Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

15.5.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 15.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Pekelného kilometru 2013

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.20202. Pekelný kilometr-
24.4.20192. Pekelný kilometr159
2.5.20182. Pekelný kilometr136
3.5.20172. Pekelný kilometr139
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.5.20152. Pekelný kilometr99
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.5.20112. Pekelný kilometr122
5.5.20102. Pekelný kilometr117
27.5.20092. Pekelný kilometr88
4.6.20082. Pekelný kilometr45

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1294

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0212
Sadílek Ota4611
Sejkorová Lenka6311
Matyášová Jana6511
Buriánek Roman6510
Šimůnek Jan8210
Bureš Josef0610
Borek Petr7010
Vacek Martin6910
Keprtová Miloslava4810
Stránský Aleš6010
Borek Viktor049
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan038
Serbousková Sára048
Gregora Filip027
Turek Martin807
Preislerová Agáta Nela097
Kostřicová Blanka617
Šimůnková Zdena587
Šimůnek Jan497
Kačerovský Michal987
Burešová Markéta047
Černá Markéta707
Pilgr Luděk767
Pávek Jiří697
Gregora Jan006
Pirkl Vít106
Gregorová Michaela046
Radiměřský Karel876
Vondra Vojtěch986
Dejdarová Tereza106
Stránská Adéla916
Červ Miloslav506
Lánová Aneta076
Doucha Jiří716
Stránská Michaela975
Štichauerová Eliška015
Ducháček Bedřich595
Rossi Lenka545
Krátká Hana955
Gregora Lukáš085
Gregorová Monika005
Borková Johanka075
Kochánek Petr875
Pirklová Markéta795
Pazderová Alena755
Čejková Klára085
Adamec Lukáš875
Pilgr Bohuslav515

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:30-
2C2211Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:35-
3C236Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:00:36-
4C2418Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:37-
5C269Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:39-
6C2815Vávra JanPeklák team0700:00:44-
7C2122Pražák MatějČeská Třebová0700:01:01-
8C21321Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:09-
9C2227Janeček MartinSKI Klub Česká Třebová0900:01:36-
10C2235Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:02:02-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D251Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:38-
2D2722Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:39-
3D294Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:44-
4D21017Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:00:47-
5D21112Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:01:00-
6D21420Broulíková NelaČeská Třebová0900:01:10-
7D21523Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:15-
8D21616Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:17-
9D21719Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:18-
10D21810Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:19-
11D21914Tutschová KateřinaČeská Třebová0900:01:23-
12D22013Typlová JohanaČeská Třebová1000:01:25-
13D2213Pražáková MichaelaČeská Třebová1000:01:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M163Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:32-
2M1101Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:41-
3M1156Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:54-
4M11717Hacura LukášActivity Lanškroun0500:01:57-
5M12020Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:04-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1418Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:29-
2Z1713Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:34-
3Z11114Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:42-
4Z11422Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:50-
5Z1168Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:57-
6Z11910Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:02-
7Z12216Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:02:23-
8Z12323Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:23-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:22-
2M2811Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:36-
3M295Pávek OndraPeklák team0300:01:40-
4M2132Ronceraj RomanActivity Lanškroun0300:01:48-
5M2184Pávek ColinPeklák team0300:01:58-
6M22119Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:13-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2212Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:22-
2Z237Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:27-
3Z259Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:31-
4Z21221Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:44-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M354Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:27-
2M393Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:40-
3M3137Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:18-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z372Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:36-
2Z385Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:39-
3Z3116Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:03-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:40-
2M4212Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45-
3M431Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:57-
4M448Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:24-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4610Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:31-
2Z4109Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:43-
3Z41211Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:06-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5236Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:31-
2M51715Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:41-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1942Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:58-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4045Krátká HanaLanškroun9500:08:44-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Hrdina PavelAK Perná8800:05:13-
2MA335Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:32-
3MA553Turek MartinŽakis Team8000:05:46-
4MA639Havran JanSebranice9300:05:56-
5MA832Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:09-
6MA1019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:10-
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:21-
8MA2128Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:17-
9MA2223Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:23-
10MA2922Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:47-
11MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:06-
12MA3711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:34-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
2MB714Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:06:02-
3MB929Pocsai SándorČertík kunčina7000:06:09-
4MB1120Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:12-
5MB1210Pávek JiříPeklák team6900:06:13-
6MB149Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:31-
7MB1630Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:41-
8MB1821Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:41-
9MB2640Linhart Tomáš-7200:07:39-
10MB2837Kalous Tomᚎamberk6400:07:47-
11MB3027Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:02-
12MB3424Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:13-
13MB3831Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:35-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1547Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:34-
2MC2046Krátký LubošLanškroun6200:06:59-
3MC2718Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:45-
4MC3043Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:02-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:27-
2MD357Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:20-
3MD3650Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:33-
4MD4116Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:50-
5MD4348Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:59-
6MD4617Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:37-
7MD4944Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:27-
8MD504Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:51-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME532Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:32-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA391Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:41-
2ZA4538Kalousová AlenaŽamberk8000:09:06-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38-
2ZB4412Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:02-
3ZB518Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:57-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2441Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:36-
2ZC336Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:07-
3ZC5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:24-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD425Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:52-
2ZD4725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:12-
3ZD483Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:25-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Hrdina PavelAK Perná8800:05:13-
1M5236Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:31-
2MA335Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:32-
1MB449Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
3MA553Turek MartinŽakis Team8000:05:46-
4MA639Havran JanSebranice9300:05:56-
2MB714Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:06:02-
5MA832Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:09-
3MB929Pocsai SándorČertík kunčina7000:06:09-
6MA1019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:10-
4MB1120Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:12-
5MB1210Pávek JiříPeklák team6900:06:13-
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:21-
6MB149Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:31-
1MC1547Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:34-
7MB1630Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:41-
2M51715Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:41-
8MB1821Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:41-
1MJ1942Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:58-
2MC2046Krátký LubošLanškroun6200:06:59-
8MA2128Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:17-
9MA2223Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:23-
1MD2351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:27-
1ZC2441Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:36-
1ZB2534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38-
9MB2640Linhart Tomáš-7200:07:39-
3MC2718Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:45-
10MB2837Kalous Tomᚎamberk6400:07:47-
10MA2922Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:47-
4MC3043Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:02-
11MB3027Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:02-
11MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:06-
2ZC336Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:07-
12MB3424Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:13-
2MD357Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:20-
3MD3650Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:33-
12MA3711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:34-
13MB3831Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:35-
1ZA391Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:41-
1ZJ4045Krátká HanaLanškroun9500:08:44-
4MD4116Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:50-
1ZD425Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:52-
5MD4348Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:59-
2ZB4412Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:02-
2ZA4538Kalousová AlenaŽamberk8000:09:06-
6MD4617Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:37-
2ZD4725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:12-
3ZD483Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:25-
7MD4944Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:27-
8MD504Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:51-
3ZB518Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:57-
3ZC5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:24-
1ME532Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:32-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód