Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Lysou horu

28.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 28.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Chalupa
V. Klicpery 4/288
736 01 Havířov-Šumbark
tel. 728 479 570

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2017Běh na Lysou horu102
30.7.2016Běh na Lysou horu123
25.7.2015Běh na Lysou horu109
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Běh na Lysou horu

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 3465

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Rys Jaromír6418
Pavlica Oldřich6016
Šokalová Ludmila5616
Škapa Marek7116
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Zikeš František2815
Vodička Jan4515
Fejgl Zdeněk4215
Zátopek Jiří6015
Trávníček Rostislav6814
Žák Jiří7114
Holec František4614
Pechek František5314
Les Josef4713
Blaha Tomáš7613
Šrůtek Stanislav5813
Najdek Bohumír5513
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Jirásková Eva6412
Wálek Bronislav5712
Sztymon Pavel7312
Šmída Oldřich4812
Kvassay Ladislav5412
Březina Ladislav6112
Vraštilová Miloslava5612
Marek František4111
Vojkůvka Zdeněk6111
Polášek Jan8011
Kvita Josef5111
Svatoš Otakar3411
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Šír Václav4810
Wala Petr7110
Merta Jaroslav3510
Budinská Hana6010
Baláž Roman6510
Bednarz Libor8010
Ulich Petr689
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Tešnar Marek759

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1124Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:44:3770
2MJ1279Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:44:3862
3MJ13119Bechný MichalFrenštát pod Radhoštěm9400:44:3954
4MJ16110Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:45:5548
5MJ4527Klouda MartinSK Nové Město na Moravě9700:51:0844
6MJ58131Mácha TomášBartošovice9400:53:3940
7MJ6326Holek PetrSK Nové Město na Moravě9700:54:4138
8MJ8111Sochacki MarekHavířov9700:58:2736
9MJ1131Gulec JakubTJ Jakl Karviná9501:05:0134
10MJ1212Fójcik AdamTJ Jakl Karviná9801:08:0732
11MJ12317Vrcha LukášProstějov9301:08:4630
12MJ12934Šesták PavelOstrava9401:12:0728
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:0770
2MA263Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:0262
3MA3135Berka MartinAC Syner Turnov8500:39:5654
4MA4134Berka RadimKozákov8200:41:3848
5MA664Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3744
6MA17114Sýkora LukášAK Olomouc9000:46:2740
7MA1956Gajdušek JakubAC Česká Lípa9100:46:5838
8MA2042Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karviná7300:47:0336
9MA21139Žajdlík FilipTřinec7700:47:0634
10MA23126Otevřel VítČeský Těšín8800:47:3632
11MA2467Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:47:4430
12MA26141Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:47:5328
13MA29120Křenek RadekFrenštát pod Radhoštěm8600:48:4826
14MA314Mitura KarelTJ Jakl Karviná9100:49:4024
15MA3273Stoszek JanVZS Ostrava7600:49:5222
16MA33108Kohut RadekStudénka8400:49:5320
17MA3686Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:50:0718
18MA3741Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:0916
19MA3998Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:50:2014
20MA4153Jašek RomanAO Kobeřice7300:50:4312
21MA4865Nebesník ĽubošMichalovce8000:51:35-
22MA4993Špok RadomírŘíčany7300:51:5110
23MA5551Reček LukášHO Start Ostrava7800:52:588
24MA57127Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:53:136
25MA5952Veselý AntonínHO Start Ostrava7600:53:414
26MA6658Bulín MartinPřerov8500:55:082
27MA68113Kouřil JaroslavOstrava8000:55:452
28MA6988Jedziniak MichalKorta7400:55:582
29MA7015Labounek MartinProstějov8900:56:002
30MA7119Tomica MartinProstějov9000:56:012
31MA80122Karásek LiborSklerosis Multiplex7300:58:092
32MA8214Zápeca MiroslavVelké Karlovice7800:58:402
33MA8596Matúš RadekFrenštát pod Radhoštěm8100:58:482
34MA87103Klepáč RadimOstrava- Výškovice7600:58:592
35MA9354Nevřala MichalBalaž Extreme Team8101:00:162
36MA9577Večerka JiříTJ Jiskra Otrokovice7701:00:252
37MA99106Částečka RomanHrabůvka7301:01:582
38MA10118Vavrečka MichalProstějov9001:02:252
39MA10716Vidrman DavidProstějov9001:04:082
40MA10976Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:04:122
41MA11289Chrudina RobertOstrava7301:04:462
42MA12212Kozicki JacekGAS Engineering Bytom7901:08:37-
43MA131138Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7901:12:552
44MA13713Kozicki TomaszBytom7601:18:28-
-MA-129Kempa JanOstrava79DNF-
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB57Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5270
2MB7140Soukup RadomírStrakonice6800:42:4762
3MB825Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0854
4MB9101Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0448
5MB1078Kruml KamilSpálené7200:44:0944
6MB25124Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6800:47:5040
7MB27112Wala PetrAO Slavia Havířov7100:48:0638
8MB3071Olejník JaroslavOstrava- Poruba6700:49:2136
9MB34104Helcel RichardHavířov7200:49:5334
10MB4310Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:50:5932
11MB5480Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:5430
12MB56111Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:53:0928
13MB60125Baar MartinSportique6700:54:1526
14MB61123Mazur MartinČeský Těšín7100:54:2424
15MB6566Lichý DušanTřinec6700:55:0322
16MB6794Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:55:2420
17MB7290Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:56:0518
18MB7445Kalinowski StefanStowarzyszenie Biegów Górskich6700:56:29-
19MB75115Kněžík RomanBalaž Extreme Team Ostrava7200:56:3616
20MB7868Kotek MartinVZS Ostrava6800:56:5714
21MB83130Pšenica JuliusZlín6700:58:4112
22MB8469Olejník DaliborOstrava6500:58:4710
23MB9457Gajdušek MiloslavFryšták6801:00:208
24MB10572Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:03:496
25MB106121Štýbar LuděkOstrava6901:04:024
26MB108116Cupek JiříCoffee Team - Třínec7001:04:092
27MB11681Silnoušek JiříŠtenberk7201:05:242
28MB12523Nadažy RadekBohumín6501:10:412
29MB12833Stošek RenéHlučín7201:11:402
30MB13621Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:18:082
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1491Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:1670
2MC1860Škrabánek PetrBílovec6000:46:3562
3MC3822Vanta JosefSK Hronov6200:50:1954
4MC4284Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:5248
5MC5330Kravčík MiroslavBK SAK Ložiska Karviná5300:52:4244
6MC62133Najdek BohumírRacing Olešná5500:54:3440
7MC7338Bierski JanPogwizdów6200:56:07-
8MC86105Skomorowski StanisławKB Rybnická Kužnia5700:58:57-
9MC8936Jamrik MiroslavOrlová5700:59:4738
10MC9129Švindernoch MilanX-AIR Ostrava5800:59:5936
11MC9792Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:00:5234
12MC132132Podstavka PetrHavířov5501:14:3932
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1532Jasek TadeuszEko-Instal Zywiec5100:45:27-
2MD47117Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:51:1970
3MD5199Kvita JosefMK Kopřivnice5100:52:3362
4MD52100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:52:3554
5MD9637Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:2848
6MD11043Balko PeterSTP Frýdland nad Ostravicí4401:04:1644
7MD11939Zastawny RyszardPogwizdów4901:06:11-
8MD12435Vodička JanSK SALIX Grymov4501:09:3540
9MD13097Macura JindřichHavířov4301:12:2938
10MD13395Navara PetrMK Kopřivnice4501:15:2736
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME799Podžorný ErvinČeský Těšín4100:57:0270
2ME9287Marek FrantišekSK Hronov4101:00:0862
3ME13840Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:19:3654
4ME1408Zikeš FrantišekSlezan Frýdek-Místek2801:45:5348
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ88128Voráčková AdélaSSK Vítkovice9300:59:0370
2ZJ905Haltof EwaHurikán PEKADO9400:59:4862
3ZJ11128Otavová KarolínaSK Nové Město na Moravě9701:04:2154
4ZJ1156Knápková MichalaSKVR9301:05:1448
5ZJ118118Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:05:4344
6ZJ12644Stokowy AmandaStowarzyszenie Biegów Górskich9401:10:43-
7ZJ1353Chalupová AnetaAO Slavia Havířov9701:16:0340
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22107Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:47:2870
2ZA2885Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:2862
3ZA3546Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:5354
4ZA4075Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:50:3048
5ZA5047Bluchová KateřinaSSK Vítkovice8300:52:2144
6ZA76137Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:56:4040
7ZA7774Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:56:5138
8ZA98109Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8101:01:1636
9ZA10350Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0834
10ZA104136Zbořilová IvanaMK Seitl Ostrava8201:03:3732
11ZA120102Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:2230
12ZA12731Tuhovčáková VeronikaBK SAK Ložiska Karviná8401:11:0928
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4420Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0270
2ZB4662Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:51:0962
3ZB10055Večerková HanaOtrokovice6901:02:2454
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11449Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:05:1170
2ZC13948Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:0462
Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6459Hynštová MarieVyškov5700:54:4670
2ZD10283Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5962
3ZD11761Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:05:3754
4ZD13482Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:4548
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:0770
2MA263Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:0262
3MA3135Berka MartinAC Syner Turnov8500:39:5654
4MA4134Berka RadimKozákov8200:41:3848
1MB57Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5270
5MA664Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3744
2MB7140Soukup RadomírStrakonice6800:42:4762
3MB825Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0854
4MB9101Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0448
5MB1078Kruml KamilSpálené7200:44:0944
1MJ1124Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:44:3770
2MJ1279Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:44:3862
3MJ13119Bechný MichalFrenštát pod Radhoštěm9400:44:3954
1MC1491Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:1670
1MD1532Jasek TadeuszEko-Instal Zywiec5100:45:27-
4MJ16110Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:45:5548
6MA17114Sýkora LukášAK Olomouc9000:46:2740
2MC1860Škrabánek PetrBílovec6000:46:3562
7MA1956Gajdušek JakubAC Česká Lípa9100:46:5838
8MA2042Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karviná7300:47:0336
9MA21139Žajdlík FilipTřinec7700:47:0634
1ZA22107Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:47:2870
10MA23126Otevřel VítČeský Těšín8800:47:3632
11MA2467Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:47:4430
6MB25124Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6800:47:5040
12MA26141Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:47:5328
7MB27112Wala PetrAO Slavia Havířov7100:48:0638
2ZA2885Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:2862
13MA29120Křenek RadekFrenštát pod Radhoštěm8600:48:4826
8MB3071Olejník JaroslavOstrava- Poruba6700:49:2136
14MA314Mitura KarelTJ Jakl Karviná9100:49:4024
15MA3273Stoszek JanVZS Ostrava7600:49:5222
16MA33108Kohut RadekStudénka8400:49:5320
9MB34104Helcel RichardHavířov7200:49:5334
3ZA3546Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:5354
17MA3686Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:50:0718
18MA3741Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:0916
3MC3822Vanta JosefSK Hronov6200:50:1954
19MA3998Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:50:2014
4ZA4075Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:50:3048
20MA4153Jašek RomanAO Kobeřice7300:50:4312
4MC4284Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:5248
10MB4310Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:50:5932
1ZB4420Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0270
5MJ4527Klouda MartinSK Nové Město na Moravě9700:51:0844
2ZB4662Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:51:0962
2MD47117Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:51:1970
21MA4865Nebesník ĽubošMichalovce8000:51:35-
22MA4993Špok RadomírŘíčany7300:51:5110
5ZA5047Bluchová KateřinaSSK Vítkovice8300:52:2144
3MD5199Kvita JosefMK Kopřivnice5100:52:3362
4MD52100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:52:3554
5MC5330Kravčík MiroslavBK SAK Ložiska Karviná5300:52:4244
11MB5480Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:5430
23MA5551Reček LukášHO Start Ostrava7800:52:588
12MB56111Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:53:0928
24MA57127Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:53:136
6MJ58131Mácha TomášBartošovice9400:53:3940
25MA5952Veselý AntonínHO Start Ostrava7600:53:414
13MB60125Baar MartinSportique6700:54:1526
14MB61123Mazur MartinČeský Těšín7100:54:2424
6MC62133Najdek BohumírRacing Olešná5500:54:3440
7MJ6326Holek PetrSK Nové Město na Moravě9700:54:4138
1ZD6459Hynštová MarieVyškov5700:54:4670
15MB6566Lichý DušanTřinec6700:55:0322
26MA6658Bulín MartinPřerov8500:55:082
16MB6794Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:55:2420
27MA68113Kouřil JaroslavOstrava8000:55:452
28MA6988Jedziniak MichalKorta7400:55:582
29MA7015Labounek MartinProstějov8900:56:002
30MA7119Tomica MartinProstějov9000:56:012
17MB7290Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:56:0518
7MC7338Bierski JanPogwizdów6200:56:07-
18MB7445Kalinowski StefanStowarzyszenie Biegów Górskich6700:56:29-
19MB75115Kněžík RomanBalaž Extreme Team Ostrava7200:56:3616
6ZA76137Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:56:4040
7ZA7774Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:56:5138
20MB7868Kotek MartinVZS Ostrava6800:56:5714
1ME799Podžorný ErvinČeský Těšín4100:57:0270
31MA80122Karásek LiborSklerosis Multiplex7300:58:092
8MJ8111Sochacki MarekHavířov9700:58:2736
32MA8214Zápeca MiroslavVelké Karlovice7800:58:402
21MB83130Pšenica JuliusZlín6700:58:4112
22MB8469Olejník DaliborOstrava6500:58:4710
33MA8596Matúš RadekFrenštát pod Radhoštěm8100:58:482
8MC86105Skomorowski StanisławKB Rybnická Kužnia5700:58:57-
34MA87103Klepáč RadimOstrava- Výškovice7600:58:592
1ZJ88128Voráčková AdélaSSK Vítkovice9300:59:0370
9MC8936Jamrik MiroslavOrlová5700:59:4738
2ZJ905Haltof EwaHurikán PEKADO9400:59:4862
10MC9129Švindernoch MilanX-AIR Ostrava5800:59:5936
2ME9287Marek FrantišekSK Hronov4101:00:0862
35MA9354Nevřala MichalBalaž Extreme Team8101:00:162
23MB9457Gajdušek MiloslavFryšták6801:00:208
36MA9577Večerka JiříTJ Jiskra Otrokovice7701:00:252
5MD9637Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:2848
11MC9792Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:00:5234
8ZA98109Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8101:01:1636
37MA99106Částečka RomanHrabůvka7301:01:582
3ZB10055Večerková HanaOtrokovice6901:02:2454
38MA10118Vavrečka MichalProstějov9001:02:252
2ZD10283Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5962
9ZA10350Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0834
10ZA104136Zbořilová IvanaMK Seitl Ostrava8201:03:3732
24MB10572Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:03:496
25MB106121Štýbar LuděkOstrava6901:04:024
39MA10716Vidrman DavidProstějov9001:04:082
26MB108116Cupek JiříCoffee Team - Třínec7001:04:092
40MA10976Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:04:122
6MD11043Balko PeterSTP Frýdland nad Ostravicí4401:04:1644
3ZJ11128Otavová KarolínaSK Nové Město na Moravě9701:04:2154
41MA11289Chrudina RobertOstrava7301:04:462
9MJ1131Gulec JakubTJ Jakl Karviná9501:05:0134
1ZC11449Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:05:1170
4ZJ1156Knápková MichalaSKVR9301:05:1448
27MB11681Silnoušek JiříŠtenberk7201:05:242
3ZD11761Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:05:3754
5ZJ118118Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:05:4344
7MD11939Zastawny RyszardPogwizdów4901:06:11-
11ZA120102Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:2230
10MJ1212Fójcik AdamTJ Jakl Karviná9801:08:0732
42MA12212Kozicki JacekGAS Engineering Bytom7901:08:37-
11MJ12317Vrcha LukášProstějov9301:08:4630
8MD12435Vodička JanSK SALIX Grymov4501:09:3540
28MB12523Nadažy RadekBohumín6501:10:412
6ZJ12644Stokowy AmandaStowarzyszenie Biegów Górskich9401:10:43-
12ZA12731Tuhovčáková VeronikaBK SAK Ložiska Karviná8401:11:0928
29MB12833Stošek RenéHlučín7201:11:402
12MJ12934Šesták PavelOstrava9401:12:0728
9MD13097Macura JindřichHavířov4301:12:2938
43MA131138Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7901:12:552
12MC132132Podstavka PetrHavířov5501:14:3932
10MD13395Navara PetrMK Kopřivnice4501:15:2736
4ZD13482Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:4548
7ZJ1353Chalupová AnetaAO Slavia Havířov9701:16:0340
30MB13621Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:18:082
44MA13713Kozicki TomaszBytom7601:18:28-
3ME13840Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:19:3654
2ZC13948Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:0462
4ME1408Zikeš FrantišekSlezan Frýdek-Místek2801:45:5348
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:0770
2MA263Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:0262
3MA3135Berka MartinAC Syner Turnov8500:39:5654
4MA4134Berka RadimKozákov8200:41:3848
5MB57Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5244
6MA664Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3740
7MB7140Soukup RadomírStrakonice6800:42:4738
8MB825Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0836
9MB9101Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0434
10MB1078Kruml KamilSpálené7200:44:0932
11MJ1124Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:44:3730
12MJ1279Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:44:3828
13MJ13119Bechný MichalFrenštát pod Radhoštěm9400:44:3926
14MC1491Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:1624
15MJ16110Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:45:5522
16MA17114Sýkora LukášAK Olomouc9000:46:2720
17MC1860Škrabánek PetrBílovec6000:46:3518
18MA1956Gajdušek JakubAC Česká Lípa9100:46:5816
19MA2042Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karviná7300:47:0314
20MA21139Žajdlík FilipTřinec7700:47:0612
21MA23126Otevřel VítČeský Těšín8800:47:3610
22MA2467Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:47:448
23MB25124Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6800:47:506
24MA26141Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:47:534
25MB27112Wala PetrAO Slavia Havířov7100:48:062

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód