Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

239. Malá cena Monaka

20.5.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 239. Malá cena Monaka
  • datum konání: 20.5.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 239. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3508

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Krátký Josef6519
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Meduna Josef8313
Novotný Jiří6613
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Mazač Jaroslav6812

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS82Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:40-
2ŽS303Lorenčíková AdélaAFK Chrudim0000:19:33-
3ŽS324Žítková NikolaSK Srch0100:19:57-
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS72Lisý ÁronHradec Králové9400:14:33-
2MS123Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:15:22-
3MS214Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:16:43-
4MS265Nechuta DavidŽďár nad Sázavou9700:19:03-
5MS356Robovský JanPardubice0000:20:20-
6MS417Jirásko JosefSK Srch0100:23:07-
7MS488Ryzner MiroslavSK Srch0400:37:39-
Juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ22Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:14:15-
2ŽJ133Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:42-
3ŽJ174Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:15:55-
Junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Vala FilipJiskra Havlíčkův Brod9200:12:43-
2MJ43Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:14:25-
3MJ244Hromádko DanielAC Pardubice9300:17:30-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA157Kalná JitkaAFK Chrudim7500:15:51-
2ZA207Čejková VěraKRB Chrudim8100:16:40-
3ZA237Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:16:59-
4ZA275Tomšů MarieMlýn Janderov7100:19:30-
5ZA318Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:19:47-
6ZA377Jelínková HanaTřemošnice8100:20:58-
7ZA405Hromádková JanaPardubice7200:22:53-
8ZA455Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:25:50-
9ZA477Ryznerová AlenaSK Srch7500:37:38-
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA327Kalný PetrPardubice8100:14:23-
2MA520Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:14:27-
3MA623Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:31-
4MA917Hájek FrantišekFGT Stolany4900:14:45-
5MA1027Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:14:53-
6MA1123Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:15:06-
7MA1427Meduna JosefTřemošnice8300:15:47-
8MA1620Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:15:53-
9MA1823Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:16:02-
10MA1923Mičulka AlešSK Srch6200:16:29-
11MA2223Strnad PavelAC Pardubice5700:16:55-
12MA257Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3800:17:32-
13MA2823Tomšů PetrAC Pardubice6400:19:31-
14MA2920Lorenčík AlešChrudim7300:19:32-
15MA3327Komárek FrantišekMlýn Janderov7700:20:12-
16MA3427Žítek ZdeněkSK Srch7600:20:15-
17MA3620Licek MartinPardubice7100:20:21-
18MA387Frinta VladimírLuže3800:21:35-
19MA3927Koreček MartinMlýn Janderov7900:21:43-
20MA4220Jirásko LubomírSK Srch7100:23:08-
21MA4327Korbelová VendulaHO Škrovád7500:23:53-
22MA4427Ledvina MarekKřesetice8200:25:10-
23MA4627Machek JanHradec Králové7500:31:19-
Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:34-
2MA23Havelka Janekondice.cz7900:35:00-
3MA34Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:34-
4MA45Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:35:57-
5MA66Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:30-
6MA117Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:38:02-
7MA138Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:38:28-
8MA149Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:38:38-
9MA1510Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:05-
10MA1911Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:40:15-
11MA2312Maier LukášKRB Chrudim7800:41:40-
12MA2713Novák PavelKRB Chrudim8100:43:11-
13MA2814Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:43:29-
14MA3015Hurych AntonínCyklo Stratílek Litomyšl7600:43:42-
15MA4116Moučka MarekHO Škrovád7500:45:38-
16MA4217Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:46-
17MA4418Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:45:54-
18MA4519Zita DušanŠkrtiči z východu7600:46:18-
19MA4620Blažek LukášKunětice7800:46:28-
20MA6321Schebesta MarekHandy Outdoor7500:48:59-
21MA6622Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:49:27-
22MA7523Novák PetrChrudim7800:50:58-
23MA8224Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:57-
24MA8725Rychlý MichalHC Chotěboř8800:54:22-
25MA8926Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:55:26-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB72Musil JiříMK Hlinsko7200:36:41-
2MB83Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:37:01-
3MB94Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:27-
4MB225Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:10-
5MB336Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:44:23-
6MB397Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:45:23-
7MB478Alexa JaroslavMFR7400:46:43-
8MB529Lisý PavelHradec Králové6600:47:22-
9MB5610Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:02-
10MB5911Povolný LukášPřelouč7400:48:33-
11MB6912Cach JosefHO Škrovád7300:49:42-
12MB7013Smola JanKRB Chrudim6700:49:53-
13MB7414Šejna RostislavChrudim6900:50:43-
14MB7915Janovský JiříSK Třemošnice6700:52:33-
15MB8116Müller RobertAR206900:52:51-
16MB8817Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:55:22-
17MB9118Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:55:49-
18MB9319Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:56:28-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC52Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:21-
2MC103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:45-
3MC164Svoboda PetrAC Pardubice6000:39:13-
4MC175Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:37-
5MC206Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:34-
6MC217Frinta PetrAC Náchod5800:40:50-
7MC248Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:41:49-
8MC259Klimeš JiříAC Náchod6100:41:53-
9MC2610Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:54-
10MC2911Šindelář MiroslavPardubice6100:43:41-
11MC3112Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:48-
12MC3213Ryzner MiroslavSK Srch6100:43:55-
13MC3514Vykydal IvoKRB Chrudim5900:44:42-
14MC4815Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:51-
15MC6016Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:34-
16MC6417Jirák JiříBK Pardubice5500:49:05-
17MC6818Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:31-
18MC7619Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:51:07-
19MC8020Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:52:42-
20MC8421Červinka MilanHO Škrovád6200:53:47-
21MC9222Macháček JanPizzerie Toscana Pardubice6300:56:01-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD362Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:57-
2MD373Vodička JiříSokol Maleč5300:45:02-
3MD384Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:45:11-
4MD405Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:45:37-
5MD496Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:03-
6MD507Alexa JiříKRB Chrudim5300:47:12-
7MD538Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:47:27-
8MD549Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:28-
9MD5810Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:25-
10MD6711Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:49:30-
11MD7112Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:50:13-
12MD7313Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:19-
13MD8314Schenk MiroslavRominger Stěžery4900:53:18-
14MD8515Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:58-
15MD9016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:36-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME342Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:36-
2ME723Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:18-
3ME784Vorel MilanSlatiňany4000:51:20-
4ME865Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:00-
5ME946Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:28-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF982Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:19:27-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA182Fenclová MartaAC Pardubice7600:39:59-
2ZA433Rambousková JaroslavaLitomyšl8200:45:47-
3ZA614Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:48:48-
4ZA775Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:51:12-
5ZA956Benedová LenkaSK Srch8501:01:15-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:06-
2ZB513Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:13-
3ZB964Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:03:42-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC552Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:33-
2ŽC573Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:48:15-
3ŽC624Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:48:54-
4ŽC655Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:49:20-
5ŽC976Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:11:27-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Vala FilipJiskra Havlíčkův Brod9200:12:43-
1ŽJ22Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:14:15-
1MA327Kalný PetrPardubice8100:14:23-
2MJ43Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:14:25-
2MA520Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:14:27-
3MA623Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:31-
1MS72Lisý ÁronHradec Králové9400:14:33-
1ŽS82Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:40-
4MA917Hájek FrantišekFGT Stolany4900:14:45-
5MA1027Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:14:53-
6MA1123Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:15:06-
2MS123Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:15:22-
2ŽJ133Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:42-
7MA1427Meduna JosefTřemošnice8300:15:47-
1ZA157Kalná JitkaAFK Chrudim7500:15:51-
8MA1620Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:15:53-
3ŽJ174Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:15:55-
9MA1823Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:16:02-
10MA1923Mičulka AlešSK Srch6200:16:29-
2ZA207Čejková VěraKRB Chrudim8100:16:40-
3MS214Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:16:43-
11MA2223Strnad PavelAC Pardubice5700:16:55-
3ZA237Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:16:59-
3MJ244Hromádko DanielAC Pardubice9300:17:30-
12MA257Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3800:17:32-
4MS265Nechuta DavidŽďár nad Sázavou9700:19:03-
4ZA275Tomšů MarieMlýn Janderov7100:19:30-
13MA2823Tomšů PetrAC Pardubice6400:19:31-
14MA2920Lorenčík AlešChrudim7300:19:32-
2ŽS303Lorenčíková AdélaAFK Chrudim0000:19:33-
5ZA318Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:19:47-
3ŽS324Žítková NikolaSK Srch0100:19:57-
15MA3327Komárek FrantišekMlýn Janderov7700:20:12-
16MA3427Žítek ZdeněkSK Srch7600:20:15-
5MS356Robovský JanPardubice0000:20:20-
17MA3620Licek MartinPardubice7100:20:21-
6ZA377Jelínková HanaTřemošnice8100:20:58-
18MA387Frinta VladimírLuže3800:21:35-
19MA3927Koreček MartinMlýn Janderov7900:21:43-
7ZA405Hromádková JanaPardubice7200:22:53-
6MS417Jirásko JosefSK Srch0100:23:07-
20MA4220Jirásko LubomírSK Srch7100:23:08-
21MA4327Korbelová VendulaHO Škrovád7500:23:53-
22MA4427Ledvina MarekKřesetice8200:25:10-
8ZA455Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:25:50-
23MA4627Machek JanHradec Králové7500:31:19-
9ZA477Ryznerová AlenaSK Srch7500:37:38-
7MS488Ryzner MiroslavSK Srch0400:37:39-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:34-
2MA23Havelka Janekondice.cz7900:35:00-
3MA34Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:34-
4MA45Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:35:57-
1MC52Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:21-
5MA66Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:30-
1MB72Musil JiříMK Hlinsko7200:36:41-
2MB83Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:37:01-
3MB94Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:27-
2MC103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:45-
6MA117Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:38:02-
1ZB122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:06-
7MA138Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:38:28-
8MA149Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:38:38-
9MA1510Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:05-
3MC164Svoboda PetrAC Pardubice6000:39:13-
4MC175Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:37-
1ZA182Fenclová MartaAC Pardubice7600:39:59-
10MA1911Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:40:15-
5MC206Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:34-
6MC217Frinta PetrAC Náchod5800:40:50-
4MB225Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:10-
11MA2312Maier LukášKRB Chrudim7800:41:40-
7MC248Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:41:49-
8MC259Klimeš JiříAC Náchod6100:41:53-
9MC2610Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:54-
12MA2713Novák PavelKRB Chrudim8100:43:11-
13MA2814Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:43:29-
10MC2911Šindelář MiroslavPardubice6100:43:41-
14MA3015Hurych AntonínCyklo Stratílek Litomyšl7600:43:42-
11MC3112Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:48-
12MC3213Ryzner MiroslavSK Srch6100:43:55-
5MB336Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:44:23-
1ME342Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:36-
13MC3514Vykydal IvoKRB Chrudim5900:44:42-
1MD362Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:57-
2MD373Vodička JiříSokol Maleč5300:45:02-
3MD384Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:45:11-
6MB397Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:45:23-
4MD405Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:45:37-
15MA4116Moučka MarekHO Škrovád7500:45:38-
16MA4217Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:46-
2ZA433Rambousková JaroslavaLitomyšl8200:45:47-
17MA4418Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:45:54-
18MA4519Zita DušanŠkrtiči z východu7600:46:18-
19MA4620Blažek LukášKunětice7800:46:28-
7MB478Alexa JaroslavMFR7400:46:43-
14MC4815Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:51-
5MD496Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:03-
6MD507Alexa JiříKRB Chrudim5300:47:12-
2ZB513Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:13-
8MB529Lisý PavelHradec Králové6600:47:22-
7MD538Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:47:27-
8MD549Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:28-
1ŽC552Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:33-
9MB5610Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:02-
2ŽC573Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:48:15-
9MD5810Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:25-
10MB5911Povolný LukášPřelouč7400:48:33-
15MC6016Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:34-
3ZA614Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:48:48-
3ŽC624Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:48:54-
20MA6321Schebesta MarekHandy Outdoor7500:48:59-
16MC6417Jirák JiříBK Pardubice5500:49:05-
4ŽC655Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:49:20-
21MA6622Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:49:27-
10MD6711Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:49:30-
17MC6818Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:31-
11MB6912Cach JosefHO Škrovád7300:49:42-
12MB7013Smola JanKRB Chrudim6700:49:53-
11MD7112Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:50:13-
2ME723Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:18-
12MD7313Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:19-
13MB7414Šejna RostislavChrudim6900:50:43-
22MA7523Novák PetrChrudim7800:50:58-
18MC7619Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:51:07-
4ZA775Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:51:12-
3ME784Vorel MilanSlatiňany4000:51:20-
14MB7915Janovský JiříSK Třemošnice6700:52:33-
19MC8020Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:52:42-
15MB8116Müller RobertAR206900:52:51-
23MA8224Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:57-
13MD8314Schenk MiroslavRominger Stěžery4900:53:18-
20MC8421Červinka MilanHO Škrovád6200:53:47-
14MD8515Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:58-
4ME865Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:00-
24MA8725Rychlý MichalHC Chotěboř8800:54:22-
16MB8817Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:55:22-
25MA8926Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:55:26-
15MD9016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:36-
17MB9118Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:55:49-
21MC9222Macháček JanPizzerie Toscana Pardubice6300:56:01-
18MB9319Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:56:28-
5ME946Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:28-
5ZA956Benedová LenkaSK Srch8501:01:15-
3ZB964Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:03:42-
5ŽC976Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:11:27-
1MF982Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:19:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód