Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

5.8.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 5.8.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3088

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Nanke Werner389
Blaha Tomáš769
Wala Petr719
Polášek Jan809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ72Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:5140
2MJ123Janík AlanAC Havířov7700:39:4838
3MJ204Janík MichalAC Havířov7700:41:2036
4MJ275Machala PetrAIN Frenštát pod Radhoštěm7600:42:3634
5MJ406Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:44:4832
6MJ637Kračalík MartinSK Vítkovice7700:48:1530
7MJ748Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:50:0428
8MJ779Tur RobertLeszczyny Polsko7600:51:02-
9MJ8710Kvita PavelMK Kopřivnice7900:55:2326
10MJ9611Pyrchala KrzysztofLeszczyny Polsko7601:19:10-
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:3560
2MA213Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:36:3458
3MA314Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:37:0656
4MA415Metelka TomášSKI Jilemnice7200:37:2654
5MA516Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:37:5752
6MA617Poduška JosefPoldi Kladno6200:38:2650
7MA818Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:5848
8MA919Koucký RomanViking Jilemnice6300:39:0946
9MA1020Abrahám LuděkSK Hronov7500:39:2244
10MA1121Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:39:4542
11MA1322Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:40:0340
12MA1423Šimoňák MarekJump Sport Frýdek Místek6400:40:1038
13MA1724Pavlica OldřichČeladná6000:40:4636
14MA1825Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:5434
15MA2126Sedláček MartinAC Havířov6100:41:2832
16MA2327Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:41:5630
17MA2428Moravec OndřejSlavoj Pacov7400:42:0428
18MA2529Rys JaromírSKP Holešov6400:42:2526
19MA2930Varsányi MarioSokol Karviná7300:42:4824
20MA3031Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:43:0822
21MA3232Kedroň ZbyněkMK Kopřivnice7000:43:2820
22MA3333Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:43:4718
23MA3434Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:43:5316
24MA3635Březina LadislavOstravice6100:44:0414
25MA3836Václ TomášDSZ Jilemnice6400:44:2912
26MA4337Svoboda DanielMilo Olomouc7400:45:2010
27MA4838Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:46:198
28MA5239Jirsa PavelŠpindlerův Mlýn6100:46:486
29MA5440Tkáč PetrKČT Frýdlant6400:47:004
30MA5541Slowioczek RomanJablunkov5900:47:162
31MA5742Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:420
32MA5943Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:47:480
33MA6144Nanke DavidKravaře7300:47:550
34MA6545Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:48:280
35MA6646Nejezchleba JosefL 100 Frýdek Místek5700:48:360
36MA6747Prokop JiříSvit Zlín5600:48:400
37MA6948Martínek VladimírSKP Holešov5600:49:080
38MA7149Elischer IvanHavířov6000:49:280
39MA7550Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:50:530
40MA7651Kahánek PetrFrýdlant nad Ostravicí6000:50:540
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1552Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:1440
2MB1653Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:3838
3MB1954Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:41:1336
4MB2255Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:4034
5MB2656Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:42:3132
6MB2857Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:42:4630
7MB3558Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:44:0228
8MB4159Veselý PavelMK Kopřivnice4600:45:0426
9MB4260Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:0924
10MB4461Janošec JosefTJ Liga 100 Frýdek Místek5500:45:4222
11MB4662Kvita JosefMK Kopřivnice5100:46:0820
12MB4763Les JosefTatran Třemošná4700:46:1218
13MB5064Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:46:3016
14MB6065Kabot JanSpartak Jablunkov5200:47:5314
15MB6266Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:48:0612
16MB6467Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:1910
17MB7068Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:49:228
18MB7269Krištof MiroslavTJ LS Frýdek Místek4600:49:326
19MB7970Tučný JanPardubice4700:51:344
20MB8071Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:51:402
21MB8172Káňa PetrSK Haná Olomouc5000:51:460
22MB8573Zapletalík PavelNohyb Praha4900:53:520
23MB9174Chvojka LadislavPojišťovna Ostrava5300:59:250
24MB9375Hýl JaroslavL 100 Frýdek Místek4601:04:210
25MB9776Šurček JiříOstrava5301:20:380
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3177Metelka JosefSokol Studnice4400:43:1620
2MC3778Gabryš AlbertDebowiec Polsko4300:44:18-
3MC4579Vodička JanMK Radslavice4500:46:0418
4MC5180Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:3216
5MC5381Podžorný ErvinČeský Těšín4100:46:5714
6MC5682Marek FrantišekASPRO Náchod4100:47:3212
7MC5883Paško StanislavLavina Sport Frýdek Místek4300:47:4410
8MC7884Balko PeterJump Sport Frýdek Místek4400:51:238
9MC8485Tatarka JosefBetys Frýdlant3600:52:336
10MC8786Straka JosefŠumperk3900:55:234
11MC8987Miencil MiroslavOstrava4500:56:142
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8288Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:5720
2MD8689Mucha LadislavMK Beskyd Třinec3500:54:2518
3MD9290Cupánek JosefPřerovské Strojírny2601:01:0316
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3991Hajná DanaAK Kroměříž6400:44:3020
2ZA4992Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:46:2718
3ZA6893Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:49:0216
4ZA9094Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:59:1314
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7395Novotná EvaLetohrad4800:49:4420
2ZB8396Vacková HanaSK Hronov5600:52:1618
3ZB9497Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:04:3916
4ZB9598Horáková HedvikaLinhartice4801:06:4814
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:3560
2MA213Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:36:3458
3MA314Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:37:0656
4MA415Metelka TomášSKI Jilemnice7200:37:2654
5MA516Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:37:5752
6MA617Poduška JosefPoldi Kladno6200:38:2650
1MJ72Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:5140
7MA818Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:5848
8MA919Koucký RomanViking Jilemnice6300:39:0946
9MA1020Abrahám LuděkSK Hronov7500:39:2244
10MA1121Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:39:4542
2MJ123Janík AlanAC Havířov7700:39:4838
11MA1322Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:40:0340
12MA1423Šimoňák MarekJump Sport Frýdek Místek6400:40:1038
1MB1552Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:1440
2MB1653Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:3838
13MA1724Pavlica OldřichČeladná6000:40:4636
14MA1825Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:5434
3MB1954Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:41:1336
3MJ204Janík MichalAC Havířov7700:41:2036
15MA2126Sedláček MartinAC Havířov6100:41:2832
4MB2255Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:4034
16MA2327Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:41:5630
17MA2428Moravec OndřejSlavoj Pacov7400:42:0428
18MA2529Rys JaromírSKP Holešov6400:42:2526
5MB2656Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:42:3132
4MJ275Machala PetrAIN Frenštát pod Radhoštěm7600:42:3634
6MB2857Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:42:4630
19MA2930Varsányi MarioSokol Karviná7300:42:4824
20MA3031Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:43:0822
1MC3177Metelka JosefSokol Studnice4400:43:1620
21MA3232Kedroň ZbyněkMK Kopřivnice7000:43:2820
22MA3333Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:43:4718
23MA3434Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:43:5316
7MB3558Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:44:0228
24MA3635Březina LadislavOstravice6100:44:0414
2MC3778Gabryš AlbertDebowiec Polsko4300:44:18-
25MA3836Václ TomášDSZ Jilemnice6400:44:2912
1ZA3991Hajná DanaAK Kroměříž6400:44:3020
5MJ406Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:44:4832
8MB4159Veselý PavelMK Kopřivnice4600:45:0426
9MB4260Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:0924
26MA4337Svoboda DanielMilo Olomouc7400:45:2010
10MB4461Janošec JosefTJ Liga 100 Frýdek Místek5500:45:4222
3MC4579Vodička JanMK Radslavice4500:46:0418
11MB4662Kvita JosefMK Kopřivnice5100:46:0820
12MB4763Les JosefTatran Třemošná4700:46:1218
27MA4838Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:46:198
2ZA4992Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:46:2718
13MB5064Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:46:3016
4MC5180Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:3216
28MA5239Jirsa PavelŠpindlerův Mlýn6100:46:486
5MC5381Podžorný ErvinČeský Těšín4100:46:5714
29MA5440Tkáč PetrKČT Frýdlant6400:47:004
30MA5541Slowioczek RomanJablunkov5900:47:162
6MC5682Marek FrantišekASPRO Náchod4100:47:3212
31MA5742Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:420
7MC5883Paško StanislavLavina Sport Frýdek Místek4300:47:4410
32MA5943Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:47:480
14MB6065Kabot JanSpartak Jablunkov5200:47:5314
33MA6144Nanke DavidKravaře7300:47:550
15MB6266Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:48:0612
6MJ637Kračalík MartinSK Vítkovice7700:48:1530
16MB6467Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:1910
34MA6545Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:48:280
35MA6646Nejezchleba JosefL 100 Frýdek Místek5700:48:360
36MA6747Prokop JiříSvit Zlín5600:48:400
3ZA6893Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:49:0216
37MA6948Martínek VladimírSKP Holešov5600:49:080
17MB7068Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:49:228
38MA7149Elischer IvanHavířov6000:49:280
18MB7269Krištof MiroslavTJ LS Frýdek Místek4600:49:326
1ZB7395Novotná EvaLetohrad4800:49:4420
7MJ748Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:50:0428
39MA7550Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:50:530
40MA7651Kahánek PetrFrýdlant nad Ostravicí6000:50:540
8MJ779Tur RobertLeszczyny Polsko7600:51:02-
8MC7884Balko PeterJump Sport Frýdek Místek4400:51:238
19MB7970Tučný JanPardubice4700:51:344
20MB8071Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:51:402
21MB8172Káňa PetrSK Haná Olomouc5000:51:460
1MD8288Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:5720
2ZB8396Vacková HanaSK Hronov5600:52:1618
9MC8485Tatarka JosefBetys Frýdlant3600:52:336
22MB8573Zapletalík PavelNohyb Praha4900:53:520
2MD8689Mucha LadislavMK Beskyd Třinec3500:54:2518
9MJ8710Kvita PavelMK Kopřivnice7900:55:2326
10MC8786Straka JosefŠumperk3900:55:234
11MC8987Miencil MiroslavOstrava4500:56:142
4ZA9094Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:59:1314
23MB9174Chvojka LadislavPojišťovna Ostrava5300:59:250
3MD9290Cupánek JosefPřerovské Strojírny2601:01:0316
24MB9375Hýl JaroslavL 100 Frýdek Místek4601:04:210
3ZB9497Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:04:3916
4ZB9598Horáková HedvikaLinhartice4801:06:4814
10MJ9611Pyrchala KrzysztofLeszczyny Polsko7601:19:10-
25MB9776Šurček JiříOstrava5301:20:380

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód