Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

8.7.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 8.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 5,2 km
převýšení: 234 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2471

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6019
Keprtová Miloslava4818
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Šimůnek Jan8216
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Mannlová Jana8016
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Krsek Miroslav4914
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Červ Miloslav5012
Matyášová Jana6512
Leszkow Petr4412
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Vraštilová Miloslava5612
Borek Petr7012
Razým Jan5711
Ducháček Bedřich5911
Merta Jaroslav3511
Zajíc Jakub8910
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Vacarda Vladimír5910
Bielčik Jindřich4010
Wendlig Miroslav5310
Stránská Adéla9110
Šrůtek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Kubíček Jan879
Horák Ondřej759
Ouřecká Renáta709
Šebek Michal849
Živný Marek919
Jirásková Hanka899
Razým Lukáš799
Dvořák Pavel829

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14111Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:46106,32
2MJ22134Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:4796,94
3MJ2340Bechný MichalVinotéka u Karla9400:21:4896,74
4MJ2690Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:2091,82
5MJ38128Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:3870,33
6MJ4480Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:1065,42
7MJ51139Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:1854,75
8MJ5854Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:27:2045,07
9MJ9053Kallista DanielNew York9500:30:5711,43
10MJ987Macek JanLitovel9300:33:043,00
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:28102,00
2MA267Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:35100,85
3MA382Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:5697,15
4MA421Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:19:4688,14
5MA539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:4787,97
6MA6104Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:20:0984,05
7MA8110Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2281,62
8MA963Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:2581,24
9MA1574Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:5276,40
10MA1696Klička OndřejTJ Svitavy8800:21:0274,60
11MA1719Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0374,34
12MA206Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:21:3967,98
13MA21141Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4467,06
14MA3188Nechvíl LukášChoceň8300:23:1251,33
15MA34107Pátek MichalKOB Choceň8600:23:5044,52
16MA37145Nepraš Vladimír-9100:24:2737,92
17MA42108Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:24:5532,94
18MA43146Kalous PetrSK Žamberk7700:25:0431,32
19MA4897Künzel DrahomírTJ Svitavy7600:25:4224,59
20MA61131Roleček MilanPěčín7600:27:393,69
21MA6237Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:423,14
22MA69149Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:233,00
23MA7352Kallista Jan-7900:28:453,00
24MA76112Marhold LubošHorní Jelení7700:29:083,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7109Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:18100,89
2MB1095Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:2699,64
3MB1143Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:2799,47
4MB1312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3797,85
5MB192Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:3887,93
6MB25133Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:21:5684,98
7MB2870Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:3478,79
8MB29116Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:4177,53
9MB30119Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:23:0573,65
10MB32117Zachař JiříSruby7200:23:3668,53
11MB4161Sedláček RomanLanškroun6400:24:5156,26
12MB4976Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:25:5945,13
13MB57101Belobrad IvanŽamberk6600:27:0135,04
14MB65138Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5426,41
15MB66120Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:5526,17
16MB71137Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:3519,68
17MB82127Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:30:104,20
18MB110114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:063,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:36106,58
2MC183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:2998,22
3MC24144Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:4895,20
4MC27126Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:22:3388,25
5MC3971Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:4767,17
6MC4518Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:1962,24
7MC5379Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:26:3150,91
8MC64125Hodek RomanSokol Kunvald6000:27:5138,43
9MC68143Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1235,11
10MC8450Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:30:2015,04
11MC115130Wendlig MiroslavLuková5300:39:433,00
12MC116115Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:40:023,00
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3513Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:23:53102,69
2MD3657Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:55102,37
3MD4031Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4994,95
4MD5481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:4379,22
5MD55123Vodička JanSK Salix Grymov4500:26:5078,23
6MD5956Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:2173,94
7MD63140Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:4570,65
8MD7836Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:4354,49
9MD8083Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0351,68
10MD8530Tučný JanMK Pardubice4700:30:2948,05
11MD9284Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:3039,73
12MD102129Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:33:4820,65
13MD10833Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:073,00
14MD11248Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:543,00
15MD11492Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:173,00
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:28:41112,81
2ME915Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:5897,86
3ME9489Bielčik JindřichLichkov4000:32:1789,33
4ME10323Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:5472,18
5ME104124Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5871,81
6ME105121Kousal OldřichSK Přerov3800:35:0271,34
7ME12094Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:313,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8941Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:30:54118,25
2ZJ109113Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:37:0681,75
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA331Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:41112,09
2ZA46106Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:25:2698,23
3ZA52136Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:3089,68
4ZA6735Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:1076,52
5ZA7026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:3373,41
6ZA75132Koutská PetraJavornice8700:28:5670,46
7ZA8198Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0761,03
8ZA88142Růžičková KateřinaLibochovice8300:30:4456,12
9ZA10087Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:33:2434,99
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4720Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:25:35106,59
2ZB50148Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:26:14101,64
3ZB60103Černá MarkétaLanškroun7000:27:3391,78
4ZB79118Popovová MartinaSNB Praha7400:29:5374,10
5ZB8664Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:3768,59
6ZB87135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:4467,72
7ZB9515Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:2055,62
8ZB9749Hrušková Darina-7500:32:5551,17
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5660Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:26:51110,98
2ZC7417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:4797,34
3ZC77147Jirásková EvaLanškroun6400:29:3691,69
4ZC93122Tovaryšová HanaSK Přerov6100:31:3677,59
5ZC101100Klaclová RenataČeská Třebová5800:33:2964,26
6ZC10786Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2251,06
7ZC11199Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:3235,79
8ZC11325Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:0924,42
9ZC11862Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:2016,08
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8311Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:16111,13
2ZD9614Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3796,44
3ZD998Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:1592,43
4ZD10647Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:1280,28
5ZD11791Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:40:0549,83
6ZD11932Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:3833,83
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:28102,00
2MA267Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:35100,85
3MA382Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:5697,15
4MA421Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:19:4688,14
5MA539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:4787,97
6MA6104Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:20:0984,05
1MB7109Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:18100,89
7MA8110Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2281,62
8MA963Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:2581,24
2MB1095Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:2699,64
3MB1143Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:2799,47
1MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:36106,58
4MB1312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3797,85
1MJ14111Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:46106,32
9MA1574Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:5276,40
10MA1696Klička OndřejTJ Svitavy8800:21:0274,60
11MA1719Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0374,34
2MC183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:2998,22
5MB192Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:3887,93
12MA206Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:21:3967,98
13MA21141Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4467,06
2MJ22134Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:4796,94
3MJ2340Bechný MichalVinotéka u Karla9400:21:4896,74
3MC24144Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:4895,20
6MB25133Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:21:5684,98
4MJ2690Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:2091,82
4MC27126Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:22:3388,25
7MB2870Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:3478,79
8MB29116Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:4177,53
9MB30119Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:23:0573,65
14MA3188Nechvíl LukášChoceň8300:23:1251,33
10MB32117Zachař JiříSruby7200:23:3668,53
1ZA331Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:41112,09
15MA34107Pátek MichalKOB Choceň8600:23:5044,52
1MD3513Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:23:53102,69
2MD3657Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:55102,37
16MA37145Nepraš Vladimír-9100:24:2737,92
5MJ38128Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:3870,33
5MC3971Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:4767,17
3MD4031Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4994,95
11MB4161Sedláček RomanLanškroun6400:24:5156,26
17MA42108Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:24:5532,94
18MA43146Kalous PetrSK Žamberk7700:25:0431,32
6MJ4480Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:1065,42
6MC4518Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:1962,24
2ZA46106Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:25:2698,23
1ZB4720Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:25:35106,59
19MA4897Künzel DrahomírTJ Svitavy7600:25:4224,59
12MB4976Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:25:5945,13
2ZB50148Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:26:14101,64
7MJ51139Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:1854,75
3ZA52136Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:3089,68
7MC5379Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:26:3150,91
4MD5481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:4379,22
5MD55123Vodička JanSK Salix Grymov4500:26:5078,23
1ZC5660Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:26:51110,98
13MB57101Belobrad IvanŽamberk6600:27:0135,04
8MJ5854Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:27:2045,07
6MD5956Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:2173,94
3ZB60103Černá MarkétaLanškroun7000:27:3391,78
20MA61131Roleček MilanPěčín7600:27:393,69
21MA6237Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:423,14
7MD63140Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:4570,65
8MC64125Hodek RomanSokol Kunvald6000:27:5138,43
14MB65138Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5426,41
15MB66120Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:5526,17
4ZA6735Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:1076,52
9MC68143Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1235,11
22MA69149Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:233,00
5ZA7026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:3373,41
16MB71137Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:3519,68
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:28:41112,81
23MA7352Kallista Jan-7900:28:453,00
2ZC7417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:4797,34
6ZA75132Koutská PetraJavornice8700:28:5670,46
24MA76112Marhold LubošHorní Jelení7700:29:083,00
3ZC77147Jirásková EvaLanškroun6400:29:3691,69
8MD7836Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:4354,49
4ZB79118Popovová MartinaSNB Praha7400:29:5374,10
9MD8083Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0351,68
7ZA8198Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0761,03
17MB82127Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:30:104,20
1ZD8311Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:16111,13
10MC8450Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:30:2015,04
10MD8530Tučný JanMK Pardubice4700:30:2948,05
5ZB8664Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:3768,59
6ZB87135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:4467,72
8ZA88142Růžičková KateřinaLibochovice8300:30:4456,12
1ZJ8941Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:30:54118,25
9MJ9053Kallista DanielNew York9500:30:5711,43
2ME915Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:5897,86
11MD9284Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:3039,73
4ZC93122Tovaryšová HanaSK Přerov6100:31:3677,59
3ME9489Bielčik JindřichLichkov4000:32:1789,33
7ZB9515Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:2055,62
2ZD9614Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3796,44
8ZB9749Hrušková Darina-7500:32:5551,17
10MJ987Macek JanLitovel9300:33:043,00
3ZD998Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:1592,43
9ZA10087Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:33:2434,99
5ZC101100Klaclová RenataČeská Třebová5800:33:2964,26
12MD102129Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:33:4820,65
4ME10323Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:5472,18
5ME104124Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5871,81
6ME105121Kousal OldřichSK Přerov3800:35:0271,34
4ZD10647Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:1280,28
6ZC10786Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2251,06
13MD10833Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:073,00
2ZJ109113Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:37:0681,75
18MB110114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:063,00
7ZC11199Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:3235,79
14MD11248Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:543,00
8ZC11325Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:0924,42
15MD11492Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:173,00
11MC115130Wendlig MiroslavLuková5300:39:433,00
12MC116115Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:40:023,00
5ZD11791Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:40:0549,83
9ZC11862Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:2016,08
6ZD11932Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:3833,83
7ME12094Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:313,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:28102,00
2MA267Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:35100,85
3MA382Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:5697,15
4MA421Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:19:4688,14
5MA539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:4787,97
6MA6104Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:20:0984,05
7MB7109Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:1882,36
8MA8110Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2281,62
9MA963Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:2581,24
10MB1095Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:2680,99
11MB1143Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:2780,80
12MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:3679,25
13MB1312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3779,03
14MJ14111Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:4677,33
15MA1574Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:5276,40
16MA1696Klička OndřejTJ Svitavy8800:21:0274,60
17MA1719Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0374,34
18MC183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:2969,70
19MB192Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:3868,20
20MA206Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:21:3967,98
21MA21141Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4467,06
22MJ22134Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:4766,55
23MJ2340Bechný MichalVinotéka u Karla9400:21:4866,32
24MC24144Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:4866,26
25MB25133Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:21:5664,97
26MJ2690Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:2060,66
27MC27126Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:22:3358,33
28MB2870Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:3458,20
29MB29116Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:4156,83
30MB30119Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:23:0552,58
31MA3188Nechvíl LukášChoceň8300:23:1251,33
32MB32117Zachař JiříSruby7200:23:3646,99
33MA34107Pátek MichalKOB Choceň8600:23:5044,52
34MD3513Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:23:5344,05
35MD3657Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:5543,63
36MA37145Nepraš Vladimír-9100:24:2737,92
37MJ38128Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:3835,96
38MC3971Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:4734,26
39MD4031Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4934,01
40MB4161Sedláček RomanLanškroun6400:24:5133,57
41MA42108Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:24:5532,94
42MA43146Kalous PetrSK Žamberk7700:25:0431,32
43MJ4480Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:1030,31
44MC4518Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:1928,64
45MA4897Künzel DrahomírTJ Svitavy7600:25:4224,59
46MB4976Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:25:5921,41
47MJ51139Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:1818,05
48MC5379Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:26:3115,71
49MD5481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:4313,61
50MD55123Vodička JanSK Salix Grymov4500:26:5012,32
51MB57101Belobrad IvanŽamberk6600:27:0110,38
52MJ5854Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:27:206,92
53MD5956Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:216,75
54MA61131Roleček MilanPěčín7600:27:393,69
55MA6237Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:423,14
56MD63140Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:453,00
57MC64125Hodek RomanSokol Kunvald6000:27:513,00
58MB65138Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:543,00
59MB66120Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:553,00
60MC68143Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:123,00
61MA69149Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:233,00
62MB71137Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:353,00
63ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:28:413,00
64MA7352Kallista Jan-7900:28:453,00
65MA76112Marhold LubošHorní Jelení7700:29:083,00
66MD7836Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:433,00
67MD8083Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:033,00
68MB82127Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:30:103,00
69MC8450Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:30:203,00
70MD8530Tučný JanMK Pardubice4700:30:293,00
71MJ9053Kallista DanielNew York9500:30:573,00
72ME915Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:583,00
73MD9284Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:303,00
74ME9489Bielčik JindřichLichkov4000:32:173,00
75MJ987Macek JanLitovel9300:33:043,00
76MD102129Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:33:483,00
77ME10323Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:543,00
78ME104124Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:583,00
79ME105121Kousal OldřichSK Přerov3800:35:023,00
80MD10833Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:073,00
81MB110114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:063,00
82MD11248Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:543,00
83MD11492Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:173,00
84MC115130Wendlig MiroslavLuková5300:39:433,00
85MC116115Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:40:023,00
86ME12094Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA331Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:41109,79
2ZA46106Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:25:2695,75
3ZB4720Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:25:3594,46
4ZB50148Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:26:1489,20
5ZA52136Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:3087,09
6ZC5660Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:26:5184,29
7ZB60103Černá MarkétaLanškroun7000:27:3378,73
8ZA6735Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:1073,77
9ZA7026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:3370,63
10ZC7417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:4768,72
11ZA75132Koutská PetraJavornice8700:28:5667,64
12ZC77147Jirásková EvaLanškroun6400:29:3662,27
13ZB79118Popovová MartinaSNB Praha7400:29:5359,95
14ZA8198Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0758,10
15ZD8311Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:1656,92
16ZB8664Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:3754,09
17ZB87135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:4453,16
18ZA88142Růžičková KateřinaLibochovice8300:30:4453,12
19ZJ8941Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:30:5451,83
20ZC93122Tovaryšová HanaSK Přerov6100:31:3646,18
21ZB9515Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:2040,31
22ZD9614Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3738,03
23ZB9749Hrušková Darina-7500:32:5535,58
24ZD998Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:1532,86
25ZA10087Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:33:2431,73
26ZC101100Klaclová RenataČeská Třebová5800:33:2930,98
27ZD10647Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:1217,22
28ZC10786Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2215,91
29ZJ109113Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:37:063,00
30ZC11199Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:323,00
31ZC11325Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:093,00
32ZD11791Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:40:053,00
33ZC11862Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:203,00
34ZD11932Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

byla jsem zde poprvé , super
heda.sedlackova
Není co vytknout, navíc občerstvení a pivo po sprše na 110%, spokojenost .... mohlo tedy méně svítit sluničko, ale příští rok to pořadatelé určitě vychytají :)
roman.sedlacek
Super krásná fotogalerie . Krásný zážitek z nedělního dopoledne. Dál nebyl již čas. Co se týká občerstvení, tak snad jen ty sušenky mi chyběly..
turistickybezec
Vedle 110% organizace je právě to tradiční sluníčko důvodem, proč na tento závod skoro každý rok jezdím...
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód