl Jan-8200:08:22-
2ZA414Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:240,00
20MA4218Jílek VojtaBabka Oldříš8200:08:260,00
3MC43124Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:400,00
21MA4495Kučera Jan-7900:08:420,00
4MD45190Bielčik JindřichLichkov4000:09:160,00
5MD4679Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:230,00
2ZJ4756Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:250,00
2ZC4843Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:260,00
3ZA495Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:330,00
2ZB5092Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:380,00
4MC51132Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:09:390,00
3ZC523Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:430,00
3ZB5359Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:020,00
4ZC5437Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:270,00
5LB55191Kubíček JanLitomyšl5000:10:31-
5ZC5644Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:120,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč