Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

6.5.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek s.r.o., EkoBi s.r.o. a ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
od 17 hodin

Přihlášky

od 16 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do sjezdovky, travnatý povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 739 475 845

Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5782

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
2C225Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:30-
3C237Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:31-
4C2518Gregora LukášZŠ Žichlínek0800:00:33-
5C266Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:00:34-
6C271Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:37-
7C282Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:00:37-
8C21116Marhold DanielHorní Jelení0900:00:39-
9C21217Pirkl VítČeská Třebová1000:00:39-
10C21311Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:48-
11C21512Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:55-
12C2163Tojmar JakubČeská Třebová1100:00:58-
13C21713Stránský MatyášČeská Třebová1100:01:00-
14C2189Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:01:05-
15C21914Topinka TobiášLanškroun1000:01:20-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2410Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
2D2915Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:38-
3D2104Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:38-
4D21419Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:52-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M173Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:30138,00
2M11721Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:5590,98
3M11912Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:02:0671,03
4M12120Topinka AdamLanškroun0700:02:0967,02
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z197Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:32115,49
2Z1114Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:36106,92
3Z1156Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:5077,59
4Z11811Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:5666,71
5Z12222Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:1037,85
6Z12316Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:248,92
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:19108,33
2M229Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:20104,08
3M255Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2787,59
4M21019Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:3469,47
5M21315Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:4348,24
6M21414Kovář RadimOB Česká Třebová0500:01:4445,30
7M21623Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5323,60
8M22013Štantejský VojtěchOrel Česká Třebová0500:02:080,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z232Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:22108,16
2Z248Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:2697,99
3Z2610Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2893,85
4Z2817Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3187,31
5Z21218Paarová MartinaČeská Třebová0500:01:4064,11
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:41139,92
2M375Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:05:3060,08
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z321Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:06103,49
2Z333Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:04:08101,20
3Z346Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1695,31
4Z388Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:5416,57
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M454Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:04:16100,00
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z467Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:38100,00
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5214Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11106,78
2M5315Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3293,22
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52620Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:44123,33
2Z54232Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1688,46
3Z54317Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1688,21
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ712Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:55100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA445Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:45102,16
2MA549Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:46101,30
3MA633Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:5496,54
4MA947Sádecký MarekSDH Parník8900:06:0292,40
5MA1146Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0491,15
6MA1236Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:0789,38
7MA1323Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0988,37
8MA1443Kochánek PetrTrailrun.cz8700:06:2380,44
9MA167Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:3473,97
10MA1725Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:3971,00
11MA2119Beneš MichalRUNSPORT8300:07:0158,10
12MA3041Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:5427,90
13MA3140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:5626,69
14MA3230Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:5725,90
15MA3539Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:1714,58
16MA3621Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:316,63
17MA3729Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:470,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB126Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:08132,22
2MB158Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:2888,01
3MB1816Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:4479,77
4MB1935Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:5374,63
5MB2242Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:0269,92
6MB233Hampl AloisOstrov7000:07:1264,17
7MB2510Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:4148,46
8MB3828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:5110,23
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC834Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:01132,99
2MC1031Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:02132,43
3MC4437Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:3434,58
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2718Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:46111,47
2MD295Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:50109,96
3MD411Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:0778,57
4MD484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:5112,25
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2824Fojtíková HanaŽamberk7900:07:47106,39
2ZB3348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0698,51
3ZB3438Dostálová PetraLanškroun7800:08:1495,10
4ZB4013Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:0474,41
5ZB469Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:1345,56
6ZB4727Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:5727,45
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2044Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:57121,57
2ZC2411Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:28108,13
3ZC392Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5670,30
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD456Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:57129,15
2ZD4922Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:2170,85
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:19108,33
2M229Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:20104,08
1Z232Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:22108,16
2Z248Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:2697,99
3M255Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2787,59
3Z2610Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2893,85
1M173Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:30138,00
4Z2817Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3187,31
1Z197Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:32115,49
4M21019Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:3469,47
2Z1114Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:36106,92
5Z21218Paarová MartinaČeská Třebová0500:01:4064,11
5M21315Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:4348,24
6M21414Kovář RadimOB Česká Třebová0500:01:4445,30
3Z1156Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:5077,59
7M21623Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5323,60
2M11721Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:5590,98
4Z11811Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:5666,71
3M11912Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:02:0671,03
8M22013Štantejský VojtěchOrel Česká Třebová0500:02:080,00
4M12120Topinka AdamLanškroun0700:02:0967,02
5Z12222Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:1037,85
6Z12316Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:248,92
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:41139,92
1Z321Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:06103,49
2Z333Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:04:08101,20
3Z346Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1695,31
1M454Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:04:16100,00
1Z467Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:38100,00
2M375Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:05:3060,08
4Z388Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:5416,57
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB126Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:08132,22
1M5214Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11106,78
2M5315Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3293,22
1MA445Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:45102,16
2MA549Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:46101,30
3MA633Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:5496,54
1MJ712Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:55100,00
1MC834Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:01132,99
4MA947Sádecký MarekSDH Parník8900:06:0292,40
2MC1031Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:02132,43
5MA1146Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0491,15
6MA1236Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:0789,38
7MA1323Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0988,37
8MA1443Kochánek PetrTrailrun.cz8700:06:2380,44
2MB158Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:2888,01
9MA167Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:3473,97
10MA1725Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:3971,00
3MB1816Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:4479,77
4MB1935Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:5374,63
1ZC2044Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:57121,57
11MA2119Beneš MichalRUNSPORT8300:07:0158,10
5MB2242Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:0269,92
6MB233Hampl AloisOstrov7000:07:1264,17
2ZC2411Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:28108,13
7MB2510Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:4148,46
1Z52620Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:44123,33
1MD2718Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:46111,47
1ZB2824Fojtíková HanaŽamberk7900:07:47106,39
2MD295Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:50109,96
12MA3041Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:5427,90
13MA3140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:5626,69
14MA3230Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:5725,90
2ZB3348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0698,51
3ZB3438Dostálová PetraLanškroun7800:08:1495,10
15MA3539Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:1714,58
16MA3621Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:316,63
17MA3729Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:470,00
8MB3828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:5110,23
3ZC392Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5670,30
4ZB4013Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:0474,41
3MD411Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:0778,57
2Z54232Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1688,46
3Z54317Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1688,21
3MC4437Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:3434,58
1ZD456Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:57129,15
5ZB469Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:1345,56
6ZB4727Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:5727,45
4MD484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:5112,25
2ZD4922Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:2170,85
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB126Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:08105,89
2M5214Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11103,93
3M5315Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3290,18
4MA445Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:4582,40
5MA549Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4681,47
6MA633Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:5476,23
7MJ712Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:5575,84
8MC834Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0171,95
9MA947Sádecký MarekSDH Parník8900:06:0271,67
10MC1031Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:0271,20
11MA1146Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0470,30
12MA1236Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:0768,35
13MA1323Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0967,24
14MA1443Kochánek PetrTrailrun.cz8700:06:2358,51
15MB158Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:2854,74
16MA167Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:3451,40
17MA1725Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:3948,14
18MB1816Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:4445,20
19MB1935Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:5339,25
20MA2119Beneš MichalRUNSPORT8300:07:0133,95
21MB2242Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:0233,81
22MB233Hampl AloisOstrov7000:07:1227,16
23MB2510Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:418,99
24MD2718Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:465,62
25MD295Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:503,26
26MA3041Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:543,00
27MA3140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:563,00
28MA3230Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:573,00
29MA3539Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:173,00
30MA3621Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:313,00
31MA3729Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:473,00
32MB3828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:513,00
33MD411Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:073,00
34MC4437Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:343,00
35MD484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2044Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:57111,90
2ZC2411Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2897,73
3Z52620Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:4490,37
4ZB2824Fojtíková HanaŽamberk7900:07:4789,26
5ZB3348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0680,68
6ZB3438Dostálová PetraLanškroun7800:08:1476,98
7ZC392Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5657,85
8ZB4013Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:0454,45
9Z54232Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1648,99
10Z54317Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1648,70
11ZD456Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:5730,19
12ZB469Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:1323,06
13ZB4727Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:573,34
14ZD4922Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód