Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

19.6.2024, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 19.6.2024
  • zobrazeno již 119x
  • místo konání: sjezdovka Peklák, Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.20245. Pekelný kilometr-
15.5.20243. Pekelný kilometr132
24.4.20242. Pekelný kilometr108
3.4.20241. Pekelný kilometr142
30.8.20235. Pekelný kilometr121
28.6.20234. Pekelný kilometr135
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
30.6.20214. Pekelný kilometr79
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 8269

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6370
Sadílek Ota4665
Borek Petr7063
Pilgr Luděk7653
Šimůnková Pavla7752
Borek Viktor0452
Šimůnek Jan8252
Keprtová Miloslava4851
Matyášová Jana6550
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6545
Červ Miloslav5044
Stránský Aleš6041
Šimůnek Jan0341
Kostřicová Blanka6141
Preislerová Agáta Nela0940
Serbousková Sára0440
Kubišta Oto5338
Grätz Luděk5833
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Hanik Maxim0730
Vondra Vojtěch9829
Šimůnková Zdena5829
Radiměřský Karel8729
Tlapák Jaroslav8729
Stránská Michaela9728
Dejdarová Tereza1028
Doucha Jiří7128
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Kouba Radim1127
Borková Johanka0726
Kačerovský Michal9826
Pilgr Bohuslav5126
Gregora Jan0026
Vacek Michal0426
Preislerová Elena0625
Šafář Jaroslav5125
Záveský Filip9325
Turek Martin8025
Pávek Jiří6925
Flídr Nikolas1425
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Flídrová Lenka8425
Pirkl Vít1024

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Vašina Filip-1700:00:21-
2C225Čejka Štěpán Viktorkamps.cz1800:00:22-
3C239Bárta FilipSKB Česká Třebová1700:00:22-
4C247Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:23-
5C2616Havlíček MartinSKI klub Ústí nad Orlicí1700:00:24-
6C21018Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:26-
7C2123Slezák Richard-1700:00:27-
8C21420Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:28-
9C21515Matejan Jáchym-1900:00:29-
10C21613Jašňák Vojtěch-1900:00:33-
11C21923Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:40-
12C22010Janisch FilipActivity Lanškroun2000:00:41-
13C22112Novotný Matouš-2000:00:43-
14C22217Voleský AlfrédOrel Česká Třebová2100:00:47-
15C22325Štarman Jakub-2100:00:56-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2521Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:23-
2D276Kostroňová Erika AK ISCAREX Česká Třebová 1700:00:25-
3D2819Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:25-
4D2911Janischová TerezieActivity Lanškroun1800:00:26-
5D21114Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:27-
6D2138Kotvová Karla-1800:00:28-
7D2171Jurečková ElenaPeklák team1900:00:37-
8D21822Štarmanová Nikola-1800:00:38-
-D2-2Jurečková LilienPeklák team19DNF-
-D2-4Čejková ViktorieViktorkamps.cz20DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M148Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:11104,00
2M1813Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1299,82
3M1172Limberský MarekAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:1792,32
4M12034Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:2185,67
5M12216Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2383,08
6M12329Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:2382,61
7M1264Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2579,39
8M13012Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3368,82
9M13324Vytlačil MatějČeská Třebová1500:01:4057,83
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1222Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:09104,00
2Z1632Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:1298,31
3Z11310Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:1592,19
4Z11420Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1689,54
5Z1241Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2379,28
6Z1273Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2773,48
7Z1297Matoušová MagdalenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2871,70
8Z1329Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3858,16
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2327Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:10104,00
2M295Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1397,54
3M21033Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1495,94
4M21123Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1494,38
5M21231Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:01:1593,30
6M2166Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1690,91
7M22121Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2184,37
8M23428Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4056,40
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:04104,00
2Z2418Kopecká LauraAtletika Jablonné1400:01:1191,80
3Z2711Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1289,29
4Z21525Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1681,00
5Z21819Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:1976,30
6Z21914Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2074,93
7Z22526Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2468,70
8Z22830Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:2763,50
9Z23115Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3551,98
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Liber TomášZŠ Habrmanova Č.T.1100:03:09104,00
2M346Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:1897,14
3M364Svoboda MatyášAtletika Jablonná nad Orlicí1200:03:2194,83
4M3711Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:3586,25
5M387Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3585,96
6M3105Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:3884,82
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3413Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:03:18104,00
2Z393Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:3692,97
3Z3112Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:5482,93
4Z3128Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:04:0675,99
5Z3131Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:5321,56
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M439Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:12104,00
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4212Červinková MarieLokomotiva Česká Třebová1000:03:10104,00
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M524Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:05:42104,00
2M5235Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:08:2853,60
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ79Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:23104,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kamenský Zdeněk-9600:05:35104,00
2MA42Čejka Pavel Viktorkamps.cz9000:05:5496,34
3MA58Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:06:0392,54
4MA133Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:0473,36
5MA1421Švec MartinVK Choceň8700:07:1270,97
6MA1516Borek FilipČeská Třebová9000:07:2666,75
7MA2118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:1950,71
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB37Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:05:50104,00
2MB617Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:0797,02
3MB830Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:2690,59
4MB206Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:1957,15
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC915Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:27104,00
2MC1020Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:34100,25
3MC1231Macko MilanSTG ČT7200:06:5194,98
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1132Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:06:37104,00
2MD2626Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:08:5467,44
3MD3127Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:0333,89
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1911Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:17104,00
2ME3314Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:2727,62
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1612Macháčková AdélaPunk's Not Dead0200:07:28104,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1823Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:43104,00
2ZB2210Sklenářová EvaLetohrad8100:08:2692,69
3ZB2422Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:3489,96
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2524Pávková EvaÚstí nad Orlicí7800:08:53104,00
2ZC2733Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:1098,72
3ZC3025Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:10:2583,59
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1729Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:30104,00
2ZD2828Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:2077,49
3ZD291Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:4870,18
4ZD3219Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3944,53
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Vašina Filip-1700:00:21-
2C225Čejka Štěpán Viktorkamps.cz1800:00:22-
3C239Bárta FilipSKB Česká Třebová1700:00:22-
4C247Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:23-
1D2521Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:23-
5C2616Havlíček MartinSKI klub Ústí nad Orlicí1700:00:24-
2D276Kostroňová Erika AK ISCAREX Česká Třebová 1700:00:25-
3D2819Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:25-
4D2911Janischová TerezieActivity Lanškroun1800:00:26-
6C21018Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:26-
5D21114Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:27-
7C2123Slezák Richard-1700:00:27-
6D2138Kotvová Karla-1800:00:28-
8C21420Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:28-
9C21515Matejan Jáchym-1900:00:29-
10C21613Jašňák Vojtěch-1900:00:33-
7D2171Jurečková ElenaPeklák team1900:00:37-
8D21822Štarmanová Nikola-1800:00:38-
11C21923Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:40-
12C22010Janisch FilipActivity Lanškroun2000:00:41-
13C22112Novotný Matouš-2000:00:43-
14C22217Voleský AlfrédOrel Česká Třebová2100:00:47-
15C22325Štarman Jakub-2100:00:56-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:04104,00
1Z1222Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:09104,00
1M2327Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:10104,00
2Z2418Kopecká LauraAtletika Jablonné1400:01:1191,80
1M148Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:11104,00
2Z1632Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:1298,31
3Z2711Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1289,29
2M1813Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1299,82
2M295Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1397,54
3M21033Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1495,94
4M21123Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1494,38
5M21231Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:01:1593,30
3Z11310Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:1592,19
4Z11420Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1689,54
4Z21525Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1681,00
6M2166Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1690,91
3M1172Limberský MarekAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:1792,32
5Z21819Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:1976,30
6Z21914Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2074,93
4M12034Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:2185,67
7M22121Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2184,37
5M12216Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2383,08
6M12329Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:2382,61
5Z1241Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2379,28
7Z22526Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2468,70
7M1264Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2579,39
6Z1273Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2773,48
8Z22830Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:2763,50
7Z1297Matoušová MagdalenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2871,70
8M13012Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3368,82
9Z23115Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3551,98
8Z1329Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3858,16
9M13324Vytlačil MatějČeská Třebová1500:01:4057,83
8M23428Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4056,40
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kamenský Zdeněk-9600:05:35104,00
1M524Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:05:42104,00
1MB37Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:05:50104,00
2MA42Čejka Pavel Viktorkamps.cz9000:05:5496,34
3MA58Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:06:0392,54
2MB617Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:0797,02
1MJ79Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:23104,00
3MB830Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:2690,59
1MC915Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:27104,00
2MC1020Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:34100,25
1MD1132Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:06:37104,00
3MC1231Macko MilanSTG ČT7200:06:5194,98
4MA133Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:0473,36
5MA1421Švec MartinVK Choceň8700:07:1270,97
6MA1516Borek FilipČeská Třebová9000:07:2666,75
1ZA1612Macháčková AdélaPunk's Not Dead0200:07:28104,00
1ZD1729Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:30104,00
1ZB1823Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:43104,00
1ME1911Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:17104,00
4MB206Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:1957,15
7MA2118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:1950,71
2ZB2210Sklenářová EvaLetohrad8100:08:2692,69
2M5235Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:08:2853,60
3ZB2422Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:3489,96
1ZC2524Pávková EvaÚstí nad Orlicí7800:08:53104,00
2MD2626Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:08:5467,44
2ZC2733Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:1098,72
2ZD2828Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:2077,49
3ZD291Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:4870,18
3ZC3025Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:10:2583,59
3MD3127Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:0333,89
4ZD3219Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3944,53
2ME3314Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:2727,62
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kamenský Zdeněk-9600:05:35104,35
2M524Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:05:42100,00
3MB37Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:05:5095,65
4MA42Čejka Pavel Viktorkamps.cz9000:05:5493,28
5MA58Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:06:0387,78
6MB617Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:0785,48
7MJ79Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:2376,11
8MB830Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:2674,38
9MC915Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:2773,55
10MC1020Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:3469,58
11MD1132Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:06:3767,82
12MC1231Macko MilanSTG ČT7200:06:5159,92
13MA133Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:0452,22
14MA1421Švec MartinVK Choceň8700:07:1247,54
15MA1516Borek FilipČeská Třebová9000:07:2639,28
16ME1911Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:179,08
17MB206Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:198,09
18MA2118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:197,91
19M5235Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:08:283,19
20MD2626Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:08:543,00
21MD3127Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:033,00
22ME3314Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1612Macháčková AdélaPunk's Not Dead0200:07:28102,55
2ZD1729Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:30101,64
3ZB1823Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:4395,81
4ZB2210Sklenářová EvaLetohrad8100:08:2676,79
5ZB2422Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:3473,26
6ZC2524Pávková EvaÚstí nad Orlicí7800:08:5365,13
7ZC2733Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:1057,43
8ZD2828Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:2053,02
9ZD291Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:4840,51
10ZC3025Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:10:2524,25
11ZD3219Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:393,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód