Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

235. Malá cena Monaka

25.1.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 235. Malá cena Monaka
  • datum konání: 25.1.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 235. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3557

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Petržílek Zdeněk5522
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Novotný Jiří6613
13
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Rohlík Václav8012

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS112Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:17:12-
2MS203Fencl JonášPardubice9900:19:54-
3MS324Fencl JáchymPardubice0300:38:54-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS82Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:14-
2ŽS253Fenclová TerezaPardubice9700:22:06-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD192Hromádko DanielAC Pardubice9300:19:50-
Dorostenky 16-17 let (trať 3,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:13:34-
2MJ133Sláma MiloslavSK Cyklistika - Žďársko9100:17:17-
Juniorky 18-19 let (trať 3,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:00:00-
2MA315Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:30-
3MA418Kalný PetrPardubice8100:14:38-
4MA518Hodic JanAFK Chrudim8100:15:26-
5MA615Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:41-
6MA717Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:50-
7MA915Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:16:38-
8MA1018Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:16:51-
9MA1210Hruša ZdeněkJerčany4600:17:14-
10MA1518Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:18:07-
11MA1618Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:18:08-
12MA1718Vorba PetrPardubice7700:19:13-
13MA1818Málek MartinChrudim7700:19:36-
14MA246Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:46-
15MA266Frinta VladimírLuže3800:22:13-
16MA2915Mádle PetrAR206100:25:16-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA143Kalná JitkaAFK Chrudim7500:17:21-
2ŽA214Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:21:06-
3ŽA2215Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:21:07-
4ŽA236Müllerová ZorkaAR206700:21:12-
5ŽA273Jelínková HanaTřemošnice8100:22:52-
6ŽA2816Mádlová IvaAR206300:22:54-
7ŽA306Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:28:11-
8ŽA313Ledvina MarekKřesetice8200:28:12-
9ŽA336Kalenská PetraPardubice6700:39:01-
Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:36:56-
2MA23Havelka JanSCOTT Pardubice7900:37:08-
3MA84Jirásek MichalAR208900:42:00-
4MA95Esser MiroslavVodafone7800:42:08-
5MA106Griger JanRabštejnská Lhota7900:42:48-
6MA117Novák PavelKRB Chrudim8100:43:20-
7MA228Zita DušanŠkrtiči z východu7600:47:43-
8MA239Blažek LukášKunětice7800:48:10-
9MA2810Zajíček TomášDynamo Moskva7600:48:35-
10MA3111Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:49:54-
11MA3512Souček VítŠkrtiči z východu7700:51:08-
12MA4213Novák PetrChrudim7800:52:32-
13MA4414Trnka MichalDobrovolní hasiči Podhořany7800:53:42-
14MA5715Blaha RostislavBK Vísky8901:00:12-
15MA6016Varga LadislavŠkrtiči z východu7701:03:16-
16MA6117Hanousek MartinTurbo Chotěboř7901:03:45-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:37:39-
2MB43Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:38:23-
3MB64Doucha JiříStart Náchod7100:41:00-
4MB75Buriánek MiroslavHradec Králové7300:41:02-
5MB126Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:43:34-
6MB137Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:44:09-
7MB178Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:45:58-
8MB339Cach JosefHO Škrovád7300:50:52-
9MB3710Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:51:19-
10MB3911Jirásko DušanSK Srch7300:51:21-
11MB4512Janovský JiříSK Třemošnice6700:53:54-
12MB4613Smola JanKRB Chrudim6700:54:10-
13MB4814Müller RobertAR206900:55:52-
14MB5115Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:57:49-
15MB5416Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:58:55-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC52Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:43-
2MC153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:51-
3MC164Fencl JiříNAB Včelákov6300:45:05-
4MC205Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:47:30-
5MC256Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:24-
6MC277Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:28-
7MC288Šindelář MiroslavPardubice6100:48:35-
8MC329Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:29-
9MC3410Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:59-
10MC3811Blaha StanislavBK Visky6300:51:20-
11MC5512Tužínský KarelKRB Chrudim5600:59:43-
12MC5613Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:00:00-
13MC5914Miřejovský TomášSABZO Praha6101:02:36-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD142Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:41-
2MD183Hájek FrantišekFGT Stolany4900:46:52-
3MD214Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:33-
4MD245Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:20-
5MD266Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:48:26-
6MD407Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:48-
7MD478Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:55:14-
8MD509Alexa JiříKRB Chrudim5300:57:14-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME302Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:49:04-
2ME493Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:56:15-
3ME514Vorel MilanSlatiňany4000:57:49-
4ME535Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:54-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF632Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:22:00-
2MF643Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:23:40-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA362Mádlová VěraAR208900:51:16-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB192Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:29-
2ZB433Myslivcová LenkaAR207000:53:10-
3ZB584Blahová JaroslavaBK Visky6701:00:26-
4ZB625Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:05:56-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC412Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:11-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:00:00-
1MJ22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:13:34-
2MA315Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:30-
3MA418Kalný PetrPardubice8100:14:38-
4MA518Hodic JanAFK Chrudim8100:15:26-
5MA615Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:41-
6MA717Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:50-
1ŽS82Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:14-
7MA915Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:16:38-
8MA1018Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:16:51-
1MS112Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:17:12-
9MA1210Hruša ZdeněkJerčany4600:17:14-
2MJ133Sláma MiloslavSK Cyklistika - Žďársko9100:17:17-
1ŽA143Kalná JitkaAFK Chrudim7500:17:21-
10MA1518Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:18:07-
11MA1618Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:18:08-
12MA1718Vorba PetrPardubice7700:19:13-
13MA1818Málek MartinChrudim7700:19:36-
1MD192Hromádko DanielAC Pardubice9300:19:50-
2MS203Fencl JonášPardubice9900:19:54-
2ŽA214Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:21:06-
3ŽA2215Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:21:07-
4ŽA236Müllerová ZorkaAR206700:21:12-
14MA246Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:46-
2ŽS253Fenclová TerezaPardubice9700:22:06-
15MA266Frinta VladimírLuže3800:22:13-
5ŽA273Jelínková HanaTřemošnice8100:22:52-
6ŽA2816Mádlová IvaAR206300:22:54-
16MA2915Mádle PetrAR206100:25:16-
7ŽA306Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:28:11-
8ŽA313Ledvina MarekKřesetice8200:28:12-
3MS324Fencl JáchymPardubice0300:38:54-
9ŽA336Kalenská PetraPardubice6700:39:01-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:36:56-
2MA23Havelka JanSCOTT Pardubice7900:37:08-
1MB32Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:37:39-
2MB43Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:38:23-
1MC52Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:43-
3MB64Doucha JiříStart Náchod7100:41:00-
4MB75Buriánek MiroslavHradec Králové7300:41:02-
3MA84Jirásek MichalAR208900:42:00-
4MA95Esser MiroslavVodafone7800:42:08-
5MA106Griger JanRabštejnská Lhota7900:42:48-
6MA117Novák PavelKRB Chrudim8100:43:20-
5MB126Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:43:34-
6MB137Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:44:09-
1MD142Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:41-
2MC153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:51-
3MC164Fencl JiříNAB Včelákov6300:45:05-
7MB178Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:45:58-
2MD183Hájek FrantišekFGT Stolany4900:46:52-
1ZB192Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:29-
4MC205Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:47:30-
3MD214Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:33-
7MA228Zita DušanŠkrtiči z východu7600:47:43-
8MA239Blažek LukášKunětice7800:48:10-
4MD245Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:20-
5MC256Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:24-
5MD266Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:48:26-
6MC277Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:28-
9MA2810Zajíček TomášDynamo Moskva7600:48:35-
7MC288Šindelář MiroslavPardubice6100:48:35-
1ME302Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:49:04-
10MA3111Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:49:54-
8MC329Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:29-
8MB339Cach JosefHO Škrovád7300:50:52-
9MC3410Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:59-
11MA3512Souček VítŠkrtiči z východu7700:51:08-
1ZA362Mádlová VěraAR208900:51:16-
9MB3710Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:51:19-
10MC3811Blaha StanislavBK Visky6300:51:20-
10MB3911Jirásko DušanSK Srch7300:51:21-
6MD407Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:48-
1ŽC412Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:11-
12MA4213Novák PetrChrudim7800:52:32-
2ZB433Myslivcová LenkaAR207000:53:10-
13MA4414Trnka MichalDobrovolní hasiči Podhořany7800:53:42-
11MB4512Janovský JiříSK Třemošnice6700:53:54-
12MB4613Smola JanKRB Chrudim6700:54:10-
7MD478Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:55:14-
13MB4814Müller RobertAR206900:55:52-
2ME493Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:56:15-
8MD509Alexa JiříKRB Chrudim5300:57:14-
14MB5115Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:57:49-
3ME514Vorel MilanSlatiňany4000:57:49-
4ME535Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:54-
15MB5416Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:58:55-
11MC5512Tužínský KarelKRB Chrudim5600:59:43-
12MC5613Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:00:00-
14MA5715Blaha RostislavBK Vísky8901:00:12-
3ZB584Blahová JaroslavaBK Visky6701:00:26-
13MC5914Miřejovský TomášSABZO Praha6101:02:36-
15MA6016Varga LadislavŠkrtiči z východu7701:03:16-
16MA6117Hanousek MartinTurbo Chotěboř7901:03:45-
4ZB625Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:05:56-
1MF632Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:22:00-
2MF643Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:23:40-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód