Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk

5.4.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk
  • datum konání: 5.4.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Nasavrky
10:00 hodin

Přihlášky

zasílejte do 27. 3. na www.beh-nasavrky-mtb.cz, přihláška po tomto datu a start nepřihlášených závodníků vyjímečně c vkladem 350,- Kč, č. ú.: 1143075389/0800 - startovné musí být na účtu do 6 dnů od podání přihlášky s variabilním symbolem, který obsahuje úplné datum narození (příklad: 9. 3. 1978 = VS 09031978) ve zprávě pro příjemce - vyplňte při podání příkazu k úhradě, uveďte datum elektronického přihlášení, Vaše jméno a příjmení, vše nutné k identifikaci Vaší platby, jinak je přihláška neplatná!!!

Startovné

do 20. 3. - 250 Kč
do 27. 3. - 300 Kč
po 27. 3. - 350 Kč

Popis tratě

délka 15 km
tradiční kopcovitá trať s rychlými seběhy a krásnou okolní přírodou

Ceny pro vítěze

finanční odměny obdrží prvních 10 mužů a 5 žen, ve veteránských kategoriích pak věcné ceny partnerů závodu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

JR RUNNING SPORT-intersport
Sokolská 130
538 25 Nasavrky
tel./fax: 469 677 290
mobil: 603 513 297

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.beh-nasavrky-mtb.cz/

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Chopa Damian PaulTanzanie8600:46:05-
2MA23Chemweno WilsonKenya7800:46:25-
3MA32Sarwar Pascal MomboTanzanie8900:46:42-
4MA44Babaryka AlexandrUkraina8400:47:24-
5MA55Draczynski AdamPolsko7600:48:34-
6MA77Wilczynski TomasPolsko7500:52:11-
7MA9130Havelka JanEkondice7900:53:36-
8MA1022Musil JiříMK Hlinsko7200:55:21-
9MA1227Eisner TomášPilsenman club8700:55:50-
10MA16149Brož MarcelValenta Velosport7400:57:25-
11MA2111Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:58:54-
12MA2231Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:58:55-
13MA24133Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:59:23-
14MA2513Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:59:40-
15MA28128Trojan MartinSK HZS Chrudim7801:00:44-
16MA3034Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:01:40-
17MA3237Maier LukášKRB Chrudim7801:02:17-
18MA33126Doležal KamilKořenov7901:02:18-
19MA3542Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7101:03:02-
20MA37147Novotný Zdeněkneregistrován7201:03:22-
21MA3846Malátek AntonínPardubice7701:03:39-
22MA3936Mocek TomášHvězda Pardubice7901:04:07-
23MA4323Novák PavelKRB Chrudim8101:04:34-
24MA47140Petr MichalSkuteč8401:05:41-
25MA4847Valášek OndřejPardubice7801:05:45-
26MA52148Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:08:56-
27MA5321Šimeček PetrBohouš Heřmanův Městec7901:09:31-
28MA5444Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:09:44-
29MA559Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:09:45-
30MA5635Lorenčík AlešChrudim7301:09:56-
31MA6032Patík PavelPardubičky7001:10:44-
32MA6518Bělohlávek JiříPardubice7101:12:59-
33MA6912Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7101:14:35-
34MA7420Novák PetrChrudim7801:15:34-
35MA7526Mikulecký TomášPIM Running Club7801:15:51-
36MA7716Jirásko DušanSK Srch7301:16:23-
37MA7810Dočkal PetrLipec7001:16:50-
38MA8429Kříž JanPardubice7101:18:44-
39MA8841Strouhal MilošNasavrky7601:20:06-
40MA9019Corre AntoineSevres, France7601:21:19-
41MA9215Kupka PetrSDH Lhotky8601:21:57-
42MA9338Trojan MartinAC Kuchyně na kvítku8201:21:58-
43MA9543Toušovský DavidSezemice7201:22:11-
44MA10045Schebesta MarekReferentskevozy.cz7501:23:53-
45MA10740Maier PetrMTB Cirlibaba Šumperk7401:25:34-
46MA10917Nasku PetrVeselí nad Moravou7501:26:30-
47MA11039Krošlák DušanAC Kuchyně na kvítku8001:26:42-
48MA113143Heřmánek PavelSK Hradiště8001:33:08-
49MA12224Hanousek MartinTurbo Chotěboř7901:40:59-
50MA124127Buldok ZdeněkBuldok tým7501:41:35-
Muži B 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:50:13-
2MB1356Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:56:05-
3MB14131Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:48-
4MB1559Serafin MilanSK Aritma Praha6500:57:16-
5MB1760Hudec JiříTJ Svitavy6800:57:37-
6MB2050Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:58:39-
7MB2357Lambert MilošMilovice6900:59:14-
8MB26121Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:59:57-
9MB29138Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:53-
10MB36139Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:03:08-
11MB4154Šourek KarelJR Running sport6501:04:17-
12MB6464Solnička PetrAC Česká Lípa6001:12:07-
13MB66145Šilar TomášSK Staročernsko6301:13:17-
14MB8151Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:17:27-
15MB8553Chvátal VladimírÚvaly6701:19:21-
16MB10855Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:26:27-
17MB111136Masařík PetrČD Bohumín6601:28:49-
18MB11765Steiner IvoChovatelé drobného zvířectva Bal6901:35:43-
19MB11867Chmelík MartinLBS sport team6501:35:44-
-MB-58Čotov IvanSC Marathon Plzeň66DNF-
Muži C 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC873Smrčka MilošBK Říčany5400:53:05-
2MC2782Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:00:41-
3MC3175Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:01:53-
4MC40144Havlík MilošPraha5801:04:13-
5MC4287Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:04:25-
6MC4485Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:04:54-
7MC49119Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:05:47-
8MC5083Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:08:09-
9MC57122Sadílek VáclavAlbrechtice5001:10:22-
10MC6179Vodička JiříSokol Maleč5301:10:59-
11MC67146Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:14:00-
12MC7088Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:14:46-
13MC7677Holas JaromírTraged Team Praha5201:16:19-
14MC8086Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:17:05-
15MC8378Hrouza JanBK Krnov5401:17:56-
16MC8771Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč5901:19:43-
17MC8980Tušinský KarelMK Pardubice5601:20:49-
18MC96150Křívánek IvanSokol Slavkov u Brna5601:22:12-
19MC10176Kasal ZdeněkMK Hlinsko5201:24:06-
20MC10374Horák VáclavLipčany5601:24:35-
21MC10470Dufek StanislavTJ Liga 100 Praha5101:24:39-
22MC10572Wiener OtakarBike club Dobříš5601:24:58-
23MC121132Franko Ondřejneregistrován5101:39:06-
24MC12389Bernardy JanBrno5701:41:34-
Muži D 60-69 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD34129Krsek MiroslavLuková4901:02:37-
2MD4692Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:05:28-
3MD51124Říha MiroslavSokol Sadská4501:08:28-
4MD5995Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:35-
5MD62134Novotný JosefAFK Chrudim4801:11:23-
6MD7294Krumer MiroslavMK Ostrov 874901:15:00-
7MD7393Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:19-
8MD7984Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:54-
9MD10696Kučera FrantišekRunning Club Pelhřimov4501:24:59-
10MD11297Svoboda BohuslavRunning Club Pelhřimov4901:30:55-
11MD114135Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:33:36-
12MD115141Erazim JanLiga 100 Praha4601:34:07-
Muži E 70 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME82120Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:17:37-
2ME9199Doležal StanislavBK Pardubice3801:21:23-
3ME125101Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2702:02:07-
Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:05-
2ZA63107Müllerová SoňaSC Marathon Plzeň8901:11:48-
3ZA86102Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:19:42-
4ZA94125Doležalová ZdeňkaKořenov7801:22:08-
5ZA99104Tržilová IvaPIM RC Praha8601:22:32-
6ZA116106Bernardy KateřinaBrno8401:35:13-
7ZA119123Hajná LenkaHadi Česká Třebová9201:37:55-
8ZA120142Kreuzigerová PavlaPraha7501:38:20-
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11112Kamínková PetraAK Olomouc7300:55:46-
2ZB18113Ustanowska DorotaPolsko7000:57:38-
3ZB58109Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:10:34-
4ZB97108Bayerová LenkaPIM-RC6801:22:23-
Ženy C 45 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC45115Mališová KarlaZentiva Praha6001:05:00-
2ŽC68114Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:14:09-
3ŽC71151Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:14:57-
4ŽC98118Breburdová HanaMK Kladno6101:22:31-
5ŽC102117Holasová JarmilaTraged Team5401:24:28-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Chopa Damian PaulTanzanie8600:46:05-
2MA23Chemweno WilsonKenya7800:46:25-
3MA32Sarwar Pascal MomboTanzanie8900:46:42-
4MA44Babaryka AlexandrUkraina8400:47:24-
5MA55Draczynski AdamPolsko7600:48:34-
1MB66Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:50:13-
6MA77Wilczynski TomasPolsko7500:52:11-
1MC873Smrčka MilošBK Říčany5400:53:05-
7MA9130Havelka JanEkondice7900:53:36-
8MA1022Musil JiříMK Hlinsko7200:55:21-
1ZB11112Kamínková PetraAK Olomouc7300:55:46-
9MA1227Eisner TomášPilsenman club8700:55:50-
2MB1356Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:56:05-
3MB14131Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:48-
4MB1559Serafin MilanSK Aritma Praha6500:57:16-
10MA16149Brož MarcelValenta Velosport7400:57:25-
5MB1760Hudec JiříTJ Svitavy6800:57:37-
2ZB18113Ustanowska DorotaPolsko7000:57:38-
1ZA19105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:05-
6MB2050Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:58:39-
11MA2111Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:58:54-
12MA2231Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:58:55-
7MB2357Lambert MilošMilovice6900:59:14-
13MA24133Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:59:23-
14MA2513Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:59:40-
8MB26121Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:59:57-
2MC2782Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:00:41-
15MA28128Trojan MartinSK HZS Chrudim7801:00:44-
9MB29138Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:53-
16MA3034Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:01:40-
3MC3175Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:01:53-
17MA3237Maier LukášKRB Chrudim7801:02:17-
18MA33126Doležal KamilKořenov7901:02:18-
1MD34129Krsek MiroslavLuková4901:02:37-
19MA3542Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7101:03:02-
10MB36139Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:03:08-
20MA37147Novotný Zdeněkneregistrován7201:03:22-
21MA3846Malátek AntonínPardubice7701:03:39-
22MA3936Mocek TomášHvězda Pardubice7901:04:07-
4MC40144Havlík MilošPraha5801:04:13-
11MB4154Šourek KarelJR Running sport6501:04:17-
5MC4287Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:04:25-
23MA4323Novák PavelKRB Chrudim8101:04:34-
6MC4485Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:04:54-
1ŽC45115Mališová KarlaZentiva Praha6001:05:00-
2MD4692Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:05:28-
24MA47140Petr MichalSkuteč8401:05:41-
25MA4847Valášek OndřejPardubice7801:05:45-
7MC49119Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:05:47-
8MC5083Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:08:09-
3MD51124Říha MiroslavSokol Sadská4501:08:28-
26MA52148Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:08:56-
27MA5321Šimeček PetrBohouš Heřmanův Městec7901:09:31-
28MA5444Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:09:44-
29MA559Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:09:45-
30MA5635Lorenčík AlešChrudim7301:09:56-
9MC57122Sadílek VáclavAlbrechtice5001:10:22-
3ZB58109Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:10:34-
4MD5995Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:35-
31MA6032Patík PavelPardubičky7001:10:44-
10MC6179Vodička JiříSokol Maleč5301:10:59-
5MD62134Novotný JosefAFK Chrudim4801:11:23-
2ZA63107Müllerová SoňaSC Marathon Plzeň8901:11:48-
12MB6464Solnička PetrAC Česká Lípa6001:12:07-
32MA6518Bělohlávek JiříPardubice7101:12:59-
13MB66145Šilar TomášSK Staročernsko6301:13:17-
11MC67146Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:14:00-
2ŽC68114Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:14:09-
33MA6912Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7101:14:35-
12MC7088Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:14:46-
3ŽC71151Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:14:57-
6MD7294Krumer MiroslavMK Ostrov 874901:15:00-
7MD7393Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:19-
34MA7420Novák PetrChrudim7801:15:34-
35MA7526Mikulecký TomášPIM Running Club7801:15:51-
13MC7677Holas JaromírTraged Team Praha5201:16:19-
36MA7716Jirásko DušanSK Srch7301:16:23-
37MA7810Dočkal PetrLipec7001:16:50-
8MD7984Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:54-
14MC8086Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:17:05-
14MB8151Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:17:27-
1ME82120Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:17:37-
15MC8378Hrouza JanBK Krnov5401:17:56-
38MA8429Kříž JanPardubice7101:18:44-
15MB8553Chvátal VladimírÚvaly6701:19:21-
3ZA86102Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:19:42-
16MC8771Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč5901:19:43-
39MA8841Strouhal MilošNasavrky7601:20:06-
17MC8980Tušinský KarelMK Pardubice5601:20:49-
40MA9019Corre AntoineSevres, France7601:21:19-
2ME9199Doležal StanislavBK Pardubice3801:21:23-
41MA9215Kupka PetrSDH Lhotky8601:21:57-
42MA9338Trojan MartinAC Kuchyně na kvítku8201:21:58-
4ZA94125Doležalová ZdeňkaKořenov7801:22:08-
43MA9543Toušovský DavidSezemice7201:22:11-
18MC96150Křívánek IvanSokol Slavkov u Brna5601:22:12-
4ZB97108Bayerová LenkaPIM-RC6801:22:23-
4ŽC98118Breburdová HanaMK Kladno6101:22:31-
5ZA99104Tržilová IvaPIM RC Praha8601:22:32-
44MA10045Schebesta MarekReferentskevozy.cz7501:23:53-
19MC10176Kasal ZdeněkMK Hlinsko5201:24:06-
5ŽC102117Holasová JarmilaTraged Team5401:24:28-
20MC10374Horák VáclavLipčany5601:24:35-
21MC10470Dufek StanislavTJ Liga 100 Praha5101:24:39-
22MC10572Wiener OtakarBike club Dobříš5601:24:58-
9MD10696Kučera FrantišekRunning Club Pelhřimov4501:24:59-
45MA10740Maier PetrMTB Cirlibaba Šumperk7401:25:34-
16MB10855Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:26:27-
46MA10917Nasku PetrVeselí nad Moravou7501:26:30-
47MA11039Krošlák DušanAC Kuchyně na kvítku8001:26:42-
17MB111136Masařík PetrČD Bohumín6601:28:49-
10MD11297Svoboda BohuslavRunning Club Pelhřimov4901:30:55-
48MA113143Heřmánek PavelSK Hradiště8001:33:08-
11MD114135Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:33:36-
12MD115141Erazim JanLiga 100 Praha4601:34:07-
6ZA116106Bernardy KateřinaBrno8401:35:13-
18MB11765Steiner IvoChovatelé drobného zvířectva Bal6901:35:43-
19MB11867Chmelík MartinLBS sport team6501:35:44-
7ZA119123Hajná LenkaHadi Česká Třebová9201:37:55-
8ZA120142Kreuzigerová PavlaPraha7501:38:20-
23MC121132Franko Ondřejneregistrován5101:39:06-
49MA12224Hanousek MartinTurbo Chotěboř7901:40:59-
24MC12389Bernardy JanBrno5701:41:34-
50MA124127Buldok ZdeněkBuldok tým7501:41:35-
3ME125101Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2702:02:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód