Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

4.5.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.5.2016
  • zobrazeno již 186x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C225Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:35-
2C242Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:38-
3C273Cvrček JáchymOtevřený sport1000:00:41-
4C2810Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:48-
5C2911Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:51-
6C2111Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:59-
7C21317Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:13-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2116Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:34-
2D239Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:37-
3D2515Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:39-
4D267Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:41-
5D2104Němcová NatálieLitomyšl1100:00:54-
6D2126Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:10-
7D21414Kubátová AnnaČeská Třebová1100:01:14-
8D21512Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:20-
9D21618Machalíková Viktorieneregistrována1300:02:01-
10D21713Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:29-
11D2188Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:02:39-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M128Němec JakubLitomyšl0700:01:21-
2M11310Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:33-
3M1142Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:34-
4M1155Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:36-
5M11720Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:39-
6M11917Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
7M12028Vávra JanPeklák team0700:01:44-
8M1227Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z164Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:25-
2Z11013Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:32-
3Z11611Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:38-
4Z11822Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:43-
5Z1219Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
6Z12325Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:47-
7Z12423Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:47-
8Z12512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:56-
9Z12726Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:57-
10Z12815Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:06-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2318Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23-
2M246König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:23-
3M2514Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:24-
4M2824Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:27-
5M2121Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:33-
6M22619Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:56-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:17-
2Z273Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:26-
3Z2916Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:30-
4Z21121Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:33-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:17-
2M342Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:35-
3M369Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:38-
4M396Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:59-
5M3103Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:00-
6M3114Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:02-
7M31415Jurco TomášFbK OT0300:04:16-
8M3151Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:04:22-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3512Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:37-
2Z31214Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:10-
3Z31310Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:15-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4211Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:23-
2M4313Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:25-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z475Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:39-
2Z487Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:03:42-
3Z41616Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:21-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17-
2M51831Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:59-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ38Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35-
2MJ4337Kučera JanČeská Třebová9700:08:45-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ466Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:55-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hübl RadekRUNSPORT Team8800:05:02-
2MA651Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:53-
3MA910Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:02-
4MA1015Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:03-
5MA1144Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:04-
6MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:23-
7MA155Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:28-
8MA1628Beneš MichalRUNSPORT8300:06:38-
9MA1727Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:49-
10MA2243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:17-
11MA2435Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:30-
12MA2533Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:07:32-
13MA2638Maryško Lukášneregistrován8700:07:38-
14MA3113Chaloupka Jan-9000:07:49-
15MA3249Machalík Stanislavneregistrován8000:07:50-
16MA3446Cvrček MartinOtevřený sport7900:07:57-
17MA3540Švec MartinVK Choceň8700:07:59-
18MA3934Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:29-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB236Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:34-
2MB420Hejl RadekKrálíky7200:05:40-
3MB552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43-
4MB822Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:01-
5MB1219Bureš MartinČeská Třebová7400:06:13-
6MB1947Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:59-
7MB3014Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:49-
8MB4142Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:35-
9MB4417Jančík JanKRP7400:08:46-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC730Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MC2145Hruban JanČeská Třebová6600:07:16-
3MC2323Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:18-
4MC5029Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:46-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3653Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:12-
2MD4232Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:37-
3MD5124Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:10:17-
4MD5418Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:06-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME481Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:11-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4548Machalíková Veronikaneregistrována8400:08:47-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:42-
2ZB2926Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44-
3ZB337Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:54-
4ZB374Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:13-
5ZB3839Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:14-
6ZB402Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:34-
7ZB4916Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:18-
8ZB5254Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:52-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2050Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00-
2ZC279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38-
3ZC4712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:57-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:52-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:17-
1M128Němec JakubLitomyšl0700:01:21-
1M2318Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23-
2M246König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:23-
3M2514Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:24-
1Z164Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:25-
2Z273Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:26-
4M2824Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:27-
3Z2916Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:30-
2Z11013Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:32-
4Z21121Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:33-
5M2121Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:33-
2M11310Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:33-
3M1142Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:34-
4M1155Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:36-
3Z11611Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:38-
5M11720Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:39-
4Z11822Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:43-
6M11917Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
7M12028Vávra JanPeklák team0700:01:44-
5Z1219Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
8M1227Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
6Z12325Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:47-
7Z12423Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:47-
8Z12512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:56-
6M22619Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:56-
9Z12726Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:57-
10Z12815Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:06-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hübl RadekRUNSPORT Team8800:05:02-
1MB236Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:34-
1MJ38Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35-
2MB420Hejl RadekKrálíky7200:05:40-
3MB552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43-
2MA651Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:53-
1MC730Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
4MB822Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:01-
3MA910Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:02-
4MA1015Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:03-
5MA1144Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:04-
5MB1219Bureš MartinČeská Třebová7400:06:13-
1M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17-
6MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:23-
7MA155Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:28-
8MA1628Beneš MichalRUNSPORT8300:06:38-
9MA1727Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:49-
2M51831Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:59-
6MB1947Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:59-
1ZC2050Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00-
2MC2145Hruban JanČeská Třebová6600:07:16-
10MA2243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:17-
3MC2323Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:18-
11MA2435Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:30-
12MA2533Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:07:32-
13MA2638Maryško Lukášneregistrován8700:07:38-
2ZC279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38-
1ZB2825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:42-
2ZB2926Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44-
7MB3014Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:49-
14MA3113Chaloupka Jan-9000:07:49-
15MA3249Machalík Stanislavneregistrován8000:07:50-
3ZB337Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:54-
16MA3446Cvrček MartinOtevřený sport7900:07:57-
17MA3540Švec MartinVK Choceň8700:07:59-
1MD3653Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:12-
4ZB374Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:13-
5ZB3839Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:14-
18MA3934Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:29-
6ZB402Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:34-
8MB4142Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:35-
2MD4232Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:37-
2MJ4337Kučera JanČeská Třebová9700:08:45-
9MB4417Jančík JanKRP7400:08:46-
1ZA4548Machalíková Veronikaneregistrována8400:08:47-
1ZJ466Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:55-
3ZC4712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:57-
1ME481Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:11-
7ZB4916Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:18-
4MC5029Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:46-
3MD5124Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:10:17-
8ZB5254Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:52-
1ZD5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:52-
4MD5418Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód