Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2246

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Vanta Josef6212
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Hofman Oldřich6311
Šebek Michal8411
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Sedlák Jiří5811
Vorel Milan4011
Mocek Tomáš7911
Bříza Vladimír5111
Urbánek Jiří7611
Petržílek Zdeněk5511
Jelínek Matěj4211
Gdula Petr6110
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Švec Miroslav529
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kubrová Dagmar639
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Dvořáček Jaroslav528
David Václav748
Hejkrlík Filip798
Zajíc Jan538
Jirásko Dušan738
Ožana Václav648
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Linhart Miloš448
Siegel Josef588
Tarant Ladislav608
Krátký Josef658
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
Pechek František537
Jančík Bořek647
Mazač Jaroslav687
Vodehnal Jan737

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:11-
2MA223Kupidlovský DanielPraha 57600:33:19-
3MA32029Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:05-
4MA818Bláha TomášAC Praha 18908100:35:24-
5MA1136Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:35:58-
6MA13103Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:36:07-
7MA1655Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:35-
8MA192018Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:54-
9MA212023Singr MartinSKP Nymburk8700:37:10-
10MA2689Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:57-
11MA33109Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:38:45-
12MA3692Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:52-
13MA402034Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:39:31-
14MA4371Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:40:01-
15MA4477Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:06-
16MA4622Heller TomášHradec Králové8100:40:11-
17MA5166Svoboda PavelJeníkovice7600:40:32-
18MA592027Kolář RichardVzácný kytky7600:41:14-
19MA642006Lhota AlešPivovar Miletín7800:41:49-
20MA7152Marhold LubošChoceň7700:42:56-
21MA728Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:57-
22MA7668Kliment MichalBorohrádek7800:43:23-
23MA7935Schebesta MarekHO Horizontál7500:43:44-
24MA8195Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:43:52-
25MA844Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:44:10-
26MA8751Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:44:27-
27MA9842Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:45:57-
28MA1002009Sedláček PetrFaktor bike team8200:46:08-
29MA1092001Lahodyvk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:48:43-
30MA1102013Švorc JanHradec Králové9400:48:52-
31MA111110Masopust JanTýniště nad Orlicí9300:48:57-
32MA1245Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:53:53-
33MA13134Antoch PavelHO Horizontál9400:57:41-
34MA1332010Holman LadislavTýniště nad Orlicí7701:00:27-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB458Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:38-
2MB684Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:44-
3MB725Holický MilanPardubice6500:35:04-
4MB928Doucha JiříStart Náchod7100:35:31-
5MB1478Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:11-
6MB202019Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:08-
7MB222021Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:19-
8MB2860Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6500:38:22-
9MB3965Cvejn MilošSokol Čestice6800:39:21-
10MB522028Horvát DavidHradec Králové7300:40:34-
11MB5413Štěpán LadislavTýniště nad Orlicí7100:40:41-
12MB6762Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů Nymburk6700:42:34-
13MB6846Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:42:38-
14MB7074Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:42:55-
15MB7420Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6800:43:17-
16MB8024Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:43:45-
17MB852025Smola JanKRB Chrudim6700:44:11-
18MB8885Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:44:36-
19MB8979Fišer JiříTJ Sokol Říkov6700:44:39-
20MB9145Jirásko DušanSK Srch7300:44:55-
21MB93102Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:09-
22MB952014Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:45:21-
23MB97101Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:45:55-
24MB11343Jirásko LubomírSK Srch7100:48:58-
25MB1172022Majrych VladimírTýniště nad Orlicí7400:50:17-
26MB12397Praus RudolfSK Týniště nad Orlicí7200:53:50-
27MB12961Koloc PavelAC Total Zero6500:56:25-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC553Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:34:41-
2MC1529Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:14-
3MC2433Klimeš JiříAC Náchod6100:37:29-
4MC2586Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:50-
5MC29105Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:38:30-
6MC312008Leplt JiříTriatlon Milovice6100:38:42-
7MC3247Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:44-
8MC3721Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:08-
9MC4244Ryzner MiroslavSK Srch6100:39:50-
10MC45108Tarant LadislavTraged Team Praha6000:40:07-
11MC4715Vanta JosefTC Dobruška6200:40:14-
12MC5094Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:30-
13MC5519Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:47-
14MC5780Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:54-
15MC6149Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:33-
16MC6296Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:41:45-
17MC6672Sedlák JiříPřelouč5800:42:26-
18MC692011Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:42:43-
19MC752020Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:43:18-
20MC772026Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:43:25-
21MC782017Hofman OldřichTC Dobruška6300:43:40-
22MC8287Osladil VáclavLTC Jaroměř6000:44:08-
23MC1026Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:46:28-
24MC1032015Švorc JanHradec Králové6300:46:36-
25MC10456Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:46:49-
26MC11670Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:21-
27MC11959Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:50:22-
28MC1272003Popelka MiloslavHradec Králové6000:54:40-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1741Krsek MiroslavMK Luková4900:36:45-
2MD2338Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:26-
3MD2727Kovárník StanislavACOH Praha4800:38:13-
4MD301Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:38:40-
5MD3550Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:50-
6MD3857Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:17-
7MD4169Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:35-
8MD4964Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:27-
9MD532002Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:40:40-
10MD562016Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:51-
11MD5830Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:02-
12MD6073Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:26-
13MD632Doležal LubošAxit DOLDY5400:41:48-
14MD7391Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:43:16-
15MD8293Zítko JiříKRB Chrudim5400:44:08-
16MD10690Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:47:09-
17MD11898Horyna MiroslavZahradní Město5400:50:21-
18MD120104Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:31-
19MD12283Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:57-
20MD12810Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:55:43-
21MD1302031Černík JosefTrnová5000:57:18-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1826Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:52-
2ME9254Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:02-
3ME9416Marek FrantišekSK Hronov4100:45:17-
4ME10588Doležal StanislavPřelouč3800:46:58-
5ME10799Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:47:16-
6ME11476Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:00-
7ME12163Vorel MilanSlatiňany4000:51:26-
8ME13267Linhart MilošSK Hronov4400:58:42-
9ME1362030Kmošek MiroslavPardubice4201:01:51-
10ME1372031Navrátil JosefPardubice Slovany4201:02:38-
11ME1382033Tuček JosefMK Pardubice4401:02:53-
12ME1393Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:20:06-
13ME14037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:36-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA128Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:06-
2ZA349Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:48-
3ZA4810Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:18-
4ZA652030Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:21-
5ZA962035Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:45:41-
6ZA992036Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:46:07-
7ZA1012037Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:46:09-
8ZA1082038Šrolerová KamilaHradec Králové8000:47:24-
9ZA1152039Tržilová IvaKERTEAM Praha8600:49:02-
10ZA1352040Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8601:00:31-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB107Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:48-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC851Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:11-
2ŽC902Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:44:50-
3ŽC1113Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:48:57-
4ŽC1254Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:54:27-
5ŽC1265Vacková HanaSK Hronov5600:54:28-
6ŽC1346Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6401:00:30-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:11-
2MA223Kupidlovský DanielPraha 57600:33:19-
3MA32029Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:05-
1MB458Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:38-
1MC553Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:34:41-
2MB684Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:44-
3MB725Holický MilanPardubice6500:35:04-
4MA818Bláha TomášAC Praha 18908100:35:24-
4MB928Doucha JiříStart Náchod7100:35:31-
1ZB107Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:48-
5MA1136Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:35:58-
1ZA128Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:06-
6MA13103Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:36:07-
5MB1478Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:11-
2MC1529Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:14-
7MA1655Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:35-
1MD1741Krsek MiroslavMK Luková4900:36:45-
1ME1826Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:52-
8MA192018Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:54-
6MB202019Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:08-
9MA212023Singr MartinSKP Nymburk8700:37:10-
7MB222021Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:19-
2MD2338Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:26-
3MC2433Klimeš JiříAC Náchod6100:37:29-
4MC2586Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:50-
10MA2689Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:57-
3MD2727Kovárník StanislavACOH Praha4800:38:13-
8MB2860Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6500:38:22-
5MC29105Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:38:30-
4MD301Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:38:40-
6MC312008Leplt JiříTriatlon Milovice6100:38:42-
7MC3247Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:44-
11MA33109Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:38:45-
2ZA349Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:48-
5MD3550Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:50-
12MA3692Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:52-
8MC3721Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:08-
6MD3857Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:17-
9MB3965Cvejn MilošSokol Čestice6800:39:21-
13MA402034Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:39:31-
7MD4169Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:35-
9MC4244Ryzner MiroslavSK Srch6100:39:50-
14MA4371Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:40:01-
15MA4477Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:06-
10MC45108Tarant LadislavTraged Team Praha6000:40:07-
16MA4622Heller TomášHradec Králové8100:40:11-
11MC4715Vanta JosefTC Dobruška6200:40:14-
3ZA4810Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:18-
8MD4964Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:27-
12MC5094Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:30-
17MA5166Svoboda PavelJeníkovice7600:40:32-
10MB522028Horvát DavidHradec Králové7300:40:34-
9MD532002Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:40:40-
11MB5413Štěpán LadislavTýniště nad Orlicí7100:40:41-
13MC5519Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:47-
10MD562016Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:51-
14MC5780Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:54-
11MD5830Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:02-
18MA592027Kolář RichardVzácný kytky7600:41:14-
12MD6073Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:26-
15MC6149Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:33-
16MC6296Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:41:45-
13MD632Doležal LubošAxit DOLDY5400:41:48-
19MA642006Lhota AlešPivovar Miletín7800:41:49-
4ZA652030Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:21-
17MC6672Sedlák JiříPřelouč5800:42:26-
12MB6762Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů Nymburk6700:42:34-
13MB6846Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:42:38-
18MC692011Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:42:43-
14MB7074Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:42:55-
20MA7152Marhold LubošChoceň7700:42:56-
21MA728Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:57-
14MD7391Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:43:16-
15MB7420Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6800:43:17-
19MC752020Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:43:18-
22MA7668Kliment MichalBorohrádek7800:43:23-
20MC772026Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:43:25-
21MC782017Hofman OldřichTC Dobruška6300:43:40-
23MA7935Schebesta MarekHO Horizontál7500:43:44-
16MB8024Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:43:45-
24MA8195Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:43:52-
15MD8293Zítko JiříKRB Chrudim5400:44:08-
22MC8287Osladil VáclavLTC Jaroměř6000:44:08-
25MA844Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:44:10-
1ŽC851Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:11-
17MB852025Smola JanKRB Chrudim6700:44:11-
26MA8751Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:44:27-
18MB8885Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:44:36-
19MB8979Fišer JiříTJ Sokol Říkov6700:44:39-
2ŽC902Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:44:50-
20MB9145Jirásko DušanSK Srch7300:44:55-
2ME9254Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:02-
21MB93102Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:09-
3ME9416Marek FrantišekSK Hronov4100:45:17-
22MB952014Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:45:21-
5ZA962035Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:45:41-
23MB97101Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:45:55-
27MA9842Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:45:57-
6ZA992036Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:46:07-
28MA1002009Sedláček PetrFaktor bike team8200:46:08-
7ZA1012037Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:46:09-
23MC1026Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:46:28-
24MC1032015Švorc JanHradec Králové6300:46:36-
25MC10456Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:46:49-
4ME10588Doležal StanislavPřelouč3800:46:58-
16MD10690Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:47:09-
5ME10799Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:47:16-
8ZA1082038Šrolerová KamilaHradec Králové8000:47:24-
29MA1092001Lahodyvk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:48:43-
30MA1102013Švorc JanHradec Králové9400:48:52-
3ŽC1113Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:48:57-
31MA111110Masopust JanTýniště nad Orlicí9300:48:57-
24MB11343Jirásko LubomírSK Srch7100:48:58-
6ME11476Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:00-
9ZA1152039Tržilová IvaKERTEAM Praha8600:49:02-
26MC11670Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:21-
25MB1172022Majrych VladimírTýniště nad Orlicí7400:50:17-
17MD11898Horyna MiroslavZahradní Město5400:50:21-
27MC11959Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:50:22-
18MD120104Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:31-
7ME12163Vorel MilanSlatiňany4000:51:26-
19MD12283Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:57-
26MB12397Praus RudolfSK Týniště nad Orlicí7200:53:50-
32MA1245Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:53:53-
4ŽC1254Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:54:27-
5ŽC1265Vacková HanaSK Hronov5600:54:28-
28MC1272003Popelka MiloslavHradec Králové6000:54:40-
20MD12810Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:55:43-
27MB12961Koloc PavelAC Total Zero6500:56:25-
21MD1302031Černík JosefTrnová5000:57:18-
33MA13134Antoch PavelHO Horizontál9400:57:41-
8ME13267Linhart MilošSK Hronov4400:58:42-
34MA1332010Holman LadislavTýniště nad Orlicí7701:00:27-
6ŽC1346Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6401:00:30-
10ZA1352040Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8601:00:31-
9ME1362030Kmošek MiroslavPardubice4201:01:51-
10ME1372031Navrátil JosefPardubice Slovany4201:02:38-
11ME1382033Tuček JosefMK Pardubice4401:02:53-
12ME1393Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:20:06-
13ME14037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód