Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

240. Malá cena Monaka

24.6.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 240. Malá cena Monaka
  • datum konání: 24.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 240. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3519

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7726
Schaffer Petr6026
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Bříza Vladimír5122
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Cach Josef7314
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Novotný Jiří6613
13
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Šimonek Pavel6612

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:55-
2MA23Havelka Janekondice.cz7900:35:07-
3MA44Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:37:06-
4MA85Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:38:49-
5MA96Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:10-
6MA107Šutera JosefAtletika Polička7900:39:25-
7MA128Griger JanRabštejnská Lhota7900:40:35-
8MA149Kos JiříPernštejn Tým8000:41:25-
9MA1510Pojman TomášKladiva Pardubice7900:41:48-
10MA1911Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:14-
11MA2112Novák PavelKRB Chrudim8100:42:31-
12MA2213Jonáš PetrPardubice8700:42:32-
13MA2314Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:42:40-
14MA2415Hurych AntonínCyklo Stratílek Litomyšl7600:42:57-
15MA2716Komzák RadekHO Škrovád - Kladiva8000:43:29-
16MA2817Beneš MilanAtletika Polička7800:43:48-
17MA2918Čejka BořivojKRB Chrudim8000:43:53-
18MA3319Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:36-
19MA3920Šulc RadekTJ Milovice7500:45:26-
20MA4021Moučka MarekHO Škrovád7500:45:29-
21MA4822Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:46:38-
22MA5123Zita DušanŠkrtiči z východu7600:46:52-
23MA6424Schebesta MarekHandy Outdoor7500:49:01-
24MA7125Meduna JosefTřemošnice8300:50:40-
25MA7226Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:51:04-
26MA7427Novák PetrChrudim7800:51:23-
27MA7628Rychlý MichalTURBO Chotěboř8800:52:33-
28MA8029Jonáš KarelPardubice8300:54:06-
29MA9030Varga LadislavŠkrtiči z východu7701:07:56-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB52Doucha JiříStart Náchod7100:38:01-
2MB73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:32-
3MB114Velinský RadekAFK Chrudim7200:39:34-
4MB165Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:52-
5MB176Hroch JiříHO Škrovád6900:42:02-
6MB427Kocek PavelHO Škrovád7200:45:44-
7MB448Lisý PavelHradec Králové6600:46:10-
8MB479Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:46:37-
9MB5210Cach JosefHO Škrovád7300:46:58-
10MB6111Povolný LukášPřelouč7400:48:40-
11MB6612Müller RobertAR206900:49:24-
12MB7513Smola JanKRB Chrudim6700:52:04-
13MB8714Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:58:38-
14MB8815Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:59:38-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:20-
2MC133Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:52-
3MC184Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:42:06-
4MC205Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:19-
5MC266Vykydal IvoKRB Chrudim5900:43:10-
6MC347Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:44:44-
7MC358Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:45:09-
8MC369Šindelář MiroslavPardubice6100:45:14-
9MC3810Ryzner MiroslavSK Srch6100:45:21-
10MC4511Lomoz JanSpartak Slatiňany6000:46:13-
11MC4912Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:39-
12MC5413Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:13-
13MC5814Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:47:46-
14MC5915Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:48:08-
15MC6516Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:49:06-
16MC6717Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:29-
17MC7718Červinka MilanHO Škrovád6200:53:00-
18MC8119Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:45-
19MC8420Macháček JanPizzerie Toscana Pardubice6300:56:18-
20MC8621Velecký TomášPardubice Traged Team6400:57:39-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD242Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:57-
2MD303Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:55-
3MD314Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:43:56-
4MD375Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:45:15-
5MD416Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:45:41-
6MD437Vodička JiříSokol Maleč5300:46:07-
7MD468Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:29-
8MD509Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:43-
9MD5310Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:46:59-
10MD5611Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:47:24-
11MD5712Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:32-
12MD6013Alexa JiříKRB Chrudim5300:48:27-
13MD6814Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:16-
14MD7915Schenk MiroslavRominger Stěžery4900:53:47-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME692Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:23-
2ME783Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:14-
3ME854Vorel MilanSlatiňany4000:56:31-
4ME895Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:02:25-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF932Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:25:24-
Ženy A 34 let mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA322Rambousková JaroslavaLitomyšl8200:44:23-
2ZA553Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:47:16-
3ZA704Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:37-
4ZA735Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:51:21-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:08-
2ZB633Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:49:00-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC622Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:48:52-
2ŽC823Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:55:46-
3ŽC834Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:56-
4ŽC915Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:08:13-
5ŽC926Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:11:31-
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS631Lisý ÁronHradec Králové9400:14:32-
2MS931Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:14:44-
3MS1131Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:15:12-
4MS1831Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:16:07-
5MS2431Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:16:32-
6MS2531Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:17:07-
7MS2631Rulík MartinSlatiňany9500:17:35-
8MS3031Lisý JakubHradec Králové9900:18:44-
9MS3331Pinkas PavelLuže9600:19:32-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:12:24-
2MJ73Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:14:36-
3MJ274Hromádko DanielAC Pardubice9300:17:36-
Juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ32Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:14:10-
2ŽJ133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:29-
3ŽJ144Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:43-
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G1231Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:13:40-
2G1422Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:15-
3G1522Bělohlávek JaromírASPV Chotěboř6400:14:25-
4G1831Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:14:40-
5G11016Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:14:55-
6G11222Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:20-
7G11616Seifert JiříSokol Studnice7100:15:58-
8G11831Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:16:07-
9G12131Šulc MartinPardubice7900:16:18-
10G12222Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:16:22-
11G12322Mičulka AlešSK Srch6200:16:27-
12G12916Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:18:38-
13G1316Fiala JaroslavNový Věk Pardubice3800:18:46-
14G13231Tomášek RadekPardubice7900:19:02-
15G13416Zeman JindřichKRB Chrudim5100:19:45-
16G1356Němeček JiříHradec Králové4300:20:56-
17G1386Frinta VladimírLuže3800:22:00-
18G14031Ledvina MarekKřesetice8200:24:55-
19G14231Machek JanLibrantice7500:28:18-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG156Čejková VěraKRB Chrudim8100:15:45-
2ZG176Kalná JitkaAFK Chrudim7500:16:00-
3ZG206Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:16:09-
4ZG286Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:17:55-
5ZG366Hašková DášaHO Škrovád7700:20:59-
6ZG376Jelínková HanaTřemošnice8100:21:01-
7ZG394Hromádková JanaHODR Pardubice7200:22:17-
8ZG417Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:25:02-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:12:24-
1G1231Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:13:40-
1ŽJ32Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:14:10-
2G1422Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:15-
3G1522Bělohlávek JaromírASPV Chotěboř6400:14:25-
1MS631Lisý ÁronHradec Králové9400:14:32-
2MJ73Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:14:36-
4G1831Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:14:40-
2MS931Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:14:44-
5G11016Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:14:55-
3MS1131Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:15:12-
6G11222Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:20-
2ŽJ133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:29-
3ŽJ144Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:43-
1ZG156Čejková VěraKRB Chrudim8100:15:45-
7G11616Seifert JiříSokol Studnice7100:15:58-
2ZG176Kalná JitkaAFK Chrudim7500:16:00-
8G11831Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:16:07-
4MS1831Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:16:07-
3ZG206Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:16:09-
9G12131Šulc MartinPardubice7900:16:18-
10G12222Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:16:22-
11G12322Mičulka AlešSK Srch6200:16:27-
5MS2431Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:16:32-
6MS2531Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:17:07-
7MS2631Rulík MartinSlatiňany9500:17:35-
3MJ274Hromádko DanielAC Pardubice9300:17:36-
4ZG286Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:17:55-
12G12916Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:18:38-
8MS3031Lisý JakubHradec Králové9900:18:44-
13G1316Fiala JaroslavNový Věk Pardubice3800:18:46-
14G13231Tomášek RadekPardubice7900:19:02-
9MS3331Pinkas PavelLuže9600:19:32-
15G13416Zeman JindřichKRB Chrudim5100:19:45-
16G1356Němeček JiříHradec Králové4300:20:56-
5ZG366Hašková DášaHO Škrovád7700:20:59-
6ZG376Jelínková HanaTřemošnice8100:21:01-
17G1386Frinta VladimírLuže3800:22:00-
7ZG394Hromádková JanaHODR Pardubice7200:22:17-
18G14031Ledvina MarekKřesetice8200:24:55-
8ZG417Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:25:02-
19G14231Machek JanLibrantice7500:28:18-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:55-
2MA23Havelka Janekondice.cz7900:35:07-
1MC32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:20-
3MA44Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:37:06-
1MB52Doucha JiříStart Náchod7100:38:01-
1ZB62Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:08-
2MB73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:32-
4MA85Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:38:49-
5MA96Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:10-
6MA107Šutera JosefAtletika Polička7900:39:25-
3MB114Velinský RadekAFK Chrudim7200:39:34-
7MA128Griger JanRabštejnská Lhota7900:40:35-
2MC133Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:52-
8MA149Kos JiříPernštejn Tým8000:41:25-
9MA1510Pojman TomášKladiva Pardubice7900:41:48-
4MB165Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:52-
5MB176Hroch JiříHO Škrovád6900:42:02-
3MC184Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:42:06-
10MA1911Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:14-
4MC205Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:19-
11MA2112Novák PavelKRB Chrudim8100:42:31-
12MA2213Jonáš PetrPardubice8700:42:32-
13MA2314Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:42:40-
14MA2415Hurych AntonínCyklo Stratílek Litomyšl7600:42:57-
1MD242Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:57-
5MC266Vykydal IvoKRB Chrudim5900:43:10-
15MA2716Komzák RadekHO Škrovád - Kladiva8000:43:29-
16MA2817Beneš MilanAtletika Polička7800:43:48-
17MA2918Čejka BořivojKRB Chrudim8000:43:53-
2MD303Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:55-
3MD314Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:43:56-
1ZA322Rambousková JaroslavaLitomyšl8200:44:23-
18MA3319Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:36-
6MC347Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:44:44-
7MC358Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:45:09-
8MC369Šindelář MiroslavPardubice6100:45:14-
4MD375Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:45:15-
9MC3810Ryzner MiroslavSK Srch6100:45:21-
19MA3920Šulc RadekTJ Milovice7500:45:26-
20MA4021Moučka MarekHO Škrovád7500:45:29-
5MD416Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:45:41-
6MB427Kocek PavelHO Škrovád7200:45:44-
6MD437Vodička JiříSokol Maleč5300:46:07-
7MB448Lisý PavelHradec Králové6600:46:10-
10MC4511Lomoz JanSpartak Slatiňany6000:46:13-
7MD468Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:29-
8MB479Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:46:37-
21MA4822Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:46:38-
11MC4912Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:39-
8MD509Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:43-
22MA5123Zita DušanŠkrtiči z východu7600:46:52-
9MB5210Cach JosefHO Škrovád7300:46:58-
9MD5310Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:46:59-
12MC5413Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:13-
2ZA553Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:47:16-
10MD5611Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:47:24-
11MD5712Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:32-
13MC5814Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:47:46-
14MC5915Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:48:08-
12MD6013Alexa JiříKRB Chrudim5300:48:27-
10MB6111Povolný LukášPřelouč7400:48:40-
1ŽC622Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:48:52-
2ZB633Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:49:00-
23MA6424Schebesta MarekHandy Outdoor7500:49:01-
15MC6516Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:49:06-
11MB6612Müller RobertAR206900:49:24-
16MC6717Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:29-
13MD6814Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:16-
1ME692Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:23-
3ZA704Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:37-
24MA7125Meduna JosefTřemošnice8300:50:40-
25MA7226Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:51:04-
4ZA735Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:51:21-
26MA7427Novák PetrChrudim7800:51:23-
12MB7513Smola JanKRB Chrudim6700:52:04-
27MA7628Rychlý MichalTURBO Chotěboř8800:52:33-
17MC7718Červinka MilanHO Škrovád6200:53:00-
2ME783Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:14-
14MD7915Schenk MiroslavRominger Stěžery4900:53:47-
28MA8029Jonáš KarelPardubice8300:54:06-
18MC8119Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:45-
2ŽC823Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:55:46-
3ŽC834Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:56-
19MC8420Macháček JanPizzerie Toscana Pardubice6300:56:18-
3ME854Vorel MilanSlatiňany4000:56:31-
20MC8621Velecký TomášPardubice Traged Team6400:57:39-
13MB8714Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:58:38-
14MB8815Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:59:38-
4ME895Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:02:25-
29MA9030Varga LadislavŠkrtiči z východu7701:07:56-
4ŽC915Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:08:13-
5ŽC926Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:11:31-
1MF932Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:25:24-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód