Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Krkonoš - Horní Maršov

22.4.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Krkonoš - Horní Maršov
  • datum konání: 22.4.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Velká cena Krkonoš - Horní Maršov

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2156

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Balcar Luboš588
Král Jindřich738
Vagenknecht Roman758
Tůmová Eva698

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1656Rücker PavelSK Hronov7601:00:3920
2MJ3057Machala PetrMILO Olomouc7601:05:5719
3MJ3658Bureš JindřichMaratonstav Úpice7601:07:4718
4MJ4459Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:10:1617
5MJ5360Rücker LukášSK Hronov7801:15:1616
Muži A (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:53:2230
2MA23Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:53:2929
3MA34Zoubek ZdeněkSlovan Liberec6900:54:5628
4MA45Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:55:3427
5MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:55:5626
6MA67Vaněk PetrRT Praha6100:56:1425
7MA88Holub PetrAboemis Náchod6600:57:4724
8MA99Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:58:3023
9MA1010Abrahám LuděkSK Hronov7500:58:4622
10MA1111Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:59:0921
11MA1412Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6301:00:0520
12MA1513Podstata MartinMaratonstav Úpice7501:00:3119
13MA1714Václ TomášDSZ Jilemnice6401:01:1018
14MA1915Choc PetrSlovan Liberec6401:01:5217
15MA2116Nosek MartinSKI Jablonec nad Nisou7401:02:0416
16MA2217Horych PavelAC Poldi Kladno7001:03:0215
17MA2418Drahoňovský RomanKRB Koberovy6701:04:3414
18MA2519Dostálek PetrŠME Lukavice6701:04:4113
19MA2620Vacarda VladimírBořkov5901:05:0312
20MA2921Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:05:5511
21MA3122Plašil MilanJičín5901:06:0910
22MA3323Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:07:079
23MA3724Vašíček RomanSKI Radvanice7401:07:548
24MA3825Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:08:277
25MA3926Trnka MilanLoko Trutnov5601:08:486
26MA4027Balcar LubošPolice nad Metují5801:09:055
27MA4228Kraval PavelPardubice6201:09:404
28MA4529Brokeš MartinSokol Záchlumí7101:10:273
29MA5130Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:13:102
30MA6031Korbel MartinVrchlabí7001:23:011
Muži B (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB732Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0820
2MB1233Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:5119
2MB1234Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:5119
4MB2335Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:03:4517
5MB2736Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:05:1916
6MB3537Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:07:4415
7MB4338Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:10:0914
8MB4739Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:10:5113
9MB4840Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:11:1812
10MB6041Rücker OldřichSK Hronov5501:23:0111
Muži C (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1842Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:2710
2MC2043Metelka JosefSokol Studnice4401:02:019
3MC2844Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:05:378
4MC3245Vondráček VladimírZubní laboratoř KVĚTA4301:06:187
5MC3446Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:07:306
6MC4147Šteinc LudvíkVrchlabí4101:09:235
7MC4648Linhart MilošKČT Náchod4401:10:314
8MC5449Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:16:073
9MC5550Miles PetrHostinné3701:17:032
10MC5851Bielčik JindřichLichkov4001:19:241
11MC5952Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:20:310
Muži D (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5153Buchar JanŠkoda Vrchlabí3301:13:1010
2MD5754Černý ZdeněkVrapo Trutnov3501:17:489
3MD6255Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:25:038
Ženy A (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5061Klampflová EvaVrchlabí6401:12:4810
Ženy B (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4862Novotná EvaLetohrad4801:11:1810
2ZB5663Vacková HanaSK Hronov5601:17:389
3ZB6364Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:28:568
Trať 15,8 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:53:2230
2MA23Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:53:2929
3MA34Zoubek ZdeněkSlovan Liberec6900:54:5628
4MA45Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:55:3427
5MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:55:5626
6MA67Vaněk PetrRT Praha6100:56:1425
1MB732Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0820
7MA88Holub PetrAboemis Náchod6600:57:4724
8MA99Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:58:3023
9MA1010Abrahám LuděkSK Hronov7500:58:4622
10MA1111Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:59:0921
2MB1234Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:5119
2MB1233Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:5119
11MA1412Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6301:00:0520
12MA1513Podstata MartinMaratonstav Úpice7501:00:3119
1MJ1656Rücker PavelSK Hronov7601:00:3920
13MA1714Václ TomášDSZ Jilemnice6401:01:1018
1MC1842Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:2710
14MA1915Choc PetrSlovan Liberec6401:01:5217
2MC2043Metelka JosefSokol Studnice4401:02:019
15MA2116Nosek MartinSKI Jablonec nad Nisou7401:02:0416
16MA2217Horych PavelAC Poldi Kladno7001:03:0215
4MB2335Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:03:4517
17MA2418Drahoňovský RomanKRB Koberovy6701:04:3414
18MA2519Dostálek PetrŠME Lukavice6701:04:4113
19MA2620Vacarda VladimírBořkov5901:05:0312
5MB2736Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:05:1916
3MC2844Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:05:378
20MA2921Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:05:5511
2MJ3057Machala PetrMILO Olomouc7601:05:5719
21MA3122Plašil MilanJičín5901:06:0910
4MC3245Vondráček VladimírZubní laboratoř KVĚTA4301:06:187
22MA3323Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:07:079
5MC3446Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:07:306
6MB3537Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:07:4415
3MJ3658Bureš JindřichMaratonstav Úpice7601:07:4718
23MA3724Vašíček RomanSKI Radvanice7401:07:548
24MA3825Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:08:277
25MA3926Trnka MilanLoko Trutnov5601:08:486
26MA4027Balcar LubošPolice nad Metují5801:09:055
6MC4147Šteinc LudvíkVrchlabí4101:09:235
27MA4228Kraval PavelPardubice6201:09:404
7MB4338Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:10:0914
4MJ4459Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:10:1617
28MA4529Brokeš MartinSokol Záchlumí7101:10:273
7MC4648Linhart MilošKČT Náchod4401:10:314
8MB4739Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:10:5113
9MB4840Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:11:1812
1ZB4862Novotná EvaLetohrad4801:11:1810
1ZA5061Klampflová EvaVrchlabí6401:12:4810
1MD5153Buchar JanŠkoda Vrchlabí3301:13:1010
29MA5130Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:13:102
5MJ5360Rücker LukášSK Hronov7801:15:1616
8MC5449Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:16:073
9MC5550Miles PetrHostinné3701:17:032
2ZB5663Vacková HanaSK Hronov5601:17:389
2MD5754Černý ZdeněkVrapo Trutnov3501:17:489
10MC5851Bielčik JindřichLichkov4001:19:241
11MC5952Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:20:310
30MA6031Korbel MartinVrchlabí7001:23:011
10MB6041Rücker OldřichSK Hronov5501:23:0111
3MD6255Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:25:038
3ZB6364Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:28:568

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód