Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

15.6.2024, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 15.6.2024
  • zobrazeno již 654x
  • místo konání: ul. Habrmanova, Česká Třebová
  • GPS: 49.9041789N, 16.4406964E
  • pořadatel: Atletický klub ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Habrmanova ulice, Česká Třebová

Časový pořad

  • 8:30-9:45 prezentace
  • 10:00 start

Přihlášky

Online a na místě

Startovné

dospělí:

  • 100 Kč při přihlášení online
  • 200 Kč na místě

Popis tratě

1 km městem a pak rovnoměrné stoupání alejí M. Švabinského k Chatě na Kozlovském kopci. Celá trať má asfaltový povrch.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletický klub Iscarex Česká Třebová, z.s.

Jan Vetchý
tel.:+420 739 662 595

Internetové stránky

https://www.akiscarex.cz

E-mailová adresa

akiscarex@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2023Běh na Kozlovský kopec66
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec76
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3110

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6931
Stránský Aleš6027
Zajíc Jan5322
Jirásková Eva6420
Šimůnek Jan8220
Mannlová Jana8020
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Vodička Jan4517
Kalous Petr7717
Borek Petr7017
Krupička Miroslav5316
Leszkow Petr4416
Kebrle Milan7516
Horáček Michal7516
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Vacarda Vladimír5915
Matyášová Jana6515
Kubišta Oto5315
Sedlák Jiří5815
Dušková Lenka8015
Javůrek Jiří4815
Kostřicová Blanka6115
Šimůnková Pavla7714
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Šebek Michal8413
Červ Miloslav5013
Šrůtek Stanislav5813
Tučný Jan4713
Kubíček Jan8712
Pilgr Luděk7612
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3512
Zajíc Jakub8912
Nechvílová Miroslava6012
Doleček Josef7911
Neruda Miroslav5611
Wendlig Miroslav5311
Hanuš Petr6411
Hübl Radek8811
Stránská Adéla9111
Borek Viktor0411
Ráb Pavel5211

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1769Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:21:57104,00
2MJ2071Brůna MichalAlbrechtice u Lanškrouna0600:22:32104,00
3MJ2479Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:0199,86
4MJ2870Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:23:26104,00
5MJ3468Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:24:3796,95
Muži A (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Havlík LukášHvězda Pardubice0400:19:04104,00
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:23100,34
3MA46Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:20:2893,66
4MA573Šolc VítězslavBKL Machov9100:20:3891,78
5MA87Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5490,38
6MA930Kubišta MichalLetohrad9000:21:0089,86
7MA104Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:21:2088,11
8MA1378Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:21:3686,71
9MA1631Kamenský Zdeněk-9600:21:5585,05
10MA225Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:22:4280,94
11MA2529Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:23:0578,93
12MA3132Čepelka PetrRUN4FUN8600:24:0673,60
13MA4327Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:25:1567,57
14MA4475Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:25:2766,52
15MA4794Borek FilipČeská Třebová9000:25:5663,99
16MA5299Řemínek MatějAC Choceň8600:27:4654,37
17MA6198Mikuláš Ondřej-9000:29:4244,23
18MA6628Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4638,64
Muži B (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB339Dvořák Pavelatletika Alojzov8200:19:42104,00
2MB692Horák OndřejAtletika Alojzov7500:20:4197,01
3MB1490Petr JiříLezník8000:21:4190,93
4MB1536Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:5089,17
5MB2337Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:22:4984,18
6MB2977Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:23:3580,29
7MB3038Erbert LadislavTJ Harant Pecka7700:23:5378,76
8MB3374Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:24:2576,06
9MB378Šebek MichalČeská Třebová8400:24:4674,28
10MB3835Hůlka RadekČeská Třebová8000:24:5073,94
11MB4884Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4164,55
Muži C (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1185Benko JanLitomyšl7400:21:27104,00
2MC1243Kyncl TomášHolice7400:21:35101,38
3MC1844Ulich PetrMT Dobruška6800:22:1397,43
4MC2145Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:3594,72
5MC3241Bureš MartinČeská Třebová7400:24:2486,25
6MC3572Prošek Lukáš-7400:24:4484,69
7MC361Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:24:4584,62
8MC4142Simon PetrBKS Polička7200:24:5983,53
9MC5488Teplý Lubor-7300:28:3666,67
10MC7646Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:33:2544,21
11MC7940Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:5042,27
12MC8197Kolda JiříOpatov7300:34:4238,23
Muži D (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1952Vacarda VladimírAC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM5900:22:16104,00
2MD263Jančík BořekSalming/Run4fun6400:23:1597,58
3MD272Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:23:2296,06
4MD4058Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:24:5887,87
5MD4950Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:26:5579,12
6MD5076Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:27:0078,74
7MD5948Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:1568,64
8MD6854Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:30:5561,15
9MD7556Kobliha MilanAtletika Alojzov5700:33:0451,50
10MD8053Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0746,78
11MD8255Sedlák JiříPřelouč5800:35:0542,44
12MD8349Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:35:5738,55
13MD8851Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:40:5816,02
Muži E (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5866Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:29:10104,00
2ME6062Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:16101,66
3ME6263Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:5998,20
4ME7260Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:0693,37
5ME8461Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3874,40
6ME8559Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:4866,97
7ME8964Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:2451,20
8ME9086Vodička JanMK Radslavice4500:44:1248,46
9ME929Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:47:3237,03
10ME9365Bielčík JindřichLichkov4000:48:5632,23
Juniorky (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7413Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:32:47104,00
Ženy A (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA721Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:20:42104,00
2ZA4512Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:3678,33
3ZA5314Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:28:1564,53
4ZA6782Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:5150,97
5ZA9187Teplá Karolína-0400:45:023,00
Ženy B (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3995Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:24:53104,00
2ZB4696Klinecká JanaMK Hlinsko8100:25:5198,12
3ZB5517Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:3786,00
4ZB5715Richtrová HanaRun Sport Team8200:29:0882,92
5ZB6411Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:30:2877,56
6ZB6983Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:30:5975,49
7ZB7316Havlíčková Hananeregistrován8200:31:5371,87
Ženy C (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4281Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:25:09104,00
2ZC5691Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:28:5087,35
3ZC7118Simonová JanaBKS Polička7500:31:0277,61
4ZC8689Teplá Petra-7700:39:0344,73
Ženy D (trať 5,4 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5180Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:26104,00
2ZD6324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:30:0192,58
3ZD6510Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:30:4089,21
4ZD7022Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0087,00
5ZD7719Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:33:3477,64
6ZD7820Dvořáková EvaAtletika Alojzov5500:33:4776,85
7ZD8723Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:3052,37
Trať 5,4 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Havlík LukášHvězda Pardubice0400:19:04104,00
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:23100,34
1MB339Dvořák Pavelatletika Alojzov8200:19:42104,00
3MA46Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:20:2893,66
4MA573Šolc VítězslavBKL Machov9100:20:3891,78
2MB692Horák OndřejAtletika Alojzov7500:20:4197,01
1ZA721Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:20:42104,00
5MA87Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5490,38
6MA930Kubišta MichalLetohrad9000:21:0089,86
7MA104Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:21:2088,11
1MC1185Benko JanLitomyšl7400:21:27104,00
2MC1243Kyncl TomášHolice7400:21:35101,38
8MA1378Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:21:3686,71
3MB1490Petr JiříLezník8000:21:4190,93
4MB1536Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:5089,17
9MA1631Kamenský Zdeněk-9600:21:5585,05
1MJ1769Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:21:57104,00
3MC1844Ulich PetrMT Dobruška6800:22:1397,43
1MD1952Vacarda VladimírAC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM5900:22:16104,00
2MJ2071Brůna MichalAlbrechtice u Lanškrouna0600:22:32104,00
4MC2145Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:3594,72
10MA225Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:22:4280,94
5MB2337Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:22:4984,18
3MJ2479Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:0199,86
11MA2529Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:23:0578,93
2MD263Jančík BořekSalming/Run4fun6400:23:1597,58
3MD272Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:23:2296,06
4MJ2870Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:23:26104,00
6MB2977Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:23:3580,29
7MB3038Erbert LadislavTJ Harant Pecka7700:23:5378,76
12MA3132Čepelka PetrRUN4FUN8600:24:0673,60
5MC3241Bureš MartinČeská Třebová7400:24:2486,25
8MB3374Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:24:2576,06
5MJ3468Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:24:3796,95
6MC3572Prošek Lukáš-7400:24:4484,69
7MC361Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:24:4584,62
9MB378Šebek MichalČeská Třebová8400:24:4674,28
10MB3835Hůlka RadekČeská Třebová8000:24:5073,94
1ZB3995Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:24:53104,00
4MD4058Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:24:5887,87
8MC4142Simon PetrBKS Polička7200:24:5983,53
1ZC4281Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:25:09104,00
13MA4327Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:25:1567,57
14MA4475Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:25:2766,52
2ZA4512Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:3678,33
2ZB4696Klinecká JanaMK Hlinsko8100:25:5198,12
15MA4794Borek FilipČeská Třebová9000:25:5663,99
11MB4884Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4164,55
5MD4950Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:26:5579,12
6MD5076Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:27:0078,74
1ZD5180Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:26104,00
16MA5299Řemínek MatějAC Choceň8600:27:4654,37
3ZA5314Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:28:1564,53
9MC5488Teplý Lubor-7300:28:3666,67
3ZB5517Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:3786,00
2ZC5691Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:28:5087,35
4ZB5715Richtrová HanaRun Sport Team8200:29:0882,92
1ME5866Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:29:10104,00
7MD5948Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:1568,64
2ME6062Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:16101,66
17MA6198Mikuláš Ondřej-9000:29:4244,23
3ME6263Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:5998,20
2ZD6324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:30:0192,58
5ZB6411Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:30:2877,56
3ZD6510Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:30:4089,21
18MA6628Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4638,64
4ZA6782Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:5150,97
8MD6854Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:30:5561,15
6ZB6983Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:30:5975,49
4ZD7022Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0087,00
3ZC7118Simonová JanaBKS Polička7500:31:0277,61
4ME7260Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:0693,37
7ZB7316Havlíčková Hananeregistrován8200:31:5371,87
1ZJ7413Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:32:47104,00
9MD7556Kobliha MilanAtletika Alojzov5700:33:0451,50
10MC7646Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:33:2544,21
5ZD7719Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:33:3477,64
6ZD7820Dvořáková EvaAtletika Alojzov5500:33:4776,85
11MC7940Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:5042,27
10MD8053Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0746,78
12MC8197Kolda JiříOpatov7300:34:4238,23
11MD8255Sedlák JiříPřelouč5800:35:0542,44
12MD8349Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:35:5738,55
5ME8461Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3874,40
6ME8559Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:4866,97
4ZC8689Teplá Petra-7700:39:0344,73
7ZD8723Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:3052,37
13MD8851Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:40:5816,02
7ME8964Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:2451,20
8ME9086Vodička JanMK Radslavice4500:44:1248,46
5ZA9187Teplá Karolína-0400:45:023,00
9ME929Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:47:3237,03
10ME9365Bielčík JindřichLichkov4000:48:5632,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Havlík LukášHvězda Pardubice0400:19:04104,00
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:23100,34
3MB339Dvořák Pavelatletika Alojzov8200:19:4297,68
4MA46Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:20:2892,66
5MA573Šolc VítězslavBKL Machov9100:20:3891,78
6MB692Horák OndřejAtletika Alojzov7500:20:4191,52
7MA87Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5490,38
8MA930Kubišta MichalLetohrad9000:21:0089,86
9MA104Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:21:2088,11
10MC1185Benko JanLitomyšl7400:21:2787,50
11MC1243Kyncl TomášHolice7400:21:3586,80
12MA1378Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:21:3686,71
13MB1490Petr JiříLezník8000:21:4186,28
14MB1536Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:5085,49
15MA1631Kamenský Zdeněk-9600:21:5585,05
16MJ1769Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:21:5784,88
17MC1844Ulich PetrMT Dobruška6800:22:1383,48
18MD1952Vacarda VladimírAC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM5900:22:1683,22
19MJ2071Brůna MichalAlbrechtice u Lanškrouna0600:22:3281,82
20MC2145Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:3581,56
21MA225Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:22:4280,94
22MB2337Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:22:4980,33
23MJ2479Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:0179,28
24MA2529Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:23:0578,93
25MD263Jančík BořekSalming/Run4fun6400:23:1578,06
26MD272Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:23:2277,45
27MJ2870Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:23:2677,10
28MB2977Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:23:3576,31
29MB3038Erbert LadislavTJ Harant Pecka7700:23:5374,74
30MA3132Čepelka PetrRUN4FUN8600:24:0673,60
31MC3241Bureš MartinČeská Třebová7400:24:2472,03
32MB3374Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:24:2571,94
33MJ3468Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:24:3770,89
34MC3572Prošek Lukáš-7400:24:4470,28
35MC361Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:24:4570,19
36MB378Šebek MichalČeská Třebová8400:24:4670,10
37MB3835Hůlka RadekČeská Třebová8000:24:5069,76
38MD4058Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:24:5869,06
39MC4142Simon PetrBKS Polička7200:24:5968,97
40MA4327Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:25:1567,57
41MA4475Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:25:2766,52
42MA4794Borek FilipČeská Třebová9000:25:5663,99
43MB4884Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4160,05
44MD4950Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:26:5558,83
45MD5076Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:27:0058,39
46MA5299Řemínek MatějAC Choceň8600:27:4654,37
47MC5488Teplý Lubor-7300:28:3650,00
48ME5866Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:29:1047,03
49MD5948Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:1546,59
50ME6062Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:1646,50
51MA6198Mikuláš Ondřej-9000:29:4244,23
52ME6263Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:5942,74
53MA6628Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4638,64
54MD6854Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:30:5537,85
55ME7260Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:0636,89
56MD7556Kobliha MilanAtletika Alojzov5700:33:0426,57
57MC7646Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:33:2524,74
58MC7940Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:5022,55
59MD8053Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0721,07
60MC8197Kolda JiříOpatov7300:34:4218,01
61MD8255Sedlák JiříPřelouč5800:35:0516,00
62MD8349Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:35:5711,45
63ME8461Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:387,87
64ME8559Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:483,00
65MD8851Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:40:583,00
66ME8964Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:243,00
67ME9086Vodička JanMK Radslavice4500:44:123,00
68ME929Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:47:323,00
69ME9365Bielčík JindřichLichkov4000:48:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA721Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:20:42104,00
2ZB3995Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:24:5381,79
3ZC4281Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:25:0979,50
4ZA4512Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:3676,33
5ZB4696Klinecká JanaMK Hlinsko8100:25:5175,12
6ZD5180Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:2667,47
7ZA5314Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:28:1563,53
8ZB5517Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:3761,76
9ZC5691Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:28:5060,71
10ZB5715Richtrová HanaRun Sport Team8200:29:0859,26
11ZD6324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:30:0154,99
12ZB6411Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:30:2852,82
13ZD6510Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:30:4051,85
14ZA6782Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:5150,97
15ZB6983Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:30:5950,32
16ZD7022Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0050,24
17ZC7118Simonová JanaBKS Polička7500:31:0250,08
18ZB7316Havlíčková Hananeregistrován8200:31:5345,97
19ZJ7413Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:32:4741,63
20ZD7719Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:33:3437,84
21ZD7820Dvořáková EvaAtletika Alojzov5500:33:4736,80
22ZC8689Teplá Petra-7700:39:0311,35
23ZD8723Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:304,35
24ZA9187Teplá Karolína-0400:45:023,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód