Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dobrošovská osmička

5.8.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Dobrošovská osmička
  • datum konání: 5.8.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SC Dobrošov Josef Kolísko

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.8.2010Dobrošovská osmička45

Statistika závodu Dobrošovská osmička

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 45

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan832
Groh Stanislav462
Hudcovic Tomáš652
Metelková Táňa722
Klimeš Jiří612
Krunka Kamil862
Trejbal Karel512
Nečas Josef582
Kučera Zdeněk552
Linhart Miloš442
Pechek František532
Šrůtek David802
Zelený Luděk612
Jirásková Eva642
Frinta Petr582
Kubrová Dagmar632
Králíček Aleš602
Javůrek Jiří482
Culka Václav352
Vorel Milan402
Vacková Hana562
Havlíček Zdeněk352
Bubeníček Jiří512

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:47-
2MA247Havelka JanEkondice.cz7900:27:31-
3MA348Chráska JanLoko Trutnov9000:28:21-
4MA649Beran JanSpartak Police nad Metují8300:29:59-
5MA850Šrůtek DavidBKL Machov8000:30:36-
6MA1051Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:31:29-
7MA1452Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:32:11-
8MA2053Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:33:36-
9MA2254Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:33:48-
10MA3055Audrain SimonPoděbrady8300:35:30-
11MA3856Peltiez EmanuelASC8100:36:59-
12MA4157Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:37:31-
-MA-58Gendrin Jean-FrancisFrancie82DNF-
Muži B1 35-39 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2145Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:33:38-
2MB4544Svoboda TomášVšechovice7000:39:02-
Muži B2 40-44 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB441Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:42-
2MB1242Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:31:56-
3MB1543Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:39-
Muži C2 50-54 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1626Frinta PetrAC Náchod5800:32:49-
2MC2627Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:34:39-
3MC2828Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:34:49-
4MC3229Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:35:46-
5MC3530Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:36:10-
6MC4031Kučera ZdeněkAC Náchod5500:37:20-
7MC4932Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:41:13-
Muži C1 45-49 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC533Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:53-
2MC1134Karlík MichalLoko Trutnov6400:31:52-
3MC1335Klimeš JiříAC Náchod6100:32:04-
4MC1736Zelený LuděkAC Náchod6100:33:03-
5MC2337Prokop MilanSC Dobrošov6200:33:49-
6MC3138Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:35:41-
7MC4339Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:04-
8MC5040Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:41:36-
Muži D1 55-59 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD922Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:08-
2MD1823Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:10-
3MD2711Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:44-
4MD2924Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:58-
5MD4625Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:06-
Muži D2 50-64 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2419Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:09-
2MD3720Groh StanislavAC Vrchlabí4600:36:55-
3MD4821Tučný JanMK Pardubice4700:41:07-
Muži E1 65-69 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3314Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:35:58-
2ME4215Marek FrantišekSK Hronov4100:37:50-
3ME4716Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:40:56-
4ME5217Vorel MilanSlatiňany4000:43:28-
5ME5518Linhart MilošSK Hronov4400:49:19-
Muži E2 70-74 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5312Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:44:38-
2ME5413Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:45:27-
Muži F 75 let a starší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF5710Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:01-
Ženy A 34 let a mladší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA251Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:15-
2ZA512Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:42:19-
Ženy B 35-44 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB63Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:29:59-
2ZB344Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:36:08-
3ZB365Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:36:24-
Ženy C 45 let a starší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC196Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:16-
2ŽC397Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:17-
3ŽC448Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:38:30-
4ŽC569Vacková HanaSK Hronov5600:49:54-
Trať 8 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:47-
2MA247Havelka JanEkondice.cz7900:27:31-
3MA348Chráska JanLoko Trutnov9000:28:21-
1MB441Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:42-
1MC533Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:53-
1ZB63Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:29:59-
4MA649Beran JanSpartak Police nad Metují8300:29:59-
5MA850Šrůtek DavidBKL Machov8000:30:36-
1MD922Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:08-
6MA1051Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:31:29-
2MC1134Karlík MichalLoko Trutnov6400:31:52-
2MB1242Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:31:56-
3MC1335Klimeš JiříAC Náchod6100:32:04-
7MA1452Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:32:11-
3MB1543Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:39-
1MC1626Frinta PetrAC Náchod5800:32:49-
4MC1736Zelený LuděkAC Náchod6100:33:03-
2MD1823Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:10-
1ŽC196Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:16-
8MA2053Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:33:36-
1MB2145Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:33:38-
9MA2254Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:33:48-
5MC2337Prokop MilanSC Dobrošov6200:33:49-
1MD2419Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:09-
1ZA251Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:15-
2MC2627Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:34:39-
3MD2711Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:44-
3MC2828Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:34:49-
4MD2924Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:58-
10MA3055Audrain SimonPoděbrady8300:35:30-
6MC3138Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:35:41-
4MC3229Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:35:46-
1ME3314Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:35:58-
2ZB344Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:36:08-
5MC3530Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:36:10-
3ZB365Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:36:24-
2MD3720Groh StanislavAC Vrchlabí4600:36:55-
11MA3856Peltiez EmanuelASC8100:36:59-
2ŽC397Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:17-
6MC4031Kučera ZdeněkAC Náchod5500:37:20-
12MA4157Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:37:31-
2ME4215Marek FrantišekSK Hronov4100:37:50-
7MC4339Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:04-
3ŽC448Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:38:30-
2MB4544Svoboda TomášVšechovice7000:39:02-
5MD4625Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:06-
3ME4716Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:40:56-
3MD4821Tučný JanMK Pardubice4700:41:07-
7MC4932Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:41:13-
8MC5040Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:41:36-
2ZA512Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:42:19-
4ME5217Vorel MilanSlatiňany4000:43:28-
1ME5312Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:44:38-
2ME5413Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:45:27-
5ME5518Linhart MilošSK Hronov4400:49:19-
4ŽC569Vacková HanaSK Hronov5600:49:54-
1MF5710Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:01-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód