Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Lysou horu

30.7.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 30.7.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

od 12:30 do 14:30 hodin v restauraci Zlatník (cca 1 km od startu ve směru na Visalaje)

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 8,4 km
převýšení: 704 m
Trasa závodu vede v Krásné-Nižní Mohelnice po účelové komunikaci Českých radiokomunikací a.s. na Lysou horu.

Ceny pro vítěze

Vítěz v každé kategorii obdrží pohár, první 3 v kategorii peněžitou odměnu, diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Jäkl Karviná
Jiří Kartous
Slovenská 2945
733 01 Karviná Hranice
mobil 605 002 827

Propozice poradatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

ikoosova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2017Běh na Lysou horu102
30.7.2016Běh na Lysou horu123
25.7.2015Běh na Lysou horu109
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Běh na Lysou horu

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 3438

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Šokalová Ludmila5616
Pavlica Oldřich6016
Škapa Marek7116
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Vodička Jan4515
Fejgl Zdeněk4215
Zátopek Jiří6015
Trávníček Rostislav6814
Žák Jiří7114
Holec František4614
Pechek František5314
Les Josef4713
Šrutek Stanislav5813
Blaha Tomáš7613
Najdek Bohumír5513
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Jirásková Eva6412
Wálek Bronislav5712
Sztymon Pavel7312
Šmída Oldřich4812
Kvassay Ladislav5412
Březina Ladislav6112
Vraštilová Miloslava5612
Marek František4111
Vojkůvka Zdeněk6111
Polášek Jan8011
Kvita Josef5111
Svatoš Otakar3411
Krupička Miroslav5310
Šír Václav4810
Vacarda Vladimír5910
Wala Petr7110
Merta Jaroslav3510
Budinská Hana6010
Baláž Roman6510
Bednarz Libor8010
Stránský Aleš609
Dvořák Pavel829
Kubíček František469
Ulich Petr689
Vymazal Petr759

Výsledky závodu

  • platné k 01.08.2011, 15:06
  • zobrazeno 1506x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ981Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:0570
2MJ1417Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:42:1462
3MJ1919Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:42:4854
4MJ3120Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:45:1148
5MJ3516Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:45:4244
6MJ42141Kloda PetrAO Slavia Havířov9200:46:3540
7MJ6522Zahradník VojtěchSK Nové Město na Moravě9400:49:3638
8MJ6652Polášek VítAO Slávia Havířov9400:49:3936
9MJ7453Zecha JakubAO Slavia Havířov9600:51:0334
10MJ7983Morcinek RadekČeský Těšín9400:51:1932
11MJ11347Mielec JaromírOOB TJ Baník Ostrava9700:55:3130
12MJ118102Urbaczka MatějTřinec9600:56:1628
13MJ121145Swaczyna OndřejKarviná9300:57:0226
14MJ12521Tkadlec JanSK Nové Město na Moravě9800:57:3324
15MJ1449Sochacki MarekHavířov9701:01:1822
16MJ14910Stýskala LukášKrásná9201:02:0520
17MJ15951Chmelík TomášAO Slavia Havířov9201:06:4418
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:3370
2MA223Pelíšek DavidAK Olomouc9000:39:0362
3MA472Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:3454
4MA550Polášek JanAO Slavia Havířov8000:39:4048
5MA674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2244
6MA864Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:40:5140
7MA12156Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:41:5738
8MA1645Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:2436
9MA17161Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:42:3834
10MA2198Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:42:5732
11MA2242Kruml KamilSpálené7200:43:3830
12MA23166Gajdušek Jakub-9100:44:0328
13MA24132Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:44:1226
14MA2591Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:3024
15MA26114Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:44:3122
16MA2726Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:44:3420
17MA29162Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:4418
18MA34151Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:3316
19MA3880Blabla TomášJanovice8200:45:5314
20MA40120Michna RomanFrenštát pod Radhoštěm7800:46:2912
21MA41160Vondrák ZbyněkLysá nad Labem7500:46:3110
22MA43137Kohut RadekStudénka8400:46:408
23MA44148Nebesník ĽubošMichalovce8000:47:17-
24MA46116Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:47:256
25MA48165Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:47:364
26MA4997Bartík PatrikKES Buk Team7600:47:572
27MA50136Trubač DavidSK Valašské Království7500:48:172
28MA5529Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9100:48:552
29MA5760Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:49:012
30MA5878Strnad RichardVyškov7400:49:032
31MA67146Dinter JiříLučina7300:49:482
32MA6869Jašek RomanAO Kobeřice7300:50:042
33MA73121Raška ZbyněkZlín7500:51:022
34MA76149Belej DavidOpava8100:51:082
35MA77126Stoszek JanVZS Ostrava7600:51:162
36MA78143Matánek VladimírOstrava Hrabůvka7900:51:172
37MA81135Špok RadomírŘíčany7300:51:212
38MA84168Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:51:532
39MA8625Lorenz MarekVyškov7900:52:292
40MA9094Staněk PetrVelké Těšany7400:53:002
41MA91113Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:53:052
42MA96147Šangala JakubTJ Jakl Karviná9000:53:292
43MA101119Kravčík RadimSAK Ložiska Karviná7900:54:042
44MA102103Pokluda JiříŠtramberk7900:54:242
45MA10511Sionkala MichalOstrava8300:54:532
46MA106150Krejčí StanislavFBC Redwolfs Ostrava8200:54:572
47MA10961Siročák petrOstrava Zábřeh7800:55:112
48MA111133Kubita ViktorBK SAK Karviná8100:55:212
49MA115108Hegedüs RobertVZS Ostrava7900:55:452
50MA117128Kovaluk MiroslavTT Ostrava7700:56:062
51MA118125Munk RudolfVZS Ostrava7900:56:162
52MA1252Nerud PavelBrno8100:57:332
53MA127101Urbaczka JanTřinec9100:57:342
54MA13179Strnad VladanDrnovice7300:58:192
55MA140138Souček KamilPraha7901:00:112
56MA142164Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:00:512
57MA144134Schwarz JanHavířov8701:01:182
58MA14896Kytlica StanislavKroměříž7601:01:442
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Žák JiříTechnika Brno7100:39:0870
2MB7152Soukup RadomírAC Tábor6800:40:3062
3MB1068Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:41:3754
4MB13153Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0748
5MB153Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:2144
6MB3065Hanke DavidMK Kopřivnice7100:44:5140
7MB36155Šindelek DanielSlezan Frýdek-Místek6500:45:4538
8MB4599Wala PetrAO Slavia Havířov7100:47:2436
9MB53107Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:48:3134
10MB5676Vojkůvka JanChuchelná6800:48:5932
11MB63129Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:49:2930
12MB718Ambrož RadomírLanškroun6300:50:1428
13MB7946Mielec JaromírOOB TJ Baník Ostrava6900:51:1926
14MB86104Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7000:52:2924
15MB94139Macků JaroslavOstrava6300:53:2722
15MB94140Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:53:2722
17MB98158Pastor RichardDobrá7100:53:4018
18MB128159Celuch MilanSlavia Havířov6600:57:4216
19MB13834Staněk VladimírOstrava6300:59:1614
20MB15163Nadažy RadekBohumín Pudlov6501:03:2912
21MB155142Lysek MiroslavPepa Team Frýdek Místek6301:04:3910
22MB164167Kaminski TomášDětmarovice7001:09:238
23MB16739Krátký JosefTJ Svitavy6501:17:516
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1170Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:4270
2MC176Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:42:3862
3MC20105Vaněk PetrPraha6100:42:5154
4MC3238Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:1648
5MC3362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2244
6MC51109Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:48:2640
7MC5235Škrabánek PetrBílovec6000:48:2838
8MC5431Kacíř ZdeněkLoučná5600:48:4636
9MC6390Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2934
10MC69124Najdek BohumírRacing Olešná5500:50:1132
11MC7482Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:0330
12MC8228Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:51:4628
13MC8892Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:52:37-
14MC895Měřínský JaroslavAK Perná6100:52:5326
15MC9930Kunc JosefLRS Vyškov6000:53:4324
16MC11677Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:55:5822
17MC13012Jamrik MiroslavOrlová5700:58:0020
18MC134131Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:58:2418
19MC136100Krupa LubomírJanovice6100:59:0116
20MC156127Michalčík KarelBK Kravaře5901:05:0914
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2888Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:3970
2MD3936Jasek TadeuszPolsko5100:46:05-
3MD6144Sikora StefanBielsko Biała4900:49:18-
4MD6233Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:2162
5MD8555Smola JosefMKS Ostrava5100:52:1754
6MD9341Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:1348
7MD10015Vodička JanMK Radslavice4500:54:0144
8MD10393Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:54:3640
9MD12487Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:2338
10MD12937Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:57:4836
11MD14149Tučný JanMK Pardubice4701:00:2734
12MD143144Beskydský DědekKlub Důchodců4501:00:5432
13MD14657Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí4401:01:3530
14MD15456Motl LadislavOstrava4801:04:3128
15MD16148Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:07:2926
16MD165122Holec FrantišekTJ Slezan Frýdek Místek4601:09:3424
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12032Podžorný ErvinČeský Těšín4100:56:5770
2ME15358Tomíšek JindřichŘíkovice3901:03:4362
3ME15835Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:1254
4ME16059Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:06:5648
5ME168117Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:27:4144
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1081Rájová JanaAK Olymp Brno9200:55:0670
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3785Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:4970
2ZA47157Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7700:47:3062
3ZA60154Bluchová KateřinaAK Kroměříž8300:49:1254
4ZA7275Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4148
5ZA92118Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:53:1044
6ZA104111Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:54:4140
7ZA13254Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:58:2038
8ZA135115Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8300:58:3236
9ZA139110Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8800:59:2734
10ZA15073Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:3332
11ZA16271Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:08:0230
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5940Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:0570
2ZB704Doubková KateřinaAK Perná7200:50:1362
3ZB10795Stehlíková JitkaAK Kroměříž7600:55:0254
4ZB1127Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:55:2648
5ZB114106Martikánová AliceFrýdek Místek7600:55:3944
6ZB12213Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:0540
7ZB147130Schwarzová PetraMK Seitl Ostrava6801:01:4338
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8327Hynštová MarieAHA Vyškov5700:51:4770
2ZC11067Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:55:1762
3ZC12389Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:1954
4ZC137112Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:59:0648
5ZC16324Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:08:5544
Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9743Bamasiak AlicjaSprint Bielsko Biala5200:53:32-
2ZD13386Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:2370
3ZD151123Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:03:2962
4ZD157163Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:05:5854
5ZD16684Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:5948
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:3370
2MA223Pelíšek DavidAK Olomouc9000:39:0362
1MB318Žák JiříTechnika Brno7100:39:0870
3MA472Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:3454
4MA550Polášek JanAO Slavia Havířov8000:39:4048
5MA674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2244
2MB7152Soukup RadomírAC Tábor6800:40:3062
6MA864Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:40:5140
1MJ981Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:0570
3MB1068Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:41:3754
1MC1170Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:4270
7MA12156Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:41:5738
4MB13153Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0748
2MJ1417Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:42:1462
5MB153Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:2144
8MA1645Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:2436
2MC176Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:42:3862
9MA17161Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:42:3834
3MJ1919Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:42:4854
3MC20105Vaněk PetrPraha6100:42:5154
10MA2198Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:42:5732
11MA2242Kruml KamilSpálené7200:43:3830
12MA23166Gajdušek Jakub-9100:44:0328
13MA24132Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:44:1226
14MA2591Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:3024
15MA26114Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:44:3122
16MA2726Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:44:3420
1MD2888Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:3970
17MA29162Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:4418
6MB3065Hanke DavidMK Kopřivnice7100:44:5140
4MJ3120Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:45:1148
4MC3238Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:1648
5MC3362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2244
18MA34151Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:3316
5MJ3516Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:45:4244
7MB36155Šindelek DanielSlezan Frýdek-Místek6500:45:4538
1ZA3785Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:4970
19MA3880Blabla TomášJanovice8200:45:5314
2MD3936Jasek TadeuszPolsko5100:46:05-
20MA40120Michna RomanFrenštát pod Radhoštěm7800:46:2912
21MA41160Vondrák ZbyněkLysá nad Labem7500:46:3110
6MJ42141Kloda PetrAO Slavia Havířov9200:46:3540
22MA43137Kohut RadekStudénka8400:46:408
23MA44148Nebesník ĽubošMichalovce8000:47:17-
8MB4599Wala PetrAO Slavia Havířov7100:47:2436
24MA46116Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:47:256
2ZA47157Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7700:47:3062
25MA48165Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:47:364
26MA4997Bartík PatrikKES Buk Team7600:47:572
27MA50136Trubač DavidSK Valašské Království7500:48:172
6MC51109Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:48:2640
7MC5235Škrabánek PetrBílovec6000:48:2838
9MB53107Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:48:3134
8MC5431Kacíř ZdeněkLoučná5600:48:4636
28MA5529Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9100:48:552
10MB5676Vojkůvka JanChuchelná6800:48:5932
29MA5760Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:49:012
30MA5878Strnad RichardVyškov7400:49:032
1ZB5940Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:0570
3ZA60154Bluchová KateřinaAK Kroměříž8300:49:1254
3MD6144Sikora StefanBielsko Biała4900:49:18-
4MD6233Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:2162
11MB63129Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:49:2930
9MC6390Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2934
7MJ6522Zahradník VojtěchSK Nové Město na Moravě9400:49:3638
8MJ6652Polášek VítAO Slávia Havířov9400:49:3936
31MA67146Dinter JiříLučina7300:49:482
32MA6869Jašek RomanAO Kobeřice7300:50:042
10MC69124Najdek BohumírRacing Olešná5500:50:1132
2ZB704Doubková KateřinaAK Perná7200:50:1362
12MB718Ambrož RadomírLanškroun6300:50:1428
4ZA7275Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4148
33MA73121Raška ZbyněkZlín7500:51:022
11MC7482Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:0330
9MJ7453Zecha JakubAO Slavia Havířov9600:51:0334
34MA76149Belej DavidOpava8100:51:082
35MA77126Stoszek JanVZS Ostrava7600:51:162
36MA78143Matánek VladimírOstrava Hrabůvka7900:51:172
10MJ7983Morcinek RadekČeský Těšín9400:51:1932
13MB7946Mielec JaromírOOB TJ Baník Ostrava6900:51:1926
37MA81135Špok RadomírŘíčany7300:51:212
12MC8228Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:51:4628
1ZC8327Hynštová MarieAHA Vyškov5700:51:4770
38MA84168Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:51:532
5MD8555Smola JosefMKS Ostrava5100:52:1754
14MB86104Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7000:52:2924
39MA8625Lorenz MarekVyškov7900:52:292
13MC8892Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:52:37-
14MC895Měřínský JaroslavAK Perná6100:52:5326
40MA9094Staněk PetrVelké Těšany7400:53:002
41MA91113Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:53:052
5ZA92118Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:53:1044
6MD9341Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:1348
15MB94140Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:53:2722
15MB94139Macků JaroslavOstrava6300:53:2722
42MA96147Šangala JakubTJ Jakl Karviná9000:53:292
1ZD9743Bamasiak AlicjaSprint Bielsko Biala5200:53:32-
17MB98158Pastor RichardDobrá7100:53:4018
15MC9930Kunc JosefLRS Vyškov6000:53:4324
7MD10015Vodička JanMK Radslavice4500:54:0144
43MA101119Kravčík RadimSAK Ložiska Karviná7900:54:042
44MA102103Pokluda JiříŠtramberk7900:54:242
8MD10393Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:54:3640
6ZA104111Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:54:4140
45MA10511Sionkala MichalOstrava8300:54:532
46MA106150Krejčí StanislavFBC Redwolfs Ostrava8200:54:572
3ZB10795Stehlíková JitkaAK Kroměříž7600:55:0254
1ZJ1081Rájová JanaAK Olymp Brno9200:55:0670
47MA10961Siročák petrOstrava Zábřeh7800:55:112
2ZC11067Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:55:1762
48MA111133Kubita ViktorBK SAK Karviná8100:55:212
4ZB1127Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:55:2648
11MJ11347Mielec JaromírOOB TJ Baník Ostrava9700:55:3130
5ZB114106Martikánová AliceFrýdek Místek7600:55:3944
49MA115108Hegedüs RobertVZS Ostrava7900:55:452
16MC11677Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:55:5822
50MA117128Kovaluk MiroslavTT Ostrava7700:56:062
51MA118125Munk RudolfVZS Ostrava7900:56:162
12MJ118102Urbaczka MatějTřinec9600:56:1628
1ME12032Podžorný ErvinČeský Těšín4100:56:5770
13MJ121145Swaczyna OndřejKarviná9300:57:0226
6ZB12213Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:0540
3ZC12389Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:1954
9MD12487Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:2338
52MA1252Nerud PavelBrno8100:57:332
14MJ12521Tkadlec JanSK Nové Město na Moravě9800:57:3324
53MA127101Urbaczka JanTřinec9100:57:342
18MB128159Celuch MilanSlavia Havířov6600:57:4216
10MD12937Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:57:4836
17MC13012Jamrik MiroslavOrlová5700:58:0020
54MA13179Strnad VladanDrnovice7300:58:192
7ZA13254Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:58:2038
2ZD13386Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:2370
18MC134131Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:58:2418
8ZA135115Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8300:58:3236
19MC136100Krupa LubomírJanovice6100:59:0116
4ZC137112Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:59:0648
19MB13834Staněk VladimírOstrava6300:59:1614
9ZA139110Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8800:59:2734
55MA140138Souček KamilPraha7901:00:112
11MD14149Tučný JanMK Pardubice4701:00:2734
56MA142164Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:00:512
12MD143144Beskydský DědekKlub Důchodců4501:00:5432
57MA144134Schwarz JanHavířov8701:01:182
15MJ1449Sochacki MarekHavířov9701:01:1822
13MD14657Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí4401:01:3530
7ZB147130Schwarzová PetraMK Seitl Ostrava6801:01:4338
58MA14896Kytlica StanislavKroměříž7601:01:442
16MJ14910Stýskala LukášKrásná9201:02:0520
10ZA15073Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:3332
3ZD151123Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:03:2962
20MB15163Nadažy RadekBohumín Pudlov6501:03:2912
2ME15358Tomíšek JindřichŘíkovice3901:03:4362
14MD15456Motl LadislavOstrava4801:04:3128
21MB155142Lysek MiroslavPepa Team Frýdek Místek6301:04:3910
20MC156127Michalčík KarelBK Kravaře5901:05:0914
4ZD157163Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:05:5854
3ME15835Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:1254
17MJ15951Chmelík TomášAO Slavia Havířov9201:06:4418
4ME16059Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:06:5648
15MD16148Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:07:2926
11ZA16271Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:08:0230
5ZC16324Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:08:5544
22MB164167Kaminski TomášDětmarovice7001:09:238
16MD165122Holec FrantišekTJ Slezan Frýdek Místek4601:09:3424
5ZD16684Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:5948
23MB16739Krátký JosefTJ Svitavy6501:17:516
5ME168117Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:27:4144
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:3370
2MA223Pelíšek DavidAK Olomouc9000:39:0362
3MB318Žák JiříTechnika Brno7100:39:0854
4MA472Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:3448
5MA550Polášek JanAO Slavia Havířov8000:39:4044
6MA674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2240
7MB7152Soukup RadomírAC Tábor6800:40:3038
8MA864Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:40:5136
9MJ981Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:0534
10MB1068Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:41:3732
11MC1170Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:4230
12MA12156Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:41:5728
13MB13153Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0726
14MJ1417Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:42:1424
15MB153Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:2122
16MA1645Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:2420
17MC176Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:42:3818
17MA17161Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:42:3818
19MJ1919Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:42:4814
20MC20105Vaněk PetrPraha6100:42:5112
21MA2198Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:42:5710
22MA2242Kruml KamilSpálené7200:43:388
23MA23166Gajdušek Jakub-9100:44:036
24MA24132Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:44:124
25MA2591Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:302
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3785Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:4970
2ZA47157Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7700:47:3062
3ZB5940Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:0554
4ZA60154Bluchová KateřinaAK Kroměříž8300:49:1248
5ZB704Doubková KateřinaAK Perná7200:50:1344
6ZA7275Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4140
7ZC8327Hynštová MarieAHA Vyškov5700:51:4738
8ZA92118Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:53:1036
9ZA104111Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:54:4134
10ZB10795Stehlíková JitkaAK Kroměříž7600:55:0232
11ZJ1081Rájová JanaAK Olymp Brno9200:55:0630
12ZC11067Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:55:1728
13ZB1127Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:55:2626
14ZB114106Martikánová AliceFrýdek Místek7600:55:3924
15ZB12213Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:0522
16ZC12389Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:1920
17ZA13254Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:58:2018
18ZD13386Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:2316
19ZA135115Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8300:58:3214
20ZC137112Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:59:0612
21ZA139110Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8800:59:2710
22ZB147130Schwarzová PetraMK Seitl Ostrava6801:01:438
23ZA15073Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:336
24ZD151123Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:03:294
25ZD157163Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:05:582

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ahoj, závod perfektní! Jen jsme našly ve výsledcích dvě drobné chybičky v názvu týmu. Máme uvedeno VSZ Ostrava, ale správně VZS Ostrava, čili asi došlo k přesmyčce ;) Díky za opravu, Denisa a Ivona Krejčiříkovy
predzavinacem
Já jsem byl se závodem maximálně spokojený bez výhrad.
RadekNadazy
VZS Ostrava opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód