Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

17.5.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 17.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků
10:00 [hod], 412 [m n. m.], start všech kategorií je hromadný, tel.: 605 754 351. Souřadnice: 49° 32' 20.851 N 18° 12' 7.74 E 10:00 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:15 hodin v místě startu

Startovné

Žáci a dorost 50 Kč, junioři a dospělí 100 Kč, úhrada startovného při prezentaci

Popis tratě

Délka 10,2 [km], součet převýšení 564 [m]. Trať vede 1,3 km k Žabárně, asfalt, dále na 5,8 km Spodní Javornickou cestou k Oborohu, jedná se o horskou cestu s asfaltovým povrchem. Zde trať odbočuje vlevo, na cestu Pod Paluchem, horská cesta s travnatým povrchem. Po dosažení 8,2 km trať odbočuje vlevo na asfaltovou cestu nad Paluchem, asfalt je až do cíle. Na 9,2 km odbočujeme vpravo v ostrém úhlu na Horní Javornickou cestu. Z této na 9,4 km, v oblasti Dvořiskové studénky, odbočujeme vlevo a pokračujeme lesem k vrcholu Velkého Javorníku.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc., Střelniční 1065, 744 01 Frenštát p. R., tel.: 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2386

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6814
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Žák Jiří7110
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Suchánek Lukáš799
Krejčí Lukáš769
Walek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Marek Dalimil608
Filipec Petr848
Bednařík Jiří458
Velička Zdeněk627
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ533Pilař PavelBystřice pod Hostýnem9500:44:12105
2MJ1815Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:50:0993
3MJ2726Fieber Ondřejkoloshop.cz9500:52:2881
4MJ7624Srníček MichalTJ Sokol Frenštát p. R.9801:08:2472

Muži A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Berka RadimKozákov8200:42:37105
2MA362Ryška VítVSK Univerzita Brno7500:43:3893
3MA786Dedek AlešZapro AD team7500:45:3181
4MA831Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:45:5572
5MA1574Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:48:3866
6MA1742Strnadel JakubTOBI SPORT INOV-88600:49:3560
7MA2159Mazánek VladimírOstrava7900:51:0757
8MA2477Jašek RadovanFrenštát p. R.8000:51:3254
9MA2688Navařík MartinJulboway8200:52:0751
10MA2727Šplíchal LukášMondraker 6619200:52:2848
11MA3087Suchánek LukášKHB Radegast7900:53:5245
12MA3248Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:54:0942
13MA3383Čampa RadekAČR - 72. mpr7900:54:2639
14MA3437Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:54:2936
15MA4257Vrubel LukášJapa outdoor team8900:55:4633
16MA4575Velebil LukášMatrix team7500:56:3630
17MA4661Mikeska VojtěchČeladná8800:56:5227
18MA4952Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát7900:57:4124
19MA5167Bernard AdamFrenštát p. R.8400:58:1421
20MA5479Knotek FilipOstrava9100:58:4118
21MA636Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7801:02:0015
22MA6456Kovář LukášFrenštát p. R.8801:02:1512
23MA6868Halamíček MarekFrenštát p. R.7501:03:449
24MA7178Humpolec OndřejTichá9001:04:386
25MA7744Pavelek VítSnail’s running team8301:08:443
26MA8555Nguyen MarekOstrava8901:18:223

Muži B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB235Malý JanSokol Nová Paka7300:43:25105
2MB418Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:0193
3MB666Holiš MartinZubří7400:44:3681
4MB1070Szebesta PavelBuřík Team6800:47:0972
5MB1114Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:47:3466
6MB1371Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:47:5060
7MB1484Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:48:2257
8MB1651Baláž RomanBaláž Extréme – Team Ostrava6500:49:2554
9MB2280Choleva PetrLítací Jelen7400:51:1751
10MB239Šesták KarelŠepa rs7100:51:2748
11MB3154Oswald PavelOstrava7300:53:5845
12MB3512Hrnčíř MartinNový Jičín7100:54:3842
13MB3847Kněžík RomanHavířov – Podlesí7200:55:2939
14MB4358Baletka StanislavTichá7000:56:0236
15MB4811Mrklovský PetrAK E. Zátopka, Kopřivnice6600:57:0633
16MB5372Bortel JiříSK Salith – Sumtex6500:58:3030
17MB5563Frost GaryTeam GB7100:58:49-
18MB5949Šubert PavelHoralové7401:00:0627
19MB6082Chrudina RobertOstrava7301:00:3124
20MB6664Maliňák TomášRožnov p. R.7101:02:3521
21MB6781Jedziniak MichalOstrava7401:02:5618
22MB7916Rybář AndrejL.A.Ryby7201:09:4015
23MB803Mazoch LubomírTJ Frenštát7101:09:5312

Muži C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC934Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:52105
2MC1269Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:47:4893
3MC1928Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:1681
4MC2060Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:0072
5MC368Vanta JosefSK Hronov6200:54:4766
6MC3765Collen MalcolmTeam GB6000:55:05-
7MC4030Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:55:3860
8MC571Šelepa RudolfFrenštát p. R.6400:59:4857
9MC6241Groš ŠtefanS. K. Valašské království6101:01:4554
10MC7813Skupieň JosefHranice5701:08:5651
11MC8185Hyžík AntonínValašská Polanka6101:10:1948
12MC8373Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:11:4645

Muži D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2521Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:44105
2MD394Flegl VlastimilBrtev5300:55:3393
3MD5040Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:58:0781
4MD6525Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:2472
5MD7510Vodička JanMK Radslavice4501:08:2466
6MD822Tučný JanMK Pardubice4701:11:0460
7MD8476Lýsek JanDědek Beskydský4501:15:1557

Muži E (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5822Leszkow PetrMK Hlinsko4401:00:03105
2ME707Metelka JosefVelká Jesenice4401:04:1493
3ME7332Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:06:3281

Juniorky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5217Solanská MichaelaRožnov p. R.9600:58:23105
2ZJ5639Hrbáčová AnnaHlučín9600:58:5693
3ZJ8743Marková NikolaFrenštát p. R.9601:23:4981
4ZJ8823Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0101:25:1372

Ženy A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2950Esentierová AdélaBaláž Extréme – Team Ostrava8800:53:29105
2ZA7238Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1993

Ženy B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4153Kocichová EvaOstravice7800:55:44105
2ZB4736Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:0093
3ZB745Tkáčová MonikaBeskydští lenoši7501:07:2681

Ženy C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4445Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:10105
2ZC6129Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:0693

Ženy D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6920Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:46105
2ZD8619Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:0793

Trať 10,2 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Berka RadimKozákov8200:42:37105
1MB235Malý JanSokol Nová Paka7300:43:25105
2MA362Ryška VítVSK Univerzita Brno7500:43:3893
2MB418Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:0193
1MJ533Pilař PavelBystřice pod Hostýnem9500:44:12105
3MB666Holiš MartinZubří7400:44:3681
3MA786Dedek AlešZapro AD team7500:45:3181
4MA831Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:45:5572
1MC934Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:52105
4MB1070Szebesta PavelBuřík Team6800:47:0972
5MB1114Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:47:3466
2MC1269Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:47:4893
6MB1371Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:47:5060
7MB1484Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:48:2257
5MA1574Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:48:3866
8MB1651Baláž RomanBaláž Extréme – Team Ostrava6500:49:2554
6MA1742Strnadel JakubTOBI SPORT INOV-88600:49:3560
2MJ1815Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:50:0993
3MC1928Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:1681
4MC2060Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:0072
7MA2159Mazánek VladimírOstrava7900:51:0757
9MB2280Choleva PetrLítací Jelen7400:51:1751
10MB239Šesták KarelŠepa rs7100:51:2748
8MA2477Jašek RadovanFrenštát p. R.8000:51:3254
1MD2521Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:44105
9MA2688Navařík MartinJulboway8200:52:0751
10MA2727Šplíchal LukášMondraker 6619200:52:2848
3MJ2726Fieber Ondřejkoloshop.cz9500:52:2881
1ZA2950Esentierová AdélaBaláž Extréme – Team Ostrava8800:53:29105
11MA3087Suchánek LukášKHB Radegast7900:53:5245
11MB3154Oswald PavelOstrava7300:53:5845
12MA3248Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:54:0942
13MA3383Čampa RadekAČR - 72. mpr7900:54:2639
14MA3437Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:54:2936
12MB3512Hrnčíř MartinNový Jičín7100:54:3842
5MC368Vanta JosefSK Hronov6200:54:4766
6MC3765Collen MalcolmTeam GB6000:55:05-
13MB3847Kněžík RomanHavířov – Podlesí7200:55:2939
2MD394Flegl VlastimilBrtev5300:55:3393
7MC4030Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:55:3860
1ZB4153Kocichová EvaOstravice7800:55:44105
15MA4257Vrubel LukášJapa outdoor team8900:55:4633
14MB4358Baletka StanislavTichá7000:56:0236
1ZC4445Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:10105
16MA4575Velebil LukášMatrix team7500:56:3630
17MA4661Mikeska VojtěchČeladná8800:56:5227
2ZB4736Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:0093
15MB4811Mrklovský PetrAK E. Zátopka, Kopřivnice6600:57:0633
18MA4952Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát7900:57:4124
3MD5040Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:58:0781
19MA5167Bernard AdamFrenštát p. R.8400:58:1421
1ZJ5217Solanská MichaelaRožnov p. R.9600:58:23105
16MB5372Bortel JiříSK Salith – Sumtex6500:58:3030
20MA5479Knotek FilipOstrava9100:58:4118
17MB5563Frost GaryTeam GB7100:58:49-
2ZJ5639Hrbáčová AnnaHlučín9600:58:5693
8MC571Šelepa RudolfFrenštát p. R.6400:59:4857
1ME5822Leszkow PetrMK Hlinsko4401:00:03105
18MB5949Šubert PavelHoralové7401:00:0627
19MB6082Chrudina RobertOstrava7301:00:3124
2ZC6129Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:0693
9MC6241Groš ŠtefanS. K. Valašské království6101:01:4554
21MA636Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7801:02:0015
22MA6456Kovář LukášFrenštát p. R.8801:02:1512
4MD6525Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:2472
20MB6664Maliňák TomášRožnov p. R.7101:02:3521
21MB6781Jedziniak MichalOstrava7401:02:5618
23MA6868Halamíček MarekFrenštát p. R.7501:03:449
1ZD6920Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:46105
2ME707Metelka JosefVelká Jesenice4401:04:1493
24MA7178Humpolec OndřejTichá9001:04:386
2ZA7238Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1993
3ME7332Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:06:3281
3ZB745Tkáčová MonikaBeskydští lenoši7501:07:2681
5MD7510Vodička JanMK Radslavice4501:08:2466
4MJ7624Srníček MichalTJ Sokol Frenštát p. R.9801:08:2472
25MA7744Pavelek VítSnail’s running team8301:08:443
10MC7813Skupieň JosefHranice5701:08:5651
22MB7916Rybář AndrejL.A.Ryby7201:09:4015
23MB803Mazoch LubomírTJ Frenštát7101:09:5312
11MC8185Hyžík AntonínValašská Polanka6101:10:1948
6MD822Tučný JanMK Pardubice4701:11:0460
12MC8373Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:11:4645
7MD8476Lýsek JanDědek Beskydský4501:15:1557
26MA8555Nguyen MarekOstrava8901:18:223
2ZD8619Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:0793
3ZJ8743Marková NikolaFrenštát p. R.9601:23:4981
4ZJ8823Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0101:25:1372

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Berka RadimKozákov8200:42:37105
2MB235Malý JanSokol Nová Paka7300:43:2593
3MA362Ryška VítVSK Univerzita Brno7500:43:3881
4MB418Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:0172
5MJ533Pilař PavelBystřice pod Hostýnem9500:44:1266
6MB666Holiš MartinZubří7400:44:3660
7MA786Dedek AlešZapro AD team7500:45:3157
8MA831Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:45:5554
9MC934Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5251
10MB1070Szebesta PavelBuřík Team6800:47:0948
11MB1114Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:47:3445
12MC1269Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:47:4842
13MB1371Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:47:5039
14MB1484Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:48:2236
15MA1574Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:48:3833
16MB1651Baláž RomanBaláž Extréme – Team Ostrava6500:49:2530
17MA1742Strnadel JakubTOBI SPORT INOV-88600:49:3527
18MJ1815Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:50:0924
19MC1928Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:1621
20MC2060Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:0018
21MA2159Mazánek VladimírOstrava7900:51:0715
22MB2280Choleva PetrLítací Jelen7400:51:1712
23MB239Šesták KarelŠepa rs7100:51:279
24MA2477Jašek RadovanFrenštát p. R.8000:51:326
25MD2521Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:443

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2950Esentierová AdélaBaláž Extréme – Team Ostrava8800:53:29105
2ZB4153Kocichová EvaOstravice7800:55:4493
3ZC4445Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1081
4ZB4736Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:0072
5ZJ5217Solanská MichaelaRožnov p. R.9600:58:2366
6ZJ5639Hrbáčová AnnaHlučín9600:58:5660
7ZC6129Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:0657
8ZD6920Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4654
9ZA7238Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1951
10ZB745Tkáčová MonikaBeskydští lenoši7501:07:2648
11ZD8619Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:0745
12ZJ8743Marková NikolaFrenštát p. R.9601:23:4942
13ZJ8823Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0101:25:1339

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód