Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běžecké závody

Ročník 2009

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Běh do vrchu na Andrlův chlum 54 - - - - - - - - -
235. Malá cena Monaka 97 - - - - - - - - -
Ráječkovská desítka (částečné) 15 - - - - - - - - -
Rohálovská desítka (nekompletní) 41 - - - - - - - - -
Pečecká desítka 74 - - - - - - - - -
MČR v krosu, Kdyně (částečné) 19 - - - - - - - - -
Hervis půlmaraton (neúplné) 39 - - - - - - - - -
Cena Nasavrk 126 - - - - - - - - -
Hořická osmička 37 - - - - - - - - -
Bambasácká desítka (neúplné) 15 - - - - - - - - -
Golčův Jeníkov (neúplné) 20 - - - - - - - - -
Pardubický vinařský půlmaraton - MČR 0 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 218 - - - - - - - - -
239. Malá cena Monaka 146 - - - - - - - - -
Hradecký kros 55 - - - - - - - - -
Česko-polský běh Mieszka i Dobravy 66 - - - - - - - - -
Pekelské lávky a starou vojenskou cestou 45 2 - - - - - - - -
Chábory 62 - - - - - - - - -
240. Malá cena Monaka 135 - - - - - - - - -
Běh lužanskými hvozdy 84 - - - - - - - - -
MS v běhu z Dlouhé Třebové do Řetové a pití 2 lahvových piv 0 - - - - - - - - -
MČR veteránů v krosu, Tuhaň u Dubé 108 - - - - - - - - -
Pastvinský triatlon 79 3 100% 87% 93% 87% 93% 80% 93% 90%
Dobrošovská osmička 58 - - - - - - - - -
Hlinecká pětadvacítka 52 - - - - - - - - -
O pohár Sedloňova 62 - - - - - - - - -
Cena Metuje AMAN 81 - - - - - - - - -
30. ročník Velké ceny Monaka 102 - - - - - - - - -
MS veteránů, Sydney 2009 (částečné) 6 - - - - - - - - -
Kolem Klostermanovy studánky v Rudici 34 - - - - - - - - -
Hruštice 76 2 - - - - - - - -
Hronov-Náchod 301 - - - - - - - - -
Kobeřický půlmaraton (MČR veteránů) 107 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 140 - - - - - - - - -
Běh Horními Ředicemi 69 3 - - - - - - - -
Sršská devítka 64 - - - - - - - - -
Perníkova devítka 60 1 90% 100% 100% 100% 90% - 90% 95%
Běh městem Hradec Králové 102 2 95% 100% 100% 85% 100% 90% 90% 94%
Maraton FLORENCIE 18 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 25
Vorel Milan Slatiňany 17
Jelínek Matěj Hvězda SKP Pardubice 17
Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 17
Kubrová Dagmar Hvězda SKP Pardubice 17
Javůrek Jiří TJ Jiskra Horní Maršov 16
Metelková Táňa SK Týniště nad Orlicí 15
Ožana Václav SK Nové Město na Moravě 15
Kubr Václav Hvězda Pardubice 15
Havelka Jan Ekondice.cz 15
Drozd Jiří MOPOS Pardubice 15
Jančík Bořek SVARTES Hořice 14
Doležal Stanislav BK Pardubice 14
Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 14
Klimeš Jiří AC Náchod 13
Šimonek Pavel Hvězda SKP Pardubice 13
Vacková Hana SK Hronov 13
Marek František SK Hronov 12
Kováříková Pavla KRB Chrudim 12
Chocholouš Dalibor Dubina Pardubice 12
Mazač Jaroslav TJ Maratonstav Úpice 11
Soukup Jiří TJ LIGA 100 Hradec Králové 11
Pitter Vladimír Cyklo-Mipi-Pardubice 11
Krátký Josef KP BKÚ Mělník 11
Vašíček Martin Maratonstav Úpice 11
Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 10
Pechek František Maratonstav Úpice 10
Doucha Jiří Start Náchod 10
Nečas Josef Maratonstav Úpice 10
Vanta Josef TC Dobruška 10
Mocek Tomáš Hvězda SKP Pardubice 10
Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 10
Uchytil Milan KPA Pardubice 10
Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 10
Schaffer Petr Mlýn Janderov 10
Frinta Petr AC Náchod 9
Bajer Marek Cafe Bajer Pardubice 9
Tomšů Petr Mlýn Janderov 9
Sedlák Jiří Cyklokraus Přelouč 9
Leszkow Petr MK Hlinsko 9
Chlubna Jan AO Nové Město na Moravě 9
Sedláček František Sokol Rychnov nad Kněžnou 9
Groh Stanislav AC Vrchlabí 9
Kratochvíl Miloš SKP Hvězda Pardubice 8
Linhart Miloš SK Hronov 8
Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 8
Pejpal Jiří TJ Liga 100 Praha 8
Novotný Zdeněk neregistrován 8
Kalný Petr Pardubice 8
Brýdl Pavel SK Nové Město nad Metují 7
Bém František AC Slovan Liberec 7
Schebesta Marek Handy Outdoor 7
Gdula Petr Hvězda SKP Pardubice 7
Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 7
Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 7
Lisý Pavel Hradec Králové 7
Pospíchal Jaromír TJ Sokol Nížkov 7
Hynek Petr SK Nové Město nad Metují 7
Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 7
Kollertová Eva MT Nové Město nad Metují 7
Urbánek Jiří Chlumec nad Cidlinou 7
Králíček Aleš Hasiči Kramolna NTC 7
Vítek Miroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7
Novák Petr Chrudim 7
Culka Václav Liga 100 Kostelec nad Orlicí 6
Hromádko Jaroslav AČR - Vojenská policie Pardubice 6
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 6
Brožek Radmil KRB Chrudim 6
Málek Jaroslav TURBO Chotěboř 6
Svatoš Otakar ISCAREX Česká Třebová 6
Jirásko Dušan SK Srch 6
Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 6
Bajer Milan Cafe Bajer Pardubice 6
Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 6
Kozáková Denisa Hvězda SKP Pardubice 6
Cejnar Václav SKP Hradec Králové 6
Hájková Renata Maratonstav Úpice 6
Krátký František Viking Králiky 6
Pechková Jana Maratonstav Úpice 6
Bříza Vladimír KRB Chrudim 6
Hepner David Slávia OB Hradec Králové 6
Musil Jiří MK Hlinsko 6
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 6
Müller Robert AR20 5
Kučera Zdeněk AC Náchod 5
Češíková Eliška Spartak Slatiňany 5
Jirka Jan STAMP Náchod 5
Mališová Karla Zentiva Praha 5
Neruda Miroslav KRB Chrudim 5
Buriánek Miroslav DB Labroxer 5
Wallenfels Jiří Sokol Královské Vinohrady 5
Libra Jiří LBC Nové Město nad Metují 5
Smola Jan KRB Chrudim 5
Breburdová Hana MK Kladno 5
Nechvíl Petr AC Choceň 5
Pechek Petr Maratonstav Úpice 5
Heller Tomáš Hradec Králové 5
Štefko Robert AK Asics Kroměříž 5
Jelínková Hana Třemošnice 5
Novák Pavel KRB Chrudim 5
Kalousek Jan SK Týniště nad Orlicí 5
Hovorka Karel TJ Petřiny Praha 5
Bajer Miloslav Cafe Bajer Pardubice 5
Fišer Jan Třebechovice pod Orebem 5
Lhota Aleš Pivovar Miletín 5
Doleček Josef Jiskra Ústí nad Orlicí 5
Kraus Václav Cyklokraus Přelouč 5
Jantsch Vítězslav LIAZ Jablonec 5
Šklíba Karel Maratonstav Úpice 5
Hovorková Milena TJ Petřiny Praha 5
Jelínek Jaromír Hvězda SKP Pardubice 5
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 5
Zdeněk Bílý Hvězda SKP Pardubice 5
Pleskot Josef Rychnov nad Kněžnou 5
Vodička Jiří Sokol Maleč 5
Kamínková Petra AK Olomouc 5
Ryzner Miroslav SK Srch 4
Wiesnerová Lenka Spartak Police nad Metují 4
Povolný Lukáš Přelouč 4
Kašpárek Pavel OMT Pardubice 4
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 4
Novotná Dagmar TURBO Chotěboř 4
Rambousková Jaroslava Litomyšl 4
Tomšů Marie Mlýn Janderov 4
Lanta Jiří Maratonstav Úpice 4
Červ Miloslav Atletika Polička 4
Tučný Jan MK Pardubice 4
Leszkow Josef MK Hlinsko 4
Čapský František KVT Pardubice 4
Kratochvíl Vladimír Lázně Bohdaneč 4
Tomášek František Jiskra Otrokovice 4
Šťastný Jaromír TJ LIGA 100 Praha 4
Blažek Miloslav KRB Chrudim 4
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 4
Tichý Pavel AC Náchod 4
Gdula Tomáš Hvězda SKP Pardubice 4
Mach Václav Maratonstav Úpice 4
Švec Miroslav Sokol Potštejn 4
Němec Jiří LOCKAR 4
Mikásková Michaela Krkonoše Vrchlabí 4
Hlusička Josef Liga 100 Praha 4
Nechvílová Miroslava Choceň 4
Kapl Libor Rychnov nad Kněžnou 4
Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 4
Kalná Jitka AFK Chrudim 4
Cach Josef HO Škrovád 4
Novotný Jiří TURBO Chotěboř 4
Hejkrlík Filip SK Spartak Slatiňany 4
Smrčka Miloš BK Říčany 4
Alferyová Lenka Sokol Královské Vinohrady 4
Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice 4
Leplt Jiří Triatlon Milovice 4
Doležal Luboš Axit DOLDY 4
Havlíček Ivo Lánov - Krkonoše 4
Konůpek David TJ CHS Turbo Chotěboř 4
Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 4
Mičulka Aleš SK Srch 4
Šindelář Miroslav Pardubice 4
Zelený Luděk AC Náchod 4
Fenclová Marta AC Pardubice 4
Osladil Václav LTC Jaroměř 3
Chepkwony Moses BENEDEK TEAM 3
Širůček Jaromír LTC Hradec Králové 3
Svatoň Jiří Čechovka Hořice 3
Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 3
Šteinc Ludvík Vrchlabí 3
Patočka Roman SK OMT Pardubice 3
Semrád Ladislav Čáslav 3
Maier Lukáš KRB Chrudim 3
Blažek Lukáš Kunětice 3
Štefek Richard SKI Skuhrov nad Bělou 3
Cupalová Eva Sokol Bučovice 3
Kreisinger Jan AK ASICS Kroměříž 3
Zoubek Daniel Klub podpantofelních manželů Nymburk 3
Svoboda Pavel Jeníkovice 3
Ledvina Marek Křesetice 3
Havlíček Zdeněk Vrchlabí 3
Šperka Oldřich Jedovnice 3
Liška Pavel FORT SMC Ústí nad Orlicí 3
Novotná Dagmar TURBO Chotěboř 3
Frinta Vladimír Luže 3
Čejková Věra KRB Chrudim 3
Gross Luděk TJ Znojmo 3
Schenk Miroslav Stěžery 3
Červinka Milan HO Škrovád 3
Linhart Radek Cyklosport Kerda 3
Krumer Miroslav TJ Ostrov 3
Kulhavý David AFK Ostřešany 3
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 3
Kraus Jiří Koha Náchod 3
Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 3
Griger Jan Rabštejnská Lhota 3
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 3
Bielčik Jindřich Lichkov 3
Licek Martin TT Pardubice 3
Holub Miroslav SK Nové Město nad Metují 3
Alexa Jiří KRB Chrudim 3
Kovárník Stanislav ACOH Praha 3
Řezáč Ivo Chemopetrol Litvínov 3
Orálek Daniel AC Moravská Slávia Brno 3
Macura Jan Horizont kola Novák 3
Žemlička Vladimír Sokol Nasavrky 3
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 3
Bečvařík Jiří Splašená lokomotiva Chlumec 3
Kliment Michal Borohrádek 3
Cvejn Miloš Sokol Čestice 3
Horyna Miroslav Zahradní Město 3
Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 3
Zita Dušan Škrtiči z východu 3
Jelínková Magdalena Hvězda SKP Pardubice 3
Bělohlávek Jiří ELDIS Pardubice 3
Klimešová Jana VSK Praha 3
Holý Václav TJ Liga 100 Praha 3
Říha Miroslav Sokol Sadská 3
Tržilová Iva KERTEAM Praha 3
Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové 3
Krsek Miroslav MK Luková 3
Ryzner Jan Cyklokraus Přelouč 3
Laštůvka Martin Slatina - Bohdašín 3
Antoch Pavel HO Horizontál 3
Matějíček Lubomír Spartak Nové Město nad Metují 3
Hromádko Daniel AC Pardubice 3
Štyndl Miroslav Atletika Polička 3
Bradáč Alois Orel Žďár nad Sázavou 3
Sekyrová Ivana AK Sokolov 3
Hájek František FGT Stolany 3
Oubrechtová Marcela SK Týniště nad Orlicí 3
Čotov Ivan SC Marathon Plzeň 3
Volf Michal Dvůr Králové nad Labem 3
Krausová Jaroslava Glasman Teplice 3
Kadlec Jaroslav Labe Tri club 3
Hlaváč Zdeněk ASK Blansko 3
Kyral Jan SK Třebechovice p. O. 3
Vykydal Ivo KRB Chrudim 3
Krejsa Tomáš RENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí 3
Holeček Petr Labe Triclub Hradec Králové 2
Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 2
Laštůvková Jaroslava Trojovice 2
Kimutai Francis BENEDEK TEAM 2
Pláničková Eva Atletika Tábor 2
Dojčán Ivo UW Rugby Pardubice 2
Meduna Josef Třemošnice 2
Flegl Bohumil Skiboby Dobruška 2
Bureš Pavel Sokol Třebeš 2
Schwarz Josef SK Chotěboř 2
Hudec Jiří TJ Svitavy 2
Bezrouk Jiří Křtiny 2
Siegelová Magdalena AC Choceň 2
Albrecht Václav SK ČNB Praha 2
Šubert Petr Labe Tri Club Hradec Králové 2
Janošíková Lenka ŠAK Chrudim 2
Řemínek Matěj AC Choceň 2
Brádle Václav Sokol Chuchelná 2
Kalousek Bořivoj Hvězda SKP Pardubice 2
Lendvorský Tomáš AC Obora Hvězda 2
Hájek Ivoš TJ Doubravice 2
Lučan Vladimír Hvězda SKP Pardubice 2
Zítko Jiří KRB Chrudim 2
Křováček Jaromír Liga 100 Hradec Králové 2
Kejík Milan VSK Rajec-Jestřebí 2
Charvát Jan EXTREME LIFE 2
Hausvater Karel Slávia OB Hradec Králové 2
Hlaváčková Kateřina Choceň 2
Vodička Josef TJ Zentiva 2
Pinkas Tomáš Vysoké Mýto 2
Mojžíš Vincent Jiskra Havlíčkův Brod 2
Tichý František Turbo Chotěboř 2
Tylšová Daniela TJ Maratonstav Úpice 2
Kaše Jaroslav Barnex Sport Brno 2
Šnajdr Daniel SK Nové Město nad Metují 2
Dvořáková Marta Hrochův Týnec 2
Nágl Marek CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 2
Kuřík Jiří Orel Studenec 2
Hamerník Jan Úvaly 2
Klepl Filip Klespol 2
Chmelík Tomáš SK Chrast 2
Holický Milan AFK Pardubice 2
Strouhal Zdeněk KRB Koberovy 2
Horvát David Hradec Králové 2
Stráník Aleš Blansko 2
Kubita Viktor SAK Ložiska Karviná 2
Nypl Jaroslav Stará Paka 2
Cetkovský Vladimír ARC Brno 2
Pilař Martin Spartak Slatiňany 2
Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 2
Matyášová Jana Dolní Dobrouč 2
Zeidlerová Jarmila AVC Praha 2
Šulc Radek TJ Milovice 2
Tarant Ladislav Traged Team Praha 2
Hanušová Lenka SK Nové Město nad Metují 2
Klimešová Alena Sokol Bukovice 2
Vilnerová Eva OK Lokomotiva Pardubice 2
Kolínek František AK Perná 2
Daněk Milan Horizont Kola Novák Blansko 2
Alexa Jaroslav MFR 2
Žákovská Alena Horizont kola Novák 2
Janovský Jiří SK Třemošnice 2
Novák Lubomír TTC Brno 2
Hájíček František AVC Praha 2
Holasová Jarmila behej.com 2
Košín Jakub SK Spartak Slatiňany 2
Doležal Jiří Cyklistika-Žďárskoteam.wz 2
Zábranský Ladislav AC Slovan Liberec 2
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 2
Mertová Michaela Atletika Albrechtice 2
Žítková Nikola SK Srch 2
Rychlý Michal HC Chotěboř 2
Ondrejkovič Petr Turnov 2
Firych Zdeněk TURBO Chotěboř 2
Čivrný Jiří AC Semily 2
Komárková Zdenka Olešnice 2
Hubková Kateřina AC Vysoké Mýto 2
Závodní Lukáš Týniště nad Orlicí 2
Šandová Irena Sokol Kolín 2
Tůmová Dagmar Vrchlabí 2
Cvejn Miloš Hvězda SKP Pardubice 2
Berka Martin Kozákov 2
Zoubek Jiří SWSL Lučany nad Nisou 2
Fejfar Libor Lysá nad Labem 2
Borůvka Jiří SK-Nové Město nad Metují 2
Ryznerová Alena SK Srch 2
Seifert Vojtěch KKL Hlinsko v Čechách 2
Lelek Vít Čolek Team Červený Kostelec 2
Habr Jan Weizenber 2
Hofman Oldřich TC Dobruška 2
Plecháček Jiří Liga 100 Praha 2
Košek Milan Staněk Turnov 2
Moučka Marek HO Škrovád 2
Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 2
Pilař Tomáš AC Spartak Slatiňany 2
Král Libor SK OMT Pardubice 2
Eisner Tomáš Pilsenman club 2
Novotný František AFK Chrudim 2
Karlík Michal Loko Trutnov 2
Šilar Tomáš SK Staročernsko 2
Pavel Tomáš Cyklo Max Rock Machine 2
Výborná Irena Sokol Vodňany 2
Hromádková Jana HODR Pardubice 2
Prokop Milan SC Dobrošov 2
Šůcha Václav SV Stříbro 2
Frintová Vendula Hvězda SKP Pardubice 2
Jakoubek Arnošt Staněk Turnov 2
Beránek Václav Staněk Turnov 2
Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 2
Kahánek Radek Lázně Bělohrad 2
Lomoz Jan Spartak Slatiňany 2
Vodička Oldřich Hvězda SKP Pardubice 2
Dubský Roman Přibyslav 2
Bláha Milan AF Křovice 2
Linhartová Simona AC Pardubice 2
Macháček Jan Pizzerie Toscana Pardubice 2
Vlček Josef SK OB Týniště nad Orlicí 2
Pichrtová Anna X-AIR Ostrava 2
Komzák Radek HO Škrovád - Kladiva 2
Devera Filip TJ Sikol Semin 2
Polák Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 2
Drahoňovský Aleš AC SYNER Turnov 2
Ročňáková Miloslava M-team Zvole 2
Nováková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2
Šibravová Lenka Hvězda Pardubice 2
Hanousek Martin Turbo Chotěboř 2
Matěcha Miroslav TJ Hvězda Trnovany 2
Barnetová Denisa PURO Klima Praha 2
Procházková Irena TJ Háje 2
Berka Milan HC Blansko 2
Rejda Jan UW Rugby Pardubice 2
Ngimba Ezekiel Jafari AK Kroměříž 2
Hajdamach Jiří Triangla MTB 2
Hofmannová Adéla A.C. Tepo Kladno 2
Pozler Tomáš OMT Pardubice 2
Kadavý Jan Jablonec n. Nisou 2
Popelka Miloslav Hradec Králové 2
Hurych Antonín Cyklo Stratílek Litomyšl 2
Eliáš Petr Hvězda SKP Pardubice 2
Bielčik Petr Lichkov 2
Nechuta Milan Žďár nad Sázavou 2
Varga Ladislav Škrtiči z východu 2
Petronyuk Viktor TJ CZU Praha 2
Jirásko Lubomír SK Srch 2
Kalus Karol ZORY Polsko 2
Malátek Antonín Pardubice 2
Fořtová Iveta Sokol Kolín 2
Lorenčík Aleš Chrudim 2
Slaměný Oldřich AC Česká Lípa 2
Hnilo Zdeněk Noves AK Žďár nad Sázavou 2
Wiesner Jiří Spartak Police nad Metují 2
Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 2
Haresta Petr Blansko 2
Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 2
Hudcovic Tomáš Nové Město nad Metují 2
Fiala Jaroslav Nový Věk TT Trusnov 2
Navrátil Josef SK Stračice 2
Brychcínová Veronika VSK FTVS 2
Gajdoš Dušan Červený Kostelec 2
Siegel Josef AC Choceň 2
Chopa Damian Paul AK Kroměříž 2
Malík Vít Sokol České Budějovice 2
Zajíček Tomáš Dynamo Moskva 2
Dvořák Jaromír VSK Rájec-Jestřebí 2
Berka Radim Kozákov 2
Jirák Jiří BK Pardubice 2
Čejka Bořivoj KRB Chrudim 2
Kocek Pavel HO Škrovád 2
Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 2
Tomsa Pavel Doubrava 2
Sedláček Pavel Náchod 2
Lisý Áron Hradec Králové 2
Marhold Luboš Choceň 2
Pošepný Ladislav SK Nové Město nad Metují 2
Matzner Karel M Team 2
Půlpánová Zdeňka KRB Chrudim 2
Šutera Josef Atletika Polička 2
Mohyla Jiří Dolní Benešov 2
Nechutová Alena Žďár nad Sázavou 2
Novotný Josef AFK Chrudim 2
Pavlů Roman SK Jeseniova Praha 2
Petronyukova Myroslava Olymp Praha 2
Koloc Pavel AC Total Zero 2
David Václav Jaroměř 2
Smutný Oldřich COOP Mnichovo Hradiště 2
Homoláč Jiří VSK Univerzita Brno 2
Matěna Vladimír VZS Blansko 2
Tuček Josef MK Pardubice 2
Hák Jaroslav Sokol Studenec 2
Klepal Petr Blansko 2
Pernica Jan ASK Slavia Praha 1
Kokeš Miroslav MK Kladno 1
Šmatera Jan Kunštát 1
Málek Albert Veltrusy 1
Podstavcová Jitka Míša tým 25 1
Kotlář Petr Hradec Králové 1
Doležal Petr SK OB Týniště nad Orlicí 1
Staněk Martin ZŠ Česká Skalice 1
Mašek Zdeněk xxX 1
Hradil Jiří neregistrován 1
Bareš Michal Heřmanův Městec 1
Zahula Jan ČD Tanvald 1
Procházka Tomáš AC Pardubice 1
Krecbach Jakub TJ Jiskra Adršpach 1
Dvořáček Libor DB Labroxer 1
Strouhal Miloš Nasavrky 1
Beranová Tereza Česká Skalice 1
Zlatníková Vlasta LIAZ Jablonec 1
Krtička Michal Wikow 1
Faltejsek Michal Hronov 1
Svoboda Mojmír Hvězda SKP Pardubice 1
Ježek Jan Jiráskovo gymnázium Náchod 1
Bogdał Roman Miedzygorze 1
Fousková Petra AC Čáslav 1
Trávníček Rostislav TJ Slezan Frýdek-Místek 1
Neradil Jiří Frenštát p. R. 1
Kalandra Jan Náchod 1
Capoušek Miroslav Sokol Hradec Králové 1
Seifert Jiří KKL Hlinsko v Čechách 1
Gut Dawid Swidnica Polsko 1
Uvízlová Martina PSK Olymp Praha 1
Lorenčíková Adéla AFK Chrudim 1
Havlíček Miroslav neregistrován 1
Vergeinerová Eva AC Slovan Liberec 1
Čižmar Petr SKP Nový Jičín 1
Slavíčková Eva PSK Olymp Praha 1
Mádle Petr AR20 1
Hodek Roman Ochotnické divadlo Sokol Kunvald 1
Vojkůvka Jan EKOFAS OSTRAVA 1
Kos Jiří Pernštejn Tým 1
Speil Jerzy WKB Podzamcze Ksiaz 1
Maršík Pavel Kombajn Bražec 1
Hortová Michaela Berger Team 1
Baláž Michal DDŠ Horní Maršov 1
Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice 1
Straka Samuel SBK Nový Vestec 1
Jadrníček Petr Lokomotiva Ostrava 1
Beneš František Sokol Lhota - Červený Kostelec 1
Zikeš František TJ Slezan Frýdek-Místek 1
Řada Jakub Náchod 1
Křížková Monika neregistrována 1
Erkolo Ashenafi BENEDEK TEAM 1
Mosio Józef Gornik Walbrzych 1
Blaha Stanislav BK Visky 1
Rulík Martin Slatiňany 1
Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 1
Tománková Eva USK Praha 1
Nejezchleba Zbyněk neregistrován 1
Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice 1
Lajčín Tomáš AK PÚCHOV Slovensko 1
Gottwald Miroslav Blansko 1
Nowak Edyta WKS Mieroszów 1
Lisa Otto Orrero Tři Dvory 1
Hartman Karel Ústí nad Orlicí 1
Vavák Libor Sokol Sadská 1
Pecinová Lucie neregistrována 1
Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice 1
Machek Jan Hradec Králové 1
Herlich Kurt Liga 100 Prostějov 1
Vlčková Ludmila SK Nové Město nad Metují 1
Piklová Alice Větřní 1
Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1
Diblík Milan Sokol Líšnice 1
Solnička Petr AC Česká Lípa 1
Horáček Pavel Česká Lípa 1
Archer Sue Australia 1
Wala Petr BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 1
Polec Miroslaw KRS TKKF Jastrab 1
Král David neregistrován 1
Dražan Libor Kuničky 1
Maturová Laura AC Česká Lípa 1
Bednařík Jiří Mniší 1
Ždych Jaroslav Cyklo Suchý Veselí nad Lužnicí 1
Pudil Ivo Chrudim 1
Kresta Roman Zetor Brno 1
Ehler Edvard Lokomotiva Pardubice 1
Šulc Martin Pardubice 1
Miturová Radka ČD Ostrava 1
Jarníček Petr Ostrava 1
Rohlík Václav Spartak Slatiňany 1
Kubeček Vojtěch Nové Město nad Metují 1
Fiala Jaroslav Maratonstav Úpice 1
Tamajka Tomáš AC Česká Lípa 1
Navrátil Josef Pardubice Slovany 1
Šaršonová Michaela ACP Olymp Brno 1
Kuželková Natálie Sokol Dřevěnice 1
Gaman Jaroslav Avanti Havířov 1
Tušinský Karel MK Pardubice 1
Karhut Štefan TJ Doksy 1
Čermák Pavel Bezděkov nad Metují 1
Libra Gustav SABZO 1
Hanuš Petr Chládek a Tintěra Pardubice 1
Vaňková Renáta Slovan AC Liberec 1
Chráska Jan Loko Trutnov 1
Škorpilová Jana VSP Praha Sabzo 1
Víchová Jana HSK Benecko 1
Petráš Rostislav Novojický Kotuč FC 1
Kolich Rostislav BK SAK Ložiska Karviná 1
Danačik Tomáš CK Příbram 1
Smitka Luboš Turnov 1
Holman Ladislav Týniště nad Orlicí 1
Vrobel Ivo Olomouc 1
Pokorná Věnceslava AC Kovošrot Praha 1
Kovářík Václav MP Praha 1
Doležalová Zdeňka Kořenov 1
Šťastný Ivo PPPPP 1
Matějka Jan Pardubice 1
Bartoš Dušan Atletika Písek 1
Žák Michal SK Nové Město na Moravě 1
Prokop Jaroslaw TKKF Jastrzab Polska 1
Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 1
Dvořák Ladislav Ostrava 1
Míka Ondřej Lovosice 1
Bernard Tomáš HZS Neratovice 1
Zuzaňák Josef Pardubice 1
Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 1
Fencl Jáchym Pardubice 1
Svoboda Václav SŽDC Praha 1
Mutina Petr Hlučín 1
Jirásek Michal AR20 1
Sadovský Roman SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun 1
Kunc Ladislav TJ Jiskra Adršpach 1
Trnovský Miloslav HOBUK 1
Novák Antonín Sokol Ovčáry 1
Čejka Ladislav BZP 1
Vágner Jiří Slatina 1
Ovčaryk Vira KOVEL Ukrajina 1
Klapka Vlastík BK SAK Ložiska Karviná 1
Chlupatá Jana SABZO Praha 1
Skalský Miloš Náchod 1
Havránková Daniela Sportujme.cz 1
Kociánová Jiřina AHA Vyškov 1
Coufal Patrik Hospic Prachatice 1
Slomowicz Jaroslaw WKB Podzamcze Ksiaz 1
Holas Jaromír Traged Team Praha 1
Volný Jaromír HO Vítkovice 1
Pletnicki Martin SAK Ložiska Karviná 1
Košík Jan neregistrován 1
Doležal Jaromír SABZO Praha 1
Šrolerová Kamila Hradec Králové 1
Martynek Vladislav SKI Mosty 1
Houfová Dana Pardubice 1
Balšík Jiří xxx 1
Xiužniecki Zygmunt MOK MSZANA Polska 1
Praus Rudolf SK Týniště nad Orlicí 1
Kravčík Karel SAK Ložiska Karviná 1
Dušek Patrik neregistrován 1
Strnad Bohumil AC Čáslav 1
Mertlíková Eliška SK Lumen Úpice 1
Jakeš Ondřej SK OB Týniště nad Orlicí 1
Beran Jan Spartak Police nad Metují 1
Fáber Viliam Jablonné nad Orlicí 1
Svoboda David Dynamo Moskva 1
Mráz Václav Sokol Mělnice 1
Jeníková Karolína Spartak Praha 4 1
Rybišár Pavel Hvězda SKP Pardubice 1
Kučera František Running Club Pelhřimov 1
Forgaš Pavol MK Kopřivnice 1
Němeček Jiří Hradec Králové 1
Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice 1
Camia Patricia Prdlavka Modřice 1
Sedláček Petr Faktor bike team 1
Grohová Jaroslava TJ Dvůr Králové nad Labem 1
Urbiš Jan AO Kobeřice 1
Oma Jakub AC Syner Turnov 1
Šindelářová Valerie AC Pardubice 1
Lisý Jakub Hradec Králové 1
Vavrušková Helena AC 1890 Praha 1
Pelikán Jiří Náchod 1
Sládek Vítězslav neregistrován 1
Maciejewski Robert Boguszów Gorce 1
Kordová Pavla TJ Jičín 1
Dočkal Petr Lipec 1
Soukup Radomír AC Tábor 1
Marhold Petr Choceň 1
Horák Václav Lipčany 1
Westrmaier Jiří SKWestrmaier Kolová 1
Poslt Jiří TJ Sokol Jezbiny 1
Krassa Manfred ŠAK Chodov 1
Duben Pavel MP Havlíčkův Brod 1
Stloukal Jaroslav JSRT Adamov 1
Hylmar Zdeněk neregistrován 1
Zeman Jindřich KRB Chrudim 1
Puntan Piers Overton Harriers 1
Križák Ján AŠK Grafobal Skalica 1
Elingerová Dana LRS Vyškov 1
Šváchová Olga xxx 1
Jedlička Michal Slávia OB Hradec Králové 1
Bitala Václav PSK Olymp Praha 1
Rozman Ladislav cyklolasl 1
Kubiak Robert JTST 1
Fiřt Miloš Jablonec nad Nisou 1
Nechvíl Lukáš Choceň 1
Jones Jamie Overton Harriers 1
Budinská Hana Moravská Slávia Brno 1
Kyral Zbyněk SK Třebechovice p. O. 1
Novotný Luděk SK Žamberk 1
Šimková Iva Bohdašín 1
Hanzlík Günter AK Kobeřice 1
Vašíček Roman TJ Jiskra Horní Adršpach 1
Klymovych Anna KOVEL Ukrajina 1
Čirip Lukáš Doudleby nad Orlicí 1
Hejl Dušan Spartak Police nad Metují 1
Vlasák Jiří SK Městská policie Kad. 1
Petryszyn Piotr Mieroszów 1
Komárek František Mlýn Janderov 1
Dědeček Jaromír AC Turnov 1
Honek Jan Heřmanův Městec 1
Altenburger Tomáš neregistrován 1
Vymazal Jiří Rájec 1
Poláček Luděk Sokol Klášterec nad Orlicí 1
Kozák Miloslav TJ Sokol Mladá Boleslav 1
Maternová Jana Nové Město nad Metují 1
Hruša Zdeněk Jerčany 1
Bayer Miloslav TTC Blansko 1
Zatloukal Marek Kopečkáři 1
Pros Jaroslav KRB Chrudim 1
Krejsa Václav Rentia Praha 1
Suchomel Otto SK OMT Pardubice 1
Mikulecký Tomáš PIM Running Club 1
Janů Václav PČR Brno 1
Beshir Ervin Adidas Team 1
Ročková Hana Hronov 1
Krystýna Žižkovští Tygři 1
Fenclová Tereza Pardubice 1
Szabo Tunde Hungary 1
Šamonil Robert Horizont Kola Novák Blansko 1
Fruncová Monika Červený Kostelec 1
Novák Zdeněk BV Jihlava 1
Kaňa Jiří AŠK Grafobal Skalica 1
Čepický Jindřich C.L.O. 1
Ševčík Luděk TURBO Chotěboř 1
Vallis Keith Overton Harriers 1
Pacner Ivan SABZO Praha 1
Škoda Jáchym Start Náchod 1
Mach Michal TJ Lužany 1
Veselý Prokop Kunštát 1
Peruth Roland SK Městská policie Kad. 1
Kokešová Iveta Kladno 1
Šmatrna Petr Kunštát 1
Vorlíček Rudolf BK Běkodo Teplice 1
Pohanka Michal wikov 1
Koudelka Jiří Chvojkovice Brod 1
Staněk Rostislav Náchod 1
Masopust Jan Týniště nad Orlicí 1
Hrdina Jaroslav CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 1
Bařinová Martina SK Přerov 1
Zajíc Aleš MP Opava 1
Procházka Václav MK Seitl Ostrava 1
Dvořáček Pavel Sokol Lupenice 1
Míček František STS Chvojkovice Brod 1
Jandecký Ivan SAK Radotín 1
Bergerová Marie Sokol Studenec 1
Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 1
Krtičková Petra SK Stratílek Litomyšl 1
Fedor Martin AC SYNER Turnov 1
Müllerová Soňa SC Marathon Plzeň 1
Ježek Přemysl AC Slovan Liberec 1
Bořánková Kristýna AK Šternberk 1
Ryzner Miroslav SK Srch 1
Kühn Jiří Pardubice 1
Franc Alexandr TJ Sedloňov 1
Kalandra Pavel SLON Corporation 1
Seifert Jiří Sokol Studnice 1
Haberland Jan Sokol Brno 1
Osoba Augustýn HOBUK Bukovice 1
Kipchirchir Matthew Keňa 1
Chlebus Stanislav SK Louky 1
Širůčková Daniela Labe Tri Club Hradec Králové 1
Losenický Jakub Hvězda SKP Pardubice 1
Cogan Rudolf TJ Sokol Nová Paka 1
Slavikova Eva PSK Olymp Praha 1
Mádlová Iva AR20 1
Hodic Jan AFK Chrudim 1
Vojkůvka Zdeněk TJ Chuchelná 1
Pláničková Lenka AK Olomouc 1
Kościak Edward Kamienna Góra 1
Dojčan Ivoš UW Rugby Pardubice 1
Martinák Jiří CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí 1
Baláž Roman Baláž ExtremeTeamOstrava 1
Wilczynski Tomas Polsko 1
Povolný Petr neregistrován 1
Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov 1
Mejzlík Petr TJ Spartak Třebíč 1
Jadrný Lubomír Fort SMC Ústí nad Orlicí 1
Beneš Milan Atletika Polička 1
Zikmund Jan Orel Turnov 1
Rais Michal Walbrzych 1
Křížová Jana Splašená lokomotiva Chlumec 1
Erkolo Ashenafi Benedek Team 1
Motálek Petr Envinet TJ Spartak Třebíč 1
Jelínek Petr SK Jelas Turnov 1
Blaha Tomáš AK Kroměříž 1
Rus Richard TJ Jiskra Adršpach 1
Flegl Vlastimil Brtev 1
Nekvasilová Anita Sokol Mělník 1
Kábrtová Jitka Sokol Studnice 1
Šebek Jindřich FORT SMC Ústí nad Orlicí 1
Lambert Miloš Milovice 1
Gradwohl Eva Maria xxx 1
Ulman Josef AO Doksy 1
Kašpárek Petr neregistrován 1
Šimůnek Jaromír SKP Jablonex 1
Hartmanová Vlaďka Ústí nad Orlicí 1
Vávra Martin TJ Jiskra Hořice 1
Pecka Josef Řečany nad Labem 1
Knýřová Jitka Bílá u Českého Dubu 1
Skov Bonnie Canada 1
Machek Jan Librantice 1
Heřmánek Pavel SK Hradiště 1
Vocásek Václav Kapllíř Sulejovice 1
Kopecký Michal Hvězda SKP Pardubice 1
Dlabka Ludvík Spolek dobrovolných lížařů 1
Souček Vít Škrtiči z východu 1
Horáčková Lucie Svoboda nad Úpou 1
Armstark Milan SK Městská policie Kad. 1
Polej Jiří Hronov 1
Drbal Václav Slavkov u Brna 1
Steiner Ivo Chovatelé drobného zvířectva Bal 1
Hůlková Veronika Červený Kostelec 1
Beliov Petr Albrechtice nad Orlicí 1
Pulkráb Jan SKI Polevsko 1
Kreuzigerová Pavla Praha 1
Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 1
Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 1
Jašek Roman AO Kobeřice 1
Bičiště Tomáš Hořice 1
Rohulán Vojtěch Rohlíci 1
Kubečková Ivana SL Chlumec nad Cidlinou 1
Fiedler Jan Moravská Slávia Brno 1
Jirmanová Petra Náchod 1
Brzák Milan RCP Hradec Králové 1
Sarwar Pascal Mombo Tanzanie 1
Kvapil Vojtěch Suchý Důl 1
Gavelin Lena xxx 1
Tuťálek Vlastimil TJ Doksy 1
Karkoška Petr BK SAK LOŽISKA KARNIVÁ 1
Čermáková Jitka SKOL Brno 1
Sikora Adam Mieroszów 1
Paulů Blanka Maratonstav Úpice 1
Chuchvalec Petr GAGARIN Benešov 1
Petreček Tomáš SK Hasiči Opava 1
Maloch Aleš SK Srch 1
Holoušek Jan neregistrován 1
Vrobel Miroslav MK Kopřivnice 1
Pokorný David Brno 1
Domanský Ivo AVC Praha 1
Matějka Milan Staněk Sport Turnov 1
Hromádko Kamil Radčice 1
Bašista Vincent AK Spartak Dubnica nad Váhom 1
Prokop Matěj KERTEAM 1
Krejčík Čestmír Bobr Team ČSOB Pojišťovna 1
Dvořák Ladislav TJ Sokol Velké Hamry I. 1
Subocz Andrzej Jedlina Zdroj 1
Mika Pavel MK Seitl Ostrava 1
Bernard Vladimír HZS Neratovice 1
Zuzánková Tereza OB Jablonec nad Nisou 1
Reta Girma Assefa xxx 1
Fencl Jiří NAB Včelákov 1
Švorc Jan Hradec Králové 1
Mynář Zbyněk MP Ostrava 1
Šafařík Martin neregistrován 1
Kuneš Martin Býšť 1
Trojan Martin SK HZS Chrudim 1
Kalousek Jan KČT Žamberk 1
Serafin Milan SK Aritma Praha 1
Lepak Iwona Golińsk 1
Vail Ryan USA 1
Chmel Zdeněk RC PIM Praha 1
Skalský Pavel AC Syner Turnov 1
Lukasik Michal Mieroszów 1
Havrda Jiří Dlouhoňovice 1
Pelouch Leoš SK Chotěboř 1
Kocourek Milan ARC Brno 1
Coufal Petr Veterina Poděbrady 1
Slonina Rafal WKS Mieroszów 1
Maier Petr MTB Cirlibaba Šumperk 1
Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Poborská Helena PSK Olymp Praha 1
Šroubek Vlastimil SC Marathon Plzeň 1
Marušiáková Miriam PIM BK Praha 1
Hovorka Jan Náchod 1
Balúch Pavel Blansko 1
Prejšnajder Peter Grafobal Skalica 1
Kravčík Miroslav SAK Ložiska Karviná 1
Strnad Josef Sokol Žamberk 1
Jakobová Adéla AK Šternberk 1
Beran Jan VODA CZ 1
Řápek Vladimír AVC Praha 1
Krpata Kamil TJ Karlovice 1
Fáborský Ondřej Náchod 1
Svoboda Jan Příbram 1
Mrázek Jan Kerteam Praha 1
Jerakas Jorgos SAK Ložiska Karviná 1
Kučera Petr ALEX team 1
Formánek Petr Kunštát 1
Németh Václav AC Česká Lípa 1
Kafka Petr TJ Sokol Olešnice 1
Čáp Bohuslav Orel Hradec Králové 1
Lanta Jiří Wikov 1
Urbiš Vilém AK Kobeřice 1
Charvát Martin Třemošnice 1
Singr Martin SKP Nymburk 1
Havel Jan Hronov 1
Vejr Lukáš Sokol Lužany 1
Sládková Jana AC doma 1
Macků Jaroslav Slezská Ostrava 1
Hlaváčková Lucie TJ Jičín 1
Vodička Miroslav AXIT DOLDY 1
Piršel Rudolf neregistrován 1
Koreček Martin Mlýn Janderov 1
Dočkalová Martina OK Lokomotiva Pardubice 1
Soukupová Kamila Hradec Králové 1
Marhold Stanislav Choceň 1
Horká Magda Hradec Králové 1
Wiecorek Jakub Mieroszów 1
Dubský Petr Wikov 1
Stloukal Jaroslav KČT Adamov 1
Mazánek Vladimír VKSG Ostrava 1
Benda Miroslav Mílaři Domažlice 1
Zeman Zdeněk Pardubice 1
Pusz Pawel Bystryca Klodzka 1
Křížák Petr Darkovice 1
Erazim Jan Liga 100 Praha 1
Svačinová Blažena Pampeliška Olomouc 1
Moravec Pavel neregistrován 1
Jedlička Václav SK Žamberk 1
Bláha Kamil AB SPED Pardubice 1
Rozprým Jiří Žamberk 1
Kubičková Eliška Anna SK Kotlářka 1
Jošková Blanka SABZO 1
Budka Miroslaw Deby Walbrzych 1
Kyselý Petr Zduchovice 1
Tyrychtr P. AC SYner Turnov 1
Novotný Martin Hradec Králové 1
Kašová Hana Barnex sport Brno 1
Hanzlová Veronika AC Česká Lípa 1
Vašut Theodor Under Construction 1
Kmošek Miroslav Pardubice 1
Vlášek Josef Sokol Olešnice 1
Denca Jan LKS Rudnik 1
Šnajdr Karel TJ Jiskra Adršpach 1
Manza Kamakya Nicholas Keňa 1
Honsová Hana ISCAREX Česká Třebová 1
Andrejkovič Petr xxx 1
Vyskočil Jiří Trisk České Bodějovice 1
Polák Michal Bakako 1
Draczynski Adam Polsko 1
Matner Pawel nysa biega 1
Bayerová Lenka PIM-RC 1
Pros Pavel KRB Chrudim 1
Krejsa Vladimír OB Chrast 1
Dvorský Ladislav MK Seitl Ostrava 1
Suchrovský Martin Wikov 1
Mikulenka Petr TJ Slezan Frýdek-Místek 1
Janyst Wojciech Walbrzych 1
Beshirová Carmen SK Zdice 1
Ročková Veronika HOPR 1
Kubalík Jan Enervit Team Praha 1
Fenyk František Hvězda SKP Pardubice 1
Szczebak Konrad Mieroszów 1
Nasku Petr Veselí nad Moravou 1
Bruhůchová Romana INS Atelier Náchod 1
Kusidko Mariusz AGK Rybnik 1
Frýdl Miroslav Hradec Králové 1
Nováková Dáša neregistrována 1
Kaněra Pavel Wikow 1
Ceral Michal neregistrován 1
Sezima Ondřej Hořice v Pokrkonoší 1
Hána Květoslav VHS Plus Veselí nad Moravou 1
Valter Pavel LPS Media UO 1
Palko Aleš Univerzita Brno 1
Klika Antonín Lokomotiva Beroun 1
Chobot Hynek STAPRO Pardubice 1
Škodová Ivana Maratonstav Úpice 1
Veverka Filip ERKA Team Pardubice 1
Petr Jaromír SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun 1
Koláček Martin Rožnov pod Radhoštěm 1
Smejkal Libor Brno 1
Málek Luděk Veltrusy 1
Holinková Marcela KRB Chrudim 1
Abrahám Luděk Jablonné nad Orlicí 1
Vostrý Miroslav MK Žebrák 1
Pojda Zvonimír Cyklo-Mipi-Pardubice 1
Kourek Lukáš TJ Nové Město na Moravě 1
Doležal Zdeněk Velké Poříčí 1
Štangler David Triatlon Team Trutnov 1
Matalová Jana Slezská Ostrava 1
Hřích Jan SKP Most 1
Barnet Miroslav KUS Jablonné nad Orlicí 1
Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 1
Procházka Václav C.B. Litvínov 1
Krejč Zdeněk Trutnov 1
Dvořáček Radek Doudleby nad Orlicí 1
Stuchlík Karel BK Kravaře 1
Michálek Michal Sokol Mělnice 1
Jandura Pavel Sokol Jičín 1
Řehák Pavel OB Vamberk 1
Svoboda Petr AC Pardubice 1
Müllerová Zorka AR20 1
Jeziorski Piotr Píšť 1
Franko Ondřej neregistrován 1
Tringela Josef TJ Sokol Lužany 1
Neugebauer Erich SAK Ložiska Karviná 1
Kalenská Petra Pardubice 1
Čápský František KVT Pardubice 1
Osoba Martin Loko Meziměstí 1
Kipruto Chebet Ben xxx 1
Skalický Petr Lanškroun 1
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 1
Havlík Miloš Praha 1
Koblížek Jindřich SK Žamberk 1
Cohla Tomáš TJ Jiskra Adršpach 1
Šlegr Michal neregistrován 1
Mádlová Věra AR20 1
Vojnar Vratislav Kombajn Bražec 1
Doktor Ondřej Pardubice 1
Špigl Jaroslav TJ Sokol Lužany 1
Martinásková Gabriela Slatina 1
Horvat David Hradec Králové 1
Balcar Michal USK Univerzita Brno 1
Winter Pavel Sokol Stárkov 1
Pozděnová Zuzana Pardubice 1
Dufek Stanislav TJ Liga 100 Praha 1
Meltsayeva Olsana neregistrována 1
Jahelková Karolína TJ Sokol Hradec Králové 1
Beneš Petr HOCK - Horolezecký oddíl 1
Zikmund Zdeněk Race Sport Nová Paka 1
Rak Jakub Řízci Pavlišov 1
Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 1
Erlebach David Kunčice 1
Bláha Tomáš AC Praha 1890 1
Růžička Bohuslav SC Ráječko 1
Floriš Petr SCHOTT Lanškroun 1
Tomášek Radek Pardubice 1
Kaczuga Kazimierz Deby Walbrzych 1
Buršík Martin Velké Poříčí 1
Langerberger Lukáš Náchod 1
Ulrichová Alena SK Nové Město nad Metují 1
Odstrčilík Vojtěch Podhorní Újezd 1
Kazda Adam ASK Blansko 1
Chalk Steve Bílovice nad Svitavou 1
Lišková Kateřina Ústí nad Orlicí 1
Hasenovič Pavel Meziměstí 1
Vavřičková Naďa neregistrována 1
Peichl Libor neregistrován 1
Skowronek Artur Krtki 1
Machuta Jakub Teuv - Sued crashaři 1
Hezký David Spojil 1
Vodehnal Jan OMT Pardubice 1
Korbel Daniel HO Škrovád 1
Dlesk František DKV Hradec Králové 1
Marek Libor Lipůvka 1
Horák David Kombajn Bražec 1
Audrain Simon Poděbrady 1
Weisr Ladislav neregistrován 1
Polívka Vladimír Splašená Lokomotiva Chlumec 1
Drozd Jindřich SK Městská policie Kad. 1
Štencl Josef wikov mgi 1
Matysik Vladimír MK Seitl Ostrava 1
Humpoličková Jana xxx 1
Bělohlávek Jaromír ASPV Chotěboř 1
Zelajtyz Dawid WKS Mieroszów 1
Půlkrábková Šárka SKI Polevsko 1
Křívánek Ivan Sokol Slavkov u Brna 1
Šulc Stanislav KD Jičín 1
Javorská Karin BK SAK Ložiska Karviná 1
Rohulánová Anna Rohlíci 1
Kubela Jan Jičín 1
Fikr Zdeněk neregistrován 1
Tedesse Girma xxx 1
Nechuta David Žďár nad Sázavou 1
Jonáš Karel Pardubice 1
Sátra Pavel neregistrován 1
Kwambai Irene K. Keňa 1
Gawroński Artur Kamienna Góra 1
Tužínský Karel KRB Chrudim 1
Čermáková Veronika SKOL Brno 1
Hanyš Zbyněk ISCAREX Česká Třebová 1
Vařeka Pavel Litovel 1
Klimešová Inka Osten BK 1
Chudá Dominika BK SAK Ložiska Karviná 1
Heider Pavel Bolatice 1
Vincze Valentýn neregistrován 1
Petřík Dušan BK Kravaře 1
Daníček Miroslav Bezděkov nad Metují 1
Smola Jiří KRB Chrudim 1
Malý Jan Sokol Nová Paka 1
Pokorný Lubomír KER Team Praha 1
Doubková Kateřina AHA Vyškov 1
Šťastný Roman Cyklo Max Rock Machine 1
Matějovský Pavel AVC Praha 1
Baško Luděk Velim 1
Záleský Dominik CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 1
Krejčířík Roman TJ Gábinka 1
Dvořák Martin Praha 10 1
Jansa Petr Červený Kostelec 1
Bernardy Jan Brno 1
Zvára Luboš Hradec Králové 1
Fencl Jonáš Pardubice 1
Švorc Jan Hradec Králové 1
Myšák Milan Sokol Jehnědí 1
Jirásko Josef SK Srch 1
Bříza Václav Sokol Klášterec nad Orlicí 1
Samek Bohuslav SK Týniště nad Orlicí 1
Kupidlovský Daniel Praha 5 1
Trojan Martin AC Kuchyně na kvítku 1
Serdivk Alena neregistrována 1
Lepka Václav neregistrován 1
Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 1
Ozga Zbigniew Praha 1
Klegr Aleš Sokol Tuháň 1
Chmelař Jaromír BKBÚ Masty 1
Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 1
Luňák Tomáš Humbukteam Hradec Králové 1
Peltiez Emanuel ASC 1
Kohl Martin neregistrován 1
Crhová Ivana neregistrována 1
Slovák Dalibor ker Team Praha 1
Majrych Vladimír Týniště nad Orlicí 1
Holata Roman Náchod 1
Vondrák Zbyněk Vinařství Vondrák Mělník 1
Podlešák Jiří KRB Tanvald 1
Košťálová Ivana SVARTES Hořice 1
Doležal Kamil Kořenov 1
Šrůtek David BKL Machov 1
März František Sokol Kout 1
Baluch Pavel Blansko 1
Zachovská Martina Červený Kostelec 1
Prislinger Jan Náchod 1
Kravčík Radim BK SAK Ložiska Karviná 1
Duszuński Tomasz Krtki 1
Strnad Pavel AC Pardubice 1
Metelka Josef Spartak Police nad Metují 1
Živný Marek Orel Orlice 1
Řapek Vladimír AVC Praha 1
Krsek Jaroslav CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 1
Fajt Jan neregistrován 1
Svoboda Jiří Czech Trial Team 1
Mrázek Stanislav TJ Jiskra Adršpach 1
Jerglíková Veronika TJ Sokol Štěpánkovice 1
Bodešínská Petra Neratovice 1
Ryszewski Jacek nysa biega 1
Kučera Petr Stružinec 1
Fortońskj Henryk Walbrzych 1
Toušovský David Sezemice 1
Čáp Jindřich MK SEITL Ostrava 1
Sedlák Jiří Přelouč 1
Lanta Stanislav TJ Spartak Police nad Metují 1
Gulacz Marek Walbrzych 1
Ustanowska Dorota Polsko 1
Kestler Aleš Yogi racing Ostrava 1
Cheben Peter SL Chlumec nad Cidlinou 1
Šíp Ladislav SCMT Liberec 1
Velecký Tomáš Pardubice Traged Team 1
Čížek Miloš SK Choceň 1
Sláma Miloslav SK Cyklistika - Žďársko 1
Piskoř Karel Tichá 1
Kořínek Tomáš Vysoké Mýto 1
Dogaru Vasil AC Česká Lípa 1
Šourek Karel JR Running sport 1
Mařík Jiří MP Žamberk 1
Horný Petr Centrum DDM Ledeč nad Sázavou 1
Wiener Otakar Bike club Dobříš 1
Pospíchal Zbyněk TrnSkup 1
Štolfa Martin Spartak Police nad Metují 1
McNair Steve Overton Harriers 1
Hynek Petr Chlístov 1
Benedek Zsolt Hungaria 1
Pytlík Libor Sokol Hradec Králové 1
Křížek Květoslav ZKO Turnov 1
Erben Jiří AC Česká Lípa 1
Švagr Zdeněk Týniště nad Orlicí 1
Morávek Ivan neregistrován 1
Jedličková Zuzana SK Žamberk 1
Rubeš Miroslav Pardubice 1
Kubík Josef Ptačina Adamov 1
Timashov Volodymyr Zarevo 1
Juda Martina xxx 1
Scheuring Tobias A. xxx 1
Kyzlink Karel ASK TT Ski Blansko 1
Gendrin Jean-Francis Francie 1
Novotný Přemysl SKI Pastviny 1
Kašpar Jiří Fort SMC Ústí nad Orlicí 1
Červinka Václav SK Týniště nad Orlicí 1
Šimůnek Dominik AC SYNER Turnov 1
Harazin Jan Čmeláček 1
Vašut Vladimír Under Construction 1
Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice 1
Henczka Marek WKB Podzamcze Ksiaz 1
Šokalová Ludmila TJ Slezan Frýdek Místek 1
Marciak Czeslaw Deby Walbrzych 1
Horáček Jiří Velké porvov 1
Andzia Sliwa neregistrována 1
Vytisk Alfons MK SEITL Ostrava 1
Krajč Zdeněk Trutnov 1
Stehlík Petr Ekol Team 1
Matoušek Jaroslav MP Hradec Králové 1
Huček Jakub Česká Skalice 1
Žďárská Aneta SK Nové Město nad Metují 1
Průcha Josef Jiskra Tanvald 1
Krejzl Henrich BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 1
Dymák Pavel Hvězda SKP Pardubice 1
Šulc Kamil Hradec Králové 1
Miler Jiří AŠ Mladá Boleslav 1
Jarinkovič Jan Orlické Záhoří 1
Beskydský Dědek Klub Důchodců 1
Kubát Ondřej SK OMT Pardubice 1
Ferkl Richard neregistrován 1
Szost Henryk JM Demolex Bardejov 1
Navrátil Jaroslav Pardubice 1
Jiřičková Simona SKI Jilemnice 1
Brunclík Ivo Slovan Špindlerův Mlýn 1
Sanvat Pascal AK Kroměříž 1
Kůtek Jiří Jičín 1
Gaisl Luboš Jablonec nad Nisou 1
Ťupa Lukáš neregistrován 1
Čermák Jan SKOL Brno 1
Vanický Pavel Předměřice nad Labem 1
Pasalia Chepkorir Kipko Keňa 1
Škodová Tereza Sk Nové Město nad Metují 1
Veverka Tomáš OB Vamberk 1
Petr Jiří INS Atelier Náchod 1
Kolář Richard Vzácný kytky 1
Smetana Josef EUROFOAM Sport 1
Málek Martin Chrudim 1
Holínková Marcela KRB Chrudim 1
Adámek Petr Loko Trutnov 1
Vrána Zdeněk neregistrován 1
Pojman Tomáš Kladiva Pardubice 1
Kovanda Tomáš Jičín 1
Doležalová Ivana SK OB Týniště nad Orlicí 1
Stanislawczyk Jacek WKB META Lubliniec - POL 1
Hroch Jiří HO Škrovád 1
Krejčí Jaromír KRB Chrudim 1
Dvořáček Vlastimil Orsil Častolovice 1
Štumpf Eduard Sokol Slámožrout Kunvald 1
Michna Pavel TJ Slezan Frýdek-Místek 1
Janeček Jaroslav PSK Union Praha 1
Zrostlík Tomáš WIKOV 1
Kruml Kamil Spálené 1
Fejfar Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem 1
Svoboda Tomáš Všechovice 1
Musijako Ivan neregistrován 1
Jílek Jan TT SKP Hradec Králové 1
Bozyňski Daniel Raciborz 1
Sadílek Ota Atletika Albrechtice 1
Kulich Marek Podbřezí 1
Fretzer Alexander Liga 100 Praha 1
Trkalová Aneta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Čech Jaroslav Liga 100 Praha 1
Šejna Rostislav Chrudim 1
Lenčová Jana Bezno 1
Otáková Lucie Davle 1
Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice 1
Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 1
Skalický Roman HS Strážné 1
Louda Petr AC Turnov 1
Havlíková Radka neregistrována 1
Kobližka Petr Běloves 1
Corre Antoine Sevres, France 1
Slezák Petr PIM RC Praha 1
Magnusek Martin SK Smrčina 1
Volejník Michal Cyklomax Rock Machine 1
Plecháček Josef Sokol Tuháň 1
Kosgei Reueben Seroney xxx 1
Šrachta Vladimír Cyklo Cvikov 1
Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 1
Balcarová Alena VSK Universita Brno 1
Witold Radke Walbrzych 1
Dunka Marek DDŠ Horní Maršov 1
Menšík Martin Ostrava 1
Jahoda Rostislav Maraton Jablonec 1
Benešová Jolana Sokol Bezděkov 1
Rak Jan Řízci Pavlišov 1
Kročil Vladimír TJ Jiskra Adršpach 1
Esser Miroslav Vodafone 1
Svitáková Alena AC Česká Lípa 1
Mráček Pavel KP BKÚ Mělník 1
Blahová Jaroslava BK Visky 1
Růžička Vladimír Ústí nad Labem 1
Kubr Václav AC Laura Praha 1
Fogaš Pavol MK Kopřivnice 1
Tomek Pavel Hradec Králové 1
Němec Martin Černá za Bory 1
Langerová Marta SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun 1
Groh Radoslav TJ Dvůr Králové nad Labem 1
Olefirenko Igor KOVEL Ukrajina 1
Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 1
Chalupský Ivo Wikow 1
Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 1
Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 1
Hašková Dáša HO Škrovád 1
Vavruška Jiří SKP Jablonec nad Nisou 1
Škroup Vladimír Morašice 1
Macíček Miloš RAM Šenov u NJ 1
Hlaváč Jan Jičín 1
Vodička Jan MK Radslavice 1
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 1
Korbelová Vendula HO Škrovád 1
Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice 1
Soukup Milan Milovice 1
Mareš Zdeněk TJ Lužany 1
Horák Jan Sokol Hradec Králové 1
Avramov Valentýn UW Rugby Pardubice 1
Weisse Frank Mezium o.s. Pěčín 1
Štencl Radek Hronov 1
Matysková Andrea Náchod 1
Zelenka Petr TJ Roprachtice 1
Půlpánová Petra Gymnázium Náchod 1
Křivda Luděk Stárkov 1
Šupich Martin WIKOV 1
Močigemba Jaroslav neregistrován 1
Rousková Pavla SK Nové Město nad Metují 1
Kubelka Petr ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1
Filip Luboš AC Choceň 1
Tér Dušan TEROVA Bez. n. Met. 1
Jonáš Petr Pardubice 1
Buda Zdeněk Death A.D. Huť 1
Sawko Kazimierz SM Podzamcze 1
Kynčl Stanislav OK Jilemnice 1
Gdowska Ewa WKB Podzamcze Ksiaz 1
Tyborska Weronika WKB Podzamcze Ksiaz 1
Kárych Bronislav STS Chvojkovice Brod 1
Cermanová Alena Doubravice 1
Šimeček Petr Bohouš Heřmanův Městec 1
Linhart Lukáš SK Nové Město nad Metují 1
Hanzl Jan Cyklo Pokr Pardubice 1
Pavliš Petr Sokol Vortová 1
Chvátal Vladimír Úvaly 1
Kolman Zdeněk Praha 6 Břevnov 1
Darebník Martin SK Nové Město nad Metují 1
Malý Jiří AC Česká Lípa 1
Vychánek Josef neregistrován 1
Pokorová Jaroslava HAC Praha 1
Kowalczyk Jacek Deby Walbrzych 1
Doubková Zuzana Tanvald ochrip 1
Staszau Monika WKB Podzamcze Ksiaz 1
Matela Radek YHUG 1
Hrouza Jan BK Krnov 1
Bašková Romana Velim 1
Záleský Milan Fort SMC Ústí nad Orlicí 1
Prokop Ondřej Traged Team Praha 1
Krejsa Tomáš RENOVAK Rensport 1
Dvořák Miroslav Horka nad Moravou 1
Suchánková Eva SK Nové Město nad Metují 1
Mikoláš Václav Žatec 1
Bernardy Kateřina Brno 1
Zygalo Urzula WKS Mieroszów 1
Krvlinová Hana Police nad Metují 1
Švrček Jiří Ostrava 1
Myslivcová Lenka AR20 1
Samek Pavel neregistrován 1
Kupka Petr SDH Lhotky 1
Frunc Zdeněk Červený Kostelec 1
Celbová Petra Náchod 1
Šesták Jakub Olympia Bruntál 1
Hajná Lenka Hadi Česká Třebová 1
Vala Václav Jiskra Havlíčkův Brod 1
Pachtová Iva Ostrava 1
Klejna Pavel Vag-i-noviny Bystré 1
Chmelík Josef Atletika Polička 1
Lupač František KRB Chrudim 1
Pěnička David TJ Sokol Lužany 1
Kohout Tomáš Blata Kooperativa 1
Culek Martin Pardubice 1
Slowicczek Roman Jablunkov 1
Holec František SLEZAN Frýdek 1
Vorba Petr Pardubice 1
Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 1
Kotlán Pavel neregistrován 1
Šrutek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 1
Masařík Petr ČD Bohumín 1
Bardaševský Lubomír Ludgeřovice 1
Zahradník Jan TJ Slavoj Čáslav 1
Prislinger Petr AC Náchod 1
Krcháková Alena AC Moravská Slávia 1
Dvořáček Jaroslav Sokol Lupenice 1
Strnad Tomáš SK Žamberk 1
Jakoubek Vašek Axit DOLDY 1
Beranová Laďka neregistrována 1
Zlatníček Josef Poděbrady 1
Rataj Stanislav Sokol Sedlec-Prčice 1
Faltejsek Matěj Hronov 1
Svoboda Leoš Osten BK 1
Mrklovský Miroslav STALAK 1
Jetenský Pavel Deltax Pardubice 1
Bogdał Paweł Miedzygorze 1
Kučera Radek AC Pacov 1
Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice 1
Nenadál Jaroslav Praha 1 1
Kakač Josef AVC Praha 1
Čapek Lubomír neregistrován 1
Seibert Petr Beryna Psáry 1
Gurgul Ryszard Deby Walbrzych 1
Uvízl Ivan SK Studenec 1
Orgoník Jaroslav MP Ostrava 1
Kimurgor Kimutai Benedek Team 1
Chemweno Wilson Kenya 1
Siročák petr XXX 1
Velinský Radek AFK Chrudim 1
Čížek Stanislav Třebechovice pod Orebem 1
Macura Štěpán JG Náchod 1
Vodička Pavel Kavárna Evropa 1
Korvasová Tereza AK Hodonín 1
Dogaru Vasil AC Česká Lípa 1
Soviš Ivan HS Rýmařov 1
Maršánová Lucie TJ Nové Město na Moravě 1
Hort David Berger Team 1
Bajza Jakub AK ASICS Kroměříž 1
Pospíšil Petr CH3 Šumperk 1
Ducháček Jan Ústí nad Orlicí 1
Stonjek Patrik Hronov 1
Mědílková Iva NESS Czech s.r.o. 1
Hynštová Marie AHA Vyškov 1
Benedová Lenka SK Srch 1
Žídek Roman Kravaře 1
Racienski Sebastian Walbrzych 1
Křížková Lucie Vodní Stavby - Tábor 1
Erbs Dušan AC Pardubice 1
Svatoň Jiří SK Čechovka Hořice 1
Morávek Jan Rohovládova Bělá 1
Blaha Rostislav BK Vísky 1
Rudolf Vratislav Sokol Lhota - Červený Kostelec 1
Kubík Vladimír Splašená LOKO Chlumec n./C. 1
Fišer Jiří TJ Sokol Říkov 1
Tománek Jiří Křepelky Mrákotín 1
Nedvídek Aleš neregistrován 1
Buldok Zdeněk Buldok tým 1
Schrötter Michal Jiráskovo gymnázium Náchod 1
Lahodyvk Oleksandr SK Týniště nad Orlicí 1
Uher Jiří Pardubice 1
Kašpar Miloš MK Pardubice 1
Češík Antonín Spartak Slatiňany 1
Lipták Radim Midar Team F-M 1
Vašutová Erika Under Construction 1
Pecina Vladimír KRB Chrudim 1
Knap Vratislav LBC Nové Město nad Metují 1
Macháčková Šárka Brno 1
Pikal Karel SK Haná Náměšť 1
Diák Martin neregistrován 1
Solczyková Renáta BK SAK Ložiska Karviná 1
Marcinowski Eugeniusz Deby Walbrzych 1
Wagner Jan neregistrován 1
Polanski Piotr Mieroszów 1
Krajtl Svatopluk Pardubice 1
Drastich Adam AK SSK Vítkovice 1
Stein Karel Náchod 1
Matoušková Žaneta Maratonstav Úpice 1
Bednář Jan Mladkov 1
Pšenička Jiří Pardubice 1
Křenek Jan Bořitov 1
Eder Martin Hedcu 1
Šulc Luboš TEAM-PAVLIŠOV 1
Miřejovský Tomáš SABZO Praha 1
Jarkovský Pavel SDH Provoz 1
Bětík Petr KVS Pozlovice 1
Roháček Vladimír SMC Fort Ústí nad Orlicí 1
Kubeček Vladimír SKI Police nad Metují 1
Tajduś Boguslav Deby Walbrzych 1
Jirka Jakub STAMP Náchod 1
Šár Patrik DDŠ Horní Maršov 1
Kuželka Tomáš Sokol Dřevěnice 1
Turek Rudolf WKB Walbrzych 1
Novosad David Hradec Králové 1
Kapl Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1
Čermák Miroslav Tatry.cz 1
Lhota Radek MP Praha 1
Hanuš Martin AC Choceň 1
Vaňková Irena Slovan Liberec 1
Patík Pavel Pardubičky 1
Klimeš Bedřich Sokol Bukovice 1
Skomorowski Stanisław SBD Energetyk Rybnik 1
Vévodová Martina AK Perná 1
Petr Michal Skuteč 1
Kolek Petr ISCAREX Česká Třebová 1
Dabrowski Patryk Mieroszów 1
Šmíd Jaroslav Ústí nad Orlicí 1
Holiš Martin MP Nový Jičín 1
Adamičko Radek AC Turnov 1
Vraštilová Miloslava Jilemnice 1
Pokorák Michal TJ Sokol Olešnice 1
Kovařík Petr Lanškroun 1
Doležalová Marie SK Týniště nad Orlicí 1
Stašek Jiří Náchod 1
Bárta Marek MP Karviná 1
Prokop Jan KERTEAM 1
Krejčí Jaromír Ski klub Pastviny 1
Janečková Iva SKP Jablonec nad Nisou 1
Źuk Józef Camela Walbrzych 1
Rejl Jiří Sokol Srch 1
Krunčík Milan TJ PORKERT Skuhrov n. B. 1
Fencíková Vladislava TURBO Chotěboř 1
Svoboda Tomáš Jeseník 1
Sadílek Václav Albrechtice 1
Kumsta Zdeněk AC Mladá Boleslav 1
Friebelová Eva Maratonstav Úpice 1
Trnka Michal Dobrovolní hasiči Podhořany 1
Nicholas Kipritto Koec Keňa 1
Lenčová Jana SG Jablonec 1
Vagenknecht Roman TJ Maratonstav Úpice 1
Klapka Miroslav Kavárna Evropa 1
Chlup Roman Ostrov BK 1
Skalníková Eva SKP Jablonec nad Nisou 1
Loudová Pavla Jilemnice 1
Havránek Roman MP Nové Město n. M. 1
Sliž Roman SK Hasiči Opava 1
Magnusek Milan SK Smrčina 1
Holan Martin Liga 100 Praha 1
Kosgei Rose Jerotich Kenya 1
Dolejš Jan Klub přátel běhu kokořínským údolím 1
Srna Miroslav Červený Kostelec 1
Martinec Robert Dolní Radechová 1
Houf Mojmír Pardubice 1
Balihar Jiří Nová Paka 1
Wybraniec Andrzey KS Gryf 1
Pracuch Jaromír MP Ostrava 1
Durlová Martina TJ Sokol Jezbiny 1
Jakeš Josef SK OB Týniště nad Orlicí 1
Benešová Petra MK Seitl Ostrava 1
Žítek Zdeněk SK Srch 1
Rak Milan Řízci Pavlišov 1
Krošlák Dušan AC Kuchyně na kvítku 1
Exner Vladimír Sokol Srch 1
Svoboda Bohuslav Running Club Pelhřimov 1
Mračková Jana SL Chlumec nad Cidlinou 1
Jeníček Pavel Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí 1
Blasinski Artur JM Demolex Bardejov 1
Ryabinin Nikolai neregistrován 1
Folc Grzegorz Mieroszów 1
Němec Petr Černá za Bory 1
Cahel Pavel Sokol Brno 1
Lánský Josef SK Sporting Příbram 1
Urbánek Michal Praha 1
Olejníček Lukáš AC Moravská Slávia Brno 1
Keclík Petr Tilius 1
Charvát Jan Moravská Slavia Brno 1
Hátaš Josef TJ Jiskra Adršpach 1
Vavrušková Alice Jablonec Nad Nisou 1
Pelda Václav neregistrován 1
Slabihoud Pavel Kavárna Evropa 1
Macíček Radek RAM Šenov u NJ 1
Pinkas Pavel Luže 1
Kordina Zdeněk AC Slovan Liberec 1
Dočkal Milan PČR Jihlava 1
Soukup Petr Kovohutě Příbram 1
Horák Michal Bobr Team ČSOB Pojišťovna 1
Babaryka Alexandr Ukraina 1
Wendlig Miroslav Sokol Luková 1
Králík Pavel Vavřinec 1
Dubarek Piotr Boguszów Gorce 1
Štěpán Ladislav Týniště nad Orlicí 1
Hvolek Vítězslav AO Doksy 1
Bělohlávková Jitka VTŽ Chomutov 1
Kříž Jan Pardubice 1
Elich Jiří Loko Trutnov 1
Jedlička Martin neregistrován 1
Bílek Luboš Havlíčkův Brod 1
Rozlívka Radek Svitavy 1
Kubelka Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Firsová Olga Hvězda Pardubice 1
Ticháčková Dana Brada 1
Jonáš Vojtěch Tri Ski Horní Počernice 1
Budinská Eva Obecný úrad Poluvsie 1
Gdula Lukáš Hvězda SKP Pardubice 1
Tyborski Artur WKB Podzamcze Ksiaz 1
Kasal Zdeněk MK Hlinsko 1
Černík Josef Trnová 1
Šimek Petr Žižkovští Tygři 1
Linhart Milan KBA Grafitec Dobruška 1
Hanzl Jiří Wikov 1
Klimplová Hanka Pardubice 1
Cinkan Zdeněk Loko OB Pardubice 1
Hejkrlík Jiří Srch 1
Vítů Adam Nymburk 1
Malý Zdeněk VIA Nové Město nad Metují 1
Allen Martin Overton Harriers 1
Poláček Jan Náchod 1
Kowůpek David Turbo Chotěboř 1
Doubravský Petr PSK Olymp Praha 1
Štefek Jaroslav neregistrován 1
Hrubá Lucie Rolnice Jablonec nad Nisou 1
Bayer Miloš ASK TT - SKI Blansko 1
Zářecký Jan neregistrován 1
Prokůpek Luděk TJ Doksy 1
Dvořák Pavel FOSA Prostějov 1
Sucharda Štěpán AC SYNER Turnov 1
Mikulecká Marcela Sloupnice 1
Janů Přemysl Tri Club Dobruška 1
Beroušková Kateřina Mílaři Domažlice 1
Zywczak Mateusz Mieroszów 1
Robovský Jan Pardubice 1
Kryšpín Martin CK Cerhýnky 1
Swaczyna Kazimir BK SAK Ložiska Karviná 1
Nádhera Petr Hradec Králové 1
Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 1
Brož Marcel Valenta Velosport 1
Samková Erika SK Nové Město nad Metují 1
Kuře Petr IVT Náchod 1
Fruncová Jana Červený Kostelec 1
Novák Zdeněk KOLA Novák 1
Čepelka Oldřich Tima Liberec 1
Šesták Jakub ASK Blansko 1
Les Josef TJ Maratonstav Úpice 1
Valášek Ondřej Pardubice 1
Paciejwski Piotr LZS Siedlecin 1
Chmelík Martin LBS sport team 1
Skočovský Petr Česká Lípa 1
Mach Ladislav Šachy Lužany 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Běh do vrchu na Andrlův chlum54
235. Malá cena Monaka97
Ráječkovská desítka (částečné)15
Rohálovská desítka (nekompletní)41
Pečecká desítka74
MČR v krosu, Kdyně (částečné)19
Hervis půlmaraton (neúplné)39
Cena Nasavrk126
Hořická osmička37
Bambasácká desítka (neúplné)15
Golčův Jeníkov (neúplné)20
Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
Pardubická devítka218
239. Malá cena Monaka146
Hradecký kros55
Česko-polský běh Mieszka i Dobravy66
Pekelské lávky a starou vojenskou cestou45
Chábory62
240. Malá cena Monaka135
Běh lužanskými hvozdy84
MS v běhu z Dlouhé Třebové do Řetové a pití 2 lahvových piv-
MČR veteránů v krosu, Tuhaň u Dubé108
Pastvinský triatlon79
Dobrošovská osmička58
Hlinecká pětadvacítka52
O pohár Sedloňova 62
Cena Metuje AMAN81
30. ročník Velké ceny Monaka102
MS veteránů, Sydney 2009 (částečné)6
Kolem Klostermanovy studánky v Rudici34
Hruštice76
Hronov-Náchod301
Kobeřický půlmaraton (MČR veteránů)107
Týnišťská desítka140
Běh Horními Ředicemi69
Sršská devítka64
Perníkova devítka60
Běh městem Hradec Králové102
Maraton FLORENCIE18