Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

3.1.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 3.1.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.1.2020Běh do vrchu na Andrlův chlum95
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1933

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5320
Sadílek Ota4619
Krupička Miroslav5318
Červ Miloslav5017
Keprtová Miloslava4816
Stránský Aleš6015
Šimůnek Jan8215
Pilgr Bohuslav5114
Pilgr Luděk7614
Kubelka Tomáš9314
Mannlová Jana8014
Šebek Michal8413
Soukup Jiří2713
Doleček Josef7913
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Hübl Radek8812
Vacek Martin6912
Kalousek Jan4112
Šafář Jaroslav5112
Matyášová Jana6512
Havran Miroslav3711
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Vytlačilová Lenka849
Sejkorová Lenka639
Zajíc Jakub899
Novák Jiří809
Koblížek Kamil809
Dobšíček Pavel809
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Jadrný Lubomír739
Polák Petr868
Nemšák Miroslav698
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Šimůnek Jan497
Sontáková Lenka917
Kopecký Libor567
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci starší 15 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1694Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:52-
2MS2687Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:13:45-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2186Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:27-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2755Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:14:00-
2ŽD3754Trkalová AnetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:14:52-
Junioři 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ284Danačik TomášCK Příbram9000:10:36-
2MJ1265Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:23-
3MJ3960Živný MarekOrel Orlice9100:15:00-
Muži A 20-39 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1101Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:24-
2MA4107Bogdał RomanMiedzygorze7900:10:39-
3MA564Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:10:51-
4MA659Mrklovský MiroslavSTALAK7200:10:53-
5MA758Kestler AlešYogi racing Ostrava8100:10:55-
6MA8106Bogdał PawełMiedzygorze7600:10:59-
7MA9108Pusz PawelBystryca Klodzka8100:11:09-
8MA1063Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:11:10-
9MA1180Bielčik PetrISRT C7100:11:11-
10MA1399Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:11:25-
11MA1556Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:11:47-
12MA2074Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:12:26-
13MA2367Kalný PetrPardubice8100:13:18-
14MA2485Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:13:24-
15MA2876Marhold PetrChoceň7800:14:02-
16MA3079Marhold LubošChoceň7700:14:12-
17MA3270Čermák MiroslavTatry.cz7600:14:31-
18MA3575Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:14:39-
19MA4261Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:15:30-
20MA43103Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:15:34-
Muži B 40-49 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1777Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:12:05-
1MB1109Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:34:33-
1MB1110Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:34:33-
2MB1998Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:17-
3MB2278Marhold StanislavChoceň6600:12:52-
4MB33104Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:14:32-
5MB3471Čížek MilošSK Choceň6000:14:33-
6MB4069Myšák MilanSokol Jehnědí6600:15:15-
7MB4197Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:15:29-
Muži C 50-59 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC395Filip LubošAC Choceň5900:10:38-
2MC14105Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:29-
3MC2583Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:13:35-
4MC2996Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:10-
5MC36100Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:14:49-
6MC38102Valter PavelLPS Media UO5200:14:55-
Muži D 60 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3191Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:14:26-
2MD4681Bielčik JindřichLichkov4000:17:14-
3MD5088Kalousek JanKČT Žamberk4100:21:40-
4MD5157Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:22:23-
5MD5266Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:23:03-
Ženy A 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1892Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:12:12-
2ZA4589Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:21-
3ZA4773Hlaváčková KateřinaChoceň8200:17:52-
3ZA4768Kalná JitkaAFK Chrudim7500:17:52-
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:50-
2ZB4972Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:18:53-
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1110Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:34:33-
1MB1109Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:34:33-
1MA1101Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:24-
1MJ284Danačik TomášCK Příbram9000:10:36-
1MC395Filip LubošAC Choceň5900:10:38-
2MA4107Bogdał RomanMiedzygorze7900:10:39-
3MA564Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:10:51-
4MA659Mrklovský MiroslavSTALAK7200:10:53-
5MA758Kestler AlešYogi racing Ostrava8100:10:55-
6MA8106Bogdał PawełMiedzygorze7600:10:59-
7MA9108Pusz PawelBystryca Klodzka8100:11:09-
8MA1063Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:11:10-
9MA1180Bielčik PetrISRT C7100:11:11-
2MJ1265Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:23-
10MA1399Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:11:25-
2MC14105Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:29-
11MA1556Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:11:47-
1MS1694Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:52-
1MB1777Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:12:05-
1ZA1892Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:12:12-
2MB1998Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:17-
12MA2074Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:12:26-
1MD2186Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:27-
3MB2278Marhold StanislavChoceň6600:12:52-
13MA2367Kalný PetrPardubice8100:13:18-
14MA2485Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:13:24-
3MC2583Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:13:35-
2MS2687Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:13:45-
1ŽD2755Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:14:00-
15MA2876Marhold PetrChoceň7800:14:02-
4MC2996Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:10-
16MA3079Marhold LubošChoceň7700:14:12-
1MD3191Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:14:26-
17MA3270Čermák MiroslavTatry.cz7600:14:31-
4MB33104Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:14:32-
5MB3471Čížek MilošSK Choceň6000:14:33-
18MA3575Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:14:39-
5MC36100Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:14:49-
2ŽD3754Trkalová AnetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:14:52-
6MC38102Valter PavelLPS Media UO5200:14:55-
3MJ3960Živný MarekOrel Orlice9100:15:00-
6MB4069Myšák MilanSokol Jehnědí6600:15:15-
7MB4197Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:15:29-
19MA4261Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:15:30-
20MA43103Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:15:34-
1ZB4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:50-
2ZA4589Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:21-
2MD4681Bielčik JindřichLichkov4000:17:14-
3ZA4773Hlaváčková KateřinaChoceň8200:17:52-
3ZA4768Kalná JitkaAFK Chrudim7500:17:52-
2ZB4972Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:18:53-
3MD5088Kalousek JanKČT Žamberk4100:21:40-
4MD5157Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:22:23-
5MD5266Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:23:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód