Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

30.6.2021, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 30.6.2021
  • zobrazeno již 349x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Pavla Šimůnková
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.7.20194. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
12.7.20174. Pekelný kilometr111
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.7.20154. Pekelný kilometr107
2.7.20144. Pekelný kilometr141
3.7.20134. Pekelný kilometr122
4.7.20124. Pekelný kilometr106
13.7.20114. Pekelný kilometr101
7.7.20104. Pekelný kilometr69
29.7.20094. Pekelný kilometr72
6.8.20084. Pekelný kilometr67

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1252

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7013
Sadílek Ota4612
Sejkorová Lenka6312
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Šimůnková Pavla779
Stránský Aleš609
Šimůnek Jan829
Matyášová Jana659
Buriánek Roman659
Pilgr Luděk768
Borek Viktor048
Vondra Vojtěch988
Červ Miloslav508
Preislerová Agáta Nela098
Černá Markéta708
Kostřicová Blanka618
Vacek Martin697
Stránská Adéla917
Šimůnková Zdena587
Marhold Luboš777
Tlapák Jaroslav877
Kubišta Oto537
Serbousková Sára047
Šimůnek Jan497
Dejdarová Tereza106
Šafář Jaroslav516
Kolářová Adéla036
Kalous Petr776
Hofmanová Veronika786
Grätz Luděk586
Mannlová Jana806
Radiměřský Karel876
Preislerová Elena065
Kyncl Jakub095
Jirásková Eva645
Adamec Lukáš875
Borková Johanka075
Ducháček Bedřich595
Pazderová Alena755
Hruban Jan665
Lánová Aneta075
Dufková Marie135
Marholdová Aneta075
Záveský Filip935
Vacek Michal045
Hanáková Klára025
Preislerová Elena Marie065
Vetchá Rozálie075
Leszkow Petr445

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:23-
2C239Dobroucký JakubČeská Třebová1400:00:25-
3C246Hartman TomášKB Letohrad1400:00:26-
4C251Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:29-
5C2610Petráž JiříČeská Třebová1400:00:29-
6C2713Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:30-
7C287Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:00:34-
8C298Pešek KryštofBabice nad Svitavou1500:00:34-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D224Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:24-
2D2102Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:39-
3D2115Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:44-
4D2123Typlová Stella-1800:00:52-
5D21312Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:52-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1610Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:30-
2M178Kašpar David-1200:01:31-
3M185Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:40-
4M1103Hlaváček Daniel-1300:01:55-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z196Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:48-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M239Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:11-
2M244Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:01:14-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z212Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:10-
2Z221Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:11-
3Z257Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:01:23-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:02:28-
2M327Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:02:38-
3M3510Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:01-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3101Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:37-
Starší žáci (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M516Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:05:21-
2M51326Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:06:28-
3M52117Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:04-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53022Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:52-
2Z5389Štosová BarboraAK Iscarex Česká Třebová0500:09:09-
3Z5404Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:41-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB540Mazal PetrPolička8000:05:37-
2MB913Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:07-
3MB1011Dušek Vladimír-7900:06:18-
4MB1534Macko MilanSTG ČT7200:06:44-
5MB1621Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:48-
6MB2210Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:06-
7MB2938Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:46-
8MB3316Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:09-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1435Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:39-
2MC2023Tichý PavelAC Náchod6300:06:57-
3MC2541Kalousek JanMalšovice7100:07:15-
4MC2624Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:21-
5MC3927Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:27-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2720Ráb PavelČeská Třebová5200:07:39-
2MD3418Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:10-
3MD4132Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:36-
4MD4315Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:15-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:20-
2ME4519Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:11-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3725Šebková MartinaČeská Třebová9200:09:07-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB285Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:07:43-
2ZB3543Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:49-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3229Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:56-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2444Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:10-
2ZD362Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:07-
3ZD4242Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:59-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M516Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:05:21-
1MA28Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:24-
2MA331Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:29-
3MA428Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35-
1MB540Mazal PetrPolička8000:05:37-
4MA636Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:39-
5MA730Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:05:42-
6MA833Turek JiříSTG Česká Třebová0000:05:56-
2MB913Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:07-
3MB1011Dušek Vladimír-7900:06:18-
7MA1112Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:21-
8MA1214Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:26-
2M51326Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:06:28-
1MC1435Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:39-
4MB1534Macko MilanSTG ČT7200:06:44-
5MB1621Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:48-
9MA1745Řemínek MatějAC Choceň8600:06:48-
10MA187Locker TomášSpartak Rychnov nad Kněžnou9800:06:50-
11MA193Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:57-
2MC2023Tichý PavelAC Náchod6300:06:57-
3M52117Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:04-
6MB2210Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:06-
12MA2337Košnar FilipDRILLO TEAM9100:07:06-
1ZD2444Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:10-
3MC2541Kalousek JanMalšovice7100:07:15-
4MC2624Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:21-
1MD2720Ráb PavelČeská Třebová5200:07:39-
1ZB285Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:07:43-
7MB2938Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:46-
1Z53022Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:52-
13MA3139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:52-
1ZC3229Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:56-
8MB3316Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:09-
2MD3418Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:10-
2ZB3543Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:49-
2ZD362Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:07-
1ZA3725Šebková MartinaČeská Třebová9200:09:07-
2Z5389Štosová BarboraAK Iscarex Česká Třebová0500:09:09-
5MC3927Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:27-
3Z5404Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:41-
3MD4132Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:36-
3ZD4242Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:59-
4MD4315Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:15-
1ME441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:20-
2ME4519Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:11-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super kopec. Chtěl jsem zkusit už dávno, ale ....
mazalpetr
ztráty a nálezy: sportovní láhev RUN - bílá s červeným víčkem...
simunkova.pavla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód