Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 5,2 km, 234 m převýšení (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Krupička Robert Saucony Team 3.7.2005 00:17:29 MA 4
2 Skalský Roman Slovan Mariánské Lázně 9.7.2000 00:17:41 MA 1
3 Vítek Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 24.6.1995 00:17:42 M 10
4 Vymazal Petr Asics AK Olomouc 8.7.2001 00:17:54 MA 2
5 Šmíd Michal AFK SKP Pardubice 7.7.2002 00:17:58 MA 1
6 Kratochvíl Miloš Jiskra Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:18:02 M 7
7 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 20.7.2008 00:18:04 MA 5
8 Hübl Radek Jiskra Ústí nad Oricí 28.6.2015 00:18:06 MA 9
9 Karlík František SKP Most 27.6.1994 00:18:07 M 1
10 Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:18:08 MA 6
11 Zoubek Zdeněk AC Slovan Liberec 8.7.2001 00:18:09 MA 1
12 Zelinger Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 26.6.1993 00:18:09 MA 5
13 Poduška Josef AC Kladno 11.7.1999 00:18:11 MA 4
14 Šváb František TJ Jiskra Litomyšl 26.6.1993 00:18:11 MA 7
15 Kynčl Stanislav AFK Chrudim - Mediplast 9.7.2000 00:18:14 MA 4
16 Hajzler Jiří AHA Vyškov - Nike Team 11.7.1999 00:18:18 MA 1
17 Stránský Aleš SKI Česká Třebová 27.6.1992 00:18:18 MA 24
18 Dobšíček Pavel 2 B Tým 7.7.2002 00:18:18 MA 8
19 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:18:22 MA 1
20 Horák Ondřej AK ASICS Kroměříž 2.7.2006 00:18:25 MA 9
21 Vodehnal Jan LABE TRI CLUB HK 9.7.2000 00:18:25 MA 1
22 Ulich Petr Material Technology 9.7.2000 00:18:29 MA 7
23 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2005 00:18:31 MA 9
24 Vašek Vladimír Bramac Chrudim 26.6.1993 00:18:31 MA 1
25 Hrdina Pavel AK Perná 15.6.2014 00:18:31 MA 9
26 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:18:35 MA 16
27 Hornych Josef SK Nové Město n. Metují 27.6.1992 00:18:35 MA 1
28 Ropek Rudolf Technika Brno 24.6.1995 00:18:36 M 1
29 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:18:37 MA 5
30 Brýdl Pavel X-AIR Ostrava 3.7.2005 00:18:43 MA 3
31 Dedek Aleš AK ASICS Kroměříž 2.7.2006 00:18:46 MA 2
32 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 23.6.2019 00:18:46 MB 4
33 Kopecký Jan Hvězda SKP Pardubice 28.6.2015 00:18:47 MA 6
34 Moravčík Zdeněk DTC Saucony Litomyšl 6.7.2003 00:18:47 MB 2
35 Mazač Jaroslav Maratonstav Úpice 7.7.2002 00:18:48 MA 2
36 Vinzens Ondřej Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí 8.7.2001 00:18:54 MJ 1
37 Kovář Jáchym TJ Jiskra Litomyšl 28.6.2015 00:18:55 MJ 2
38 Rautenkranc Miroslav SK Vysoké Mýto 23.6.1996 00:18:55 M 1
39 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:18:58 MB 8
40 Čechal Milan Jiskra Ústí nad Orlicí 26.6.1993 00:18:59 MA 7
41 Bidmon Jiří Atletika Chrudim 7.7.2013 00:19:01 MA 1
42 Kašpar Zdeněk CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:19:01 M 8
43 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:19:03 MA 26
44 Stránský Tomáš Lanškroun 27.6.1994 00:19:05 M 2
45 Myška Jiří ISCAREX Česká Třebová 4.7.2004 00:19:06 MA 5
46 Kula Milan DTC Saucony Litomyšl 6.7.2003 00:19:07 MA 1
47 Svoboda Mojmír SK Nové Město nad Metují 9.7.2000 00:19:13 MA 4
48 Kabrhel Zdeněk Profistav Litomyšl 23.6.1996 00:19:13 M 3
49 Kolínek František AK Perná 7.7.2002 00:19:13 MB 9
50 Dvořák Pavel Biatlon Prostějov 24.6.2018 00:19:15 MA 9
51 Ing. Moravec Martin ING. BOBÍK ELITE TEAM 6.7.2003 00:19:20 MJ 7
52 Filip Luboš AC Choceň 7.7.2002 00:19:23 MB 2
53 Holub Miroslav Bukovice 2.7.2006 00:19:24 MB 1
54 Krátký František Jiskra Králíky 26.6.1993 00:19:25 MC 2
55 Kopecký Jan AC Perná 8.7.2001 00:19:26 MJ 1
56 Vetchý Jan ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:19:27 MA 2
57 Moravec Ondřej SKP Jablonex 1.7.2007 00:19:28 MA 1
58 Miřejovský Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2013 00:19:28 MA 4
59 Lichý Tomáš SK SKI ALP Beskydy 10.7.2011 00:19:29 MJ 1
60 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2006 00:19:29 MA 7
61 Uchytil Milan Hvězda SKP Pardubice 24.6.1995 00:19:31 M 2
62 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 18.7.2010 00:19:31 MA 10
63 Adamec Josef ATC Nekoř 8.7.2001 00:19:31 MA 2
64 Žák Jiří VŠK VŠB-TU Ostrava 20.7.2008 00:19:32 MA 1
65 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 10.7.2011 00:19:37 MA 19
66 Žák Michal SK Nové Město n. M. 19.7.2009 00:19:38 MJ 1
67 Mikuš Martin Klub Lyžařů Turnov 9.7.2000 00:19:38 MJ 1
68 Faltus David KUS Jablonné nad Orlicí 9.7.2000 00:19:39 MA 3
69 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 11.7.1999 00:19:39 MA 8
70 Novák Tomáš KRB Jouda Team Koberovy 11.7.1999 00:19:40 MJ 1
71 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 15.6.2014 00:19:42 MB 1
72 Martínek Petr Jablonec nad Jizerou 11.7.1999 00:19:42 MA 1
73 Stejskal Josef Jiskra Ústí nad Orlicí 9.7.2000 00:19:42 MA 1
74 Šebek Michal CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:19:43 MJ 9
75 Havelka Petr KOBRAS AC Praha 1890 4.7.2004 00:19:44 MA 2
76 Šesták Karel TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:19:44 MA 2
77 Holický Milan Pardubice 20.7.2008 00:19:45 MB 2
78 Krsek Miroslav Jevisport Česká Třebová 27.6.1998 00:19:45 MB 16
79 Vodička Oldřich Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:19:48 MA 1
80 Pechek František Maratonstav Úpice - Nike team 11.7.1999 00:19:49 MB 4
81 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:19:49 MA 3
82 Hejl Radek Letohrad 28.6.2015 00:19:51 MB 3
83 Pozler Tomáš AC Pardubice 8.7.2001 00:19:51 MA 2
84 Řemínek Matěj ISRT 18.7.2010 00:19:51 MA 4
85 Smetana Josef PSK Atex Klatovy 11.7.1999 00:19:54 MA 2
86 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 4.7.2004 00:19:54 MB 5
87 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 7.7.2002 00:19:56 MB 10
88 Kristejn Lukáš KB OEZ Letohrad 20.7.2008 00:19:57 MJ 4
89 Škapa Marek X-AIR Ostrava 2.7.2006 00:19:58 MA 8
90 Herda Jan SKP Nymburk 15.6.2014 00:19:58 MA 6
91 Soukup Radomír AC Tábor 10.7.2011 00:20:01 MB 1
92 Bílek David Vencl tým Ústí n.O. 23.6.2019 00:20:01 MJ 4
93 Jančík Bořek Svartes Hořice 7.7.2013 00:20:02 MB 6
94 Weiser Miloš Jiskra Ústí nad Orlicí 27.6.1992 00:20:02 MA 1
95 Cacek Tomáš TJ Jiskra Litomyšl 1.7.2007 00:20:04 MA 2
96 Hradecký Petr SKP Jablonex 1.7.2007 00:20:06 MA 2
97 Klička Ondřej TJ Svitavy 7.7.2013 00:20:07 MA 2
98 Bednarz Libor X-AIR Ostrava 3.7.2005 00:20:09 MA 3
99 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 28.6.2015 00:20:12 MJ 5
100 Trávníček Matěj Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:20:12 MJ 2
101 Siegel Josef AC Choceň 19.7.2009 00:20:12 MC 5
102 Špacír Ladislav Loko Břeclav 9.7.2000 00:20:13 MB 5
103 Černý Jaroslav Triatlon Team Trutnov 3.7.2005 00:20:14 MJ 2
104 Dostálek Petr Těchonín 27.6.1992 00:20:14 MA 9
105 Pokorný Zdeněk SK Hranice 11.7.1999 00:20:17 MA 1
106 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:20:17 MA 9
107 Orlich Petr Fort SMC Ústí nad Orlicí 2.7.2006 00:20:18 MB 6
108 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:20:18 MJ 3
109 Fajfr František CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 11.7.1999 00:20:19 MA 6
110 Čechal Jaroslav TS Letohrad 6.7.2003 00:20:20 MB 8
111 Gombita Josef AK Remontas Kadaň 11.7.1999 00:20:21 MB 7
112 Chlubna Jan AO Nové Město na Moravě 19.7.2009 00:20:22 MA 7
113 Berka Martin SK OMT Pardubice 1.7.2007 00:20:23 MA 1
114 Jindra Petr Olymp Praha 26.6.1993 00:20:23 MA 1
115 Magiera Janusz FORMA Wodzisław Śląski 8.7.2001 00:20:23 MA 4
116 Krupička Miroslav Sportdres Ústí nad Orlicí 28.6.1997 00:20:24 MB 12
117 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 19.7.2009 00:20:24 MB 6
118 Lorenc Tomáš Atletika Polička 8.7.2012 00:20:25 MA 2
119 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 24.6.2018 00:20:25 MA 2
120 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 8.7.2012 00:20:26 MB 3
121 Macíček Miroslav MK Kopřivnice 8.7.2001 00:20:27 MB 2
122 Krčmář Michal KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:20:28 MJ 1
123 Cink Martin AC Pardubice 10.7.2011 00:20:29 MJ 1
124 Pross David Porkert Skuhrov n. B. 7.7.2002 00:20:29 MA 2
125 Zapalač Martin Jeseník 4.7.2004 00:20:29 MJ 1
126 Nechvíl Petr AC Choceň 15.6.2014 00:20:30 MA 5
127 Rubáček Norbert SDH Rtyně 9.7.2000 00:20:32 MA 1
128 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 26.6.2016 00:20:32 ZJ 7
129 Polášek Jan Kelč 9.7.2000 00:20:33 MJ 1
130 Stránská Adéla ISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK 24.6.2018 00:20:34 ZA 10
131 Holec Pavel AK Zlín 6.7.2003 00:20:35 MJ 1
132 Javůrek Jiří Jiskra Horní Maršov 9.7.2000 00:20:35 MC 14
133 Martínek Filip AC Praha 1890 11.7.1999 00:20:36 MA 2
134 Růžička Martin TJ Řetězárna Česká Ves 7.7.2002 00:20:39 MJ 1
135 Smetana Jakub Eurofoam sport team 7.7.2013 00:20:39 MJ 1
136 Holubec Tomáš SKP Jablonex 1.7.2007 00:20:39 MA 1
137 Fochler Petr AK Drnovice 15.6.2014 00:20:40 MA 1
138 Pazdera Lukáš PSK Olymp Praha 3.7.2005 00:20:40 MJ 1
139 Sejkora Karel Atletika Polička 3.7.2005 00:20:41 MJ 3
140 Metelková Táňa SK Týniště nad Orlicí 18.7.2010 00:20:42 ZB 4
141 Vacek Tomáš AC Jablonné 8.7.2001 00:20:43 MJ 3
142 Grycman Kazimierz Babice PL 9.7.2000 00:20:43 MA 4
143 Tomanec Petr TJ Svitavy 24.6.1995 00:20:44 M 2
144 Kaleta Daniel Hrádek ve Slezsku 28.6.2015 00:20:44 MA 2
145 Bogdał Paweł ULKS Czarna Góra 4.7.2004 00:20:45 MA 1
146 Vávra Vlastimil KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:20:45 MJ 1
147 Večeře Tomáš Atletika Polička 19.7.2009 00:20:47 MJ 3
148 Šilar Zdeněk Runsport Team 25.6.2017 00:20:47 MA 2
149 Celerin Milan TAT Martin 19.7.2009 00:20:49 MB 1
150 Skalický Jiří Sokol Žamberk 24.6.1995 00:20:51 MB 4
151 Dvořák Jiří Viking Jilemnice 4.7.2004 00:20:51 MB 3
152 Fenclová Marta AC Pardubice 10.7.2011 00:20:52 ZB 1
153 Marshall Jakub Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:20:52 MJ 1
154 Dostál Jiří Zábřeh n. M. 27.6.1994 00:20:52 M 2
155 Chwastek Grzegorz MKS Olavia Olawa 8.7.2001 00:20:53 MJ 1
156 Doleček Josef Fort SMC Ústí nad Orlicí 2.7.2006 00:20:53 MA 11
157 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 1.7.2007 00:20:53 MA 5
158 Kacíř Vlastimil Český Těšín 7.7.2002 00:20:54 MA 1
159 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:20:54 MA 4
160 Grzyb Mateusz ULKS Bystrica Klodska 28.6.2015 00:20:55 MJ 1
161 Mertová Michaela Atletika Albrechtice 19.7.2009 00:20:56 ZA 8
162 Kolář Radim Česká Třebová 23.6.1996 00:20:57 M 9
163 Hejl Jan AC Šumperk 24.6.1995 00:20:57 MB 6
164 Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou 7.7.2002 00:20:59 MB 3
165 Varchola Milan Cuprum Povrly 8.7.2001 00:20:59 MC 1
166 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:20:59 MJ 2
167 Jedlička Petr Došel dech a ztěžkly nohy 28.6.2015 00:21:00 MA 1
168 Krejsa Tomáš RENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí 19.7.2009 00:21:01 MA 4
169 Hordějčuk Václav SMC Fort Ústí nad Orlicí 6.7.2003 00:21:04 MJ 1
170 Kylar Ivo Jiskra Králíky 8.7.2001 00:21:04 MB 1
171 Tomíček Josef SKI Vysoké nad Jizerou 11.7.1999 00:21:05 MB 1
172 Hudec Jiří Traged Team 2.7.2006 00:21:05 MA 2
173 Kincl Marek TJ Maratonstav Úpice 25.6.2017 00:21:06 MB 1
174 Kolínek Zdeněk Loko Břeclav 11.7.1999 00:21:07 MB 2
175 Machala Petr Rotující kedluben 11.7.1999 00:21:07 MA 1
176 Wendlig Miroslav Atletika Albrechtice 23.6.1996 00:21:07 MB 11
177 Krsek Jaroslav CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:21:07 MB 10
178 Barnet Miroslav KUS Jablonné nad Orlicí 19.7.2009 00:21:08 MB 1
179 Bouška Miloslav Sokol Přísnotice 11.7.1999 00:21:08 MB 1
180 Krunčík Pavel TJ PORKERT Skuhrov n. B. 3.7.2005 00:21:09 MA 7
181 Vodička Jan Šela SPORT Přerov 7.7.2002 00:21:10 MA 4
182 Veselý Petr AK Kroměříž 1.7.2007 00:21:10 MB 1
183 Chlupáč Dominik Run Sport Team 24.6.2018 00:21:10 MA 1
184 Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 25.6.2017 00:21:10 MB 1
185 Gloser František TJ Litomyšl 26.6.1993 00:21:12 MB 1
186 Šutera Josef Atletika Polička 19.7.2009 00:21:13 MA 3
187 Jiroušková Jana FORT SMC Ústí nad Orlicí 4.7.2004 00:21:13 ZA 3
188 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 18.7.2010 00:21:14 MA 1
189 Exler Ondřej KB OEZ Letohrad 20.7.2008 00:21:14 MJ 2
190 Kašpar Jiří Fort SMC Ústí nad Orlicí 4.7.2004 00:21:15 MA 3
191 Procházka Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí 11.7.1999 00:21:15 MA 2
192 Morkes Michal Česká Třebová 26.6.2016 00:21:17 MA 5
193 Smešný Bronislav Sokol Sobotín 8.7.2001 00:21:18 MA 2
194 Ducháček Jan Ústí nad Orlicí 18.7.2010 00:21:18 MB 2
195 Petráš Rostislav Novojický Kotuč 10.7.2011 00:21:18 MB 2
196 Siegel Josef AC Choceň 4.7.2004 00:21:19 MJ 2
197 Šlajs Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí 11.7.1999 00:21:20 MJ 1
198 Trojek Karel TRI STYLE Šumperk 9.7.2000 00:21:20 MJ 1
199 Jokel Lubomír Praha Běchovice 19.7.2009 00:21:21 MB 3
200 Bielčik Petr Lichkov 3.7.2005 00:21:22 MA 5
201 Novák Zdeněk KRB Jouda Team Koberovy 11.7.1999 00:21:22 MB 1
202 Červ Miloslav ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:21:22 MC 12
203 Sadílek Václav Albrechtice 27.6.1994 00:21:22 MB 9
204 Morávek Vlastislav KUS Sopotnice 24.6.2018 00:21:22 MB 2
205 Balcar Tomáš SKI Klub Česká Třebová 9.7.2000 00:21:23 MA 1
206 Lorenz Marek Balaz extreme team Ostrava 28.6.2015 00:21:26 MA 1
207 Poláček Antonín KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:21:26 MJ 2
208 Šmarda Dominik Pasr 23.6.2019 00:21:26 MA 2
209 Šebek Jindřich CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:21:28 MB 6
210 Šlajs Tomáš Montan Choceň 9.7.2000 00:21:28 MB 1
211 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 10.7.2011 00:21:28 MA 2
212 Kunst Michal SK Nové Město n. M. 24.6.1995 00:21:28 M 1
213 Šír Václav TJ.SP. Rokytnice nad Jizerou 11.7.1999 00:21:30 MC 4
214 Krátká Jitka Jiskra Králíky 11.7.1999 00:21:31 ZA 2
215 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 7.7.2013 00:21:31 MB 1
216 Dejdar Zdeněk SKI Klub Česká Třebová 7.7.2002 00:21:31 MA 4
217 Jor Martin Activity Lanškroun 28.6.2015 00:21:31 MA 1
218 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 1.7.2007 00:21:32 MA 15
219 Suchánek Lukáš KHB Radegast 9.7.2000 00:21:32 MA 5
220 Mocek Tomáš AC Pardubice 7.7.2002 00:21:32 MA 1
221 Štyndl Miroslav SK Polička 11.7.1999 00:21:32 MB 6
222 Hradecký Jaromír Skuteč 25.6.2017 00:21:32 MA 1
223 Novotný Jiří Kateřinky 3.7.2005 00:21:33 MA 1
224 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:21:33 MB 13
225 Levý Tomáš LO Rokytnice 9.7.2000 00:21:33 MA 1
226 Pánek Libor Asics Team Přerov 8.7.2001 00:21:34 MA 1
227 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 18.7.2010 00:21:34 MB 3
228 Vašata Pavel ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:21:34 MA 1
229 Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava 7.7.2013 00:21:34 MC 1
230 Havelková Dagmar Jilemnice 11.7.1999 00:21:36 ZA 3
231 Bubeníček Jiří Porkert Skuhrov n. B. 9.7.2000 00:21:37 MB 8
232 Mikelka Oskar SKM Vraclav 8.7.2001 00:21:37 MA 1
233 Kacíř Zdeněk Český Těšín 7.7.2002 00:21:38 MB 1
234 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:21:38 MB 6
235 Skopalík Zbyněk KUS Náměšť na Hané 8.7.2012 00:21:39 MA 1
236 Smolák Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:21:39 MA 9
237 Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 25.6.2017 00:21:42 MA 3
238 Melišík Milan Redpoint Teplice nad Metují 11.7.1999 00:21:43 MC 1
239 Morkes Radek KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:21:46 MJ 2
240 Hřib Jakub AK ASICS Kroměříž 1.7.2007 00:21:47 MJ 1
241 Kubr Václav LABE TRI CLUB HK 9.7.2000 00:21:47 MB 3
242 Kouřil Tomáš AC Vysoké Mýto 8.7.2012 00:21:47 MJ 1
243 Bechný Michal Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 8.7.2012 00:21:48 MJ 1
244 Kolář Petr Česká Třebová 23.6.1996 00:21:49 M 4
245 Nechvíl Lukáš Heřmanův Městec 15.6.2014 00:21:50 MA 3
246 Bogdał Lukasz Międzygórze Polska 4.7.2004 00:21:50 MA 1
247 Vlček Tomáš Gumárny Zubří 19.7.2009 00:21:51 MA 1
248 Kalous Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:21:51 MA 17
249 Ehrenberger Jaroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 28.6.1997 00:21:51 MB 1
250 Berger Jan AK Moravská Třebová 9.7.2000 00:21:52 MJ 1
251 Lapáček Karel Zdobnice 27.6.1994 00:21:54 MB 1
252 Šlajs Tomáš CC Choceň 6.7.2003 00:21:54 MB 2
253 Koštoval Jiří Jeseník 7.7.2002 00:21:55 MC 1
254 Homola Petr Česká Třebová 1.7.2007 00:21:55 MA 2
255 Klacl Petr SKI Klub Česká Třebová 28.6.1997 00:21:55 M 1
256 Horvát Petr Zábřeh 7.7.2013 00:21:56 MJ 1
257 Kouřil Karel AC Vysoké Mýto 8.7.2012 00:21:56 MB 1
258 Ducháček Bedřich Česká Třebová 24.6.1995 00:21:56 M 18
259 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 23.6.2019 00:21:56 MA 2
260 Fořtová Iveta Sokol Kolín 27.6.1994 00:21:57 Ž 3
261 Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 24.6.2018 00:21:58 MJ 3
262 Šroler Zdeněk Sokol Klášterec nad Orlicí 1.7.2007 00:21:59 MA 1
263 Olšák Ladislav SAF Č.Budějovice 28.6.1997 00:22:00 M 1
264 Zatloukal Marek Kopečkáři 3.7.2005 00:22:01 MB 1
265 Bříza Václav Žamberk 8.7.2001 00:22:01 MA 3
266 Žák Tomáš AC Pardubice 4.7.2004 00:22:03 MJ 3
267 Havran Miroslav Litomyšl 24.6.1995 00:22:04 MC 8
268 Češka Milan Atletika Polička 15.6.2014 00:22:04 MA 1
269 Vejr Karel Sokol Doudleby 26.6.1993 00:22:05 MC 1
270 Nachaczewski Andrej Polsko 6.7.2003 00:22:05 MA 1
271 Švec Miroslav TJ Potštejn 8.7.2001 00:22:06 MB 6
272 Mikulík Daniel Asics Team Přerov 8.7.2001 00:22:07 MA 1
273 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:22:07 MJ 2
274 Rozprým Jiří SK Žamberk 2.7.2006 00:22:08 MA 1
275 Brokeš Martin CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:22:08 M 1
276 Weiter Roman LRS Vyškov 9.7.2000 00:22:08 MA 1
277 Živný Marek Orel Orlice 19.7.2009 00:22:09 MJ 9
278 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 28.6.2015 00:22:10 MA 6
279 Kacálek Jaroslav Atletika Polička 6.7.2003 00:22:10 MJ 2
280 Jirčík Miroslav ISCAREX Česká Třebová 28.6.1997 00:22:10 M 1
281 Tomášek Lukáš Atletika Polička 6.7.2003 00:22:10 MJ 1
282 Čejka Bořivoj JR Running Sport Nasavrky 4.7.2004 00:22:10 MA 2
283 Marek Dalimil ASK Blansko 9.7.2000 00:22:10 MB 5
284 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 25.6.2017 00:22:10 MJ 1
285 Hošek Ondřej KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:22:11 MJ 1
286 Groš Štefan Foto Morava 8.7.2001 00:22:12 MB 4
287 Pleskot Josef Rychnov nad Kněžnou 7.7.2013 00:22:13 MC 1
288 Šmída Oldřich Maratonstav Úpice 20.7.2008 00:22:13 MD 5
289 Tempír František Sokol Štíty 2.7.2006 00:22:14 MC 2
290 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 20.7.2008 00:22:14 MJ 12
291 Losman Miroslav Liga 100 Hradec Králové 11.7.1999 00:22:15 MB 1
292 Červ Jakub Atletika Polička 4.7.2004 00:22:16 MJ 3
293 Vála Josef Česká Třebová 3.7.2005 00:22:16 MA 2
294 Vodička Jan Šelasport Přerov 9.7.2000 00:22:17 MC 2
295 Hanáková Miroslava ACP Brno 9.7.2000 00:22:19 ZA 2
296 Groš Vojtěch Pohorská Jednota Radhošť 7.7.2002 00:22:19 MJ 2
297 Kaše Jaroslav Agrikomp/Barnex Sport Brno 19.7.2009 00:22:20 MC 1
298 Roháček Jan XC Sport.cz 15.6.2014 00:22:20 MA 1
299 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 8.7.2012 00:22:20 MJ 2
300 Vendlig Miroslav Atletika Albrechtice 24.6.1995 00:22:21 MB 1
301 Vodička Jan Šela Sport Přerov 8.7.2001 00:22:22 MC 13
302 Schwarzbach Martin - 7.7.2013 00:22:22 MA 2
303 Kabrhel Zdeněk DTC Litomyšl 2.7.2006 00:22:22 MB 1
304 Křeček Jiří IVAKAR TEAM 28.6.2015 00:22:24 MJ 1
305 Balcar Luboš Pivovar Krakonoš Trutnov 8.7.2001 00:22:24 MB 1
306 Vacek Jiří AC Jablonné nad Orlicí 7.7.2002 00:22:25 MJ 2
307 Moštěk Jan Kokořín 6.7.2003 00:22:25 MA 1
308 Hanušová Lenka SK Nové Město nad Metují 1.7.2007 00:22:25 ZA 1
309 Faltusová Radka TJ Jablonné nad Orlicí 24.6.1995 00:22:25 Ž 1
310 Krupčík Pavel Skuhrov nad Bělou 19.7.2009 00:22:26 MA 1
311 Paulů Blanka Vrchlabí 9.7.2000 00:22:26 ZB 5
312 Holubář Martin TJ Semanín 8.7.2001 00:22:26 MA 1
313 Šourek Pavel Mistrovice 7.7.2002 00:22:26 MA 1
314 Talaš Jaromír S.K.D. Otrokovice 8.7.2001 00:22:27 MB 5
315 Kochánek Petr Notable 28.6.2015 00:22:28 MA 1
316 Hurt Ondřej - 15.6.2014 00:22:28 MA 2
317 Jadrný Lubomír CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 19.7.2009 00:22:28 MA 2
318 Pokorný Břetislav TJ Vitana Byšice 3.7.2005 00:22:28 MB 2
319 Kovář Jan FORT SMC 26.6.2016 00:22:28 MA 3
320 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 20.7.2008 00:22:29 MJ 3
321 Tomíček Josef Sokol Říkovice 26.6.1993 00:22:29 MC 1
322 Poborská Helena PSK Olymp Praha 18.7.2010 00:22:29 ZA 2
323 Karlík Michal TJ Lokomotiva Trutnov 2.7.2006 00:22:29 MB 1
324 Vévodová Martina AK Perná 15.6.2014 00:22:30 ZA 5
325 Papáček Jan Oseva Choceň 11.7.1999 00:22:30 MB 1
326 Němec Jan TJ Sokol Osík 28.6.1997 00:22:31 MB 4
327 Vejběra Jan Cyklo POKR Pardubice 28.6.2015 00:22:31 MB 1
328 Drážný Ladislav Tatran Písařov 3.7.2005 00:22:32 MB 1
329 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 28.6.2015 00:22:32 MA 2
330 Kovářík Václav TJ Spartak Třebíč 1.7.2007 00:22:33 MB 3
331 Horníček Tomáš Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:22:34 M 1
332 Donát Václav Sokol Hylváty 8.7.2012 00:22:34 MB 2
333 Ráb Pavel CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:22:36 MB 7
334 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:22:36 MA 3
335 Lauterbachová Lucie Atletika Albrechtice 1.7.2007 00:22:38 ZA 8
336 Žďárek Roman TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:22:39 MJ 1
337 Náprstek Jiří Jilemnice 27.6.1998 00:22:40 MB 1
338 Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:22:40 MB 2
339 Malátek Antonín - 24.6.2018 00:22:40 MB 1
340 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:22:41 MJ 2
341 Kvasnička František Ferodo Kostelec nad Orlicí 9.7.2000 00:22:42 MC 1
342 Leszkow Petr MK Hlinsko 6.7.2003 00:22:43 MC 12
343 Wiesner Jiří Sport Team HSM Adršpach 11.7.1999 00:22:43 MB 1
344 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 4.7.2004 00:22:44 MB 1
345 Varchola Ondřej Cuprum Povrly 8.7.2001 00:22:45 MA 1
346 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 27.6.1992 00:22:46 MB 20
347 Křenek Tomáš TJ Sokol Výprachtice 11.7.1999 00:22:47 MJ 2
348 Žabenský Miroslav AC Mariánské Lázně 19.7.2009 00:22:48 MA 2
349 Žák Ladislav AK Perná 8.7.2001 00:22:48 MA 1
350 Chytil Vladimír TJ Všechovice 9.7.2000 00:22:49 MC 1
351 Stříhavka Jindřich AC Choceň 19.7.2009 00:22:50 MA 2
352 Libra Jiří LBC Nové Město nad Metují 9.7.2000 00:22:51 MD 5
353 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 19.7.2009 00:22:52 MB 4
354 Strnad Tomáš Žamberk 8.7.2001 00:22:52 MA 2
355 Nečas Josef Maratonstav Úpice 20.7.2008 00:22:52 MC 1
356 Scheuer Jan Activity Lanškroun 28.6.2015 00:22:53 MB 3
357 Gajdoš Jaroslav AK Perná 8.7.2001 00:22:55 MB 1
358 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 3.7.2005 00:22:55 ŽJ 7
359 Fliedr Jiří F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 25.6.2017 00:22:55 MA 1
360 Tůma Jan SKP Nymburk 24.6.2018 00:22:56 MJ 1
361 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:22:56 ZA 4
362 Španihel David KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:22:56 MJ 1
363 Pečenka Libor KHB Radegast 9.7.2000 00:22:57 MA 10
364 Růžička Karel TJ Řetězárna Česká Ves 7.7.2002 00:22:57 MB 1
365 Skyba Martin Barnex Sport Brno 4.7.2004 00:22:57 MB 2
366 Dvořák Miroslav Horka nad Moravou 1.7.2007 00:22:58 MA 3
367 Novotný Luděk Žamberk 9.7.2000 00:22:58 MA 2
368 Zezulka Petr TJ Králíky 26.6.1993 00:22:59 MA 1
369 Bělovský Marek Rockmachine Cyklomax MTB Team 20.7.2008 00:22:59 MA 1
370 Sviták Stanislav AK Žilina 19.7.2009 00:22:59 MC 1
371 Zachař Jiří Sruby 28.6.2015 00:23:00 MB 4
372 Šrutek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 8.7.2001 00:23:00 MB 10
373 Černý Vladimír HAC Praha 2.7.2006 00:23:00 MC 2
374 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 2.7.2006 00:23:01 ZB 6
375 Šafář Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:23:01 MA 1
376 Zajíc Jan KRB Chrudim 28.6.1997 00:23:01 MB 19
377 Morkes Karel SKI Česká Třebová 27.6.1998 00:23:02 MB 2
378 Šlofar Jan Klub BIATLONU OEZ Letohrad 3.7.2005 00:23:02 MJ 1
379 Hájková Renata Maratonstav Úpice 7.7.2002 00:23:02 ZA 3
380 Borek Matěj ZAPPA Česká Třebová 24.6.2018 00:23:03 MJ 5
381 Hanuš Petr KUS Jablonné nad Orlicí 7.7.2002 00:23:04 MA 10
382 Němec Jiří LOCKAR 20.7.2008 00:23:05 MD 1
383 Ouzký Stanislav AFK Loko Chomutov 11.7.1999 00:23:06 MA 1
384 Farář Jaroslav Maratonstav Úpice 6.7.2003 00:23:06 MC 2
385 Čejka Michal Sokol Klášterec nad Orlicí 1.7.2007 00:23:07 MJ 1
386 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:23:08 ZB 15
387 Votava Michal Vrchlabí 1.7.2007 00:23:09 MJ 1
388 Sedlák Jiří Přelouč 2.7.2006 00:23:09 MB 12
389 Schwarz Josef SK Chotěboř 1.7.2007 00:23:10 MC 1
390 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 28.6.2015 00:23:11 MB 2
391 Krátký Jaroslav Atletika Albrechtice 9.7.2000 00:23:11 MA 2
392 Korenyev Volodymyr ISCAREX Česká Třebová 2.7.2006 00:23:11 MB 3
393 Knápek Lubomír LK Šumperk 10.7.2011 00:23:12 MC 2
394 Doleček Josef Česká Třebová 24.6.1995 00:23:12 MB 3
395 Jančařík Petr AAC Brno 1.7.2007 00:23:14 MA 2
396 Hájek František FGT Stolany 1.7.2007 00:23:15 MC 7
397 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 19.7.2009 00:23:15 MA 3
398 Skalický Josef Artla Žichlínek 15.6.2014 00:23:16 MC 5
399 Faltus Lukáš Klub BIATLONU OEZ Letohrad 3.7.2005 00:23:16 MJ 1
400 Jančaříková Lenka AAC Brno 1.7.2007 00:23:17 ZB 1
401 Navrátilová Lucie Olfin Car - Vella Nike Team 11.7.1999 00:23:18 ŽJ 1
402 Žák Martin Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:23:18 MJ 1
403 Štusák Michal AC Turnov 27.6.1994 00:23:18 M 1
404 Bartoň Eduard SK Štíty 6.7.2003 00:23:19 MJ 1
405 Suchodol Josef Borec Žamberk 8.7.2001 00:23:19 MA 3
406 Bouchalová Irena SKI Česká Třebová 27.6.1992 00:23:20 Ž 1
407 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 19.7.2009 00:23:20 MA 3
408 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 23.6.2019 00:23:21 MJ 1
409 Urban Jakub Skialp Dolní Morava 25.6.2017 00:23:21 MB 1
410 Turbak Jaroslav Sebranice 25.6.2017 00:23:24 MC 1
411 Fritscher Adam TJ Liga 100 Olomouc 20.7.2008 00:23:24 MA 1
412 Krejčí Lukáš Pepa Team FM 1.7.2007 00:23:24 MA 3
413 Zabloudilová Lenka ACP Junior Brno 9.7.2000 00:23:25 ŽJ 3
414 Šafář Jaroslav Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:23:25 MB 14
415 Zahradník Vojta Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:23:26 MJ 1
416 Čechal Zdeněk ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:23:26 MJ 6
417 Lux Petr Tvoje Máma 23.6.2019 00:23:26 MB 1
418 Kramář Michal TJ Sokol Janov 25.6.2017 00:23:26 MA 1
419 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn 9.7.2000 00:23:29 MB 4
420 Groš Štefan P.J. Radhošť 8.7.2001 00:23:29 MJ 1
421 Vebr Patrik Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2013 00:23:30 MJ 1
422 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk 26.6.2016 00:23:30 ZJ 2
423 Groh Stanislav AC Vrchlabí 2.7.2006 00:23:31 MD 2
424 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 28.6.2015 00:23:33 MB 1
425 Barnetová Denisa ISCAREX Česká Třebová 19.7.2009 00:23:33 ZB 1
426 Exler Pavel Sokol Žamberk 9.7.2000 00:23:34 MJ 3
427 Szafranski Marek Polsko 6.7.2003 00:23:35 MB 1
428 Delingerová Marie AVA 28.6.2015 00:23:35 ZB 3
429 Hajzlerová Magda AHA Vyškov - Nike Team 11.7.1999 00:23:37 ZA 2
430 Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 26.6.2016 00:23:39 MC 6
431 Kozáková Denisa Hvězda SKP Pardubice 2.7.2006 00:23:40 ZA 3
432 Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 24.6.2018 00:23:42 ZA 1
433 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:23:42 MB 2
434 Tobiáš Martin SK Polička 9.7.2000 00:23:42 MJ 2
435 Nepraš Vladimír - 28.6.2015 00:23:42 MA 2
436 Urbánek Jindřich Lesy ČR Choceň 11.7.1999 00:23:42 MC 2
437 Siegel Jakub AC Choceň 20.7.2008 00:23:42 MJ 1
438 Novák Pavel Pohled 1.7.2007 00:23:42 MA 1
439 Kubrová Dagmar LABE TRI CLUB HK 9.7.2000 00:23:44 ZB 3
440 Haroková Hana SK Šenov 28.6.1997 00:23:44 Ž 1
441 Černá Kristýna KB OEZ Letohrad 10.7.2011 00:23:45 ZJ 8
442 Tománek Pavel Sokol Veřovice 11.7.1999 00:23:45 MB 2
443 Stillnerová Věra AFK Chrudim 4.7.2004 00:23:46 ZA 2
444 Matoušková Lenka Ústí nad Orlicí 28.6.1997 00:23:46 Ž 1
445 Lerch Vladislav MILO Olomouc 9.7.2000 00:23:47 MC 5
446 Zetek Jiří AK Valašské Meziříčí 11.7.1999 00:23:49 MC 4
447 Tarant Jiří Praha 10 7.7.2013 00:23:49 MC 2
448 Bielčik Jindřich Lichkov 26.6.1993 00:23:49 MC 12
449 Sedláček Roman Activity Lanškroun 28.6.2015 00:23:49 MC 3
450 Beneš Michal RUNSPORT 26.6.2016 00:23:50 MA 2
451 Pátek Michal KOB Choceň 8.7.2012 00:23:50 MA 1
452 Zapletal Jiří ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:23:50 MA 4
453 Tomíšek Jindřich SK Haná Olomouc 24.6.1995 00:23:50 MC 9
454 Kozel Martin Loko Trutnov 6.7.2003 00:23:51 MJ 3
455 Jelínek Matěj Hradec Králové 27.6.1998 00:23:51 MC 10
456 Dvořák Pavel Česká Třebová 23.6.2019 00:23:51 MB 1
457 Bečková Lucie Atletika Albrechtice 2.7.2006 00:23:52 ZA 2
458 Fiala Jaroslav Nový Věk Trusnov 4.7.2004 00:23:53 MD 3
459 Vynikal Bedřich AVA 28.6.2015 00:23:54 MD 1
460 Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov 2.7.2006 00:23:56 MJ 1
461 Slabý Jan Tvoje máma 23.6.2019 00:23:56 MA 1
462 Voleský Martin SKI Klub Česká Třebová 7.7.2002 00:23:57 MJ 3
463 Řoutil Ladislav Šternberské listy 4.7.2004 00:23:58 MA 1
464 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 2.7.2006 00:23:58 MC 8
465 Král Josef Start Č.Třebová 26.6.1993 00:23:59 MC 10
466 Macko Milan SRTG Česká Třebová 23.6.2019 00:23:59 MB 1
467 Chroust Jan zeměměřická kancelář Krásná Lípa 6.7.2003 00:24:00 MB 1
468 Kalandra Stanislav TJ Svitavy 11.7.1999 00:24:00 MA 4
469 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 23.6.2019 00:24:01 MA 1
470 Smolák Petr ISCAREX Česká Třebová 27.6.1998 00:24:03 M 4
471 Koditek Jonáš K.O.B. Ústí nad Orlicí 26.6.2016 00:24:03 MJ 1
472 Marhold Petr Choceň 15.6.2014 00:24:04 MA 7
473 Wiesnerová Lenka Spartak Police nad Metují 4.7.2004 00:24:04 ZB 2
474 Neruda Miroslav Chrudim 4.7.2004 00:24:04 MB 8
475 Křenek Miroslav TJ Sokol Výprachtice 9.7.2000 00:24:06 MC 2
476 Kubeš David Activity Lanškroun 26.6.2016 00:24:06 MB 4
477 Dvořáček Jan Trailrun.cz 23.6.2019 00:24:07 MB 5
478 Čejková Věra KRB Chrudim 10.7.2011 00:24:07 ZA 2
479 Tobišková Tereza Sokol Potštejn 2.7.2006 00:24:08 ZA 2
480 Pokutycki Karol MKS Olavia Olawa PL 8.7.2001 00:24:09 MJ 1
481 Marhold Luboš Choceň 19.7.2009 00:24:09 MA 9
482 Stančo Ladislav SK Hory beraní hlavy 26.6.2016 00:24:09 MA 1
483 Milesová Iva PSK Olymp Praha 26.6.2016 00:24:10 ZB 2
484 Tichá Katka Jiskra Nový Bor 24.6.1995 00:24:10 Ž 1
485 Krátký Luboš Lanškroun 18.7.2010 00:24:10 MB 2
486 Leicht Jiří ASPV Těchonín 7.7.2002 00:24:10 MC 4
487 Jorová Ludmila ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:24:10 ZB 8
488 Boháč Jaroslav Polička 18.7.2010 00:24:14 MA 1
489 Šimůnek Jan Česká Třebová 27.6.1992 00:24:14 MB 20
490 Kubíček Jan Litomyšl 27.6.1992 00:24:16 MB 6
491 Marek František TJ Červený Kostelec 7.7.2002 00:24:16 MD 7
492 Tomečka Libor CETRIS Hranice 2.7.2006 00:24:17 MB 1
493 Václavek Jan SKI klub Česká Třebová 10.7.2011 00:24:17 MJ 2
494 Koblížek Jindřich Sokol Žamberk 27.6.1998 00:24:18 MC 1
495 Bielčík Jindřich TJ Lichkov 27.6.1994 00:24:18 MC 7
496 Tomšů Petr Mlýn Janderov 1.7.2007 00:24:19 MB 4
497 Mikásková Michaela Krkonoše Vrchlabí 2.7.2006 00:24:19 ZB 3
498 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 19.7.2009 00:24:19 MC 10
499 Smola Josef MKS Ostrava 3.7.2005 00:24:21 MC 1
500 Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 23.6.2019 00:24:21 ZC 12
501 Vanta Josef SK Hronov 7.7.2013 00:24:22 MC 1
502 Michl Pavel Porkert Skuhrov n. B. 9.7.2000 00:24:22 MC 1
503 Pokorová Jaroslava Pim RC Praha 2.7.2006 00:24:23 ZA 2
504 Myšák Milan Sokol Jehnědí 1.7.2007 00:24:23 MB 1
505 Samková Erika SK Nové Město nad Metují 7.7.2013 00:24:24 ZB 1
506 Sedláčková Miroslava Spartak Praha 4 6.7.2003 00:24:26 ZA 1
507 Lukášková Zlata Liga AČR Jince 27.6.1998 00:24:26 Ž 1
508 Bílek Pavel Vrbice 25.6.2017 00:24:29 MB 1
509 Klímová Ivana Schmier klub Nové Město na Moravě 3.7.2005 00:24:30 ŽJ 2
510 Votava Vladimír SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn 1.7.2007 00:24:30 MB 1
511 Matěna Vladimír Česká Třebová 11.7.1999 00:24:30 MA 1
512 Mocker František ASK Děčín 6.7.2003 00:24:30 MB 3
513 Zálešák František KD Havířov 9.7.2000 00:24:32 MD 3
514 Musil Ladislav SK Slavičín 1.7.2007 00:24:33 MC 1
515 Heger Filip Jiskra Litomyšl 15.6.2014 00:24:33 MJ 3
516 Vopršálek Miroslav Brück team 25.6.2017 00:24:33 MB 2
517 Polák Tomáš Čerti Kunčina 26.6.2016 00:24:33 MB 1
518 Elčkner Martin - 15.6.2014 00:24:34 MA 3
519 Flegl Vlastimil Brtev 3.7.2005 00:24:34 MC 1
520 Dušková Lada KB OEZ Letohrad 4.7.2004 00:24:34 ŽJ 1
521 Krumpar Vladimír Česká Třebová 27.6.1994 00:24:36 M 1
522 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 25.6.2017 00:24:38 MB 1
523 Kaplanová Erika TJ Jablonné n. Orlicí 24.6.1995 00:24:38 Ž 1
524 Mužík Jan Atletika Polička 7.7.2013 00:24:39 MJ 1
525 Nováková Babora Sokol Kunvald 25.6.2017 00:24:40 ZA 1
526 Novotná Eva Letohrad 27.6.1994 00:24:40 Ž 5
527 Hajný Miroslav SKI Klub Česká Třebová 28.6.1997 00:24:41 M 1
528 Čechalová Iveta ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:24:42 ŽJ 5
529 Čepelka Oldřich Tima Liberec 26.6.1993 00:24:44 MB 1
530 Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 20.7.2008 00:24:45 MB 1
531 Moravec Filip 3D Fitness Race Team 7.7.2013 00:24:46 MA 1
532 Nanke Werner BK Kravaře 9.7.2000 00:24:46 MD 1
533 Bradáč Jiří MPSV 7.7.2013 00:24:46 MA 1
534 Sitek Ryszard Radlin PL 7.7.2002 00:24:47 MB 1
535 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 7.7.2013 00:24:50 MA 1
536 Kubíček Pavel Orel Žďár nad Sázavou 2.7.2006 00:24:50 MC 1
537 Havrda Jiří Dlouhoňovice 7.7.2002 00:24:50 MA 2
538 Kalousek Jan - 24.6.2018 00:24:50 MB 7
539 Moravec Jakub JM Team Letohrad 26.6.2016 00:24:51 MJ 1
540 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 7.7.2013 00:24:51 MA 1
541 Bláha Milan AF Křovice 24.6.2018 00:24:52 MD 2
542 Hlavsová Tereza TJ Spartak Letohrad 4.7.2004 00:24:53 ŽJ 1
543 Pilgr Aleš OB Česká Třebová 28.6.1997 00:24:54 M 2
544 Dvořáček Radek OOB Vamberk 10.7.2011 00:24:54 MJ 1
545 Haberland Jan Sokol Brno 4.7.2004 00:24:54 MD 1
546 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 23.6.2019 00:24:54 MB 9
547 Kriklová Alena Jaroměřice 24.6.2018 00:24:55 ZB 2
548 Skybová Lucie ARC Brno 7.7.2002 00:24:55 ŽJ 3
549 Rys Jaromír Praha 1.7.2007 00:24:56 MB 1
550 Gregora Zdenek Lanškroun 19.7.2009 00:24:56 MA 1
551 Dostál Ladislav Moravská Třebová 15.6.2014 00:24:56 MC 3
552 Tobek Ondřej - 28.6.2015 00:24:57 MA 1
553 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 20.7.2008 00:24:58 MJ 1
554 Kunčár Zdeněk Activity Lanškroun 28.6.2015 00:24:59 MB 2
555 Bílková Dagmar SK Nové Město na Moravě 8.7.2001 00:24:59 ŽJ 1
556 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:25:00 ZA 14
557 Cibulka Jiří Horo Česká Třebová 24.6.2018 00:25:00 MB 1
558 Havlíček Pavel Svitavy - Lačnov 26.6.1993 00:25:01 MB 1
559 Ehrig Rudolf Česká Třebová 27.6.1992 00:25:01 MB 8
560 Brumlichová Romana Medvědí Doupě Hronov 15.6.2014 00:25:02 ZB 1
561 Rinka Erich BK Kravaře 7.7.2002 00:25:03 MB 1
562 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 15.6.2014 00:25:03 ZB 4
563 Souček Jan Šumperk 15.6.2014 00:25:04 MB 1
564 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 10.7.2011 00:25:04 ZA 9
565 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:25:04 ZC 8
566 Svoboda David Litomyšl 28.6.2015 00:25:05 MA 1
567 Novotný Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 23.6.1996 00:25:05 MC 10
568 Chocholouš Dalibor Dubina Pardubice 6.7.2003 00:25:05 MC 3
569 Schauerová Lenka Atletika Polička 20.7.2008 00:25:06 ZA 4
570 Krátký Josef Vysoká nad Labem 27.6.1998 00:25:06 M 5
571 Roleček Milan Pěčín 26.6.2016 00:25:08 MB 3
572 Bombera Jiří Městečko Trnávka 15.6.2014 00:25:08 MA 1
573 Klejch Miroslav XXX 6.7.2003 00:25:09 MB 1
574 Šilar Tomáš Pardubice 2.7.2006 00:25:09 MB 2
575 Hruban Jan Česká Třebová 26.6.2016 00:25:09 MC 5
576 Bílá Tereza KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:25:10 ŽJ 1
577 Simon Petr Polička 23.6.2019 00:25:11 MB 2
578 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 10.7.2011 00:25:13 MJ 1
579 Marhold Stanislav Choceň 19.7.2009 00:25:13 MB 1
580 Hrdina Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 27.6.1992 00:25:14 MB 9
581 Stráník Aleš Blansko 1.7.2007 00:25:14 MC 5
582 Lenhart Vít TJ Liga 100 Olomouc 20.7.2008 00:25:14 MA 2
583 Rybka Vlastimil Česká Třebová 11.7.1999 00:25:15 MA 1
584 Milata Pavel LOKO Trutnov 23.6.2019 00:25:16 MC 2
585 Šolc Vítězslav BKL Machov 24.6.2018 00:25:17 MD 2
586 Dvořáček Vlastimil Týniště nad Orlicí 10.7.2011 00:25:18 MC 1
587 Holíková Zuzana SKI Skuhrov nad Bělou 28.6.2015 00:25:18 ZJ 1
588 Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 23.6.2019 00:25:19 MJ 4
589 Eppert Roman Canis Team 20.7.2008 00:25:21 MB 2
590 Weissová Gabriela X-Air Ostrava 20.7.2008 00:25:22 ŽJ 3
591 Vilhelm Václav TiS VILHELM Frýdek Místek 4.7.2004 00:25:24 MC 1
592 Vebrová Monika Česká Třebová 24.6.2018 00:25:26 ZB 2
593 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice 8.7.2012 00:25:26 ZA 1
594 Kyncl Josef SKI Klub Česká Třebová 6.7.2003 00:25:27 MB 1
595 Krištof Petr Atletika Polička 1.7.2007 00:25:28 MA 1
596 Mikešová Jana Sokol Nová Paka 26.6.2016 00:25:29 ZA 2
597 Mannlová Jana Lanškroun 7.7.2002 00:25:29 ZA 16
598 Vytlačil Marek ISCAREX Česká Třebová 4.7.2004 00:25:30 MJ 3
599 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:25:32 ŽJ 12
600 Tučný Jan MK Pardubice 11.7.1999 00:25:33 MC 13
601 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 7.7.2013 00:25:33 MA 1
602 Kubalík Jan Police nad Metují 1.7.2007 00:25:36 MA 1
603 Davidová Romana KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:25:36 ŽJ 2
604 Kolář Michal - 7.7.2013 00:25:37 MA 1
605 Bříza Vladimír KRB Chrudim 7.7.2013 00:25:37 MD 1
606 Hronová Markéta Atletika Chrudim 25.6.2017 00:25:38 ZA 4
607 Simon Jakub Polička 24.6.2018 00:25:39 MJ 1
608 Svatoš Otakar Sokol Kostelec nad Orlicí 11.7.1999 00:25:39 MD 16
609 Tužil Pavel STAPRO Pardubice 8.7.2001 00:25:40 MA 1
610 Ibehejová Lenka Ski Jilemnice 11.7.1999 00:25:40 ŽJ 1
611 Záveský Marek Orel Česká Třebová 25.6.2017 00:25:40 MA 1
612 Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:25:40 MJ 1
613 Tůmová Eva TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:25:41 ZB 1
614 Künzel Drahomír TJ Svitavy 8.7.2012 00:25:42 MA 1
615 Portyšová Lucie ISCAREX Česká Třebová 2.7.2006 00:25:43 ŽJ 3
616 Herbst Manfred Jeseník 7.7.2002 00:25:43 MD 2
617 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 23.6.2019 00:25:43 MB 1
618 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk 25.6.2017 00:25:43 MA 1
619 Kawulok Martin Hrádek ve Slezsku 19.7.2009 00:25:44 MA 1
620 Třasák Milan KOB Choceň 28.6.1997 00:25:45 MB 5
621 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 1.7.2007 00:25:46 MC 1
622 Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:25:47 MJ 1
623 Krčková Šárka TJ Liga 100 Olomouc 7.7.2013 00:25:48 ZA 2
624 Kalous Tomáš Žamberk 7.7.2013 00:25:49 MB 2
625 Vaníček Jaroslav KUS Jablonné nad Orlicí 9.7.2000 00:25:49 MC 1
626 Kaňa Petr TJ Kostice 20.7.2008 00:25:49 MB 1
627 Pecháček Vratislav ZDH Svinná 3.7.2005 00:25:50 MB 1
628 Hampl Alois Ostrov 25.6.2017 00:25:51 MB 3
629 Moravec Jan JM Team Letohrad 24.6.2018 00:25:51 MJ 1
630 Stoíinová Markéta Česká Třebová 26.6.1993 00:25:53 Ž 1
631 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:25:53 ZA 4
632 Mikulka Martin Trailrun.cz 26.6.2016 00:25:54 MA 1
633 Znojek Katarzyna MKS Olavia Olawa 8.7.2001 00:25:54 ŽJ 1
634 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:25:55 ZB 3
635 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 26.6.2016 00:25:55 MB 1
636 Bělka Jaroslav ČD Vyškov 4.7.2004 00:25:57 MC 3
637 Bednář Petr Dolní Čermná 10.7.2011 00:25:57 MJ 1
638 Vrba Tomáš AS Bystré 10.7.2011 00:25:58 MA 2
639 Kraus Václav CykloKraus Přelouč 8.7.2012 00:25:59 MB 1
640 Sobotka Vlastimil Vysoké Mýto 23.6.2019 00:25:59 MA 1
641 Ouřecká Renáta Atletika Albrechtice 4.7.2004 00:26:01 ZA 9
642 Cipl František BON BON Praha 7.7.2002 00:26:01 MC 1
643 Novotný Jan Klub biatLONU Letohrad 3.7.2005 00:26:01 MJ 1
644 Novák Petr HSK 28.6.2015 00:26:01 MA 1
645 Srnský Karel Cyklo Ski klub Polička 7.7.2013 00:26:04 MA 1
646 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 25.6.2017 00:26:04 MB 2
647 Kalousová Alena Žamberk 15.6.2014 00:26:05 ZA 2
648 Urban Matyáš Vencl tým Ústí nad Orlicí 25.6.2017 00:26:06 MJ 1
649 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 24.6.2018 00:26:06 ZC 2
650 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:26:07 MA 2
651 Dušek Martin Libřice 15.6.2014 00:26:08 MA 1
652 Klimeš Bedřich Sokol Bukovice 4.7.2004 00:26:08 MB 2
653 Nedoma Ondřej Box Club Dynamo Svitavy 15.6.2014 00:26:09 MA 1
654 Doleček Jiří Přívrat 28.6.1997 00:26:10 M 1
655 Černý Milan AC Choceň 9.7.2000 00:26:11 MC 1
656 Havlíček Zdeněk Spartak Vrchlabí 8.7.2001 00:26:11 MD 1
657 Velechovský Jiří SAZS Králíky 3.7.2005 00:26:14 MC 10
658 Kalná Jitka Atletika Chrudim 8.7.2012 00:26:14 ZB 1
659 Kadavý Martin Vysoké Mýto 4.7.2004 00:26:16 MA 2
660 Sedláček Tomáš MAKASPORT 18.7.2010 00:26:17 MA 1
661 Brádle Václav Sokol Chuchelná 8.7.2001 00:26:18 MD 10
662 Mlynář Vojtěch Vencl Tým Ústí nad Orlicí 8.7.2012 00:26:18 MJ 2
663 Klacl Radim Liberec 8.7.2001 00:26:22 MA 1
664 Fišer David Tvoje máma 23.6.2019 00:26:25 MA 1
665 Krumer Miroslav Ostrov 8.7.2001 00:26:26 MC 1
666 Šnýdr Petr AK Šternberk 18.7.2010 00:26:27 MJ 2
667 Nádhera Petr Hradec Králové 28.6.2015 00:26:27 MB 1
668 Mifek Jiří AZUB Chrudim 3.7.2005 00:26:29 MC 2
669 Miles Petr Krnap Vrchlabí 11.7.1999 00:26:29 MD 2
670 Műller Tomáš Jen blbni 28.6.2015 00:26:30 MA 1
671 Stránský Tomáš Česká Třebová - MRT 25.6.2017 00:26:32 MA 3
672 Hubková Kateřina AC Vysoké Mýto 19.7.2009 00:26:33 ZA 1
673 Kubíček Lukáš Litomyšl 11.7.1999 00:26:34 MA 2
674 Kyncl Tomáš Brojleři 23.6.2019 00:26:34 MA 1
675 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 18.7.2010 00:26:35 MB 12
676 Zahálka Tomáš Báječné ženy v běhu 15.6.2014 00:26:36 MA 1
677 Václavík Jaroslav TT Pardubice 20.7.2008 00:26:37 MD 2
678 Dostálová Petra Lanškroun 28.6.2015 00:26:38 ZB 2
679 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 23.6.2019 00:26:38 MA 1
680 Skomorowski Stanisław SBD Energetyk Rybnik 20.7.2008 00:26:41 MC 1
681 Bezecný Milan Ostrava Poruba 27.6.1994 00:26:41 MC 1
682 Chlup Aleš Trailrun.cz 26.6.2016 00:26:41 MA 1
683 Hrevuš Alexandr Břehy u Přelouče 26.6.2016 00:26:42 MA 3
684 Velecký Jan neregistrován 28.6.2015 00:26:43 MA 1
685 Marek Jiří Orel Vysoké Mýto 20.7.2008 00:26:44 MD 5
686 Gecnuk Libor neregistrován 15.6.2014 00:26:44 MA 1
687 Kováříková Pavla Barnex Sport Brno 19.7.2009 00:26:44 ŽC 4
688 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:26:44 ZB 14
689 Krňávek Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 6.7.2003 00:26:45 MB 4
690 Tylšová Daniela HISPORT Team 7.7.2013 00:26:47 ZB 2
691 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 18.7.2010 00:26:47 ŽC 16
692 Janeček Jaroslav PSK Union Praha 7.7.2002 00:26:49 MD 3
693 Ottová Radka TJ Maratonstav Úpice 8.7.2012 00:26:51 ZC 1
694 Formánková Dita TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:26:51 ŽJ 1
695 Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 23.6.2019 00:26:51 ZB 1
696 Ambrožová Hana KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:26:52 ŽJ 1
697 Macháčková Šárka AC Moravská Slavia Brno 18.7.2010 00:26:53 ZA 1
698 Brusenbauch Karel Česká Třebová 1.7.2007 00:26:54 MD 3
699 Čtvrtečková Petra AC Jablonné nad Orlicí 8.7.2001 00:26:54 ZA 3
700 Ondejčík Michal FK Choceň 28.6.2015 00:26:56 MJ 1
701 Syrová Hana Atletika Albrechtice 19.7.2009 00:26:56 ZA 1
702 Pirklová Kateřina Letohrad 24.6.2018 00:26:58 ZB 1
703 Bronowicki Krzysztof MKS Olavia Olawa 8.7.2001 00:26:58 MJ 1
704 Leszkow Josef MK Hlinsko 10.7.2011 00:26:59 MD 9
705 Kalousek Jan Žamberk 27.6.1992 00:27:02 MC 14
706 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 11.7.1999 00:27:03 MB 6
707 Tykva Josef ROB Česká Třebová 6.7.2003 00:27:07 MA 1
708 Keprtová Miloslava Česká Třebová 6.7.2003 00:27:08 ŽC 18
709 Tesař Roman - 24.6.2018 00:27:08 MB 1
710 Vebr Michal Česká Třebová 24.6.2018 00:27:08 MB 3
711 Pláničková Lenka ORRERO 18.7.2010 00:27:09 ŽJ 1
712 Honsová Hana Activity Lanškroun 15.6.2014 00:27:11 ZB 1
713 Mašek Roman Novis Praha 11.7.1999 00:27:12 MA 2
714 Fejgl Zdeněk Calla Vratimov 7.7.2002 00:27:12 MD 6
715 Češíková Eliška Spartak Slatiňany 19.7.2009 00:27:16 ZA 1
716 Hildebrandová Marika SKI Česká Třebová 28.6.1997 00:27:18 Ž 1
717 Kavanová Krystína KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:27:18 ŽJ 1
718 Málková Marcela TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:27:19 ŽJ 1
719 Gabriel Evžen Koryčany 8.7.2001 00:27:20 MA 4
720 Müller Tomáš Jen blbni 15.6.2014 00:27:20 MA 2
721 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 19.7.2009 00:27:21 ZB 3
722 Šnýdr Záboj Kuboj Štenberk 2.7.2006 00:27:22 MB 2
723 Čáslavský Michal Česká Třebová 24.6.2018 00:27:24 MB 1
724 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 24.6.2018 00:27:24 ZJ 1
725 Košnar Filip Trialrun.cz 25.6.2017 00:27:25 MA 1
726 Stečínský Martin Opatov 25.6.2017 00:27:25 MB 2
727 Marholdová Lucie Choceň 15.6.2014 00:27:26 ZA 3
728 Stříhavková Petra AC Choceň 20.7.2008 00:27:30 ZA 3
729 Jelínek Karel PSK Olymp Praha 25.6.2017 00:27:30 MD 1
730 Švejda Roman Česká Třebová - MRT 25.6.2017 00:27:31 MA 2
731 Metelka Josef Spartak Police nad Metují 15.6.2014 00:27:34 ME 4
732 Hruša Zdeněk Jirčany 7.7.2013 00:27:34 MD 2
733 Němec Radek Litomyšl 25.6.2017 00:27:35 MB 1
734 Dušek Pavel Orel Dolní Dobrouč 24.6.2018 00:27:36 MB 2
735 Veselá Miroslava TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:27:36 ŽJ 1
736 Vávrová Markéta KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:27:36 ŽJ 1
737 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 3.7.2005 00:27:38 ŽJ 2
738 Machalická Libuše Fortex Ski Moravský Beroun 18.7.2010 00:27:39 ŽC 1
739 Kořínková Šárka SK SKI Liberec 11.7.1999 00:27:39 ŽJ 1
740 Šroler Zdeněk Sokol Klášterec nad Orlicí 1.7.2007 00:27:39 MC 1
741 Bílý Zdeněk Hvězda SKP Pardubice 10.7.2011 00:27:39 MC 1
742 Kolda Jiří Opatov 26.6.2016 00:27:39 MB 5
743 Wiederman Michal Ústí nad Orlicí 2.7.2006 00:27:40 MB 1
744 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:27:42 ZA 5
745 Klampflová Hana Vrchaři Vrchlabí 7.7.2013 00:27:42 ZA 1
746 Číž Ondřej Jen Blbni 15.6.2014 00:27:42 MA 2
747 Linhart Miloš AC Náchod 2.7.2006 00:27:43 MD 5
748 Hanáková Klára Activity Lanškroun 25.6.2017 00:27:43 ZJ 2
749 Lelek Vít Čolek Team Červený Kostelec 1.7.2007 00:27:44 MC 1
750 Exler Pavel Žamberk 28.6.1997 00:27:44 M 3
751 Knap Zdeněk TJ Jiskra Litomyšl 6.7.2003 00:27:45 MJ 1
752 Šimek Ondřej ISCAREX Junior team ČT 23.6.2019 00:27:46 MJ 1
753 Štěpán Pavel SK OMT Pardubice 7.7.2013 00:27:50 MA 3
754 Merta Jaroslav ESPRO Jeseník 7.7.2002 00:27:51 MD 11
755 Hodek Roman Sokol Kunvald 8.7.2012 00:27:51 MC 1
756 Machalík Stanislav SKB Česká Třebová 23.6.2019 00:27:52 MA 1
757 Kučera Zdeněk AC Náchod 26.6.2016 00:27:53 MD 1
758 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 8.7.2012 00:27:54 MB 1
759 Dohnal Martin ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:27:57 MC 2
760 Příborský Aleš Hlubočky 28.6.2015 00:27:57 MA 2
761 Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:27:57 ZJ 2
762 Havlová Michaela KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:27:58 ŽJ 1
763 Dušek Jan Sokol Verměřovice 7.7.2013 00:27:59 MD 1
764 Kubíček František Relax Dobré Pole 10.7.2011 00:28:00 MD 2
765 Hrušková Darina Česká Třebová 26.6.2016 00:28:00 ZB 3
766 Valentová Květa AVC Praha 20.7.2008 00:28:02 ŽC 1
767 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 20.7.2008 00:28:03 MC 7
768 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 26.6.2016 00:28:03 MB 2
769 Pšenička Jiří Tesla Pardubice 6.7.2003 00:28:04 MC 1
770 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:28:06 ZA 4
771 Tržilová Iva TJ Maratonstav Úpice 18.7.2010 00:28:07 ZA 1
772 König Antonín ISCAREX Junior team ČT 23.6.2019 00:28:08 MJ 1
773 Kobliha Milan LRS Vyškov 25.6.2017 00:28:09 MD 4
774 Filip Lukáš Korfbal Kolín 2.7.2006 00:28:12 MA 5
775 Matalová Jana Slezská Ostrava 18.7.2010 00:28:13 ZB 1
776 Hrubý Milan ASK Blansko 9.7.2000 00:28:14 MD 3
777 Vraštilová Miloslava Jilemnice 19.7.2009 00:28:16 ŽC 12
778 Vacková Kristýna ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:28:18 ZJ 1
779 Václavková Hana Dlouhá Třebová 25.6.2017 00:28:18 ZJ 1
780 Ježek Libor SK Ještěd Liberec 15.6.2014 00:28:19 MC 1
781 Levá Nikola KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:28:22 ŽJ 2
782 Nypl Jaroslav Stará Paka 4.7.2004 00:28:27 MD 2
783 Ouzký Vlastimil AFK Loko Chomutov 11.7.1999 00:28:29 MC 1
784 Popovová Martina Maraton Club Kladno 9.7.2000 00:28:29 ZA 4
785 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 10.7.2011 00:28:29 ZD 3
786 Lech Jiří PLKI Tým Brno 3.7.2005 00:28:31 MD 1
787 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 28.6.2015 00:28:33 ZA 1
788 Les Josef TJ Maratonstav Úpice 18.7.2010 00:28:34 MD 2
789 Novotný Adam HC Česká Třebová 26.6.2016 00:28:35 MJ 1
790 Ehrenbergerová Marta Letohrad 28.6.1997 00:28:37 Ž 1
791 Krása Roman ISCAREX Česká Třebová 8.7.2001 00:28:40 MB 2
792 Kadrman Jiří OB Česká Třebová 11.7.1999 00:28:41 MA 1
793 Strnadová Blanka ISCAREX Česká Třebová 8.7.2001 00:28:42 ŽJ 1
794 Kallista Jan - 8.7.2012 00:28:45 MA 1
795 Jungová Adéla Atletika Albrechtice 1.7.2007 00:28:46 ŽJ 1
796 Andrlík Tomáš Horní Jelení 20.7.2008 00:28:46 MA 1
797 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:28:47 ZC 6
798 Vícenová Karolína Branky 7.7.2002 00:28:48 ŽJ 1
799 Schwaningerová Petra Rock Machine Cyklomax 28.6.2015 00:28:48 ZA 1
800 Kaplan Milan SK Brčekoly 28.6.2015 00:28:48 MA 1
801 Janošíková Lenka Chrudim 28.6.2015 00:28:49 ZA 1
802 Havran Josef - 25.6.2017 00:28:51 MA 1
803 Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team ČT 24.6.2018 00:28:51 MJ 1
804 Přívětivý Jiří Branky 8.7.2001 00:28:55 MB 4
805 Holíková Markéta Ski Skuhrov 28.6.2015 00:28:56 ZB 1
806 Koutská Petra Javornice 8.7.2012 00:28:56 ZA 1
807 Chmelíková Jitka Sokol Brno - Černovice 7.7.2002 00:28:57 ZB 4
808 Jeníková Karolína Báječné ženy v běhu 15.6.2014 00:28:59 ZC 1
809 Švecová Kateřina TJ Svitavy 7.7.2013 00:29:00 ZA 1
810 Novotná Alexandra TiS Vilhelm Frýdek Místek 20.7.2008 00:29:00 ZB 1
811 Janečková Anežka AK Zlín 3.7.2005 00:29:02 ŽC 1
812 Ryšavý Ondřej KOB Ústí nad Orlicí 26.6.2016 00:29:04 MA 1
813 Kozel Karel Jiskra Dolní Brusnice 11.7.1999 00:29:05 MB 3
814 Culka Václav Liga 100 Kostelec nad Orlicí 3.7.2005 00:29:07 MD 3
815 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 18.7.2010 00:29:07 MA 1
816 Čechalová Hana TS Letohrad 7.7.2002 00:29:08 ŽJ 4
817 Beskydský Dědek Klub Důchodců 18.7.2010 00:29:08 MD 1
818 Ráb Bořivoj ISCAREX Česká Třebová 27.6.1998 00:29:09 MC 1
819 Pecháček Vojtěch Atletika Albrechtice 24.6.1995 00:29:10 MC 4
820 Kunovjánek Aleš - 2.7.2006 00:29:11 MB 1
821 Siegelová Magdalena AC Choceň 19.7.2009 00:29:11 ZB 5
822 Dušek Jakub Orel Dolní Dobrouč 24.6.2018 00:29:12 MJ 1
823 Rábová Martina SKI Klub Česká Třebová 6.7.2003 00:29:14 ŽJ 2
824 Krejsová Renata Pardubice 27.6.1994 00:29:19 Ž 1
825 Černý Aleš SKI Klub Česká Třebová 6.7.2003 00:29:20 MA 3
826 Dušek Tomáš Horní Čermná 1.7.2007 00:29:21 MA 1
827 Leheček Antonín AVC Praha 3.7.2005 00:29:23 MD 1
828 Průšová Radka TJ Svitavy 19.7.2009 00:29:24 ŽJ 1
829 Vacková Michaela KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:29:28 ŽJ 1
830 Novotný Přemysl SKI Pastviny 27.6.1998 00:29:28 M 1
831 Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 23.6.2019 00:29:28 MJ 7
832 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 15.6.2014 00:29:29 MD 1
833 Dvořáková Eva Prostějov 26.6.2016 00:29:30 ZD 5
834 Šedová Jana Sruby 25.6.2017 00:29:33 ZB 1
835 Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:29:33 ZJ 2
836 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 15.6.2014 00:29:33 ZC 1
837 Coufalová Pavla AC Moravská Slávia Brno 18.7.2010 00:29:35 ZA 3
838 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 26.6.2016 00:29:36 MB 1
839 Kofroňová Markéta Petrůvka 15.6.2014 00:29:38 ZA 1
840 Dařílek Michal Lanškroun 25.6.2017 00:29:43 MA 2
841 Borková Johanka ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:29:44 ZJ 1
842 Krejsa Václav Rentia Praha 19.7.2009 00:29:49 MC 1
843 Szafranski Bartosz Polsko 6.7.2003 00:29:51 MJ 1
844 Vacek Ladislav Česká Třebová 9.7.2000 00:30:02 MC 2
845 Kašová Hana Barnex Sport Brno 19.7.2009 00:30:03 ZD 2
846 Čáp Bohuslav Orel Hradec Králové 8.7.2012 00:30:03 MD 1
847 Koukalová Dana Proseč 26.6.1993 00:30:04 Ž 1
848 Fiedlerová Zuzana ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:30:05 ZA 1
849 Peterková Veronika TJ Svitavy 8.7.2012 00:30:07 ZA 3
850 Fenyk František TJ Sokol Pardubice 7.7.2013 00:30:08 MD 2
851 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 8.7.2012 00:30:10 MB 1
852 Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:30:13 ZJ 2
853 Maixner Martin Česká Třebová 26.6.2016 00:30:15 MA 1
854 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 7.7.2013 00:30:15 MC 2
855 Pešlová Ivana TJ Svitavy 23.6.2019 00:30:19 ZD 2
856 Petrová Jarmila Gymnázium Česká Třebová 19.7.2009 00:30:24 ZA 1
857 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 1.7.2007 00:30:27 MA 1
858 Gaman Jaroslav Avanti Havířov 20.7.2008 00:30:27 ME 6
859 Čechalová Markéta TS Letohrad 7.7.2002 00:30:31 ŽJ 1
860 Šafr Jiří Vysoké Mýto 24.6.2018 00:30:31 MB 3
861 Švejdová Adéla Česká Třebová 23.6.2019 00:30:32 ZJ 1
862 Lišková Kateřina Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:30:32 ZA 1
863 Bajer Milan Cafe Bajer Pardubice 19.7.2009 00:30:37 MC 1
864 Šabata Petr Česká Třebová 28.6.2015 00:30:37 MB 1
865 Stříhavka Jindřich AC Choceň 19.7.2009 00:30:40 MJ 1
866 Voráč Zbyněk SK Velká Bystřice 7.7.2002 00:30:41 MC 1
867 Růžičková Kateřina Libochovice 8.7.2012 00:30:44 ZA 2
868 Kobrlová Gabriela Koberovy 8.7.2001 00:30:44 ZA 1
869 Lipenská Radka Klub biatlonu OEZ Letohrad 3.7.2005 00:30:48 ŽJ 1
870 Buchtová Michaela KB OEZ Letohrad 4.7.2004 00:30:50 ŽJ 1
871 Juríčková Marta Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 8.7.2012 00:30:54 ZJ 1
872 Kallista Daniel New York 8.7.2012 00:30:57 MJ 1
873 Klimešová Alena Bukovice 3.7.2005 00:30:57 ZB 2
874 Zapletalová Tereza SKI Klub Česká Třebová 3.7.2005 00:30:59 ŽJ 1
875 Přívětivý Pavel Branky 6.7.2003 00:31:00 MJ 1
876 Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 23.6.2019 00:31:01 ZJ 2
877 Kubík Josef SKI Ptačina Adamov 4.7.2004 00:31:11 MD 1
878 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 26.6.2016 00:31:13 MC 2
879 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 7.7.2013 00:31:15 ZB 1
880 Řeháková Romana SBT Team 24.6.2018 00:31:19 ZC 1
881 Bulička Vojtěch AK Kroměříž 23.6.2019 00:31:20 MJ 2
882 Kousal Oldřich SK Přerov 19.7.2009 00:31:21 ME 4
883 Vebr Dominik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 15.6.2014 00:31:27 MJ 1
884 Hromádka Aleš Radio hey 10.7.2011 00:31:30 MA 1
885 Hlaváčková Kateřina Choceň 19.7.2009 00:31:34 ZA 2
886 Zvolánková Marie Mlýn Janderov 6.7.2003 00:31:35 ZA 1
887 Tovaryšová Hana SK Přerov 8.7.2012 00:31:36 ZC 1
888 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 7.7.2013 00:31:38 ZB 1
889 Hrdličková Cecílie Letohrad 26.6.2016 00:31:42 ZJ 1
890 Šponar Josef Sokol Žamberk - orientační běh 24.6.2018 00:31:46 ME 2
891 Svobodová Veronika Holice 8.7.2001 00:31:47 ZA 1
892 Nechvílová Kateřina Heřmanův Městec 28.6.2015 00:31:52 ZA 3
893 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 25.6.2017 00:31:53 ZB 3
894 Přívětivá Svatava KHB Radegast 8.7.2001 00:31:54 ZB 4
895 Rossi Lenka MK Seitl Ostrava 2.7.2006 00:31:59 ŽC 7
896 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 28.6.2015 00:32:01 ME 1
897 Hrozová Milena Orel Vyškov 3.7.2005 00:32:06 ŽC 1
898 Nechvílová Miroslava Choceň 20.7.2008 00:32:15 ŽC 10
899 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:32:18 ZD 2
900 Ducháčková Jana ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:32:20 ZB 1
901 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 10.7.2011 00:32:22 ZD 2
902 Pazderová Alena Vysoké Mýto 24.6.2018 00:32:24 ZB 4
903 Vejběrová Eva Cyklo Pokr Pardubice 28.6.2015 00:32:32 ZB 1
904 Krňávková Klára XXX 6.7.2003 00:32:33 ZA 1
905 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 24.6.2018 00:32:37 ZJ 8
906 Bém František AC Slovan Liberec 3.7.2005 00:32:38 MD 1
907 Dřímalová Martina Přerov 19.7.2009 00:32:38 ZA 1
908 Přívětivý Pavel Branky na Moravě 7.7.2002 00:32:41 MA 1
909 Eisenvortová Gabriela Loko Česká Třebová 9.7.2000 00:32:44 ZA 1
910 Kolářová Lucie VDA Aerobic Club 9.7.2000 00:32:44 ZA 1
911 Domanský Ivo AVC Praha 27.6.1998 00:33:03 MC 3
912 Macek Jan Litovel 8.7.2012 00:33:04 MJ 2
913 Šimonová Barbora Nové Město na Moravě 1.7.2007 00:33:06 ZA 1
914 Benešová Marcela - 15.6.2014 00:33:07 ZA 2
915 Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 1.7.2007 00:33:07 ZA 1
916 Luszuzymak Tadeusz Radlin PL 7.7.2002 00:33:16 MC 1
917 Krátká Hana Lanškroun 18.7.2010 00:33:20 ŽJ 1
918 Machalíková Veronika Česká Třebová 23.6.2019 00:33:21 ZB 1
919 Knápek Matěj LK Šumperk 18.7.2010 00:33:22 MJ 1
920 Kostřicová Blanka Česká Třebová 2.7.2006 00:33:22 ZB 11
921 Půlpánová Zdeňka KRB Chrudim 7.7.2002 00:33:24 ŽF 4
922 Hejdušková Adriana Klub BIATLONU OEZ Letohrad 3.7.2005 00:33:27 ŽJ 1
923 Jelínková Magdalena Hvězda SKP Pardubice 4.7.2004 00:33:30 ŽC 8
924 Melichová Miloslava Svatobor 3.7.2005 00:33:40 ZB 1
925 Nádhera Jiří Hradec Králové 28.6.2015 00:33:46 MA 1
926 Brychta Jakub Cerekvice nad Loučnou 25.6.2017 00:33:52 MJ 1
927 Krejčí Josef Pepa Team Frýdek Místek 20.7.2008 00:34:10 MC 7
928 Krejčiříková Kateřina Svatá Kateřina 15.6.2014 00:34:11 ZB 1
929 Prívětivý Pavel ZŠ Loučka 8.7.2001 00:34:13 MJ 1
930 Kafonek Štěpán Trailrun.cz 28.6.2015 00:34:23 MA 1
931 Rossi Otto MK Seitl Ostrava 2.7.2006 00:34:27 MD 6
932 Dohnalová Jitka ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:34:31 ZC 2
933 Pecina Milan Česká Třebová 9.7.2000 00:34:40 MB 1
934 Soukup Jiří TJ Liga 100 Hradec Králové 7.7.2002 00:34:44 MD 2
935 Chládková Stanislava Activity Lanškroun 28.6.2015 00:34:54 ZB 1
936 Tomášek František TJ Otrokovice 7.7.2002 00:35:04 MD 3
937 Míková Kristýna ISCAREX Česká Třebová 8.7.2001 00:35:08 ŽJ 1
938 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 20.7.2008 00:35:16 ŽC 6
939 Holická Alena Brno 25.6.2017 00:35:18 ZC 1
940 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 24.6.2018 00:35:52 ZB 6
941 Kolářová Lucie Česká Třebová 28.6.1997 00:36:01 Ž 2
942 Kašová Monika - 23.6.2019 00:36:02 ZA 1
943 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 24.6.2018 00:36:37 ME 4
944 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 15.6.2014 00:37:02 ZD 1
945 Kovrzek Jan - 26.6.2016 00:37:05 MA 1
946 Mikšík Aleš Hnátnice 26.6.2016 00:37:13 MA 1
947 Bradáč Alois Orel Žďár nad Sázavou 7.7.2013 00:37:15 ME 1
948 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 15.6.2014 00:37:16 ZA 1
949 Leszkowová Ivana MK Hlinsko 3.7.2005 00:37:32 ŽC 1
950 Gruberová Věra Horní Počernice 19.7.2009 00:37:46 ZD 1
951 Jančíková Dana Hořice 7.7.2013 00:37:54 ZB 1
952 Kubát Zdeněk Bike Centrum 28.6.2015 00:38:40 MA 1
953 Belobradová Karolína Žamberk 15.6.2014 00:39:11 ZJ 1
954 Krejčí Inka Pepa Team Frýdek Místek 10.7.2011 00:39:15 ZD 3
955 Marholdová Michaela Horní Jelení 28.6.2015 00:39:45 ZB 1
956 Kalous Vladimír Žamberk 27.6.1998 00:39:55 MC 6
957 Sedláčková Hedvika Lanškroun 8.7.2012 00:40:20 ZC 3
958 Tůmová Lenka ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:40:54 ZC 1
959 Toman Adam Pasivity Žamberk 28.6.2015 00:41:25 MJ 1
960 Nádherová Hana Hradec Králové 28.6.2015 00:44:13 ZC 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení