Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

29.4.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 29.4.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.sweb.cz/pardubicka9

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3806

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Eder Martin6511
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Jirásková Eva6410
Pudil Ivo6110
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Vorel Milan409
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Mališová Karla609
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Palko Aleš718
Procházková Irena578
Nádherová Hana688
Bečvařík Jiří608
Uchytil Milan748
Osoba Martin658
Horáček Michal758
Trejbal Karel518
Polívka Vladimír768

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:06-
2MA2175Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:30:16-
3MA346Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:52-
4MA4157Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:04-
5MA5120Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:08-
6MA6242Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:28-
7MA7107Vodička JosefTJ Zentiva8100:31:30-
8MA8173Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:31:32-
9MA9131Palko AlešUniverzita Brno7100:31:52-
10MA11270Havelka JanEkondice7900:32:03-
11MA12106Vodehnal JanOMT Pardubice7300:32:11-
12MA14264Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:32:44-
13MA15151Pozler TomášOMT Pardubice7600:32:56-
14MA19274Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:43-
15MA20168Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:47-
16MA2244Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:19-
17MA23166Čapek Lubomírneregistrován7400:34:42-
18MA2435Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:43-
19MA2585Řehák PavelOB Vamberk8400:34:43-
20MA2612Doucha JiříStart Náchod7100:35:10-
21MA33137Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:35:53-
22MA36236Pavlů RomanPČR Praha7900:36:08-
23MA39104Veverka TomášOB Vamberk8400:36:24-
24MA41214Janů VáclavPČR Brno8600:36:31-
25MA42218Košík Janneregistrován7200:36:36-
26MA43278Volejník MichalCyklomax Rock Machine8800:36:41-
27MA44215Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:36:49-
28MA45146Malátek AntonínKeňa revival7700:36:55-
29MA47210Holiš MartinMP Nový Jičín7600:37:14-
30MA49212Hradil Jiříneregistrován7300:37:18-
31MA5365Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:37:40-
32MA55243Sátra Pavelneregistrován7400:37:52-
33MA568Čejka BořivojKRB Chrudim8000:37:56-
34MA58102Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:38:03-
35MA59148Prokop JanKERTEAM7200:38:13-
36MA6029Chuchvalec PetrGAGARIN Benešov8300:38:29-
37MA6251Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:33-
38MA6783Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:38:54-
39MA6921Heller TomášHradec Králové8100:39:00-
40MA7136Kalný PetrPardubice8100:39:20-
41MA74209Havránek RomanMP Nové Město n. M.8400:39:29-
42MA75204Dočkal MilanPČR Jihlava7300:39:32-
43MA76231Nejezchleba Zbyněkneregistrován7500:39:33-
44MA79152Doktor OndřejPardubice9300:39:48-
45MA81255Culek MartinPardubice7700:39:57-
46MA84128Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:40:09-
47MA8558Mocek TomášHvězda Pardubice7900:40:10-
48MA91109Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:41:02-
49MA93172Jetenský PavelDeltax Pardubice7800:41:11-
50MA94139Vanický PavelPředměřice nad Labem7100:41:36-
51MA9532Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:41:38-
52MA9662Němec PetrČerná za Bory8100:41:39-
53MA9843Král LiborSK OMT Pardubice7000:41:47-
54MA99202Bárta MarekMP Karviná7400:41:48-
55MA101213Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:42:01-
56MA106240Pletnicki MartinSAK Ložiska Karviná8000:42:47-
57MA107119Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:42:55-
58MA10810Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:42:56-
59MA113247Vlasák JiříSK Městská policie Kad.7500:43:14-
60MA1141Bičiště TomášHořice8800:43:15-
61MA116222Kubita ViktorSAK Ložiska Karviná8100:43:22-
62MA118246Vincze Valentýnneregistrován8300:43:27-
63MA119258Mynář ZbyněkMP Ostrava8100:43:28-
64MA121108Vodička PavelKavárna Evropa7000:43:30-
65MA130132Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7600:44:04-
66MA13145Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7200:44:17-
67MA13287Schebesta MarekHandy Outdoor7500:44:24-
68MA133286Matějka JanPardubice8400:44:29-
69MA13464Novák PetrChrudim7800:44:32-
70MA135171Sládek Vítězslavneregistrován7900:44:41-
71MA13789Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:44:46-
72MA138170Ťupa Lukášneregistrován8100:44:48-
73MA146165Povolný Lukášneregistrován7400:45:37-
74MA14823Hezký DavidSpojil7500:45:43-
75MA151271Hromádko KamilRadčice7500:45:48-
76MA152153Šlegr Michalneregistrován8900:45:49-
77MA153113Zeman ZdeněkPardubice7500:45:49-
78MA155150Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:45:51-
79MA156219Kotlán Pavelneregistrován7700:45:56-
80MA15838Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:46:16-
81MA160229Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:46:26-
82MA163144Kárych BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:46:40-
83MA16753Kuneš MartinBýšť7800:47:17-
84MA168201Armstark MilanSK Městská policie Kad.7800:47:21-
85MA170261Zuzaňák JosefPardubice7500:47:49-
86MA176200Altenburger Tomášneregistrován8100:48:35-
87MA178241Povolný Petrneregistrován7900:48:47-
88MA185273Kohl Martinneregistrován7300:49:20-
89MA19563Němec MartinČerná za Bory8300:51:59-
90MA198103Veverka FilipERKA Team Pardubice7400:52:24-
91MA20059Morávek JanRohovládova Bělá9000:53:25-
92MA202245Šafařík Martinneregistrován7600:54:07-
93MA210149Prokop MatějKERTEAM9700:55:42-
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10262Čotov IvanSC Marathon Plzeň6600:32:01-
2MB16138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:02-
3MB1874Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:33:25-
4MB2131Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:49-
5MB27249Zajíc AlešMP Opava6900:35:11-
6MB28244Semrád LadislavČáslav6700:35:14-
7MB3126Hudec JiříTJ Svitavy6800:35:35-
8MB40276Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:30-
9MB5039Klimeš JiříAC Náchod6100:37:19-
10MB51272Štefek Jaroslavneregistrován6200:37:22-
11MB52127Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:37:27-
12MB54263Kovářík VáclavMP Praha6300:37:48-
13MB61259Pracuch JaromírMP Ostrava6900:38:31-
14MB65225Lhota RadekMP Praha6100:38:50-
15MB6613Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:38:51-
16MB7094Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:19-
17MB7217Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:39:24-
17MB72141Zelený LuděkAC Náchod6100:39:24-
19MB8095Šindelář MiroslavPardubice6100:39:50-
20MB10024Holan MartinLiga 100 Praha6300:41:55-
21MB104116Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:42:33-
22MB112234Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:43:13-
23MB117237Peruth RolandSK Městská policie Kad.6600:43:25-
24MB126257Houf MojmírPardubice6300:43:39-
25MB136145Smola JanKRB Chrudim6700:44:42-
26MB14157Mičulka AlešSK Srch6200:45:13-
27MB14450Kühn JiříPardubice6600:45:29-
28MB147121Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6700:45:39-
29MB150147Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:45:45-
30MB1614Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:46:31-
31MB162114Baško LuděkVelim6700:46:37-
32MB165206Duben PavelMP Havlíčkův Brod6700:47:05-
33MB171100Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:54-
34MB173205Drozd JindřichSK Městská policie Kad.6800:48:06-
35MB17428Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:48:19-
36MB177284Eder MartinHedcu6500:48:37-
37MB182216Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:01-
38MB186277Škroup VladimírMorašice6500:49:26-
39MB19396Šťastný IvoPPPPP6500:51:17-
40MB201275Pudil IvoChrudim6100:53:33-
41MB203117Bílek LubošHavlíčkův Brod6400:54:15-
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1390Smrčka MilošBK Říčany5400:32:14-
2MC3472Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:55-
3MC38269Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:36:16-
4MC48155Frinta PetrAC Náchod5800:37:15-
5MC57169Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:37:58-
6MC63287Brožek Radmilneregistrován5400:38:41-
7MC68279Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:55-
8MC7748Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:39:37-
9MC78160Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:39:42-
10MC82283Matěna VladimírVZS Blansko5900:40:06-
11MC83126Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:40:07-
12MC8625Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:11-
13MC87281Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:27-
14MC10577Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:46-
15MC1092Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:42:56-
16MC110290Jirák JiříBK Pardubice5500:43:03-
17MC12280Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:43:31-
18MC124154Exner VladimírSokol Srch5600:43:34-
19MC12584Ryzner JanPřelouč5900:43:38-
20MC127125Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:43:40-
21MC143224Lepka Václavneregistrován5700:45:27-
22MC153239Piršel Rudolfneregistrován5800:45:49-
23MC159230Močigemba Jaroslavneregistrován5100:46:22-
24MC166265Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:47:12-
25MC180101Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:48:54-
26MC18475Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:19-
27MC189208Havlíček Miroslavneregistrován5900:50:14-
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD64268Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:48-
2MD90133Svoboda VáclavSŽDC Praha4900:40:55-
3MD10242Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:10-
4MD103285Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:15-
5MD1117Čápský FrantišekKVT Pardubice4900:43:05-
6MD11533Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:17-
7MD128282Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:48-
8MD14092Svoboda JanPříbram4300:45:07-
9MD142122Chocholouš DaliborPardubice4600:45:14-
10MD16470Pecka JosefŘečany nad Labem4900:46:52-
11MD17278Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:48:00-
12MD187111Vorel MilanSlatiňany4000:49:37-
13MD19782Pšenička JiříPardubice4600:52:10-
14MD20576Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:54:27-
15MD20820Hejkrlík JiříSrch4800:55:26-
16MD21261Navrátil JaroslavPardubice4200:58:37-
17MD214260Rubeš MiroslavPardubice4501:00:18-
18MD215135Tuček JosefČD Depo Pardubice4401:00:28-
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14911Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:44-
2ME157289Sedlák JiříPřelouč3800:46:14-
3ME190174Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:50:27-
4ME217288Cahel PavelSokol Brno3801:06:19-
5ME21891Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:10:47-
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2915Firsová OlgaHvězda Pardubice8300:35:17-
2ZA3293Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:35:43-
3ZA3714Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:15-
4ZA46238Petronyukova MyroslavaOlymp Praha8700:37:01-
5ZA89228Mannlová JanaMP Pardubice8000:40:38-
6ZA9273Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:10-
7ZA96267Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:39-
8ZA11940Klimplová HankaPardubice8800:43:28-
9ZA1819Čejková VěraKRB Chrudim8100:48:55-
10ZA21134Jelínková HanaTřemošnice8100:58:25-
11ZA213232Nováková Dášaneregistrována7800:58:40-
Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1737Kamínková PetraAK Olomouc7300:33:17-
2ZB3098Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:32-
3ZB3586Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:02-
4ZB145280Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:34-
5ZB169129Miturová RadkaČD Ostrava6500:47:48-
6ZB175115Bašková RomanaVelim6900:48:28-
7ZB179256Houfová DanaPardubice6500:48:50-
8ZB18347Křížová JanaSplašená lokomotiva Chlumec6900:49:02-
9ZB191199Crhová Ivananeregistrována6600:50:50-
10ZB199252Pecinová Lucieneregistrována7300:53:08-
11ZB204123Kubečková IvanaSL Chlumec nad Cidlinou7100:54:25-
12ZB20699Tomšů MarieMlýn Janderov7100:54:42-
13ZB207221Křížková Monikaneregistrována7200:55:15-
14ZB216130Mračková JanaSL Chlumec nad Cidlinou7101:03:48-
Ženy C 45 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8855Mališová KarlaZentiva Praha6000:40:30-
2ŽC12349Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:33-
3ŽC129266Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:56-
4ŽC13954Linhartová SimonaAC Pardubice6400:44:56-
5ŽC188105Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:50:13-
6ŽC19230Procházková IrenaTJ Háje5700:50:59-
7ŽC194140Zeidlerová JarmilaSplašená lokomotiva Chlumec5100:51:22-
8ŽC196161Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:52:01-
9ŽC209118Cupalová EvaHolubice4700:55:27-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:06-
2MA2175Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:30:16-
3MA346Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:52-
4MA4157Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:04-
5MA5120Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:08-
6MA6242Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:28-
7MA7107Vodička JosefTJ Zentiva8100:31:30-
8MA8173Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:31:32-
9MA9131Palko AlešUniverzita Brno7100:31:52-
1MB10262Čotov IvanSC Marathon Plzeň6600:32:01-
10MA11270Havelka JanEkondice7900:32:03-
11MA12106Vodehnal JanOMT Pardubice7300:32:11-
1MC1390Smrčka MilošBK Říčany5400:32:14-
12MA14264Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:32:44-
13MA15151Pozler TomášOMT Pardubice7600:32:56-
2MB16138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:02-
1ZB1737Kamínková PetraAK Olomouc7300:33:17-
3MB1874Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:33:25-
14MA19274Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:43-
15MA20168Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:47-
4MB2131Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:49-
16MA2244Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:19-
17MA23166Čapek Lubomírneregistrován7400:34:42-
18MA2435Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:43-
19MA2585Řehák PavelOB Vamberk8400:34:43-
20MA2612Doucha JiříStart Náchod7100:35:10-
5MB27249Zajíc AlešMP Opava6900:35:11-
6MB28244Semrád LadislavČáslav6700:35:14-
1ZA2915Firsová OlgaHvězda Pardubice8300:35:17-
2ZB3098Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:32-
7MB3126Hudec JiříTJ Svitavy6800:35:35-
2ZA3293Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:35:43-
21MA33137Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:35:53-
2MC3472Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:55-
3ZB3586Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:02-
22MA36236Pavlů RomanPČR Praha7900:36:08-
3ZA3714Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:15-
3MC38269Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:36:16-
23MA39104Veverka TomášOB Vamberk8400:36:24-
8MB40276Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:30-
24MA41214Janů VáclavPČR Brno8600:36:31-
25MA42218Košík Janneregistrován7200:36:36-
26MA43278Volejník MichalCyklomax Rock Machine8800:36:41-
27MA44215Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:36:49-
28MA45146Malátek AntonínKeňa revival7700:36:55-
4ZA46238Petronyukova MyroslavaOlymp Praha8700:37:01-
29MA47210Holiš MartinMP Nový Jičín7600:37:14-
4MC48155Frinta PetrAC Náchod5800:37:15-
30MA49212Hradil Jiříneregistrován7300:37:18-
9MB5039Klimeš JiříAC Náchod6100:37:19-
10MB51272Štefek Jaroslavneregistrován6200:37:22-
11MB52127Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:37:27-
31MA5365Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:37:40-
12MB54263Kovářík VáclavMP Praha6300:37:48-
32MA55243Sátra Pavelneregistrován7400:37:52-
33MA568Čejka BořivojKRB Chrudim8000:37:56-
5MC57169Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:37:58-
34MA58102Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:38:03-
35MA59148Prokop JanKERTEAM7200:38:13-
36MA6029Chuchvalec PetrGAGARIN Benešov8300:38:29-
13MB61259Pracuch JaromírMP Ostrava6900:38:31-
37MA6251Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:33-
6MC63287Brožek Radmilneregistrován5400:38:41-
1MD64268Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:48-
14MB65225Lhota RadekMP Praha6100:38:50-
15MB6613Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:38:51-
38MA6783Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:38:54-
7MC68279Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:55-
39MA6921Heller TomášHradec Králové8100:39:00-
16MB7094Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:19-
40MA7136Kalný PetrPardubice8100:39:20-
17MB7217Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:39:24-
17MB72141Zelený LuděkAC Náchod6100:39:24-
41MA74209Havránek RomanMP Nové Město n. M.8400:39:29-
42MA75204Dočkal MilanPČR Jihlava7300:39:32-
43MA76231Nejezchleba Zbyněkneregistrován7500:39:33-
8MC7748Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:39:37-
9MC78160Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:39:42-
44MA79152Doktor OndřejPardubice9300:39:48-
19MB8095Šindelář MiroslavPardubice6100:39:50-
45MA81255Culek MartinPardubice7700:39:57-
10MC82283Matěna VladimírVZS Blansko5900:40:06-
11MC83126Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:40:07-
46MA84128Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:40:09-
47MA8558Mocek TomášHvězda Pardubice7900:40:10-
12MC8625Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:11-
13MC87281Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:27-
1ŽC8855Mališová KarlaZentiva Praha6000:40:30-
5ZA89228Mannlová JanaMP Pardubice8000:40:38-
2MD90133Svoboda VáclavSŽDC Praha4900:40:55-
48MA91109Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:41:02-
6ZA9273Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:10-
49MA93172Jetenský PavelDeltax Pardubice7800:41:11-
50MA94139Vanický PavelPředměřice nad Labem7100:41:36-
51MA9532Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:41:38-
7ZA96267Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:39-
52MA9662Němec PetrČerná za Bory8100:41:39-
53MA9843Král LiborSK OMT Pardubice7000:41:47-
54MA99202Bárta MarekMP Karviná7400:41:48-
20MB10024Holan MartinLiga 100 Praha6300:41:55-
55MA101213Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:42:01-
3MD10242Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:10-
4MD103285Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:15-
21MB104116Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:42:33-
14MC10577Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:46-
56MA106240Pletnicki MartinSAK Ložiska Karviná8000:42:47-
57MA107119Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:42:55-
58MA10810Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:42:56-
15MC1092Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:42:56-
16MC110290Jirák JiříBK Pardubice5500:43:03-
5MD1117Čápský FrantišekKVT Pardubice4900:43:05-
22MB112234Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:43:13-
59MA113247Vlasák JiříSK Městská policie Kad.7500:43:14-
60MA1141Bičiště TomášHořice8800:43:15-
6MD11533Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:17-
61MA116222Kubita ViktorSAK Ložiska Karviná8100:43:22-
23MB117237Peruth RolandSK Městská policie Kad.6600:43:25-
62MA118246Vincze Valentýnneregistrován8300:43:27-
8ZA11940Klimplová HankaPardubice8800:43:28-
63MA119258Mynář ZbyněkMP Ostrava8100:43:28-
64MA121108Vodička PavelKavárna Evropa7000:43:30-
17MC12280Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:43:31-
2ŽC12349Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:33-
18MC124154Exner VladimírSokol Srch5600:43:34-
19MC12584Ryzner JanPřelouč5900:43:38-
24MB126257Houf MojmírPardubice6300:43:39-
20MC127125Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:43:40-
7MD128282Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:48-
3ŽC129266Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:56-
65MA130132Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7600:44:04-
66MA13145Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7200:44:17-
67MA13287Schebesta MarekHandy Outdoor7500:44:24-
68MA133286Matějka JanPardubice8400:44:29-
69MA13464Novák PetrChrudim7800:44:32-
70MA135171Sládek Vítězslavneregistrován7900:44:41-
25MB136145Smola JanKRB Chrudim6700:44:42-
71MA13789Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:44:46-
72MA138170Ťupa Lukášneregistrován8100:44:48-
4ŽC13954Linhartová SimonaAC Pardubice6400:44:56-
8MD14092Svoboda JanPříbram4300:45:07-
26MB14157Mičulka AlešSK Srch6200:45:13-
9MD142122Chocholouš DaliborPardubice4600:45:14-
21MC143224Lepka Václavneregistrován5700:45:27-
27MB14450Kühn JiříPardubice6600:45:29-
4ZB145280Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:34-
73MA146165Povolný Lukášneregistrován7400:45:37-
28MB147121Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6700:45:39-
74MA14823Hezký DavidSpojil7500:45:43-
1ME14911Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:44-
29MB150147Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:45:45-
75MA151271Hromádko KamilRadčice7500:45:48-
76MA152153Šlegr Michalneregistrován8900:45:49-
22MC153239Piršel Rudolfneregistrován5800:45:49-
77MA153113Zeman ZdeněkPardubice7500:45:49-
78MA155150Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:45:51-
79MA156219Kotlán Pavelneregistrován7700:45:56-
2ME157289Sedlák JiříPřelouč3800:46:14-
80MA15838Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:46:16-
23MC159230Močigemba Jaroslavneregistrován5100:46:22-
81MA160229Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:46:26-
30MB1614Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:46:31-
31MB162114Baško LuděkVelim6700:46:37-
82MA163144Kárych BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:46:40-
10MD16470Pecka JosefŘečany nad Labem4900:46:52-
32MB165206Duben PavelMP Havlíčkův Brod6700:47:05-
24MC166265Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:47:12-
83MA16753Kuneš MartinBýšť7800:47:17-
84MA168201Armstark MilanSK Městská policie Kad.7800:47:21-
5ZB169129Miturová RadkaČD Ostrava6500:47:48-
85MA170261Zuzaňák JosefPardubice7500:47:49-
33MB171100Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:54-
11MD17278Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:48:00-
34MB173205Drozd JindřichSK Městská policie Kad.6800:48:06-
35MB17428Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:48:19-
6ZB175115Bašková RomanaVelim6900:48:28-
86MA176200Altenburger Tomášneregistrován8100:48:35-
36MB177284Eder MartinHedcu6500:48:37-
87MA178241Povolný Petrneregistrován7900:48:47-
7ZB179256Houfová DanaPardubice6500:48:50-
25MC180101Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:48:54-
9ZA1819Čejková VěraKRB Chrudim8100:48:55-
37MB182216Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:01-
8ZB18347Křížová JanaSplašená lokomotiva Chlumec6900:49:02-
26MC18475Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:19-
88MA185273Kohl Martinneregistrován7300:49:20-
38MB186277Škroup VladimírMorašice6500:49:26-
12MD187111Vorel MilanSlatiňany4000:49:37-
5ŽC188105Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:50:13-
27MC189208Havlíček Miroslavneregistrován5900:50:14-
3ME190174Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:50:27-
9ZB191199Crhová Ivananeregistrována6600:50:50-
6ŽC19230Procházková IrenaTJ Háje5700:50:59-
39MB19396Šťastný IvoPPPPP6500:51:17-
7ŽC194140Zeidlerová JarmilaSplašená lokomotiva Chlumec5100:51:22-
89MA19563Němec MartinČerná za Bory8300:51:59-
8ŽC196161Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:52:01-
13MD19782Pšenička JiříPardubice4600:52:10-
90MA198103Veverka FilipERKA Team Pardubice7400:52:24-
10ZB199252Pecinová Lucieneregistrována7300:53:08-
91MA20059Morávek JanRohovládova Bělá9000:53:25-
40MB201275Pudil IvoChrudim6100:53:33-
92MA202245Šafařík Martinneregistrován7600:54:07-
41MB203117Bílek LubošHavlíčkův Brod6400:54:15-
11ZB204123Kubečková IvanaSL Chlumec nad Cidlinou7100:54:25-
14MD20576Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:54:27-
12ZB20699Tomšů MarieMlýn Janderov7100:54:42-
13ZB207221Křížková Monikaneregistrována7200:55:15-
15MD20820Hejkrlík JiříSrch4800:55:26-
9ŽC209118Cupalová EvaHolubice4700:55:27-
93MA210149Prokop MatějKERTEAM9700:55:42-
10ZA21134Jelínková HanaTřemošnice8100:58:25-
16MD21261Navrátil JaroslavPardubice4200:58:37-
11ZA213232Nováková Dášaneregistrována7800:58:40-
17MD214260Rubeš MiroslavPardubice4501:00:18-
18MD215135Tuček JosefČD Depo Pardubice4401:00:28-
14ZB216130Mračková JanaSL Chlumec nad Cidlinou7101:03:48-
4ME217288Cahel PavelSokol Brno3801:06:19-
5ME21891Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:10:47-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód