Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Lysou horu

27.7.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 27.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

Restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje v době od 12:30 do 14:30 hodin.
Pro Mistrovství Moravy a Slezska zasílají atletické oddíly přihlášky na e-mail jarchal@seznam.cz nejpozději do 25. 7. 2013. Nepřihlášení předem nebudou v rámci MMaS klasifikováni.

Startovné

Ve výši 100 Kč uhradí každý účastník hlavního běhu a závodu Nordic Walking při prezentaci, u běhu dětí se startovné neplatí.

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m
Z Krásné-Nižní Mohelnice po účelové komunikaci Českých radiokomunikací a. s. na Lysou horu

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, vítěz obdrží navíc pohár; první tři závodníci v Mistrovství Moravy a Slezska obdrží diplom a medaili; pro všechny účastníky hlavního běhu bude připraveno občerstvení, pro účastníky závodu NORDIC WALKING jsou připraveny věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Chalupa
V. Klicpery 4/288
736 01 Havířov-Šumbark
tel. 728 479 570

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletika-karvina.ic.cz

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2017Běh na Lysou horu102
30.7.2016Běh na Lysou horu123
25.7.2015Běh na Lysou horu109
26.7.2014Běh na Lysou horu141
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Běh na Lysou horu

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 3469

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Groš Štefan6119
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Šokalová Ludmila5616
Škapa Marek7116
Zátopek Jiří6015
Zikeš František2815
Vodička Jan4515
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Pechek František5314
Trávníček Rostislav6814
Žák Jiří7114
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Les Josef4713
Blaha Tomáš7613
Šrůtek Stanislav5813
Najdek Bohumír5513
Kvassay Ladislav5412
Březina Ladislav6112
Vraštilová Miloslava5612
Jirásková Eva6412
Wálek Bronislav5712
Sztymon Pavel7312
Šmída Oldřich4812
Kvita Josef5111
Svatoš Otakar3411
Marek František4111
Vojkůvka Zdeněk6111
Polášek Jan8011
Merta Jaroslav3510
Budinská Hana6010
Baláž Roman6510
Bednarz Libor8010
Krupička Miroslav5310
Šír Václav4810
Vacarda Vladimír5910
Wala Petr7110
Szebesta Pavel689
Miencil Miroslav459
Keprtová Miloslava489
Vojkůvka Jan689
Fousek Jan919

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ632Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:41:48105
2MJ1892Skoupý JanAK Šternberk9400:45:4493
3MJ19131Vrzala MatoušSSK Vítkovice9400:45:5981
4MJ3412Ožana LukášAO Slavia Havířov9700:49:0272
5MJ3834Kubín JakubMalbery Opava9700:49:2666
6MJ6477Sztymon JakubFC Bužkovec Petřvald9800:53:4060
7MJ7681Pražák VojtěchAK Emila Zátopka Kopřivnice0000:56:4857
8MJ881Gulec JakubTJ JAKL Karviná9500:59:0354
9MJ10523Šesták PavelOstrava9401:03:1751
10MJ117122Boža VáclavBALÁŽ Extreme Team Ostrav9601:09:0448
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:58105
2MA275Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:5793
3MA349Horák OndřejAK Kroměříž7500:39:5981
4MA474Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:40:5472
5MA551Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4366
6MA883Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:42:3860
7MA1058Probst WojciechHaźlach8500:42:51-
8MA1345Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:4057
9MA167Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:3554
10MA2131Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:46:1551
11MA23134Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře8100:46:4748
12MA27104Otevřel VítČeský Těšín8800:48:0345
13MA2810Miklas VojtěchAO Slavia Havířov9000:48:0642
14MA29117Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:1139
15MA3170Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:48:4336
16MA3333Radomský MarekOstrava8900:48:5833
17MA34100Kohut RadekStudénka8400:49:0230
18MA4262Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:50:0327
19MA45116Řeha FilipAron Team9300:50:3724
20MA489Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:51:0721
21MA5199Bulín MartinPřerov8500:51:1718
22MA54130Sýkora LukášAK Olomouc9000:51:5515
23MA57106Karásek JiříFrýdek-Místek7500:52:4312
24MA5978Sztymon LiborFC Bužkovec Petřvald7700:53:029
25MA70107Nohel PetrLichnov9000:55:046
26MA7427Kabaja JiříBěhat nás baví7400:55:263
27MA77137Tešnar MarekPetřvald7500:56:493
28MA7966Tomica MartinProstějov9000:56:543
29MA80123Sionkala MichalOstrava8300:57:083
30MA8211Chmelík RichardAO Slavia Havířov9000:57:223
31MA83101Jedziniak MichalPoruba7400:57:273
32MA8596Staněk PetrTJ Velké Těšany7700:57:553
33MA882Wawreczka DavidTJ JAKL Karviná8100:59:033
34MA10097Antoš MatějPodéště8701:02:013
35MA10468Vidrman DavidProstějov9001:03:143
36MA113112Bezděk DavidValašské Meziříčí8801:06:373
37MA114125Skiba PetrOstrava7701:06:453
38MA12567Vrcha LukášProstějov9301:11:373
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7129Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:42:21105
2MB940Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:42:4293
3MB11128Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:0181
4MB1416Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:1472
5MB1586Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:0666
6MB2276Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:2160
7MB24121Hanke DavidAK Emila Zátopka7100:46:5657
8MB2587Helcel RichardBK SAK Karviná7200:46:5854
9MB2641Vojkůvka JanChuchelná6800:47:0451
10MB3635Havlíček IvoLánov6600:49:1248
11MB4073Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:4845
12MB4789Frank PavelTJ - Granitol Moravský Beroun6800:50:4742
13MB58110Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6500:52:5939
14MB6280Kněžík RomanHavířov7200:53:2836
15MB69111Krejzl HenrichBK SAK Karviná6600:54:3933
16MB71115Řeha RomanPepa Team Frýdek-Místek6600:55:1430
17MB96114Chrudina RobertOstrava7301:01:0827
18MB99124Vernarský JaroslavPepa Team Frýdek-Místek6701:01:3424
19MB101109Štýbar LuděkOstrava6901:02:1221
20MB103127Cupek JiříCoffee Team7001:03:0318
21MB10988Silnoušek JiříSKI - OB Šternberk7201:04:1615
22MB12247Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:10:0212
23MB1274Marťák MiroslavČeský Těšín6801:12:359
24MB13165Pecha VladanRaškoovice6501:16:016
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1218Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6100:43:27105
2MC1760Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:3993
3MC2042Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:0181
4MC326Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5572
5MC46118Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice6000:50:4366
6MC4959Bierski JanPogwizdów6200:51:08-
7MC5039Knápek LubomírLK Šumperk5900:51:1160
8MC525Vanta JosefSK Hronov6200:51:2557
9MC5517Skalický JosefŽichlínek6200:52:2254
10MC56126Jelínek ZbyněkHranice6300:52:2351
11MC6054Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:1848
12MC61119Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:53:1945
13MC73132Sýkora JosefSK Hranice6300:55:2242
14MC8625Šarman RadimSkob Ostrava6200:58:4339
15MC8769Kunc JosefLRS Vyškov6000:58:5136
16MC9137Jamrik MiroslavOrlová5700:59:5133
17MC9398Fikáček IvoPodéště5601:00:1330
18MC9652Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0827
19MC10679Groš ŠtefanS.K. Valašského království6101:03:3524
20MC118135Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:09:0521
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3944Krsek MiroslavMK Luková4900:49:41105
2MD4355Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:2493
3MD4420Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:3181
4MD5357Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:4672
5MD6684Kvita JosefAK Emila Zátopka5100:54:2366
6MD78105Mareš BohumilLear Brno5100:56:5260
7MD8436Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:57:4057
8MD11015Tučný JanMK Pardubice4701:04:4554
9MD11261Zastawny RyszardPogwizdów4901:05:11-
10MD12885Navara PetrAK Emila Zátopka4501:12:5651
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9856Marek FrantišekSK Hronov4101:01:28105
2ME11546Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:07:1593
3ME1243Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:10:5481
4ME12691Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:12:1772
5ME135113Macura JindřichHavířov4301:20:0966
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10882Pražáková AnežkaAK EZ Kopřivnice0101:04:06105
2ZJ11914Salamonová AlexandraAO Slavia Havířov9801:09:0693
3ZJ12043Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9401:09:2481
4ZJ12313Křenková KarolínaAO Slavia Havířov9701:10:0872
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3093Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:48:41105
2ZA3721Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:1793
3ZA63102Čablová KristinaAK Emila Zátopka8700:53:3181
4ZA68103Krstevová AndreaSSK Vítkovice8500:54:3372
5ZA7571Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:3066
6ZA9464Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8301:00:2460
7ZA13363Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:16:2457
8ZA1368Kršňáková HanaTJ JAKL Karviná8701:20:2054
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4148Delingerová MarieAK Kroměříž7600:49:50105
2ZB6538Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5493
3ZB7229Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:1881
4ZB9019Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:59:3772
5ZB11126Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:4966
6ZB13090Lenčová JanaMK Seitl Ostrava6901:13:1060
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC67120Mališová KarlaUSK Praha6000:54:24105
2ZC9294Jirásková EvaLanškroun6400:59:5893
3ZC10224Glabazňová JanaPřátelé OB Opava6101:02:4381
4ZC129136Budinska HanaAC Moravská Slávia Brno6001:13:0972
5ZC137133Wallenfels LenkaSokol Vinohrady6601:20:2366
Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8172Hynštová MarieVyškov5700:57:12105
2ZD9522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:5193
3ZD10750Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:5381
4ZD11628Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:5072
5ZD12153Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:4966
6ZD13230Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:0660
7ZD13495Antošová RadomilaPodéště5801:16:4557
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:58105
2MA275Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:5793
3MA349Horák OndřejAK Kroměříž7500:39:5981
4MA474Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:40:5472
5MA551Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4366
1MJ632Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:41:48105
1MB7129Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:42:21105
6MA883Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:42:3860
2MB940Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:42:4293
7MA1058Probst WojciechHaźlach8500:42:51-
3MB11128Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:0181
1MC1218Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6100:43:27105
8MA1345Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:4057
4MB1416Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:1472
5MB1586Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:0666
9MA167Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:3554
2MC1760Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:3993
2MJ1892Skoupý JanAK Šternberk9400:45:4493
3MJ19131Vrzala MatoušSSK Vítkovice9400:45:5981
3MC2042Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:0181
10MA2131Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:46:1551
6MB2276Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:2160
11MA23134Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře8100:46:4748
7MB24121Hanke DavidAK Emila Zátopka7100:46:5657
8MB2587Helcel RichardBK SAK Karviná7200:46:5854
9MB2641Vojkůvka JanChuchelná6800:47:0451
12MA27104Otevřel VítČeský Těšín8800:48:0345
13MA2810Miklas VojtěchAO Slavia Havířov9000:48:0642
14MA29117Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:1139
1ZA3093Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:48:41105
15MA3170Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:48:4336
4MC326Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5572
16MA3333Radomský MarekOstrava8900:48:5833
17MA34100Kohut RadekStudénka8400:49:0230
4MJ3412Ožana LukášAO Slavia Havířov9700:49:0272
10MB3635Havlíček IvoLánov6600:49:1248
2ZA3721Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:1793
5MJ3834Kubín JakubMalbery Opava9700:49:2666
1MD3944Krsek MiroslavMK Luková4900:49:41105
11MB4073Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:4845
1ZB4148Delingerová MarieAK Kroměříž7600:49:50105
18MA4262Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:50:0327
2MD4355Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:2493
3MD4420Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:3181
19MA45116Řeha FilipAron Team9300:50:3724
5MC46118Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice6000:50:4366
12MB4789Frank PavelTJ - Granitol Moravský Beroun6800:50:4742
20MA489Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:51:0721
6MC4959Bierski JanPogwizdów6200:51:08-
7MC5039Knápek LubomírLK Šumperk5900:51:1160
21MA5199Bulín MartinPřerov8500:51:1718
8MC525Vanta JosefSK Hronov6200:51:2557
4MD5357Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:4672
22MA54130Sýkora LukášAK Olomouc9000:51:5515
9MC5517Skalický JosefŽichlínek6200:52:2254
10MC56126Jelínek ZbyněkHranice6300:52:2351
23MA57106Karásek JiříFrýdek-Místek7500:52:4312
13MB58110Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6500:52:5939
24MA5978Sztymon LiborFC Bužkovec Petřvald7700:53:029
11MC6054Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:1848
12MC61119Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:53:1945
14MB6280Kněžík RomanHavířov7200:53:2836
3ZA63102Čablová KristinaAK Emila Zátopka8700:53:3181
6MJ6477Sztymon JakubFC Bužkovec Petřvald9800:53:4060
2ZB6538Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5493
5MD6684Kvita JosefAK Emila Zátopka5100:54:2366
1ZC67120Mališová KarlaUSK Praha6000:54:24105
4ZA68103Krstevová AndreaSSK Vítkovice8500:54:3372
15MB69111Krejzl HenrichBK SAK Karviná6600:54:3933
25MA70107Nohel PetrLichnov9000:55:046
16MB71115Řeha RomanPepa Team Frýdek-Místek6600:55:1430
3ZB7229Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:1881
13MC73132Sýkora JosefSK Hranice6300:55:2242
26MA7427Kabaja JiříBěhat nás baví7400:55:263
5ZA7571Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:3066
7MJ7681Pražák VojtěchAK Emila Zátopka Kopřivnice0000:56:4857
27MA77137Tešnar MarekPetřvald7500:56:493
6MD78105Mareš BohumilLear Brno5100:56:5260
28MA7966Tomica MartinProstějov9000:56:543
29MA80123Sionkala MichalOstrava8300:57:083
1ZD8172Hynštová MarieVyškov5700:57:12105
30MA8211Chmelík RichardAO Slavia Havířov9000:57:223
31MA83101Jedziniak MichalPoruba7400:57:273
7MD8436Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:57:4057
32MA8596Staněk PetrTJ Velké Těšany7700:57:553
14MC8625Šarman RadimSkob Ostrava6200:58:4339
15MC8769Kunc JosefLRS Vyškov6000:58:5136
33MA882Wawreczka DavidTJ JAKL Karviná8100:59:033
8MJ881Gulec JakubTJ JAKL Karviná9500:59:0354
4ZB9019Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:59:3772
16MC9137Jamrik MiroslavOrlová5700:59:5133
2ZC9294Jirásková EvaLanškroun6400:59:5893
17MC9398Fikáček IvoPodéště5601:00:1330
6ZA9464Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8301:00:2460
2ZD9522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:5193
17MB96114Chrudina RobertOstrava7301:01:0827
18MC9652Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0827
1ME9856Marek FrantišekSK Hronov4101:01:28105
18MB99124Vernarský JaroslavPepa Team Frýdek-Místek6701:01:3424
34MA10097Antoš MatějPodéště8701:02:013
19MB101109Štýbar LuděkOstrava6901:02:1221
3ZC10224Glabazňová JanaPřátelé OB Opava6101:02:4381
20MB103127Cupek JiříCoffee Team7001:03:0318
35MA10468Vidrman DavidProstějov9001:03:143
9MJ10523Šesták PavelOstrava9401:03:1751
19MC10679Groš ŠtefanS.K. Valašského království6101:03:3524
3ZD10750Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:5381
1ZJ10882Pražáková AnežkaAK EZ Kopřivnice0101:04:06105
21MB10988Silnoušek JiříSKI - OB Šternberk7201:04:1615
8MD11015Tučný JanMK Pardubice4701:04:4554
5ZB11126Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:4966
9MD11261Zastawny RyszardPogwizdów4901:05:11-
36MA113112Bezděk DavidValašské Meziříčí8801:06:373
37MA114125Skiba PetrOstrava7701:06:453
2ME11546Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:07:1593
4ZD11628Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:5072
10MJ117122Boža VáclavBALÁŽ Extreme Team Ostrav9601:09:0448
20MC118135Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:09:0521
2ZJ11914Salamonová AlexandraAO Slavia Havířov9801:09:0693
3ZJ12043Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9401:09:2481
5ZD12153Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:4966
22MB12247Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:10:0212
4ZJ12313Křenková KarolínaAO Slavia Havířov9701:10:0872
3ME1243Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:10:5481
38MA12567Vrcha LukášProstějov9301:11:373
4ME12691Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:12:1772
23MB1274Marťák MiroslavČeský Těšín6801:12:359
10MD12885Navara PetrAK Emila Zátopka4501:12:5651
4ZC129136Budinska HanaAC Moravská Slávia Brno6001:13:0972
6ZB13090Lenčová JanaMK Seitl Ostrava6901:13:1060
24MB13165Pecha VladanRaškoovice6501:16:016
6ZD13230Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:0660
7ZA13363Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:16:2457
7ZD13495Antošová RadomilaPodéště5801:16:4557
5ME135113Macura JindřichHavířov4301:20:0966
8ZA1368Kršňáková HanaTJ JAKL Karviná8701:20:2054
5ZC137133Wallenfels LenkaSokol Vinohrady6601:20:2366
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:58105
2MA275Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:5793
3MA349Horák OndřejAK Kroměříž7500:39:5981
4MA474Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:40:5472
5MA551Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4366
6MJ632Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:41:4860
7MB7129Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:42:2157
8MA883Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:42:3854
9MB940Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:42:4251
10MB11128Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:0148
11MC1218Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6100:43:2745
12MA1345Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:4042
13MB1416Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:1439
14MB1586Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:0636
15MA167Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:3533
16MC1760Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:3930
17MJ1892Skoupý JanAK Šternberk9400:45:4427
18MJ19131Vrzala MatoušSSK Vítkovice9400:45:5924
19MC2042Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:0121
20MA2131Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:46:1518
21MB2276Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:2115
22MA23134Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře8100:46:4712
23MB24121Hanke DavidAK Emila Zátopka7100:46:569
24MB2587Helcel RichardBK SAK Karviná7200:46:586
25MB2641Vojkůvka JanChuchelná6800:47:043

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Pekny zavod, standardne organizovany. Vzhledem k narocnosti zavodu a terminu konani v nejteplejsich letnich dnech by ovsem bylo velmi vhodne na trat zaradit alespon dve obcerstvovaci stanice namisto pouze jedne. Jinak nemam dalsich vyhrad a zavod je mozno hodnotit kladne.
aliciesilver
Závod se jako obvykle vyvedl a občerstvovačka přišla velmi vhod. Já bohužel na lysé zapomněl svůj dres (zelený zn.Eleven) ,nenašel jej někdo?
plutosoft
Velmi náročný běh do vrchu v hrozném vedru. Bylo dobré, že před 6 km byla OS.
Knapeklubomir

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód