Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hořická osmička

5.4.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hořická osmička
  • datum konání: 5.4.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Hořická osmička

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3176Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:31:44-
2MA4184Berka MilanHC Blansko9000:31:57-
3MA5170Šesták JakubASK Blansko9000:32:55-
4MA6178Macura JanHorizont kola Novák7200:33:00-
5MA7177Králík PavelVavřinec8800:33:11-
6MA8159Svoboda LeošOsten BK7600:33:26-
7MA10165Balúch PavelBlansko8600:33:51-
8MA12171Kazda AdamASK Blansko9100:35:17-
9MA14163Křenek JanBořitov8400:35:41-
10MA17164Haresta PetrBlansko8600:37:17-
11MA36187Charvát JanEXTREME LIFE8000:49:14-
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1169Polák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko6900:31:05-
2MB2191Čermák JanSKOL Brno6300:31:08-
3MB9182Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:33:43-
4MB11167Hájek IvošTJ Doubravice6100:34:49-
5MB15183Marek LiborLipůvka6000:35:59-
6MB18155Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:28-
7MB19174Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:37:54-
8MB23158Formánek PetrKunštát6700:40:14-
9MB25168Klepal PetrBlansko6600:40:44-
10MB26154Kresta RomanZetor Brno6500:41:11-
11MB28166Veselý ProkopKunštát6900:43:22-
12MB30179Šmatera JanKunštát6100:44:04-
13MB35161Gottwald MiroslavBlansko 00:48:34-
14MB37186Dražan LiborKuničky6000:53:26-
Muži C 50 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16162Novák LubomírTTC Brno5800:36:11-
2MC20185Šperka OldřichJedovnice5600:38:43-
3MC22152Stráník AlešBlansko5000:39:47-
4MC24156Hlaváč ZdeněkASK Blansko4600:40:31-
5MC31181Bednář JanMladkov 00:44:08-
Ženy A 34 let a mladší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29160Klimešová InkaOsten BK 00:43:36-
2ZA33151Macháčková ŠárkaBrno8300:45:45-
3ZA34190Čermáková VeronikaSKOL Brno9600:47:48-
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13173Komárková ZdenkaOlešnice7400:35:39-
2ZB21172Žákovská AlenaHorizont kola Novák6200:39:07-
3ZB27180Camia PatriciaPrdlavka Modřice6900:41:22-
4ZB32189Čermáková JitkaSKOL Brno 00:44:23-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1169Polák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko6900:31:05-
2MB2191Čermák JanSKOL Brno6300:31:08-
1MA3176Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:31:44-
2MA4184Berka MilanHC Blansko9000:31:57-
3MA5170Šesták JakubASK Blansko9000:32:55-
4MA6178Macura JanHorizont kola Novák7200:33:00-
5MA7177Králík PavelVavřinec8800:33:11-
6MA8159Svoboda LeošOsten BK7600:33:26-
3MB9182Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:33:43-
7MA10165Balúch PavelBlansko8600:33:51-
4MB11167Hájek IvošTJ Doubravice6100:34:49-
8MA12171Kazda AdamASK Blansko9100:35:17-
1ZB13173Komárková ZdenkaOlešnice7400:35:39-
9MA14163Křenek JanBořitov8400:35:41-
5MB15183Marek LiborLipůvka6000:35:59-
1MC16162Novák LubomírTTC Brno5800:36:11-
10MA17164Haresta PetrBlansko8600:37:17-
6MB18155Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:28-
7MB19174Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:37:54-
2MC20185Šperka OldřichJedovnice5600:38:43-
2ZB21172Žákovská AlenaHorizont kola Novák6200:39:07-
3MC22152Stráník AlešBlansko5000:39:47-
8MB23158Formánek PetrKunštát6700:40:14-
4MC24156Hlaváč ZdeněkASK Blansko4600:40:31-
9MB25168Klepal PetrBlansko6600:40:44-
10MB26154Kresta RomanZetor Brno6500:41:11-
3ZB27180Camia PatriciaPrdlavka Modřice6900:41:22-
11MB28166Veselý ProkopKunštát6900:43:22-
1ZA29160Klimešová InkaOsten BK 00:43:36-
12MB30179Šmatera JanKunštát6100:44:04-
5MC31181Bednář JanMladkov 00:44:08-
4ZB32189Čermáková JitkaSKOL Brno 00:44:23-
2ZA33151Macháčková ŠárkaBrno8300:45:45-
3ZA34190Čermáková VeronikaSKOL Brno9600:47:48-
13MB35161Gottwald MiroslavBlansko 00:48:34-
11MA36187Charvát JanEXTREME LIFE8000:49:14-
14MB37186Dražan LiborKuničky6000:53:26-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód