Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI KLUB Pastviny

Sociální sítě

Místo konání

Pastviny, parkoviště na křižovatce
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

150,- Kč

Popis tratě

plavání 350 m
kolo 17 km
běh 4,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať plavání - 350 m, kolo - 17 km, běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:50:42-
2MA210Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:25-
3MA38Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:51:53-
4MA56Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:08-
5MA611Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:53:43-
6MA813Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:54:37-
7MA963Rozprým JiříŽamberk7700:54:53-
8MA102Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:55:09-
9MA1127Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:14-
10MA1251Mařík JiříMP Žamberk7200:55:19-
11MA1352Keclík PetrTilius7000:56:13-
12MA141Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:56:16-
13MA1828Hanuš MartinAC Choceň7000:57:55-
14MA2115Nechvíl LukášChoceň8300:58:37-
15MA2216Nechvíl PetrAC Choceň9100:59:04-
16MA2366Rozlívka RadekSvitavy7300:59:24-
17MA2442Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:59:56-
18MA2534Holoušek Janneregistrován 01:00:42-
19MA2736Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:12-
20MA2877Král LiborSK OMT Pardubice7001:01:26-
21MA3362Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:02:14-
22MA3419Skalický PetrLanškroun7301:02:29-
23MA389Wagner Janneregistrován 01:03:28-
24MA4054Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7501:04:45-
25MA4912Záleský DominikCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9501:07:50-
26MA5259Ceral Michalneregistrován 01:09:33-
27MA5357Kučera PetrALEX team7201:10:16-
28MA5549Diák Martinneregistrován 01:11:00-
29MA5621Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:11:08-
30MA5872Ferkl Richardneregistrován 01:11:43-
31MA5931Vrána Zdeněkneregistrován 01:11:55-
32MA6058Fikr Zdeněkneregistrován8301:12:01-
33MA6178Král Davidneregistrován 01:13:03-
34MA6679Havrda JiříDlouhoňovice7301:16:12-
35MA6761Weisr Ladislavneregistrován 01:16:39-
36MA6860Dušek Patrikneregistrován 01:18:35-
Muži 40 let a starší (trať plavání - 350 m, kolo - 17 km, běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB423Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:52:20-
2MB764Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:30-
3MB153Strnad TomášSK Žamberk6900:56:53-
4MB1633Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:57:16-
5MB1729Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:57:48-
6MB1914Kašpárek Petrneregistrován6100:58:12-
7MB2022Novotný LuděkSK Žamberk6200:58:31-
8MB2653Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:53-
9MB2970Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:01:43-
10MB3125Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6201:02:01-
11MB3226Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:11-
12MB3639Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:03:08-
13MB3737Diblík MilanSokol Líšnice6801:03:26-
14MB394Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:03:47-
15MB4055Fajt Janneregistrován5101:04:45-
16MB4248Šilar TomášSK Staročernsko6301:05:08-
17MB4356Pelda Václavneregistrován6701:05:21-
18MB4538Hodek RomanOchotnické divadlo Sokol Kunvald6001:06:45-
19MB4645Samek Pavelneregistrován5801:06:57-
20MB4767Hylmar Zdeněkneregistrován6601:07:11-
21MB4846Koblížek JindřichSK Žamberk4801:07:25-
22MB5443Jedlička VáclavSK Žamberk6101:10:47-
23MB6241Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:13:32-
24MB7071Morávek Ivanneregistrován6501:20:37-
25MB7147Strnad JosefSokol Žamberk4401:20:42-
26MB7365Jedlička Martinneregistrován 01:29:13-
27MB7476Vychánek Josefneregistrován5601:31:04-
28MB7573Zářecký Janneregistrován 01:33:48-
Ženy 29 let a mladší (trať plavání - 350 m, kolo - 17 km, běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5075Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8301:08:26-
2ZA5118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:09:11-
3ZA6344Jedličková ZuzanaSK Žamberk9301:14:16-
4ZA6430Beranová Laďkaneregistrována 01:15:41-
5ZA6917Hlaváčková KateřinaChoceň8201:19:32-
6ZA7524Hartmanová VlaďkaÚstí nad Orlicí8001:33:48-
-ZA-20Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89DNF-
Ženy 30 let a starší (trať plavání - 350 m, kolo - 17 km, běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB305Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:53-
2ZB3532Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:03:04-
3ZB4450Mikulecká MarcelaSloupnice7301:05:55-
4ZB5735Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:11:19-
5ZB6574Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6501:15:51-
6ZB7269Andzia Sliwaneregistrována 01:21:31-
7ZB7768Vavřičková Naďaneregistrována 01:37:43-
8ZB7840Havlíková Radkaneregistrována7601:39:34-
Trať plavání - 350 m, kolo - 17 km, běh - 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:50:42-
2MA210Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:25-
3MA38Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:51:53-
1MB423Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:52:20-
4MA56Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:08-
5MA611Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:53:43-
2MB764Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:30-
6MA813Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:54:37-
7MA963Rozprým JiříŽamberk7700:54:53-
8MA102Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:55:09-
9MA1127Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:14-
10MA1251Mařík JiříMP Žamberk7200:55:19-
11MA1352Keclík PetrTilius7000:56:13-
12MA141Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:56:16-
3MB153Strnad TomášSK Žamberk6900:56:53-
4MB1633Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:57:16-
5MB1729Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:57:48-
13MA1828Hanuš MartinAC Choceň7000:57:55-
6MB1914Kašpárek Petrneregistrován6100:58:12-
7MB2022Novotný LuděkSK Žamberk6200:58:31-
14MA2115Nechvíl LukášChoceň8300:58:37-
15MA2216Nechvíl PetrAC Choceň9100:59:04-
16MA2366Rozlívka RadekSvitavy7300:59:24-
17MA2442Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:59:56-
18MA2534Holoušek Janneregistrován 01:00:42-
8MB2653Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:53-
19MA2736Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:12-
20MA2877Král LiborSK OMT Pardubice7001:01:26-
9MB2970Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:01:43-
1ZB305Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:53-
10MB3125Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6201:02:01-
11MB3226Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:11-
21MA3362Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:02:14-
22MA3419Skalický PetrLanškroun7301:02:29-
2ZB3532Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:03:04-
12MB3639Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:03:08-
13MB3737Diblík MilanSokol Líšnice6801:03:26-
23MA389Wagner Janneregistrován 01:03:28-
14MB394Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:03:47-
15MB4055Fajt Janneregistrován5101:04:45-
24MA4054Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7501:04:45-
16MB4248Šilar TomášSK Staročernsko6301:05:08-
17MB4356Pelda Václavneregistrován6701:05:21-
3ZB4450Mikulecká MarcelaSloupnice7301:05:55-
18MB4538Hodek RomanOchotnické divadlo Sokol Kunvald6001:06:45-
19MB4645Samek Pavelneregistrován5801:06:57-
20MB4767Hylmar Zdeněkneregistrován6601:07:11-
21MB4846Koblížek JindřichSK Žamberk4801:07:25-
25MA4912Záleský DominikCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9501:07:50-
1ZA5075Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8301:08:26-
2ZA5118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:09:11-
26MA5259Ceral Michalneregistrován 01:09:33-
27MA5357Kučera PetrALEX team7201:10:16-
22MB5443Jedlička VáclavSK Žamberk6101:10:47-
28MA5549Diák Martinneregistrován 01:11:00-
29MA5621Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:11:08-
4ZB5735Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:11:19-
30MA5872Ferkl Richardneregistrován 01:11:43-
31MA5931Vrána Zdeněkneregistrován 01:11:55-
32MA6058Fikr Zdeněkneregistrován8301:12:01-
33MA6178Král Davidneregistrován 01:13:03-
23MB6241Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:13:32-
3ZA6344Jedličková ZuzanaSK Žamberk9301:14:16-
4ZA6430Beranová Laďkaneregistrována 01:15:41-
5ZB6574Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6501:15:51-
34MA6679Havrda JiříDlouhoňovice7301:16:12-
35MA6761Weisr Ladislavneregistrován 01:16:39-
36MA6860Dušek Patrikneregistrován 01:18:35-
5ZA6917Hlaváčková KateřinaChoceň8201:19:32-
24MB7071Morávek Ivanneregistrován6501:20:37-
25MB7147Strnad JosefSokol Žamberk4401:20:42-
6ZB7269Andzia Sliwaneregistrována 01:21:31-
26MB7365Jedlička Martinneregistrován 01:29:13-
27MB7476Vychánek Josefneregistrován5601:31:04-
28MB7573Zářecký Janneregistrován 01:33:48-
6ZA7524Hartmanová VlaďkaÚstí nad Orlicí8001:33:48-
7ZB7768Vavřičková Naďaneregistrována 01:37:43-
8ZB7840Havlíková Radkaneregistrována7601:39:34-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

super
zdevra
Pastviny jsou již tradice a pořadatelé si drží každý ročník velmi dobrý standard. Osobně jsem vždycky spokojený a přeju hodně zdaru i v příštím 12. ročníku. Sportu zdar!
lada.w

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód