Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

19.8.2020, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 19.8.2020
  • zobrazeno již 378x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, sjezdovka Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 65
  • závodníků na všech ročnících: 6583

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6357
Sadílek Ota4654
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8251
Borek Petr7051
Borková Agáta0247
Vacek Martin6943
Borek Viktor0442
Šimůnková Pavla7741
Serbousková Sára0440
Matyášová Jana6540
Stránský Aleš6040
Pilgr Luděk7639
Šimůnek Jan0338
Červ Miloslav5036
Buriánek Roman6535
Preislerová Agáta Nela0934
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Kostřicová Blanka6132
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Kubišta Oto5328
Stránská Michaela9727
Vondra Vojtěch9827
Radiměřský Karel8727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Šafář Jaroslav5125
Gregorová Michaela0424
Broulíková Anežka0824
Dejdarová Tereza1024
Turek Martin8024
Kalous Petr7724
Záveský Filip9323
Pazderová Alena7523
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Vetchá Rozálie0722
Pilgr Bohuslav5122
Hruban Jan6622
Pirkl Vít1022
Doucha Jiří7122

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:24-
2C222Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:25-
3C2420Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:29-
4C276Horáček FilipČeská Třebová1300:00:30-
5C289Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:30-
6C2922Pirkl Matyᚊneci v běhu1300:00:31-
7C21026Hartman TomášDolní Dobrouč1400:00:31-
8C21121Kovář JanČeské Budějovice1500:00:32-
9C21324Petráž JiříČeská Třebová1400:00:34-
10C21528Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:34-
11C2165Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:36-
12C2174Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:36-
13C21812Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:00:37-
14C2231Skalický JanDejvice1600:00:41-
15C2257Kolář Jan-1600:00:50-
16C22829Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:31-
17C22923Petráž RadimČeská Třebová1800:01:43-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2310Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:00:26-
2D2518Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:29-
3D2619Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:30-
4D21217Dufková MariePardubice1300:00:33-
5D21415Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:34-
6D21914Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:37-
7D2208Kolářová Elena-1300:00:38-
8D2213Bečková Magdaléna-1400:00:39-
9D22216Voleská OlívieOrel Česká Třebová1600:00:39-
10D22425Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:43-
11D22611Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:58-
12D22727Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:02-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M131Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:21-
2M1104Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:32-
3M1149Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:47-
4M11611Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:53-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1610Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:26-
2Z182Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:30-
3Z11118Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:01:38-
4Z11213Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:01:41-
5Z1133Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:41-
6Z1156Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:48-
7Z11815Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:02-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:14-
2M228Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:16-
3M255Skalický PetrDejvice1000:01:25-
4M2716Štancl RomanSKI klub Deštné v Orlických horách1000:01:29-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z247Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:23-
2Z2914Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:01:31-
3Z21712Chasáková NatálieTJ Sokol Ústí nad Orlicí1000:01:54-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z324Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:10-
1Z326Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:10-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:29-
2M443Laba MatyášDobroběh Vysoké Mýto0600:04:12-
3M452Kopecký Matěj-0600:04:15-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z461Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:05:39-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:39-
2M52640Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:06-
3M53214Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:26-
4M53915Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:07:47-
5M55316Miškolci TomášSTG Česká Třebová0600:08:47-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54645Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:08:12-
2Z55051Bártová AdélaLPU0300:08:30-
3Z55844Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:09:03-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ352Kovář LukášOB Česká Třebová0100:05:56-
2MJ489Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:02-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5450Kovářová JanaLPU0200:08:47-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA538Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:03-
2MA790Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:24-
3MA933Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:30-
4MA109Telecký Josef-8200:06:30-
5MA1126Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:35-
6MA1292Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:06:36-
7MA1327Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:38-
8MA1429Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:06:38-
9MA1980Řemínek MatějAC Choceň8600:06:47-
10MA2347Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:07:00-
11MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:02-
12MA3493Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:07:30-
13MA3581Švec MartinVK Choceň8700:07:31-
14MA4282Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:07:55-
15MA4519Szal MakgorzataTenis centrum AS8900:08:03-
16MA494Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:24-
17MA5120Szymanski MichalTenis centrum AS0000:08:33-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB625Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:22-
2MB837Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:25-
3MB1543Macko MilanSTG ČT7200:06:38-
4MB1634Kovář MilanČeské Budějovice7400:06:44-
5MB1721Zieterski RobertRNB TEAM Polanica Zdroj7700:06:46-
6MB1842Šimek PetrŘetůvka7700:06:46-
7MB2024Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:50-
8MB2118Cieciuch MaciejRNB TEAM Polanica Zdroj7500:06:51-
9MB2278Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:58-
10MB2531Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:07:02-
11MB2830Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:19-
12MB2939Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:19-
13MB3135Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:25-
14MB3395Štěpánek MichalSTG Česká Třebová7600:07:27-
15MB3610Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:31-
16MB3711Němec RadekLitomyšl7700:07:35-
17MB387Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:37-
18MB4083Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:47-
19MB4313Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:57-
20MB478Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:13-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC291Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:52-
2MC2736Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:16-
3MC6388Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:43-
4MC6412Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:55-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4132Ráb PavelČeská Třebová5200:07:52-
2MD4441Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:59-
3MD6585Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:59-
4MD6877Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:49-
5MD7123Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:12:10-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME675Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:33-
2ME6946Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:51-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3079Tomášová BarboraTK Choceň9600:07:20-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB553Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:48-
2ZB561Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:58-
3ZB5728Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:02-
4ZB5994Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:09:03-
5ZB6017Dolejšová Zuzana-8300:09:23-
6ZB612Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:09:24-
7ZB6648Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:10:09-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4849Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:18-
2ZC5286Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:40-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD626Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:31-
2ZD7087Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:31-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:24-
2C222Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:25-
1D2310Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:00:26-
3C2420Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:29-
2D2518Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:29-
3D2619Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:30-
4C276Horáček FilipČeská Třebová1300:00:30-
5C289Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:30-
6C2922Pirkl Matyᚊneci v běhu1300:00:31-
7C21026Hartman TomášDolní Dobrouč1400:00:31-
8C21121Kovář JanČeské Budějovice1500:00:32-
4D21217Dufková MariePardubice1300:00:33-
9C21324Petráž JiříČeská Třebová1400:00:34-
5D21415Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:34-
10C21528Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:34-
11C2165Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:36-
12C2174Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:36-
13C21812Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:00:37-
6D21914Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:37-
7D2208Kolářová Elena-1300:00:38-
8D2213Bečková Magdaléna-1400:00:39-
9D22216Voleská OlívieOrel Česká Třebová1600:00:39-
14C2231Skalický JanDejvice1600:00:41-
10D22425Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:43-
15C2257Kolář Jan-1600:00:50-
11D22611Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:58-
12D22727Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:02-
16C22829Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:31-
17C22923Petráž RadimČeská Třebová1800:01:43-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:29-
1Z324Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:10-
1Z326Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:10-
2M443Laba MatyášDobroběh Vysoké Mýto0600:04:12-
3M452Kopecký Matěj-0600:04:15-
1Z461Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:05:39-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:39-
1MC291Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:52-
1MJ352Kovář LukášOB Česká Třebová0100:05:56-
2MJ489Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:02-
1MA538Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:03-
1MB625Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:22-
2MA790Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:24-
2MB837Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:25-
3MA933Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:30-
4MA109Telecký Josef-8200:06:30-
5MA1126Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:35-
6MA1292Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:06:36-
7MA1327Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:38-
8MA1429Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:06:38-
3MB1543Macko MilanSTG ČT7200:06:38-
4MB1634Kovář MilanČeské Budějovice7400:06:44-
5MB1721Zieterski RobertRNB TEAM Polanica Zdroj7700:06:46-
6MB1842Šimek PetrŘetůvka7700:06:46-
9MA1980Řemínek MatějAC Choceň8600:06:47-
7MB2024Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:50-
8MB2118Cieciuch MaciejRNB TEAM Polanica Zdroj7500:06:51-
9MB2278Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:58-
10MA2347Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:07:00-
11MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:02-
10MB2531Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:07:02-
2M52640Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:06-
2MC2736Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:16-
11MB2830Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:19-
12MB2939Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:19-
1ZA3079Tomášová BarboraTK Choceň9600:07:20-
13MB3135Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:25-
3M53214Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:26-
14MB3395Štěpánek MichalSTG Česká Třebová7600:07:27-
12MA3493Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:07:30-
13MA3581Švec MartinVK Choceň8700:07:31-
15MB3610Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:31-
16MB3711Němec RadekLitomyšl7700:07:35-
17MB387Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:37-
4M53915Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:07:47-
18MB4083Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:47-
1MD4132Ráb PavelČeská Třebová5200:07:52-
14MA4282Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:07:55-
19MB4313Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:57-
2MD4441Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:59-
15MA4519Szal MakgorzataTenis centrum AS8900:08:03-
1Z54645Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:08:12-
20MB478Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:13-
1ZC4849Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:18-
16MA494Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:24-
2Z55051Bártová AdélaLPU0300:08:30-
17MA5120Szymanski MichalTenis centrum AS0000:08:33-
2ZC5286Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:40-
5M55316Miškolci TomášSTG Česká Třebová0600:08:47-
1ZJ5450Kovářová JanaLPU0200:08:47-
1ZB553Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:48-
2ZB561Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:58-
3ZB5728Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:02-
3Z55844Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:09:03-
4ZB5994Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:09:03-
5ZB6017Dolejšová Zuzana-8300:09:23-
6ZB612Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:09:24-
1ZD626Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:31-
3MC6388Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:43-
4MC6412Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:55-
3MD6585Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:59-
7ZB6648Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:10:09-
1ME675Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:33-
4MD6877Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:49-
2ME6946Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:51-
2ZD7087Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:31-
5MD7123Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:12:10-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód