hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Barvínek DanielAtletika Žamberk06---300:04:13.61
2Bryška TomášTJ Svitavy07---300:04:30.71
3Novák VojtěchBike Freaks Holice07---500:05:01.26
4Topinka AdamLanškroun07---300:05:43.31
5Lochman MartinISCAREX Junior team ČT07---400:05:46.95

Nejmladší žákyně I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun06---400:04:11.51
2Vetchá RozálieActivity Lanškroun07---400:04:31.34
3Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí07---400:04:52.39
4Chládková NikolaActivity Lanškroun07---400:05:04.13
5Bednářová KateřinaTJ Svitavy06---300:05:27.15
6Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová07---300:05:28.35
7Marholdová AnetaHorní Jelení07---300:06:28.59
8Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT07---500:06:40.52

Nejmladší žáci II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---500:03:52.29
2Gregor JanISCAREX Junior team ČT04---300:04:04.93
3Vetchý KryštofActivity Lanškroun04---400:04:07.35
4Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05---300:04:15.07
5Topinka JonášActivity Lanškroun05---400:04:25.18
6Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---400:05:08.27
7Sadílek JakubActivity Lanškroun05---300:05:46.03

Nejmladší žákyně II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---400:03:34.72
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04---400:03:39.93
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT05---400:04:08.03
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---400:04:20.09
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---300:04:45.82

Mladší žáci 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikISCAREX Junior team ČT03---400:11:06.52
2Zamastil AlexAC Vysoké Mýto02---400:13:58.78

Mladší žákyně 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun02---500:11:47.55
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:16:30.26

Starší žáci 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun00---300:10:01.10
2Gregora JanActivity Lanškroun00---300:10:31.38
3Hai HonzaActivity Lanškroun01---300:11:42.48

Starší žákyně 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregorová MonikaActivity Lanškroun00---300:14:14.37

Dorostenci 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or98---400:15:14.76
2Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:16:38.67
3Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí98---300:16:41.07
4Novák DavidSK Donocykl98---300:17:20.65

Dorostenky 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř99---400:22:24.42
2Obstová KateřinaActivity Lanškroun99---300:25:37.42
3Gregorová LenkaActivity Lanškroun98---300:27:36.38

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---300:15:33.38
2Jureček MichalISCAREX Česká Třebová96---500:17:37.25
3Kučera JanČeská Třebová97---300:23:46.94

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz80---400:16:01.69
2Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76---300:16:18.76
3Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí81---400:16:49.92
4Schwarzbach Martinneregistrován82---300:17:00.61
5Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:17:33.60
6Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:18:33.05
7Růžička TomášCycling Team Brandýs85---500:18:37.47
8Sádecký MarekSDH Parník89---300:18:41.54
9Havran JanISCAREX Česká Třebová93---300:18:55.44
10Kovář JanSKB Česká Třebová81---500:19:04.38
11Kochánek PetrNotable87---300:19:34.00
12Švec MartinVK Choceň87---300:20:57.60
13Vaculík MiroslavTJ Svitavy85---400:22:49.51
14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---400:23:15.63
15Dvořáček JanTrailrun.cz79---300:26:10.54

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí72---500:15:11.44
2Novák PetrSK Donocykl67---300:17:45.69
3Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí69---500:18:25.22
4Kubeš DavidActivity Lanškroun75---500:20:13.51
5Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:20:58.04
6Linhart TomášBouchači z Jelenice72---300:22:09.47
7Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky71---300:22:24.66
8Sadílek JindřichActivity Lanškroun73---300:23:05.73
9Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:24:03.17

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---400:17:29.45
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---300:17:36.29
3Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---400:27:15.23

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---400:22:19.16
2Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51---400:23:19.24
3Červ MiloslavAtletika Polička50---300:24:35.98
4Sadílek OtaActivity Lanškroun46---500:26:45.79
5Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---300:35:14.92

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---300:18:27.69

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:24:40.60

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fojtíková HanaPasivity Žamberk79---500:22:27.10
2Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---500:23:15.25
3Dostálová PetraLanškroun78---400:24:16.16
4Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---500:26:26.88
5Pazderová AlenaVysoké Mýto75---400:29:18.45
6Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---300:32:13.22

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---400:19:36.70
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---500:22:08.20
3Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:25:42.69

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:33:17.34
2Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---300:38:56.95


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20151. Pekelný kilometr85
6.5.20152. Pekelný kilometr99
3.6.20153. Pekelný kilometr108
1.7.20154. Pekelný kilometr107
29.8.20155. Pekelný kilometr133