Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Hlinecká pětadvacítka

19.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hlinecká pětadvacítka
  • datum konání: 19.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Mataton klub Hlinsko

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Hlinecká pětadvacítka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříAC Semily8001:29:38-
2MA22Havelka JanEkondice.cz7901:29:40-
3MA44Hřích JanSKP Most7301:34:55-
4MA77Musil JiříMK Hlinsko7201:39:15-
5MA88Kowůpek DavidTurbo Chotěboř7701:40:24-
6MA99Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:41:04-
7MA1616Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7901:50:22-
8MA1919Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:51:03-
9MA2424Chmelík TomášSK Chrast8001:55:56-
10MA2626Seibert PetrBeryna Psáry7101:59:13-
11MA2828Coufal PatrikHospic Prachatice7502:01:03-
12MA4242Novák PetrChrudim7802:15:05-
13MA4747Pavliš PetrSokol Vortová7002:16:35-
Muži B 40-49 let (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6501:33:21-
2MB55Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6401:36:22-
3MB66Kašpárek PavelOMT Pardubice6101:36:51-
4MB1010Patočka RomanSK OMT Pardubice6901:41:26-
5MB1111Schaffer PetrMlýn Janderov6001:44:39-
6MB1515Horný PetrCentrum DDM Ledeč nad Sázavou6901:49:30-
7MB2020Vavák LiborSokol Sadská6501:52:22-
8MB2121Coufal PetrVeterina Poděbrady6801:53:39-
9MB2222Kubr VáclavAC Laura Praha6201:53:50-
10MB3131Průcha JosefJiskra Tanvald6002:03:08-
Muži C 50-59 let (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1212Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5301:47:15-
2MC1313Hamerník JanÚvaly5501:48:00-
3MC1414Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:48:28-
4MC1717Bříza VladimírKRB Chrudim5101:50:27-
5MC2323Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:55:33-
6MC2525Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:56:56-
7MC2929Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5102:01:51-
8MC3232Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5002:03:41-
9MC3636Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5902:06:10-
10MC3737Zahula JanČD Tanvald5002:07:44-
11MC3838Albrecht VáclavSK ČNB Brno5902:08:38-
12MC4343Leszkow JosefMK Hlinsko5102:15:13-
13MC5050Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:27:34-
Muži D 60-69 let (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1818Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:50:51-
2MD3434Chocholouš DaliborDubina Pardubice4602:04:28-
3MD3535Leszkow PetrMK Hlinsko4402:04:39-
4MD3939Kubeček VladimírSKI Police nad Metují4802:09:31-
5MD4141Novotný JosefAFK Chrudim4802:10:44-
6MD4445Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:15:52-
7MD4646Schenk Miroslav Stěžery4902:16:33-
8MD4848Tučný JanMK Pardubice4702:18:01-
9MD5252Vorel MilanSlatiňany4002:28:35-
Muži E 70 let a starší (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4444Doležal StanislavBK Pardubice3802:15:52-
2ME5151Gaman JaroslavAvanti Havířov3502:28:16-
Ženy A 49 let a mladší (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2727Linhartová SimonaAC Pardubice6402:00:17-
2ŽC3030Kubrová DagmarHvězda Pardubice6302:02:52-
3ŽC4040Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6402:10:17-
Ženy B 50 let a starší (trať 25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3333Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5502:03:53-
2ZD4949Kašová HanaBarnex sport Brno5402:23:14-
Trať 25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříAC Semily8001:29:38-
2MA22Havelka JanEkondice.cz7901:29:40-
1MB33Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6501:33:21-
3MA44Hřích JanSKP Most7301:34:55-
2MB55Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6401:36:22-
3MB66Kašpárek PavelOMT Pardubice6101:36:51-
4MA77Musil JiříMK Hlinsko7201:39:15-
5MA88Kowůpek DavidTurbo Chotěboř7701:40:24-
6MA99Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:41:04-
4MB1010Patočka RomanSK OMT Pardubice6901:41:26-
5MB1111Schaffer PetrMlýn Janderov6001:44:39-
1MC1212Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5301:47:15-
2MC1313Hamerník JanÚvaly5501:48:00-
3MC1414Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:48:28-
6MB1515Horný PetrCentrum DDM Ledeč nad Sázavou6901:49:30-
7MA1616Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7901:50:22-
4MC1717Bříza VladimírKRB Chrudim5101:50:27-
1MD1818Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:50:51-
8MA1919Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:51:03-
7MB2020Vavák LiborSokol Sadská6501:52:22-
8MB2121Coufal PetrVeterina Poděbrady6801:53:39-
9MB2222Kubr VáclavAC Laura Praha6201:53:50-
5MC2323Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:55:33-
9MA2424Chmelík TomášSK Chrast8001:55:56-
6MC2525Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:56:56-
10MA2626Seibert PetrBeryna Psáry7101:59:13-
1ŽC2727Linhartová SimonaAC Pardubice6402:00:17-
11MA2828Coufal PatrikHospic Prachatice7502:01:03-
7MC2929Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5102:01:51-
2ŽC3030Kubrová DagmarHvězda Pardubice6302:02:52-
10MB3131Průcha JosefJiskra Tanvald6002:03:08-
8MC3232Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5002:03:41-
1ZD3333Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5502:03:53-
2MD3434Chocholouš DaliborDubina Pardubice4602:04:28-
3MD3535Leszkow PetrMK Hlinsko4402:04:39-
9MC3636Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5902:06:10-
10MC3737Zahula JanČD Tanvald5002:07:44-
11MC3838Albrecht VáclavSK ČNB Brno5902:08:38-
4MD3939Kubeček VladimírSKI Police nad Metují4802:09:31-
3ŽC4040Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6402:10:17-
5MD4141Novotný JosefAFK Chrudim4802:10:44-
12MA4242Novák PetrChrudim7802:15:05-
12MC4343Leszkow JosefMK Hlinsko5102:15:13-
1ME4444Doležal StanislavBK Pardubice3802:15:52-
6MD4445Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:15:52-
7MD4646Schenk Miroslav Stěžery4902:16:33-
13MA4747Pavliš PetrSokol Vortová7002:16:35-
8MD4848Tučný JanMK Pardubice4702:18:01-
2ZD4949Kašová HanaBarnex sport Brno5402:23:14-
13MC5050Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:27:34-
2ME5151Gaman JaroslavAvanti Havířov3502:28:16-
9MD5252Vorel MilanSlatiňany4002:28:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód