Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

25.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 25.8.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5743

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6039
Vacek Martin6939
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Bureš Josef0630
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Záveský Filip9322
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Broulíková Anežka0820
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:32112,26
2C228Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:3499,01
3C233Záruba DavidHC Spartak Choceň0600:00:3688,74
4C257Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:3967,49
5C275Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:00:4347,13
6C2924Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:4442,65
7C21225Morkes Lukášneregistrován0700:00:4628,33
8C21419Baláž ŠimonČeská Třebová0800:00:580,00
9C21518Cartmell Oliverneregistrován0800:01:030,00
10C21726Janda MatyášČeská Třebová1000:01:070,00
11C21916Marhold DanielHorní Jelení0900:01:120,00
12C2209Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:130,00
13C22215Trávníček Janneregistrován0900:01:150,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2411Grosse JessicaSC Cheinitz0500:00:38114,34
2D266Zachová AnetaPeklák team0500:00:4198,77
3D2821Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:4386,89
4D2102Vetchá RozálieLanškroun0700:00:4484,10
5D21117Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:4576,76
6D21328Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:4861,94
7D21627Zemanová TerezaBHLT0700:01:070,00
8D21810Grosse JennyCheinitz0700:01:070,00
9D22114Trávníčková Lindaneregistrována0900:01:150,00
10D22312Tutschová KateřinaČeská Třebová0900:01:170,00
11D22422Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:170,00
12D22513Kubátová Amálieneregistrována0900:01:180,00
13D22623Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:190,00
14D22720Typlová JohanaČeská Třebová1000:01:260,00
15D2284Tesařová DenisaChrudim0900:01:490,00
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Budig MatoušAtletika Polička0300:01:18113,40
2M1415Mužík MartinAtletika Polička0300:01:21105,64
3M1822Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:3280,96
4M1107Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3279,73
5M1136Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:3572,45
6M1193Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4548,94
7M1221Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5719,25
8M12326Kolář MatějFK Česká Třebová0300:02:026,95
9M12727Kolář ŠimonFK Česká Třebová0300:02:240,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z172Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:31103,06
2Z1912Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:32100,75
3Z11213Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:3496,19
4Z11820Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:4179,77
5Z1248Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:02:0625,38
6Z12517Balážová ElenČeská Třebová0400:02:1018,42
7Z12618Hrubanová IvaČeská Třebová0400:02:230,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2321Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21122,88
2M21119Fedra VojtěchKlepačov0200:01:3394,99
3M2164Pirkl OliverHC Choceň0100:01:3982,14
4M21724Švub Vojtěchneregistrován0200:01:4178,18
5M22010Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:4666,79
6M2215Pirkl TobiášGeodézie Česká Třebová0100:01:5743,02
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2211Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:19111,37
2Z2516Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:2597,10
3Z2623Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:2891,53
4Z2149Zachová MarkétaPeklák team0100:01:3670,59
5Z21525Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:3964,90
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M336Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:03:04115,61
2M375Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2198,23
3M31118Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:3386,15
4M31211Gregor TomášMARS Svratka0000:03:3881,69
5M3164Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5762,63
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3147Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:45105,89
2Z3158Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:52100,14
3Z3171Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:5993,98
4Z31816Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:0390,45
5Z3199Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:0985,82
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:47108,22
2M4212Slaný FilipAtletika Polička9700:02:50105,05
3M442Jurco PatrikFbK OT9700:03:0686,72
4M453Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1081,59
5M4613Mužík JanAtletika Polička9800:03:1477,25
6M4817Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:2267,55
7M4914Tomšů JanAtletika Polička9800:03:2861,01
8M41015Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:3157,21
9M41319Skotálek JanFbK OT9700:03:4146,32
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5214Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:39104,11
2M52513Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:5595,89
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55257Krátká HanaLanškroun9500:08:47100,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:27109,58
2MJ456Cink MartinAC Pardubice9400:05:30107,90
3MJ1730Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:1482,52
4MJ2363Bednář PetrDolní Čermná9300:06:4762,82
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1934Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:06:20100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelAK Perná8800:05:00113,96
2MA348Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:3095,13
3MA555Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:3790,90
4MA617Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:05:4287,84
5MA754Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:4585,69
6MA835Večeře TomášAtletika Polička9000:05:4784,63
7MA937Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4784,17
8MA1019Morávek VlastislavŽamberk7600:05:5082,72
9MA1160Kolhánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:5380,75
10MA1347Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:5679,13
11MA1562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:0970,88
12MA2021Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:3157,25
13MA2261Hordějčuk VáclavPeklák team8700:06:4747,08
14MA2636Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:5641,47
15MA2710Švub ZdeněkČeská Třebová7700:06:5740,84
16MA2851Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5840,34
17MA3159Kolář MichalÚstí nad Orlicí8600:07:1033,02
18MA352Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:4113,77
19MA3914Zeman BřetislavBHLT7500:07:564,32
20MA4342Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:001,45
21MA443Marhold LubošHorní Jelení7700:08:020,57
22MA5529Hendrych KarelEden Litoměřice7400:09:120,00
23MA6249Doseděl MarekBanín8700:11:220,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1445Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:57106,27
2MB1622Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:1099,24
3MB1844Zachař JiříSruby7200:06:1994,49
4MB3046Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:07:0569,61
5MB3811Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:5144,22
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55128,59
2MC2958Krátký LubošLanškroun6200:07:0594,67
3MC3618Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:4276,74
4MC418Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:5968,43
5MC4640Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:08:0565,67
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3415Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:30110,67
2MD4539Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:0297,05
3MD4816Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1492,28
4MD5150Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:4479,64
5MD6012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:1740,28
6MD6425Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:424,56
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5938Bielčik JindřichLichkov4000:10:13100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2420Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:49114,78
2ZA3253Vévodová MartinaAK Perná9000:07:16102,36
3ZA4228Hendrychová PetraEden Litoměřice8100:07:5982,86
4ZA4733Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:1276,99
5ZA505Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2969,40
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3326Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:27107,63
2ZB379Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5097,97
3ZB4043Černá MarkétaLanškroun7000:07:5894,40
4ZB547Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:0764,69
5ZB6132Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3825,62
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4931Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25112,66
2ZC5323Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:0497,83
3ZC5641Drymlová AlenaSkalka6200:09:2789,51
4ZC636Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:3242,80
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5724Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:39101,55
2ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:4998,45
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:32112,26
2C228Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:3499,01
3C233Záruba DavidHC Spartak Choceň0600:00:3688,74
1D2411Grosse JessicaSC Cheinitz0500:00:38114,34
4C257Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:3967,49
2D266Zachová AnetaPeklák team0500:00:4198,77
5C275Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:00:4347,13
3D2821Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:4386,89
6C2924Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:4442,65
4D2102Vetchá RozálieLanškroun0700:00:4484,10
5D21117Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:4576,76
7C21225Morkes Lukášneregistrován0700:00:4628,33
6D21328Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:4861,94
8C21419Baláž ŠimonČeská Třebová0800:00:580,00
9C21518Cartmell Oliverneregistrován0800:01:030,00
7D21627Zemanová TerezaBHLT0700:01:070,00
10C21726Janda MatyášČeská Třebová1000:01:070,00
8D21810Grosse JennyCheinitz0700:01:070,00
11C21916Marhold DanielHorní Jelení0900:01:120,00
12C2209Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:130,00
9D22114Trávníčková Lindaneregistrována0900:01:150,00
13C22215Trávníček Janneregistrován0900:01:150,00
10D22312Tutschová KateřinaČeská Třebová0900:01:170,00
11D22422Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:170,00
12D22513Kubátová Amálieneregistrována0900:01:180,00
13D22623Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:190,00
14D22720Typlová JohanaČeská Třebová1000:01:260,00
15D2284Tesařová DenisaChrudim0900:01:490,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Budig MatoušAtletika Polička0300:01:18113,40
1Z2211Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:19111,37
1M2321Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21122,88
2M1415Mužík MartinAtletika Polička0300:01:21105,64
2Z2516Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:2597,10
3Z2623Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:2891,53
1Z172Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:31103,06
3M1822Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:3280,96
2Z1912Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:32100,75
4M1107Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3279,73
2M21119Fedra VojtěchKlepačov0200:01:3394,99
3Z11213Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:3496,19
5M1136Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:3572,45
4Z2149Zachová MarkétaPeklák team0100:01:3670,59
5Z21525Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:3964,90
3M2164Pirkl OliverHC Choceň0100:01:3982,14
4M21724Švub Vojtěchneregistrován0200:01:4178,18
4Z11820Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:4179,77
6M1193Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4548,94
5M22010Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:4666,79
6M2215Pirkl TobiášGeodézie Česká Třebová0100:01:5743,02
7M1221Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5719,25
8M12326Kolář MatějFK Česká Třebová0300:02:026,95
5Z1248Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:02:0625,38
6Z12517Balážová ElenČeská Třebová0400:02:1018,42
7Z12618Hrubanová IvaČeská Třebová0400:02:230,00
9M12727Kolář ŠimonFK Česká Třebová0300:02:240,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:47108,22
2M4212Slaný FilipAtletika Polička9700:02:50105,05
1M336Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:03:04115,61
3M442Jurco PatrikFbK OT9700:03:0686,72
4M453Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1081,59
5M4613Mužík JanAtletika Polička9800:03:1477,25
2M375Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2198,23
6M4817Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:2267,55
7M4914Tomšů JanAtletika Polička9800:03:2861,01
8M41015Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:3157,21
3M31118Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:3386,15
4M31211Gregor TomášMARS Svratka0000:03:3881,69
9M41319Skotálek JanFbK OT9700:03:4146,32
1Z3147Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:45105,89
2Z3158Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:52100,14
5M3164Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5762,63
3Z3171Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:5993,98
4Z31816Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:0390,45
5Z3199Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:0985,82
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelAK Perná8800:05:00113,96
1MJ21Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:27109,58
2MA348Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:3095,13
2MJ456Cink MartinAC Pardubice9400:05:30107,90
3MA555Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:3790,90
4MA617Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:05:4287,84
5MA754Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:4585,69
6MA835Večeře TomášAtletika Polička9000:05:4784,63
7MA937Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4784,17
8MA1019Morávek VlastislavŽamberk7600:05:5082,72
9MA1160Kolhánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:5380,75
1MC1264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55128,59
10MA1347Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:5679,13
1MB1445Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:57106,27
11MA1562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:0970,88
2MB1622Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:1099,24
3MJ1730Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:1482,52
3MB1844Zachař JiříSruby7200:06:1994,49
1ZJ1934Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:06:20100,00
12MA2021Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:3157,25
1M5214Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:39104,11
13MA2261Hordějčuk VáclavPeklák team8700:06:4747,08
4MJ2363Bednář PetrDolní Čermná9300:06:4762,82
1ZA2420Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:49114,78
2M52513Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:5595,89
14MA2636Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:5641,47
15MA2710Švub ZdeněkČeská Třebová7700:06:5740,84
16MA2851Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5840,34
2MC2958Krátký LubošLanškroun6200:07:0594,67
4MB3046Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:07:0569,61
17MA3159Kolář MichalÚstí nad Orlicí8600:07:1033,02
2ZA3253Vévodová MartinaAK Perná9000:07:16102,36
1ZB3326Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:27107,63
1MD3415Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:30110,67
18MA352Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:4113,77
3MC3618Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:4276,74
2ZB379Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5097,97
5MB3811Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:5144,22
19MA3914Zeman BřetislavBHLT7500:07:564,32
3ZB4043Černá MarkétaLanškroun7000:07:5894,40
4MC418Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:5968,43
3ZA4228Hendrychová PetraEden Litoměřice8100:07:5982,86
20MA4342Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:001,45
21MA443Marhold LubošHorní Jelení7700:08:020,57
2MD4539Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:0297,05
5MC4640Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:08:0565,67
4ZA4733Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:1276,99
3MD4816Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1492,28
1ZC4931Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25112,66
5ZA505Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2969,40
4MD5150Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:4479,64
1Z55257Krátká HanaLanškroun9500:08:47100,00
2ZC5323Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:0497,83
4ZB547Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:0764,69
22MA5529Hendrych KarelEden Litoměřice7400:09:120,00
3ZC5641Drymlová AlenaSkalka6200:09:2789,51
1ZD5724Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:39101,55
2ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:4998,45
1ME5938Bielčik JindřichLichkov4000:10:13100,00
5MD6012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:1740,28
5ZB6132Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3825,62
23MA6249Doseděl MarekBanín8700:11:220,00
4ZC636Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:3242,80
6MD6425Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:424,56
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelAK Perná8800:05:00112,10
2MJ21Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2794,81
3MA348Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:3093,09
4MJ456Cink MartinAC Pardubice9400:05:3093,01
5MA555Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:3788,81
6MA617Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:05:4285,72
7MA754Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:4583,55
8MA835Večeře TomášAtletika Polička9000:05:4782,48
9MA937Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4782,02
10MA1019Morávek VlastislavŽamberk7600:05:5080,55
11MA1160Kolhánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:5378,56
12MC1264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5577,55
13MA1347Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:5676,92
14MB1445Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:5775,91
15MA1562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:0968,58
16MB1622Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:1067,78
17MJ1730Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:1465,66
18MB1844Zachař JiříSruby7200:06:1962,28
19MA2021Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:3154,83
20M5214Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:3949,93
21MA2261Hordějčuk VáclavPeklák team8700:06:4744,55
22MJ2363Bednář PetrDolní Čermná9300:06:4744,43
23M52513Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:5539,43
24MA2636Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:5638,88
25MA2710Švub ZdeněkČeská Třebová7700:06:5738,25
26MA2851Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5837,74
27MC2958Krátký LubošLanškroun6200:07:0533,53
28MB3046Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:07:0533,50
29MA3159Kolář MichalÚstí nad Orlicí8600:07:1030,35
30MD3415Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:3017,68
31MA352Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:4110,91
32MC3618Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:4210,26
33MB3811Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:514,13
34MA3914Zeman BřetislavBHLT7500:07:563,00
35MC418Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:593,00
36MA4342Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:003,00
37MA443Marhold LubošHorní Jelení7700:08:023,00
38MD4539Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:023,00
39MC4640Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:08:053,00
40MD4816Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:143,00
41MD5150Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:443,00
42MA5529Hendrych KarelEden Litoměřice7400:09:123,00
43ME5938Bielčik JindřichLichkov4000:10:133,00
44MD6012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:173,00
45MA6249Doseděl MarekBanín8700:11:223,00
46MD6425Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1934Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:06:20113,81
2ZA2420Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:4999,81
3ZA3253Vévodová MartinaAK Perná9000:07:1686,38
4ZB3326Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:2780,88
5ZB379Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5069,87
6ZB4043Černá MarkétaLanškroun7000:07:5865,81
7ZA4228Hendrychová PetraEden Litoměřice8100:07:5965,30
8ZA4733Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:1258,96
9ZC4931Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2552,80
10ZA505Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2950,76
11Z55257Krátká HanaLanškroun9500:08:4741,87
12ZC5323Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:0433,24
13ZB547Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:0731,97
14ZC5641Drymlová AlenaSkalka6200:09:2722,25
15ZD5724Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:3916,03
16ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:4911,60
17ZB6132Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:383,00
18ZC636Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód