Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

18.5.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 18.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Pohorská jednota Radhošť

Sociální sítě

Místo konání

Hospůdka na Žabárně, ul. Papratná 1858, Frenštát pod Radhoštěm, GPS: 49°32'8.694 N, 18°11'22.151 E
10:00 hodin

Přihlášky

Do 17. 5. 2013 - 16 00 [hod].
Písemně: Ing. Jan Šrubař, CSc., Střelniční 1065, 744 01 Frenštát p. R.
Internet: http://www.pohorskajednota.cz/prihlaska/
Při prezentaci: za zvýšené startovné

Startovné

Žáci a dorost 50 [Kč], junioři a dospělí 100 [Kč], úhrada startovného při prezentaci.

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 580 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel. byt 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.pohorskajednota.cz

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2330

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6814
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Žák Jiří7111
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Vraštilová Miloslava5611
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Wálek Bronislav579
Krejčí Lukáš769
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Marek Dalimil608
Filipec Petr848
Bednařík Jiří458
Gaman Jaroslav358
Horáček Michal758
Kaleta Daniel827
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Harabiš Zbyněk657
Kebrle Milan757
Dobiáš Jaroslav637
Fejgl Zdeněk427

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ856Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:39:49105
2MJ924Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0793
3MJ1312Smetana JonášVinotéka u Karla9700:40:5481
4MJ14139Bechný MichalVinotéka u Karla9400:41:1272
5MJ2382Pražák VojtěchAK Emila Zátopka Kopřivnice0000:44:1666
6MJ4761Hercík JakubUSK Ústí n. L.0000:47:5560
7MJ5476Sládeček LukášFrenštát p. R.9500:48:4157
8MJ6196Štěpán MarekTJ Sokol Frenštát p. R.9600:49:4254
9MJ6372Štverák TomášZubří9700:50:0151
10MJ69103Milata EmilTJ Sokol Frenštát p. R.9600:51:0248
11MJ7059Mrklovský OndřejREV58 Nový Jičín9800:51:2145
12MJ71104Golas MatoušTJ Sokol Frenštát p. R.9500:51:2242
13MJ7690Petr JanFrenštát p. R.9500:52:0539
14MJ8686Muras LukášTJ Sokol Frenštát p. R.9600:53:1936
15MJ8755Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0000:53:2133
16MJ9291Jurek MichaelJurek Outdoor Team9500:54:4630
17MJ95102Řezníček FilipTJ Sokol Frenštát p. R.9600:55:2527
18MJ9888Skýpala JakubTJ Sokol Frenštát p. R.9700:55:5124
19MJ9989Eliáš JanTJ Sokol Frenštát p. R.9600:55:5121
20MJ1017Mazoch JanTJ Frenštát p. R.0100:56:0818
21MJ1059Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.9900:56:2715
22MJ12498Bartoň VítVeřovice9901:00:2512
23MJ12553Kejhar JanŠSK Rožnov p. R.9901:00:279
24MJ13042Facek TomᚊSK Rožnov p. R.0301:02:486
24MJ13037Škývara MartinRožnov p. R.0301:02:486
26MJ13470Boža VáclavBALÁŽ Extreme Team Ostrav9601:04:183
27MJ13841Butor JindřichŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9601:06:593
Muži A (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1144Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:40105
2MA319Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:5993
3MA4113Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:5481
4MA75Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:39:3672
5MA1010Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:40:2866
6MA1529Polách MartinSKI Klub Jablonec nad Nisou8900:41:2760
7MA18101Michna RomanStudiosolaris.cz7800:42:1457
8MA21117Ondruch AdamX – TRAIL Orlová9000:43:1554
9MA2433Hopp MarekTJ Kaluža7500:44:1851
10MA2525Valach PavolTrenčín8900:44:37-
11MA2648Jašek RadovanFrenštát p. R.8000:44:5948
12MA2744Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:45:1245
13MA2895Choleva PetrLítací Jelen7400:45:1842
14MA2992Kempa JanJulboWay7900:45:4839
15MA3062Květoň JiříNový Jičín8400:46:0836
16MA3111Polášek TomášKopřivnice8400:46:1533
17MA3260Černoch OndřejKopřivnice8900:46:1630
18MA3635Bocek DavidCoffee Team7500:47:0427
19MA3726Kostka TomášFrenštát p. R.8700:47:0524
20MA40134Čampa RadekValašské Meziříčí7900:47:1521
21MA4273Navrátil MichalThe birds7400:47:3818
22MA4397Bartoň KarelVeřovice9300:47:4315
23MA4664Pšenica MiroslavRožnov p. R.8000:47:5112
24MA49131Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:48:039
25MA5294Gábrlík PetrRožnov p. R.8800:48:366
26MA53116Prouza RobertFrenštát p. R.7700:48:363
27MA5567Dorazil MilošRH Kroměříž8100:48:413
28MA5721Baroš MartinValašské Meziříčí9000:48:473
29MA59106Haluzík MarekDraci7400:49:063
30MA60122Knapík ŠtěpánX – TRAIL Orlová9200:49:103
31MA62118Mooc Filip, Ing.X – TRAIL Orlová8600:49:473
32MA6684Pokluda JiříŠtramberk7900:50:313
33MA68128Hupšil Radim, Ing.Frenštát p. R.8400:50:383
34MA823Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7800:53:023
35MA842Šelepa PetrSK Policie ČR – Praha8900:53:103
36MA9371Dlouhý VáclavSK Valašské Království8900:55:053
37MA94126Petrašek AdamSrí Chinmoy marathon team8600:55:223
38MA108125Klupa MichalHavířov8300:56:503
39MA112114Žídek RobertOstrava7800:57:313
40MA11551Szarowski Miroslav1.FBK Eagles Orlová7400:57:443
41MA11775Matúš RadekSK Valašské Království8100:58:403
42MA11879Halamíček MarekFrenštát p. R.7500:59:023
Muži B (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB281Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:37:43105
2MB599Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:2093
3MB631Malý JanSokol Nová Paka7300:39:2681
4MB1220Kruml KamilSpálené7200:40:4572
5MB1787Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek6800:41:4066
6MB1969Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:2960
7MB20124Szebesta PavelBuřík Team6800:42:4457
8MB22119Vojkůvka JanChuchelná6800:44:1254
9MB3465Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:46:2851
10MB3549Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:46:3648
11MB39112Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:47:1145
12MB4193Ivanský TomášJulboWay6400:47:1842
13MB4817Škarka MiroslavPJR Frenštát6800:48:0039
14MB5652Mrklovský PetrREV58 Nový Jičín6600:48:4736
15MB7943Cupek JiříCoffee Team7000:52:2833
16MB831Šelepa RudolfHZS MSK6400:53:0930
17MB8557Bouda JiříŠenov7100:53:1327
18MB90137Pšenica Julius-6700:54:00-
19MB10463Magdon RomanRožnov p. R.7000:56:2424
20MB1108Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.7100:57:2221
21MB122100Částečka RomanHrabůvka7300:59:2718
22MB137136Pecha VladanChihuahua Devils6501:04:4115
Muži C (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:37105
2MC16107Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:41:3893
3MC3350Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1881
4MC4478Jelínek ZbyněkHranice6300:47:4372
5MC4527Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4866
6MC67110Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:3760
7MC7385Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:51:45-
8MC74129Němec ZdeněkPJR Frenštát6300:52:0257
9MC7815Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:52:1754
10MC81120Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:52:4451
11MC8958Beránek RomanMalenovice6300:53:4748
12MC9177Kotas PavelPJR Frenštát5500:54:4345
13MC11174Groš ŠtefanSK Valašské království6100:57:2342
14MC113133Zbořil JosefKroměříž6200:57:3839
15MC12147Skupieň JosefHranice5700:59:1936
16MC12745Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:01:1733
17MC135132Mařík JiříEKOFAS Ostrava5501:04:3530
Muži D (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3828Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:09105
2MD6518Přívětivý MiroslavAk Emila.Zátopka Kopřivnice5300:50:1793
3MD72105Vodička JanMK Radslavice4500:51:2381
4MD80138Obšil PřemyslSKIALPIN5300:52:2972
5MD9780Musil JanSK Oceláci – Ostrava5200:55:4166
6MD10968Káňa JosefTJ Frenštát pod Radhoštěm4800:57:0060
7MD12332Tučný JanMK Pardubice4701:00:1757
8MD129123Neradil JiříFrenštát p. R.4901:01:4954
9MD136108Rechtenberg KarelPJR Frenštát4701:04:3751
Muži E (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME966Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:55:29105
2ME144143Volný JaromírPJR Frenštát3501:16:3793
Juniorky (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5183Pražáková AnežkaTJ Frenštát p. R.0100:48:25105
2ZJ58130Mynářová Natálie LauraFrenštát p. R.0100:48:5393
3ZJ7754Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:52:0981
4ZJ107140Juřičková MartaVinotéka u Karla9400:56:4572
5ZJ13239Facková KláraŠSK Rožnov p. R.9901:03:1266
6ZJ13340Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:03:1260
7ZJ14036Škývarová TerezaRožnov p. R.0001:11:2657
8ZJ14138Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0101:13:5754
9ZJ142142Bartoňová LudmilaNový Jičín9501:16:2451
10ZJ143141Pukovcová KláraNový Jičín9401:16:2448
Ženy A (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA50109Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:48:05105
2ZA75127Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:52:0493
3ZA102121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:56:1181
4ZA11966Dorazilová Ivona, Mgr.Rudá hvězda Kroměříž8300:59:1172
5ZA12046Skupieňová KristýnaHranice8900:59:1766
Ženy B (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6416Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:03105
2ZB1054Tkáčová MonikaBeskydští lenoši7500:56:2793
Ženy C (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10334Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:20105
2ZC116135Pargačová MarcelaVeřovice6300:57:5193
3ZC126115Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:01:1681
Ženy D (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8823Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:25105
2ZD10030Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5600:55:5793
3ZD114111Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:57:3981
4ZD12822Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3172
5ZD13914Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1366
Trať 8,9 km, 580 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1144Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:40105
1MB281Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:37:43105
2MA319Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:5993
3MA4113Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:5481
2MB599Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:2093
3MB631Malý JanSokol Nová Paka7300:39:2681
4MA75Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:39:3672
1MJ856Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:39:49105
2MJ924Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0793
5MA1010Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:40:2866
1MC1113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:37105
4MB1220Kruml KamilSpálené7200:40:4572
3MJ1312Smetana JonášVinotéka u Karla9700:40:5481
4MJ14139Bechný MichalVinotéka u Karla9400:41:1272
6MA1529Polách MartinSKI Klub Jablonec nad Nisou8900:41:2760
2MC16107Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:41:3893
5MB1787Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek6800:41:4066
7MA18101Michna RomanStudiosolaris.cz7800:42:1457
6MB1969Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:2960
7MB20124Szebesta PavelBuřík Team6800:42:4457
8MA21117Ondruch AdamX – TRAIL Orlová9000:43:1554
8MB22119Vojkůvka JanChuchelná6800:44:1254
5MJ2382Pražák VojtěchAK Emila Zátopka Kopřivnice0000:44:1666
9MA2433Hopp MarekTJ Kaluža7500:44:1851
10MA2525Valach PavolTrenčín8900:44:37-
11MA2648Jašek RadovanFrenštát p. R.8000:44:5948
12MA2744Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:45:1245
13MA2895Choleva PetrLítací Jelen7400:45:1842
14MA2992Kempa JanJulboWay7900:45:4839
15MA3062Květoň JiříNový Jičín8400:46:0836
16MA3111Polášek TomášKopřivnice8400:46:1533
17MA3260Černoch OndřejKopřivnice8900:46:1630
3MC3350Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1881
9MB3465Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:46:2851
10MB3549Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:46:3648
18MA3635Bocek DavidCoffee Team7500:47:0427
19MA3726Kostka TomášFrenštát p. R.8700:47:0524
1MD3828Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:09105
11MB39112Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:47:1145
20MA40134Čampa RadekValašské Meziříčí7900:47:1521
12MB4193Ivanský TomášJulboWay6400:47:1842
21MA4273Navrátil MichalThe birds7400:47:3818
22MA4397Bartoň KarelVeřovice9300:47:4315
4MC4478Jelínek ZbyněkHranice6300:47:4372
5MC4527Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4866
23MA4664Pšenica MiroslavRožnov p. R.8000:47:5112
6MJ4761Hercík JakubUSK Ústí n. L.0000:47:5560
13MB4817Škarka MiroslavPJR Frenštát6800:48:0039
24MA49131Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:48:039
1ZA50109Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:48:05105
1ZJ5183Pražáková AnežkaTJ Frenštát p. R.0100:48:25105
25MA5294Gábrlík PetrRožnov p. R.8800:48:366
26MA53116Prouza RobertFrenštát p. R.7700:48:363
7MJ5476Sládeček LukášFrenštát p. R.9500:48:4157
27MA5567Dorazil MilošRH Kroměříž8100:48:413
14MB5652Mrklovský PetrREV58 Nový Jičín6600:48:4736
28MA5721Baroš MartinValašské Meziříčí9000:48:473
2ZJ58130Mynářová Natálie LauraFrenštát p. R.0100:48:5393
29MA59106Haluzík MarekDraci7400:49:063
30MA60122Knapík ŠtěpánX – TRAIL Orlová9200:49:103
8MJ6196Štěpán MarekTJ Sokol Frenštát p. R.9600:49:4254
31MA62118Mooc Filip, Ing.X – TRAIL Orlová8600:49:473
9MJ6372Štverák TomášZubří9700:50:0151
1ZB6416Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:03105
2MD6518Přívětivý MiroslavAk Emila.Zátopka Kopřivnice5300:50:1793
32MA6684Pokluda JiříŠtramberk7900:50:313
6MC67110Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:3760
33MA68128Hupšil Radim, Ing.Frenštát p. R.8400:50:383
10MJ69103Milata EmilTJ Sokol Frenštát p. R.9600:51:0248
11MJ7059Mrklovský OndřejREV58 Nový Jičín9800:51:2145
12MJ71104Golas MatoušTJ Sokol Frenštát p. R.9500:51:2242
3MD72105Vodička JanMK Radslavice4500:51:2381
7MC7385Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:51:45-
8MC74129Němec ZdeněkPJR Frenštát6300:52:0257
2ZA75127Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:52:0493
13MJ7690Petr JanFrenštát p. R.9500:52:0539
3ZJ7754Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:52:0981
9MC7815Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:52:1754
15MB7943Cupek JiříCoffee Team7000:52:2833
4MD80138Obšil PřemyslSKIALPIN5300:52:2972
10MC81120Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:52:4451
34MA823Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7800:53:023
16MB831Šelepa RudolfHZS MSK6400:53:0930
35MA842Šelepa PetrSK Policie ČR – Praha8900:53:103
17MB8557Bouda JiříŠenov7100:53:1327
14MJ8686Muras LukášTJ Sokol Frenštát p. R.9600:53:1936
15MJ8755Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0000:53:2133
1ZD8823Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:25105
11MC8958Beránek RomanMalenovice6300:53:4748
18MB90137Pšenica Julius-6700:54:00-
12MC9177Kotas PavelPJR Frenštát5500:54:4345
16MJ9291Jurek MichaelJurek Outdoor Team9500:54:4630
36MA9371Dlouhý VáclavSK Valašské Království8900:55:053
37MA94126Petrašek AdamSrí Chinmoy marathon team8600:55:223
17MJ95102Řezníček FilipTJ Sokol Frenštát p. R.9600:55:2527
1ME966Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:55:29105
5MD9780Musil JanSK Oceláci – Ostrava5200:55:4166
18MJ9888Skýpala JakubTJ Sokol Frenštát p. R.9700:55:5124
19MJ9989Eliáš JanTJ Sokol Frenštát p. R.9600:55:5121
2ZD10030Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5600:55:5793
20MJ1017Mazoch JanTJ Frenštát p. R.0100:56:0818
3ZA102121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:56:1181
1ZC10334Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:20105
19MB10463Magdon RomanRožnov p. R.7000:56:2424
21MJ1059Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.9900:56:2715
2ZB1054Tkáčová MonikaBeskydští lenoši7500:56:2793
4ZJ107140Juřičková MartaVinotéka u Karla9400:56:4572
38MA108125Klupa MichalHavířov8300:56:503
6MD10968Káňa JosefTJ Frenštát pod Radhoštěm4800:57:0060
20MB1108Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.7100:57:2221
13MC11174Groš ŠtefanSK Valašské království6100:57:2342
39MA112114Žídek RobertOstrava7800:57:313
14MC113133Zbořil JosefKroměříž6200:57:3839
3ZD114111Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:57:3981
40MA11551Szarowski Miroslav1.FBK Eagles Orlová7400:57:443
2ZC116135Pargačová MarcelaVeřovice6300:57:5193
41MA11775Matúš RadekSK Valašské Království8100:58:403
42MA11879Halamíček MarekFrenštát p. R.7500:59:023
4ZA11966Dorazilová Ivona, Mgr.Rudá hvězda Kroměříž8300:59:1172
5ZA12046Skupieňová KristýnaHranice8900:59:1766
15MC12147Skupieň JosefHranice5700:59:1936
21MB122100Částečka RomanHrabůvka7300:59:2718
7MD12332Tučný JanMK Pardubice4701:00:1757
22MJ12498Bartoň VítVeřovice9901:00:2512
23MJ12553Kejhar JanŠSK Rožnov p. R.9901:00:279
3ZC126115Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:01:1681
16MC12745Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:01:1733
4ZD12822Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3172
8MD129123Neradil JiříFrenštát p. R.4901:01:4954
24MJ13037Škývara MartinRožnov p. R.0301:02:486
24MJ13042Facek TomᚊSK Rožnov p. R.0301:02:486
5ZJ13239Facková KláraŠSK Rožnov p. R.9901:03:1266
6ZJ13340Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:03:1260
26MJ13470Boža VáclavBALÁŽ Extreme Team Ostrav9601:04:183
17MC135132Mařík JiříEKOFAS Ostrava5501:04:3530
9MD136108Rechtenberg KarelPJR Frenštát4701:04:3751
22MB137136Pecha VladanChihuahua Devils6501:04:4115
27MJ13841Butor JindřichŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9601:06:593
5ZD13914Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1366
7ZJ14036Škývarová TerezaRožnov p. R.0001:11:2657
8ZJ14138Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0101:13:5754
9ZJ142142Bartoňová LudmilaNový Jičín9501:16:2451
10ZJ143141Pukovcová KláraNový Jičín9401:16:2448
2ME144143Volný JaromírPJR Frenštát3501:16:3793
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1144Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:40105
2MB281Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:37:4393
3MA319Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:5981
4MA4113Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:5472
5MB599Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:2066
6MB631Malý JanSokol Nová Paka7300:39:2660
7MA75Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:39:3657
8MJ856Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:39:4954
9MJ924Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0751
10MA1010Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:40:2848
11MC1113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:3745
12MB1220Kruml KamilSpálené7200:40:4542
13MJ1312Smetana JonášVinotéka u Karla9700:40:5439
14MJ14139Bechný MichalVinotéka u Karla9400:41:1236
15MA1529Polách MartinSKI Klub Jablonec nad Nisou8900:41:2733
16MC16107Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:41:3830
17MB1787Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek6800:41:4027
18MA18101Michna RomanStudiosolaris.cz7800:42:1424
19MB1969Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:2921
20MB20124Szebesta PavelBuřík Team6800:42:4418
21MA21117Ondruch AdamX – TRAIL Orlová9000:43:1515
22MB22119Vojkůvka JanChuchelná6800:44:1212
23MJ2382Pražák VojtěchAK Emila Zátopka Kopřivnice0000:44:169
24MA2433Hopp MarekTJ Kaluža7500:44:186
25MA2648Jašek RadovanFrenštát p. R.8000:44:593
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA50109Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:48:05105
2ZJ5183Pražáková AnežkaTJ Frenštát p. R.0100:48:2593
3ZJ58130Mynářová Natálie LauraFrenštát p. R.0100:48:5381
4ZB6416Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:0372
5ZA75127Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:52:0466
6ZJ7754Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:52:0960
7ZD8823Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:2557
8ZD10030Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5600:55:5754
9ZA102121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:56:1151
10ZC10334Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:2048
11ZB1054Tkáčová MonikaBeskydští lenoši7500:56:2745
12ZJ107140Juřičková MartaVinotéka u Karla9400:56:4542
13ZD114111Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:57:3939
14ZC116135Pargačová MarcelaVeřovice6300:57:5136
15ZA11966Dorazilová Ivona, Mgr.Rudá hvězda Kroměříž8300:59:1133
16ZA12046Skupieňová KristýnaHranice8900:59:1730
17ZC126115Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:01:1627
18ZD12822Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3124
19ZJ13239Facková KláraŠSK Rožnov p. R.9901:03:1221
20ZJ13340Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:03:1218
21ZD13914Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1315
22ZJ14036Škývarová TerezaRožnov p. R.0001:11:2612
23ZJ14138Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0101:13:579
24ZJ142142Bartoňová LudmilaNový Jičín9501:16:246
25ZJ143141Pukovcová KláraNový Jičín9401:16:243

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč