Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kolem Klostermanovy studánky v Rudici

17.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kolem Klostermanovy studánky v Rudici
  • datum konání: 17.10.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kolem Klostermanovy studánky v Rudici

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ282Hajdamach JiříTriangla MTB9400:52:20-
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Šimek PetrŽižkovští Tygři8400:37:12-
2MA232Pospíchal ZbyněkTrnSkup8600:37:41-
3MA317Macura JanHorizont kola Novák7200:37:52-
4MA413Chlup RomanOstrov BK8500:38:03-
5MA1012Haresta PetrBlansko8600:41:15-
6MA1111Baluch PavelBlansko8600:41:27-
7MA1330Stehlík PetrEkol Team8900:41:55-
8MA1722Vymazal JiříRájec7400:44:36-
9MA2933Charvát JanEXTREME LIFE8000:52:35-
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB57Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:38:28-
2MB626Bezrouk JiříKřtiny6200:39:03-
3MB716Dvořák JaromírVSK Rájec-Jestřebí6800:39:29-
4MB83Novák ZdeněkKOLA Novák6100:40:32-
5MB934Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6400:40:59-
6MB1231Hájek IvošTJ Doubravice6100:41:30-
7MB1414Kejík MilanVSK Rajec-Jestřebí6800:42:03-
8MB1610Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:24-
9MB2128Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:46:03-
10MB2223Klepal PetrBlansko6600:46:17-
11MB2420Šmatrna PetrKunštát6100:47:23-
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1524Matěna VladimírVZS Blansko5900:42:59-
2MC1821Stráník AlešBlansko5000:44:45-
3MC2025Šperka OldřichJedovnice5600:45:54-
Muži D 60 let a starší (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1915Bayer MilošASK TT - SKI Blansko4700:45:40-
2MD238Stloukal JaroslavKČT Adamov4600:46:30-
3MD2519Hlaváč ZdeněkASK Blansko4600:47:57-
4MD2635Cetkovský VladimírARC Brno4500:50:39-
5MD2729Charvát JanMoravská Slavia Brno4700:50:42-
6MD3018Růžička BohuslavSC Ráječko4600:53:14-
7MD314Kubík JosefPtačina Adamov3801:01:32-
Ženy A 34 let a mladší (trať 4,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26KrystýnaŽižkovští Tygři7900:23:13-
Ženy B 35 let a starší (trať 4,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19Komárková ZdenkaOlešnice7400:21:04-
2ZB327Žákovská AlenaHorizont kola Novák6200:23:55-
Trať 4,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19Komárková ZdenkaOlešnice7400:21:04-
1ZA26KrystýnaŽižkovští Tygři7900:23:13-
2ZB327Žákovská AlenaHorizont kola Novák6200:23:55-
Trať 9,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Šimek PetrŽižkovští Tygři8400:37:12-
2MA232Pospíchal ZbyněkTrnSkup8600:37:41-
3MA317Macura JanHorizont kola Novák7200:37:52-
4MA413Chlup RomanOstrov BK8500:38:03-
1MB57Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:38:28-
2MB626Bezrouk JiříKřtiny6200:39:03-
3MB716Dvořák JaromírVSK Rájec-Jestřebí6800:39:29-
4MB83Novák ZdeněkKOLA Novák6100:40:32-
5MB934Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6400:40:59-
5MA1012Haresta PetrBlansko8600:41:15-
6MA1111Baluch PavelBlansko8600:41:27-
6MB1231Hájek IvošTJ Doubravice6100:41:30-
7MA1330Stehlík PetrEkol Team8900:41:55-
7MB1414Kejík MilanVSK Rajec-Jestřebí6800:42:03-
1MC1524Matěna VladimírVZS Blansko5900:42:59-
8MB1610Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:24-
8MA1722Vymazal JiříRájec7400:44:36-
2MC1821Stráník AlešBlansko5000:44:45-
1MD1915Bayer MilošASK TT - SKI Blansko4700:45:40-
3MC2025Šperka OldřichJedovnice5600:45:54-
9MB2128Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:46:03-
10MB2223Klepal PetrBlansko6600:46:17-
2MD238Stloukal JaroslavKČT Adamov4600:46:30-
11MB2420Šmatrna PetrKunštát6100:47:23-
3MD2519Hlaváč ZdeněkASK Blansko4600:47:57-
4MD2635Cetkovský VladimírARC Brno4500:50:39-
5MD2729Charvát JanMoravská Slavia Brno4700:50:42-
1MJ282Hajdamach JiříTriangla MTB9400:52:20-
9MA2933Charvát JanEXTREME LIFE8000:52:35-
6MD3018Růžička BohuslavSC Ráječko4600:53:14-
7MD314Kubík JosefPtačina Adamov3801:01:32-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód