Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

2.5.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.5.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5739

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Černá Markéta7030
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Lánová Aneta0725
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kubišta Oto5325
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Broulíková Anežka0820
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:33118,52
2C2216Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:36100,60
3C234Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:4080,89
4C253Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:4359,50
5C2711Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:4646,00
6C21110Křivohlávek Davidneregistrován0600:00:560,00
7C2121Škrkoň Janneregistrován0700:01:000,00
8C21618Marhold DanielHorní Jelení0900:01:190,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2415Zachová AnetaPeklák team0500:00:42110,51
2D2614Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:44101,03
3D286Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:00:4688,46
4D298Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:4882,61
5D21017Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:5356,37
6D2135Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:0024,61
7D21420Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:100,00
8D2157Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:01:170,00
9D2179Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:320,00
10D21813Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:500,00
11D21912Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:550,00
12D22019Typlová Johananeregistrována1000:02:050,00
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M149Budig MatoušAtletika Polička0300:01:27124,47
2M1911Štichauer JakubPeklák team0300:01:34110,07
3M12122Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5665,46
4M12224Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5958,92
5M1238Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:0351,37
6M1241Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0939,31
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1616Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:30117,41
2Z11113Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:38101,10
3Z11720Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:4881,48
4Z12019Rudová LucieFbK OT0400:01:5565,91
5Z12514Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:1329,20
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:16121,16
2M2221Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:18115,64
3M2124Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4063,20
4M21423Fedra VojtěchKlepačov0200:01:4160,89
5M21618Fiala Petrneregistrován0200:01:4356,72
6M2186Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:4844,16
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2312Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:26105,85
2Z255Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:27103,58
3Z2715Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3390,57
4Z282Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3390,43
5Z21017Zachová MarkétaPeklák team0100:01:3780,95
6Z2137Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4074,22
7Z21525Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4269,20
8Z21910Škrkoňová Lenkaneregistrována0200:01:5052,31
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3313Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:56116,96
2M366Gregor TomášMARS Svratka0000:03:1696,69
3M394Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2686,35
4M3149Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3873,82
5M3198Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:03:4961,84
6M3213Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0050,91
7M3221Škrkoň Vítneregistrován0000:04:0050,29
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31115Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:35107,67
2Z3155Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:38104,78
3Z3202Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5787,56
4Z32518Kubištová LucieFbK OT9900:04:2166,35
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:49107,76
2M4232Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:53102,70
3M4412Slaný FilipAtletika Polička9700:03:0589,54
4M4523Jurco PatrikFbK OT9700:03:1281,27
5M4811Mužík JanAtletika Polička9800:03:1874,72
6M4107Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2665,63
7M41229Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:3753,56
8M41317Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:3753,11
9M41619Tesař MatějFbK OT9700:03:3851,65
10M41720Horák JanFbK OT9800:03:4445,49
11M41810Tomšů JanAtletika Polička9800:03:4445,20
12M42422Horák PavelFbK OT9800:04:213,43
13M42731Jokl TomášFbK OT9700:04:550,00
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18137,49
2Z42324Tomšová VeronikaFbK OT9800:04:1887,59
3Z42621Fárníková LucieFbK OT9700:04:3474,91
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52248Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:56120,98
2M53425Fiala VojtěchFbK OT9600:08:0392,21
3M54134Novák DavidVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:1586,82
4M54235Černý PetrVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:1786,04
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54630Hrudová TerezaFbK OT9500:08:26100,86
2Z54859Krátká HanaLanškroun9500:08:3099,14
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:30110,60
2MJ554Cink MartinAC Pardubice9400:05:44102,66
3MJ856Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:1186,74
4MJ1311Punčochář MichalAČR9400:06:2081,57
5MJ1410Bednář PetrDolní Čermná9300:06:3076,16
6MJ1714Zejbrlík DanAČR9400:06:4567,57
7MJ2412Fandel MichalAČR9400:07:0854,47
8MJ2813Drs MichalAČR9300:07:3737,51
9MJ5038Krátký OndřejVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:160,00
10MJ5137Hrnčíř JindřichVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:310,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:44107,14
2MA650Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:50103,83
3MA1067Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:1689,03
4MA1166Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:1888,01
5MA1617Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:4174,81
6MA1924Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:4970,52
7MA2146Netolický MilanChoceň7600:06:5467,73
8MA2633Švub Zdeněkneregistrován7700:07:1356,84
9MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:07:2252,15
10MA2947Marhold LubošHorní Jelení7700:07:3942,57
11MA3544Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:08:0328,94
12MA3665Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:0826,26
13MA4027Ilgner JanFbK OT8600:08:1323,40
14MA4564Zeman BřetislavBHLT7500:08:2516,67
-MA-63Pánik Jiříneregistrován73DNF-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB253Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:32109,11
2MB34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:36106,84
3MB951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1584,05
4MB1243Pávek JiříPeklák team6900:06:1882,27
5MB151Zachař JiříSruby7200:06:3274,56
6MB3720Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:1017,80
7MB3939Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1117,34
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55121,02
2MC183Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:4794,75
3MC2560Krátký LubošLanškroun6200:07:0884,23
4MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:5859,04
5MC5355Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:397,89
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:48112,02
2MD4357Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:2198,88
3MD4949Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:08:4589,10
4MD5841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:3146,38
5MD628Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:5114,38
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5215Bielčik JindřichLichkov4000:09:39100,43
2ME542Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:4199,57
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:50122,59
2ZA3223Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4997,06
3ZA4719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2880,36
4ZA6026Lexová MichaelaFbK OT9200:10:5914,91
-ZA-28Zavřelová NikolFbK OT92DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3045Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:39124,37
2ZB3842Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:10112,41
3ZB576Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:1963,22
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2358Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:07131,59
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:22101,65
3ZC5516Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:5166,76
4ZC6122Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:3525,46
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD569Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:10:00106,35
2ZD5918Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:3993,65
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:33118,52
2C2216Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:36100,60
3C234Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:4080,89
1D2415Zachová AnetaPeklák team0500:00:42110,51
4C253Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:4359,50
2D2614Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:44101,03
5C2711Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:4646,00
3D286Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:00:4688,46
4D298Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:4882,61
5D21017Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:5356,37
6C21110Křivohlávek Davidneregistrován0600:00:560,00
7C2121Škrkoň Janneregistrován0700:01:000,00
6D2135Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:0024,61
7D21420Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:100,00
8D2157Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:01:170,00
8C21618Marhold DanielHorní Jelení0900:01:190,00
9D2179Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:320,00
10D21813Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:500,00
11D21912Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:550,00
12D22019Typlová Johananeregistrována1000:02:050,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:16121,16
2M2221Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:18115,64
1Z2312Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:26105,85
1M149Budig MatoušAtletika Polička0300:01:27124,47
2Z255Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:27103,58
1Z1616Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:30117,41
3Z2715Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3390,57
4Z282Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3390,43
2M1911Štichauer JakubPeklák team0300:01:34110,07
5Z21017Zachová MarkétaPeklák team0100:01:3780,95
2Z11113Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:38101,10
3M2124Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4063,20
6Z2137Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4074,22
4M21423Fedra VojtěchKlepačov0200:01:4160,89
7Z21525Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4269,20
5M21618Fiala Petrneregistrován0200:01:4356,72
3Z11720Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:4881,48
6M2186Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:4844,16
8Z21910Škrkoňová Lenkaneregistrována0200:01:5052,31
4Z12019Rudová LucieFbK OT0400:01:5565,91
3M12122Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5665,46
4M12224Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5958,92
5M1238Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:0351,37
6M1241Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0939,31
5Z12514Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:1329,20
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:49107,76
2M4232Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:53102,70
1M3313Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:56116,96
3M4412Slaný FilipAtletika Polička9700:03:0589,54
4M4523Jurco PatrikFbK OT9700:03:1281,27
2M366Gregor TomášMARS Svratka0000:03:1696,69
1Z4716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18137,49
5M4811Mužík JanAtletika Polička9800:03:1874,72
3M394Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2686,35
6M4107Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2665,63
1Z31115Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:35107,67
7M41229Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:3753,56
8M41317Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:3753,11
4M3149Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3873,82
2Z3155Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:38104,78
9M41619Tesař MatějFbK OT9700:03:3851,65
10M41720Horák JanFbK OT9800:03:4445,49
11M41810Tomšů JanAtletika Polička9800:03:4445,20
5M3198Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:03:4961,84
3Z3202Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5787,56
6M3213Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0050,91
7M3221Škrkoň Vítneregistrován0000:04:0050,29
2Z42324Tomšová VeronikaFbK OT9800:04:1887,59
12M42422Horák PavelFbK OT9800:04:213,43
4Z32518Kubištová LucieFbK OT9900:04:2166,35
3Z42621Fárníková LucieFbK OT9700:04:3474,91
13M42731Jokl TomášFbK OT9700:04:550,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:30110,60
1MB253Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:32109,11
2MB34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:36106,84
1MA461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:44107,14
2MJ554Cink MartinAC Pardubice9400:05:44102,66
2MA650Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:50103,83
1MC736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55121,02
3MJ856Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:1186,74
3MB951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1584,05
3MA1067Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:1689,03
4MA1166Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:1888,01
4MB1243Pávek JiříPeklák team6900:06:1882,27
4MJ1311Punčochář MichalAČR9400:06:2081,57
5MJ1410Bednář PetrDolní Čermná9300:06:3076,16
5MB151Zachař JiříSruby7200:06:3274,56
5MA1617Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:4174,81
6MJ1714Zejbrlík DanAČR9400:06:4567,57
2MC183Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:4794,75
6MA1924Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:4970,52
1ZA2062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:50122,59
7MA2146Netolický MilanChoceň7600:06:5467,73
1M52248Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:56120,98
1ZC2358Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:07131,59
7MJ2412Fandel MichalAČR9400:07:0854,47
3MC2560Krátký LubošLanškroun6200:07:0884,23
8MA2633Švub Zdeněkneregistrován7700:07:1356,84
9MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:07:2252,15
8MJ2813Drs MichalAČR9300:07:3737,51
10MA2947Marhold LubošHorní Jelení7700:07:3942,57
1ZB3045Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:39124,37
1MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:48112,02
2ZA3223Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4997,06
4MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:5859,04
2M53425Fiala VojtěchFbK OT9600:08:0392,21
11MA3544Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:08:0328,94
12MA3665Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:0826,26
6MB3720Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:1017,80
2ZB3842Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:10112,41
7MB3939Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1117,34
13MA4027Ilgner JanFbK OT8600:08:1323,40
3M54134Novák DavidVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:1586,82
4M54235Černý PetrVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:1786,04
2MD4357Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:2198,88
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:22101,65
14MA4564Zeman BřetislavBHLT7500:08:2516,67
1Z54630Hrudová TerezaFbK OT9500:08:26100,86
3ZA4719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2880,36
2Z54859Krátká HanaLanškroun9500:08:3099,14
3MD4949Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:08:4589,10
9MJ5038Krátký OndřejVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:160,00
10MJ5137Hrnčíř JindřichVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:310,00
1ME5215Bielčik JindřichLichkov4000:09:39100,43
5MC5355Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:397,89
2ME542Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:4199,57
3ZC5516Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:5166,76
1ZD569Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:10:00106,35
3ZB576Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:1963,22
4MD5841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:3146,38
2ZD5918Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:3993,65
4ZA6026Lexová MichaelaFbK OT9200:10:5914,91
4ZC6122Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:3525,46
5MD628Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:5114,38
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:30101,49
2MB253Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:32100,44
3MB34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:3698,07
4MA461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:4493,20
5MJ554Cink MartinAC Pardubice9400:05:4493,17
6MA650Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:5089,65
7MC736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5586,37
8MJ856Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:1176,49
9MB951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1574,25
10MA1067Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:1673,78
11MA1166Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:1872,68
12MB1243Pávek JiříPeklák team6900:06:1872,38
13MJ1311Punčochář MichalAČR9400:06:2071,06
14MJ1410Bednář PetrDolní Čermná9300:06:3065,39
15MB151Zachař JiříSruby7200:06:3264,33
16MA1617Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:4158,52
17MJ1714Zejbrlík DanAČR9400:06:4556,40
18MC183Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:4755,02
19MA1924Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:4953,93
20MA2146Netolický MilanChoceň7600:06:5450,93
21M52248Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:5649,62
22MJ2412Fandel MichalAČR9400:07:0842,66
23MC2560Krátký LubošLanškroun6200:07:0842,47
24MA2633Švub Zdeněkneregistrován7700:07:1339,26
25MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:07:2234,22
26MJ2813Drs MichalAČR9300:07:3724,89
27MA2947Marhold LubošHorní Jelení7700:07:3923,96
28MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:4818,38
29MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:5812,39
30M53425Fiala VojtěchFbK OT9600:08:039,38
31MA3544Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:08:039,35
32MA3665Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:086,47
33MB3720Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:104,99
34MB3939Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:114,51
35MA4027Ilgner JanFbK OT8600:08:133,40
36M54134Novák DavidVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:153,00
37M54235Černý PetrVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:173,00
38MD4357Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:213,00
39MA4564Zeman BřetislavBHLT7500:08:253,00
40MD4949Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:08:453,00
41MJ5038Krátký OndřejVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:163,00
42MJ5137Hrnčíř JindřichVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:313,00
43ME5215Bielčik JindřichLichkov4000:09:393,00
44MC5355Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:393,00
45ME542Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:413,00
46MD5841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:313,00
47MD628Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:50110,13
2ZC2358Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:07102,47
3ZB3045Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:3987,40
4ZA3223Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4982,81
5ZB3842Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1072,93
6ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2267,35
7Z54630Hrudová TerezaFbK OT9500:08:2665,69
8ZA4719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2864,94
9Z54859Krátká HanaLanškroun9500:08:3063,66
10ZC5516Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:5126,43
11ZD569Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:10:0022,13
12ZB576Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:1913,38
13ZD5918Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:393,92
14ZA6026Lexová MichaelaFbK OT9200:10:593,00
15ZC6122Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:353,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód