Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Hervis půlmaraton (neúplné)

28.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hervis půlmaraton (neúplné)
  • datum konání: 28.3.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PIM Praha

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.3.2010Hervis pulmaraton (částečné)55

Statistika závodu Hervis půlmaraton (neúplné)

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 55

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadovský Roman702
Les Josef472
Dušková Lenka802
Mannlová Jana802
Kubrová Dagmar632
Mach Václav552
Jirásková Eva642
Kamínková Petra732
Fořtová Iveta722
Brýdl Pavel802
Kosgei Rose Jerotich812
Pechková Jana852
Nemšák Miroslav692
Kovařík Petr692
Pechek František532
Štefko Robert682

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Nicholas Kipritto KoecKeňa8201:00:07-
2MA23Manza Kamakya NicholasKeňa8501:00:09-
3MA32Kipchirchir MatthewKeňa8301:00:15-
15MA1515Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8401:07:08-
16MA1610Štefko RobertAK Asics Kroměříž6801:07:37-
18MA22430Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:10:15-
54MA652914Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:17:27-
78MA934645Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:20:53-
90MA1064646Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:21:49-
162MA181208Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:25:37-
325MA3561065Petr JaromírSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7701:31:29-
380MA415397Nedvídek Alešneregistrován8001:32:37-
383MA4194647Kovařík PetrLanškroun6901:32:46-
564MA6124639Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:36:53-
570MA6194641Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:36:58-
696MA7504213Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:39:00-
1150MA12534246Peichl Liborneregistrován6901:45:51-
1529MA16924649Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:50:34-
1698MA18851698Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:52:45-
2123MA24204644Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:58:15-
2154MA24544364Sadovský RomanSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7001:58:33-
3402MA43483504Fiala JaroslavMaratonstav Úpice4102:31:46-
Ženy (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA172Kosgei Rose JerotichKenya8101:09:03-
2ZA183Kwambai Irene K.Keňa7801:09:27-
3ZA208Pasalia Chepkorir KipkoKeňa8801:09:56-
10ZA5610Kamínková PetraAK Olomouc7301:15:57-
15ZA9212Brychcínová VeronikaVSK FTVS7501:20:44-
16ZA10118Bělohlávková JitkaVTŽ Chomutov7601:21:23-
34ZA38649Fořtová IvetaSokol Kolín7201:32:03-
38ZA469615Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:56-
39ZA4871139Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:34:23-
40ZA499713Barnetová DenisaPURO Klima Praha7301:34:31-
62ZA835113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:40:30-
84ZA104274Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:43:01-
123ZA1436115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:48:00-
551ZA3349691Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8102:09:33-
729ZA3828493Pozděnová ZuzanaPardubice6502:17:05-
863ZA41581093Langerová MartaSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7802:25:13-
1050ZA45651138Matoušková ŽanetaMaratonstav Úpice6802:50:27-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Nicholas Kipritto KoecKeňa8201:00:07-
2MA23Manza Kamakya NicholasKeňa8501:00:09-
3MA32Kipchirchir MatthewKeňa8301:00:15-
15MA1515Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8401:07:08-
16MA1610Štefko RobertAK Asics Kroměříž6801:07:37-
1ZA172Kosgei Rose JerotichKenya8101:09:03-
2ZA183Kwambai Irene K.Keňa7801:09:27-
3ZA208Pasalia Chepkorir KipkoKeňa8801:09:56-
18MA22430Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:10:15-
10ZA5610Kamínková PetraAK Olomouc7301:15:57-
54MA652914Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:17:27-
15ZA9212Brychcínová VeronikaVSK FTVS7501:20:44-
78MA934645Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:20:53-
16ZA10118Bělohlávková JitkaVTŽ Chomutov7601:21:23-
90MA1064646Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:21:49-
162MA181208Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:25:37-
325MA3561065Petr JaromírSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7701:31:29-
34ZA38649Fořtová IvetaSokol Kolín7201:32:03-
380MA415397Nedvídek Alešneregistrován8001:32:37-
383MA4194647Kovařík PetrLanškroun6901:32:46-
38ZA469615Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:56-
39ZA4871139Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:34:23-
40ZA499713Barnetová DenisaPURO Klima Praha7301:34:31-
564MA6124639Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:36:53-
570MA6194641Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:36:58-
696MA7504213Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:39:00-
62ZA835113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:40:30-
84ZA104274Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:43:01-
1150MA12534246Peichl Liborneregistrován6901:45:51-
123ZA1436115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:48:00-
1529MA16924649Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:50:34-
1698MA18851698Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:52:45-
2123MA24204644Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:58:15-
2154MA24544364Sadovský RomanSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7001:58:33-
551ZA3349691Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8102:09:33-
729ZA3828493Pozděnová ZuzanaPardubice6502:17:05-
863ZA41581093Langerová MartaSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7802:25:13-
3402MA43483504Fiala JaroslavMaratonstav Úpice4102:31:46-
1050ZA45651138Matoušková ŽanetaMaratonstav Úpice6802:50:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód