Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

4.8.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 4.8.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ NHKG Karviná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3113

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:37:0760
2MA22Tvrzník PetrAQ Jablunkov5600:37:5958
3MA33Hornych JosefTJ Jetřichov6700:38:1456
4MA54Pechek FrantišekTJ Havlovice5300:39:2254
5MA75Heleš IgorTJ NHKG Karviná6100:39:5452
6MA86Novotný JiříTJ Havlovice5400:40:2150
7MA97Koutský RomanTransporta Chrudim6300:41:0948
8MA108Rys JaromírKohoutovice6400:41:3846
9MA119Sedláček MartinL 100 Praha6100:41:4144
10MA1310Dostálek PetrSokol Lukavice6700:42:2942
11MA1411Bohunický PetrL 100 Frýdek Místek6300:42:4440
12MA1712Gola JosefLiga 100 Frýdek Místek5700:43:3238
13MA2013Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:2736
14MA2214Šimoňák MarekLiga 100 Frýdek Místek6400:44:4434
15MA2315Polák ZdeněkTJ Frenštát6800:44:5332
16MA2516Kabot JanS. Oldřichovice5200:45:1330
17MA2717Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:45:4528
18MA2918Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:2926
19MA3019Tuhovčák MilanTJ Liga 100 Ostrava5300:47:1824
20MA3220Janoseč JosefL 100 Frýdek Místek5500:47:2622
21MA3321Nejezchleba JosefL 100 Frýdek Místek5700:48:0120
22MA3622Štěpán LiborHm Ostrava6900:48:3218
23MA3723Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:48:3416
24MA3824Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:48:3914
25MA4025Jarabáč PavelL 100 Ostrava5800:49:0812
26MA4126Březina LadislavTJ liga 100 Frýdek Místek6100:49:3510
27MA4227Hejnoch DavidTZ Třinec7400:49:418
28MA4628Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:50:366
29MA4829Tomíček JanVOKD Poruba6200:50:504
30MA4930Přidal PavelL 100 Frýdek Místek5800:50:512
31MA5031Friedel FritzMBB SG Augsburg5600:51:06-
32MA5532Martinec JindřichNový Jičín6100:53:080
33MA5833Honzírek JiříUD Hamr5500:54:180
34MA5934Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:54:220
35MA6135Zaremba MilošHor. Suchá5300:55:560
36MA6736Kartous ZdeněkTJ Liaz8101:04:480
37MA7237Holub JindřichL 100 Frýdek Místek5501:11:450
Muži B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:4540
2MB639Šmída OldřichSokol Studnice4800:39:3638
3MB1240Dubný PavelTJ Studénka5000:42:2736
4MB1641Marek JanTJ VS Tábor4900:43:1934
5MB1842Pobořil JanKOTOUČ Štramberk4800:43:4032
6MB1943Červ MiloslavSokol Česká Třebová5000:44:0230
7MB2144Šklíba KarelTJ Havlovice5000:44:3928
8MB2445Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:1226
9MB2646Wavrosz JanAmater F-M4600:45:2524
10MB2847Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:46:2222
11MB3148Zuček MiloslavTŽ Třinec4800:47:2420
12MB3449Burda VladimírCHZ Litvínov4500:48:1418
13MB4350Cieslar AntonínCHZ Litvínov5000:49:4816
14MB4551Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:50:1814
15MB5152Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:51:3312
16MB5353Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:52:5010
17MB5754Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:54:108
18MB6255Balko PeterL 100 Frýdek Místek4400:56:016
19MB6556Malucha PavelL 100 Frýdek Místek4600:58:094
20MB6657Káňa PetrSigma Hodolany5001:03:172
21MB6858Chlebovský JosefL 100 Ostrava4301:04:490
Muži C (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1559Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:43:0920
2MC3560Miles PetrHostinné3700:48:2818
3MC4761Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:50:4916
4MC5262Bielčik JindřichLichkov4000:52:0314
5MC6063Šupík VáclavL 100 Frýdek Místek3900:55:0212
Ženy A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3964Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:48:5220
2ZA4465Lorenzová DanaUnivers Olomouc6800:49:5618
3ZA5466Martincová IvanaNový Jičín6300:53:0616
4ZA5667Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:53:4614
5ZA6368Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:56:0912
6ZA6469Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:58:0310
7ZA6970Friebelová EvaHavlovice6201:05:098
8ZA7071Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:06:326
9ZA7172Javůrková VěraSvoboda nad Úpou5001:08:174
Trať 8,400 km, 704,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:37:0760
2MA22Tvrzník PetrAQ Jablunkov5600:37:5958
3MA33Hornych JosefTJ Jetřichov6700:38:1456
1MB438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:4540
4MA54Pechek FrantišekTJ Havlovice5300:39:2254
2MB639Šmída OldřichSokol Studnice4800:39:3638
5MA75Heleš IgorTJ NHKG Karviná6100:39:5452
6MA86Novotný JiříTJ Havlovice5400:40:2150
7MA97Koutský RomanTransporta Chrudim6300:41:0948
8MA108Rys JaromírKohoutovice6400:41:3846
9MA119Sedláček MartinL 100 Praha6100:41:4144
3MB1240Dubný PavelTJ Studénka5000:42:2736
10MA1310Dostálek PetrSokol Lukavice6700:42:2942
11MA1411Bohunický PetrL 100 Frýdek Místek6300:42:4440
1MC1559Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:43:0920
4MB1641Marek JanTJ VS Tábor4900:43:1934
12MA1712Gola JosefLiga 100 Frýdek Místek5700:43:3238
5MB1842Pobořil JanKOTOUČ Štramberk4800:43:4032
6MB1943Červ MiloslavSokol Česká Třebová5000:44:0230
13MA2013Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:2736
7MB2144Šklíba KarelTJ Havlovice5000:44:3928
14MA2214Šimoňák MarekLiga 100 Frýdek Místek6400:44:4434
15MA2315Polák ZdeněkTJ Frenštát6800:44:5332
8MB2445Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:1226
16MA2516Kabot JanS. Oldřichovice5200:45:1330
9MB2646Wavrosz JanAmater F-M4600:45:2524
17MA2717Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:45:4528
10MB2847Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:46:2222
18MA2918Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:2926
19MA3019Tuhovčák MilanTJ Liga 100 Ostrava5300:47:1824
11MB3148Zuček MiloslavTŽ Třinec4800:47:2420
20MA3220Janoseč JosefL 100 Frýdek Místek5500:47:2622
21MA3321Nejezchleba JosefL 100 Frýdek Místek5700:48:0120
12MB3449Burda VladimírCHZ Litvínov4500:48:1418
2MC3560Miles PetrHostinné3700:48:2818
22MA3622Štěpán LiborHm Ostrava6900:48:3218
23MA3723Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:48:3416
24MA3824Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:48:3914
1ZA3964Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:48:5220
25MA4025Jarabáč PavelL 100 Ostrava5800:49:0812
26MA4126Březina LadislavTJ liga 100 Frýdek Místek6100:49:3510
27MA4227Hejnoch DavidTZ Třinec7400:49:418
13MB4350Cieslar AntonínCHZ Litvínov5000:49:4816
2ZA4465Lorenzová DanaUnivers Olomouc6800:49:5618
14MB4551Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:50:1814
28MA4628Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:50:366
3MC4761Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:50:4916
29MA4829Tomíček JanVOKD Poruba6200:50:504
30MA4930Přidal PavelL 100 Frýdek Místek5800:50:512
31MA5031Friedel FritzMBB SG Augsburg5600:51:06-
15MB5152Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:51:3312
4MC5262Bielčik JindřichLichkov4000:52:0314
16MB5353Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:52:5010
3ZA5466Martincová IvanaNový Jičín6300:53:0616
32MA5532Martinec JindřichNový Jičín6100:53:080
4ZA5667Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:53:4614
17MB5754Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:54:108
33MA5833Honzírek JiříUD Hamr5500:54:180
34MA5934Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:54:220
5MC6063Šupík VáclavL 100 Frýdek Místek3900:55:0212
35MA6135Zaremba MilošHor. Suchá5300:55:560
18MB6255Balko PeterL 100 Frýdek Místek4400:56:016
5ZA6368Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:56:0912
6ZA6469Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:58:0310
19MB6556Malucha PavelL 100 Frýdek Místek4600:58:094
20MB6657Káňa PetrSigma Hodolany5001:03:172
36MA6736Kartous ZdeněkTJ Liaz8101:04:480
21MB6858Chlebovský JosefL 100 Ostrava4301:04:490
7ZA6970Friebelová EvaHavlovice6201:05:098
8ZA7071Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:06:326
9ZA7172Javůrková VěraSvoboda nad Úpou5001:08:174
37MA7237Holub JindřichL 100 Frýdek Místek5501:11:450

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód