Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

30. ročník Velké ceny Monaka

11.10.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 30. ročník Velké ceny Monaka
  • datum konání: 11.10.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Klub rekreačních běžců Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 30. ročník Velké ceny Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3552

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Bříza Vladimír5122
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Vodička Jiří5314
Novotný Jiří6613
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Rohlík Václav8012

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:34:59-
2MA22Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:35:05-
3MA33Havelka JanEkondice.cz7900:35:26-
4MA55Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:37:11-
5MA88Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:37:47-
6MA1111Griger JanRabštejnská Lhota7900:38:46-
7MA1212Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:39:08-
8MA1414Chmelík TomášSK Chrast8000:39:41-
9MA1616Komzák RadekHO Škrovád - Kladiva8000:40:24-
10MA1717Maier LukášKRB Chrudim7800:40:31-
11MA2650Novák PavelKRB Chrudim8100:41:53-
12MA2751Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:54-
13MA2852Zajíček TomášDynamo Moskva7600:42:21-
14MA2953Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:42:25-
15MA3255Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:42:34-
16MA3761Dubský RomanPřibyslav7800:43:50-
17MA3862Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:53-
18MA4771Blažek LukášKunětice7800:45:15-
19MA5074Charvát MartinTřemošnice7800:45:57-
20MA5276Schebesta MarekHO Horizontál7500:46:19-
21MA6287Novák PetrChrudim7800:47:52-
22MA6893Holata RomanNáchod7500:48:29-
23MA7499Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:49:32-
24MA76101Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:49:50-
25MA8427Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:54-
26MA8831Antoch PavelPardubice9400:54:06-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:28-
2MB66Musil JiříMK Hlinsko7200:37:30-
3MB77Semrád LadislavČáslav6700:37:40-
4MB1515Kocek PavelHO Škrovád7200:39:49-
5MB1818Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:45-
6MB2448Alexa JaroslavMFR7400:41:48-
7MB3054Svoboda DavidDynamo Moskva7000:42:27-
8MB3660Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:34-
9MB4064Licek MartinTT Pardubice7100:44:03-
10MB4266Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:44:10-
11MB5579Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:46:44-
12MB5782Cach JosefHO Škrovád7300:47:13-
13MB5883Jirásko DušanSK Srch7300:47:34-
14MB6590Smola JiříKRB Chrudim6700:48:19-
15MB75100Müller RobertAR206900:49:38-
16MB8023Korbel DanielHO Škrovád7300:51:05-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1313Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:20-
2MC2121Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:59-
3MC3057Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:27-
4MC3356Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:42:44-
5MC4165Lomoz JanSpartak Slatiňany6000:44:07-
6MC4367Soukup MilanMilovice6400:44:22-
7MC4468Vykydal IvoKRB Chrudim5900:44:30-
8MC4872Bareš MichalHeřmanův Městec5900:45:21-
9MC5377Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:46:30-
10MC5478Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:43-
11MC5681Sedlák JiříPřelouč5800:47:10-
12MC6792Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:26-
13MC6994Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:50-
14MC7196Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:49:04-
15MC7922Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:01-
16MC8124Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:51:22-
17MC8225Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:51:32-
18MC8326Honek JanHeřmanův Městec5900:52:23-
19MC8528Rejl JiříSokol Srch6300:53:06-
20MC8629Krejsa VladimírOB Chrast6300:53:36-
21MC8730Červinka MilanHO Škrovád6200:54:04-
22MC9134Pros PavelKRB Chrudim5500:55:08-
23MC9336Pecina VladimírKRB Chrudim5500:57:32-
24MC9437Jílek JanTT SKP Hradec Králové6300:57:50-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1919Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:47-
2MD2020Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:54-
3MD2549Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:52-
4MD3458Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:10-
5MD3559Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:43:15-
6MD4569Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:44-
7MD4670Vodička JiříSokol Maleč5300:45:13-
8MD4973Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:41-
9MD6085Zítko JiříKRB Chrudim5400:47:43-
10MD6186Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:47-
11MD6489Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:48:16-
12MD7095Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:59-
13MD78103Leszkow JosefMK Hlinsko5100:50:37-
14MD9235Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:55:23-
15MD9538Pros JaroslavKRB Chrudim5100:58:13-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5175Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:01-
2ME6388Marek FrantišekSK Hronov4100:47:58-
3ME7297Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:18-
4ME8932Vorel MilanSlatiňany4000:54:28-
5ME9033Strnad BohumilAC Čáslav4300:54:34-
6ME9841Kašpar MilošMK Pardubice4401:05:21-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9740Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:04:30-
2MF10144Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:15:39-
3MF10245Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:19:16-
Ženy G 20-34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG1010Skalníková EvaSKP Jablonec nad Nisou8500:38:22-
2ZG2246Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8600:41:03-
3ZG2347Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:41:15-
4ZG3963Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:44:01-
5ZG9942Jelínková HanaTřemošnice8101:05:42-
Ženy H 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH99Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:00-
2ZH7398Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:49:23-
Ženy I 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZI5884Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:34-
2ZI6691Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:48:22-
3ZI77102Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:49:56-
4ZI9639Vacková HanaSK Hronov5601:01:21-
5ZI10043Holínková MarcelaKRB Chrudim6101:08:30-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:34:59-
2MA22Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:35:05-
3MA33Havelka JanEkondice.cz7900:35:26-
1MB44Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:28-
4MA55Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:37:11-
2MB66Musil JiříMK Hlinsko7200:37:30-
3MB77Semrád LadislavČáslav6700:37:40-
5MA88Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:37:47-
1ZH99Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:00-
1ZG1010Skalníková EvaSKP Jablonec nad Nisou8500:38:22-
6MA1111Griger JanRabštejnská Lhota7900:38:46-
7MA1212Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:39:08-
1MC1313Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:20-
8MA1414Chmelík TomášSK Chrast8000:39:41-
4MB1515Kocek PavelHO Škrovád7200:39:49-
9MA1616Komzák RadekHO Škrovád - Kladiva8000:40:24-
10MA1717Maier LukášKRB Chrudim7800:40:31-
5MB1818Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:45-
1MD1919Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:47-
2MD2020Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:54-
2MC2121Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:59-
2ZG2246Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8600:41:03-
3ZG2347Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:41:15-
6MB2448Alexa JaroslavMFR7400:41:48-
3MD2549Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:52-
11MA2650Novák PavelKRB Chrudim8100:41:53-
12MA2751Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:54-
13MA2852Zajíček TomášDynamo Moskva7600:42:21-
14MA2953Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:42:25-
7MB3054Svoboda DavidDynamo Moskva7000:42:27-
3MC3057Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:27-
15MA3255Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:42:34-
4MC3356Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:42:44-
4MD3458Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:10-
5MD3559Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:43:15-
8MB3660Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:34-
16MA3761Dubský RomanPřibyslav7800:43:50-
17MA3862Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:53-
4ZG3963Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:44:01-
9MB4064Licek MartinTT Pardubice7100:44:03-
5MC4165Lomoz JanSpartak Slatiňany6000:44:07-
10MB4266Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:44:10-
6MC4367Soukup MilanMilovice6400:44:22-
7MC4468Vykydal IvoKRB Chrudim5900:44:30-
6MD4569Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:44-
7MD4670Vodička JiříSokol Maleč5300:45:13-
18MA4771Blažek LukášKunětice7800:45:15-
8MC4872Bareš MichalHeřmanův Městec5900:45:21-
8MD4973Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:41-
19MA5074Charvát MartinTřemošnice7800:45:57-
1ME5175Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:01-
20MA5276Schebesta MarekHO Horizontál7500:46:19-
9MC5377Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:46:30-
10MC5478Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:43-
11MB5579Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:46:44-
11MC5681Sedlák JiříPřelouč5800:47:10-
12MB5782Cach JosefHO Škrovád7300:47:13-
13MB5883Jirásko DušanSK Srch7300:47:34-
1ZI5884Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:34-
9MD6085Zítko JiříKRB Chrudim5400:47:43-
10MD6186Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:47-
21MA6287Novák PetrChrudim7800:47:52-
2ME6388Marek FrantišekSK Hronov4100:47:58-
11MD6489Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:48:16-
14MB6590Smola JiříKRB Chrudim6700:48:19-
2ZI6691Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:48:22-
12MC6792Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:26-
22MA6893Holata RomanNáchod7500:48:29-
13MC6994Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:50-
12MD7095Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:59-
14MC7196Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:49:04-
3ME7297Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:18-
2ZH7398Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:49:23-
23MA7499Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:49:32-
15MB75100Müller RobertAR206900:49:38-
24MA76101Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:49:50-
3ZI77102Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:49:56-
13MD78103Leszkow JosefMK Hlinsko5100:50:37-
15MC7922Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:01-
16MB8023Korbel DanielHO Škrovád7300:51:05-
16MC8124Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:51:22-
17MC8225Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:51:32-
18MC8326Honek JanHeřmanův Městec5900:52:23-
25MA8427Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:54-
19MC8528Rejl JiříSokol Srch6300:53:06-
20MC8629Krejsa VladimírOB Chrast6300:53:36-
21MC8730Červinka MilanHO Škrovád6200:54:04-
26MA8831Antoch PavelPardubice9400:54:06-
4ME8932Vorel MilanSlatiňany4000:54:28-
5ME9033Strnad BohumilAC Čáslav4300:54:34-
22MC9134Pros PavelKRB Chrudim5500:55:08-
14MD9235Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:55:23-
23MC9336Pecina VladimírKRB Chrudim5500:57:32-
24MC9437Jílek JanTT SKP Hradec Králové6300:57:50-
15MD9538Pros JaroslavKRB Chrudim5100:58:13-
4ZI9639Vacková HanaSK Hronov5601:01:21-
1MF9740Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:04:30-
6ME9841Kašpar MilošMK Pardubice4401:05:21-
5ZG9942Jelínková HanaTřemošnice8101:05:42-
5ZI10043Holínková MarcelaKRB Chrudim6101:08:30-
2MF10144Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:15:39-
3MF10245Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:19:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód