Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

12.7.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 12.7.2017
  • zobrazeno již 370x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C222Motyčka JanBabiččiných mazánků1000:00:30-
2C231Motyčka JakubBabiččiných mazánků1000:00:31-
3C2516Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:32-
4C275Kouba RadimRybník1100:00:33-
5C2923Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:35-
6C21813Procházka Daniel-1300:01:16-
7C22020Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:23-
8C22218Horáček FilipČeská Třebová1300:01:41-
-C2-17Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová11DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2122Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:29-
2D2414Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:31-
3D264Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:32-
4D289Němcová NatálieLitomyšl1100:00:34-
5D2103Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:36-
6D21121Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:40-
7D2128Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:41-
8D2136Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:45-
9D21410Valíková Klára-1300:01:05-
10D2157Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:01:07-
11D21615Stránská Nikola-1400:01:09-
12D21711Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:15-
13D21919Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:19-
14D22112Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:30-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1210Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:10-
2M1915Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:19-
3M1143Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
4M11726Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:33-
5M12511Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:41-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1109Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:23-
2Z11519Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:29-
3Z1181Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:34-
4Z11922Švejdová AdélaČeská Třebová0800:01:35-
5Z1226Pavlišová AmálkaSvitavy0800:01:36-
6Z12423Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07-
2M2517Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:15-
3M21121Švejda RadimČeská Třebová0600:01:23-
4M2124Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:25-
5M21613Fišer JakubTvoje máma Čes. Libchavy0700:01:30-
6M22124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:35-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2314Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:11-
2Z245Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:14-
3Z2625Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:16-
4Z272Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:16-
5Z2818Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:17-
6Z21320Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:25-
7Z2207Motyčková AnnaBabiččiných mazánků0700:01:35-
8Z22312Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:37-
9Z2268Zukalová EvaBabiččiných mazánků0600:01:48-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M334Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:26-
2M342Zukal AdamBabiččiných mazánků0400:03:28-
3M356König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:33-
4M363Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:36-
5M388Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:46-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z399Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:03-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:03-
2M427Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:10-
3M4711Simon MichalPolička0200:03:38-
4M4115Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:10-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4101Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:06-
2Z41210Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:44-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M576Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:57-
2M51133Simon JakubPolička0000:06:31-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53419Černohousová MonikaŽamberk0100:08:08-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ837Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:00-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2646Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:33-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:13-
2MA244Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:22-
3MA440Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:35-
4MA57Frydrych BroňaLes8900:05:56-
5MA914Slabý JanTvoje máma9000:06:14-
6MA1039Hyksa JakubZa sebe9100:06:27-
7MA1324Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:35-
8MA1415Košnar FilipTrialrun.cz9100:06:47-
9MA1636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:52-
10MA214Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:11-
11MA2423Machalík StanislavČeská Třebová - S.M.R.T.8000:07:26-
12MA2813Fišer DavidTvoje máma8000:07:40-
13MA2926Švejda RomanČeská Třebová - S.M.R.T.7800:07:43-
14MA309Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:47-
15MA3147Němec JiříJehnědí9000:07:47-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:33-
2MB1228Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:32-
3MB1834Simon PetrPolička7200:07:05-
4MB2712Němec RadekLitomyšl7700:07:38-
5MB3730Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:14-
6MB3920Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - S.M.R.T.7500:08:18-
7MB4221Černohous ZdeněkŽamberk7300:08:48-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MC2027Hruban JanČeská Třebová6600:07:07-
3MC4722Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:50-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1932Ráb PavelČeská Třebová5200:07:06-
2MD4049Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:36-
3MD431Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:00-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:17-
2ME5035Bielčik JindřichElma Tým4000:11:40-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA158Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:48-
2ZA2241Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:07:18-
3ZA3631Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:14-
4ZA4818Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:10:09-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2542Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:27-
2ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:47-
3ZB3325Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:58-
4ZB3550Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:13-
5ZB4116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:39-
6ZB4511Motyčková KateřinaBabiččiných mazánků7700:09:14-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1748Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:03-
2ZC2338Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:24-
3ZC3843Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:16-
4ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:02-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:19-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:03-
2M427Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:10-
1M334Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:26-
2M342Zukal AdamBabiččiných mazánků0400:03:28-
3M356König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:33-
4M363Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:36-
3M4711Simon MichalPolička0200:03:38-
5M388Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:46-
1Z399Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:03-
1Z4101Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:06-
4M4115Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:10-
2Z41210Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:44-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:13-
2MA244Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:22-
1MB345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:33-
3MA440Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:35-
4MA57Frydrych BroňaLes8900:05:56-
1MC610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
1M576Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:57-
1MJ837Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:00-
5MA914Slabý JanTvoje máma9000:06:14-
6MA1039Hyksa JakubZa sebe9100:06:27-
2M51133Simon JakubPolička0000:06:31-
2MB1228Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:32-
7MA1324Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:35-
8MA1415Košnar FilipTrialrun.cz9100:06:47-
1ZA158Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:48-
9MA1636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:52-
1ZC1748Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:03-
3MB1834Simon PetrPolička7200:07:05-
1MD1932Ráb PavelČeská Třebová5200:07:06-
2MC2027Hruban JanČeská Třebová6600:07:07-
10MA214Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:11-
2ZA2241Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:07:18-
2ZC2338Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:24-
11MA2423Machalík StanislavČeská Třebová - S.M.R.T.8000:07:26-
1ZB2542Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:27-
1ZJ2646Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:33-
4MB2712Němec RadekLitomyšl7700:07:38-
12MA2813Fišer DavidTvoje máma8000:07:40-
13MA2926Švejda RomanČeská Třebová - S.M.R.T.7800:07:43-
14MA309Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:47-
15MA3147Němec JiříJehnědí9000:07:47-
2ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:47-
3ZB3325Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:58-
1Z53419Černohousová MonikaŽamberk0100:08:08-
4ZB3550Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:13-
3ZA3631Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:14-
5MB3730Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:14-
3ZC3843Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:16-
6MB3920Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - S.M.R.T.7500:08:18-
2MD4049Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:36-
5ZB4116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:39-
7MB4221Černohous ZdeněkŽamberk7300:08:48-
3MD431Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:00-
4ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:02-
6ZB4511Motyčková KateřinaBabiččiných mazánků7700:09:14-
1ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:17-
3MC4722Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:50-
4ZA4818Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:10:09-
1ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:19-
2ME5035Bielčik JindřichElma Tým4000:11:40-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód