Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

26.4.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 26.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Horní Maršov, Bertholdovo náměstí
10:00 hodin

Přihlášky

Hřiště TJ Jiskra Horní Maršov od 8:00 - 9:30 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Klasický silniční běh na trati Horní Maršov - Pomezní Boudy. Trasa závodu vede po silnici do Horních Albeřic a dále po místní komunikaci k Lysečinské boudě, sedlu Cestník a kolem Nových Domků na Pomezní Boudy. Cíl u bývalého hraničního přechodu.
Délka 13.600 m, stoupání 540 m.
Juniorky a muži starší 70 let poběží trať 5000 m, se startem ve Spáleném Mlýně.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Jiskra Horní Maršov
Miloslav Klimeš
tel. 603 218 346

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

stavby@klimesmarsov.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2157

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Tichý Pavel6319
Lanta Jiří4419
Paulů Blanka5418
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Vítek Miroslav7212
Šmída Oldřich4812
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Karlík Michal648
Vanta Josef628
Čermáková Martina808
Svatoš Otakar348

Výsledky závodu

  • platné k 28.04.2014, 10:20
  • zobrazeno 1208x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2912Labuda TomášMladé Buky9601:10:1670
Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA24Brýdl PavelHudy La Sportiva8000:54:2370
2MA314Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:0062
3MA538Herda JanSKP Nymburk8300:58:2354
4MA1044Macháček LukášHOVRCH7901:03:2748
5MA1239Rücker PavelBONBON BKL Machov7601:04:3744
6MA1815Šolc VítězslavBKL Machov9101:07:0440
7MA2172Mašek PetrFitcentrum LS - CLUB Vrchlabí7901:07:4638
8MA2519Procházka RudolfRudník7801:08:5336
9MA304Šplíchal JanSokol Valteřice8301:10:2034
10MA3248Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:10:3032
11MA3429Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:10:5730
12MA4335Pradáč JanHorní Maršov9101:18:2928
13MA5828Jonson CheHorní Maršov7901:44:1026
Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:4570
2MB423Malý JanSokol Nová Paka7300:56:1762
3MB664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:58:5254
4MB758Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:59:5948
5MB115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:04:3244
6MB1318Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:04:4840
7MB2033Prokůpek AlešSKI Jilemnice6601:07:3038
8MB2359Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:08:2736
9MB2655Šesták KarelŠepa RS7101:09:1334
10MB3813Šedivý PavelSK Janské Lázně7301:14:0632
11MB4333Pradáč PetrHorní Maršov6601:18:2930
12MB4654Sapara Luděkneregistrován6501:19:2428
Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC940Vaněk PetrAC Praha6101:00:2870
2MC1663Tichý PavelAC Náchod6301:06:0762
3MC1925Valenta MichalPrales Tužín6201:07:2254
4MC229Čipera RadekSK Radvanice6401:07:5248
5MC2417Šolc VítězslavBKL Machov5701:08:3944
6MC2770Menšík JanJablonec nad Nisou5601:09:1540
7MC332Vanta JosefSK Hronov6201:10:4838
8MC3553Ježek MartinPlzeň - Újezd6401:11:1836
9MC3647Zelený LuděkAC Náchod6101:12:4334
10MC4011Nečas JosefÚpice5801:15:2532
11MC4252Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:17:4230
12MC4743Klimeš MiloslavTJ Jiskra Horní Maršov6301:22:0728
13MC5220Klimeš PavelVeselý výlet5901:28:3526
14MC5371Snížek LubošTJ Barrandov6201:29:0724
Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1437Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:1970
2MD1522Mach FrantišekLiaz Jablonec5001:05:2662
3MD3910Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:4354
4MD4550Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:19:1048
5MD4860Groh StanislavAC Vrchlabí4601:23:0944
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1103Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:30:3770
2ME2101Marek FrantišekSK Hronov4100:34:2562
3ME3102Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:35:1354
4ME4104Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:39:3048
Juniorky (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1773Grohová KarolínaVrchlabí9001:07:0070
2ZA5047Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:25:4262
Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB861Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:00:0870
2ZB3151Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:10:2162
3ZB3724Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:12:5654
4ZB4164Smith LucieVrchlabí7301:16:1648
Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5146Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:26:1170
2ZC5421Klimešová LenkaVeselý výlet6101:30:2162
3ZC5630Friebelová EvaTJ MARATONSTAV Úpice6201:38:4754
Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2827Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5401:10:1070
2ZD493Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:23:1462
3ZD5526Vacková HanaSokol Starkoč5601:30:5954
4ZD577Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:41:3148
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1103Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:30:3770
2ME2101Marek FrantišekSK Hronov4100:34:2562
3ME3102Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:35:1354
4ME4104Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:39:3048
Trať 13,6 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:4570
1MA24Brýdl PavelHudy La Sportiva8000:54:2370
2MA314Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:0062
2MB423Malý JanSokol Nová Paka7300:56:1762
3MA538Herda JanSKP Nymburk8300:58:2354
3MB664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:58:5254
4MB758Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:59:5948
1ZB861Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:00:0870
1MC940Vaněk PetrAC Praha6101:00:2870
4MA1044Macháček LukášHOVRCH7901:03:2748
5MB115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:04:3244
5MA1239Rücker PavelBONBON BKL Machov7601:04:3744
6MB1318Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:04:4840
1MD1437Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:1970
2MD1522Mach FrantišekLiaz Jablonec5001:05:2662
2MC1663Tichý PavelAC Náchod6301:06:0762
1ZA1773Grohová KarolínaVrchlabí9001:07:0070
6MA1815Šolc VítězslavBKL Machov9101:07:0440
3MC1925Valenta MichalPrales Tužín6201:07:2254
7MB2033Prokůpek AlešSKI Jilemnice6601:07:3038
7MA2172Mašek PetrFitcentrum LS - CLUB Vrchlabí7901:07:4638
4MC229Čipera RadekSK Radvanice6401:07:5248
8MB2359Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:08:2736
5MC2417Šolc VítězslavBKL Machov5701:08:3944
8MA2519Procházka RudolfRudník7801:08:5336
9MB2655Šesták KarelŠepa RS7101:09:1334
6MC2770Menšík JanJablonec nad Nisou5601:09:1540
1ZD2827Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5401:10:1070
1MJ2912Labuda TomášMladé Buky9601:10:1670
9MA304Šplíchal JanSokol Valteřice8301:10:2034
2ZB3151Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:10:2162
10MA3248Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:10:3032
7MC332Vanta JosefSK Hronov6201:10:4838
11MA3429Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:10:5730
8MC3553Ježek MartinPlzeň - Újezd6401:11:1836
9MC3647Zelený LuděkAC Náchod6101:12:4334
3ZB3724Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:12:5654
10MB3813Šedivý PavelSK Janské Lázně7301:14:0632
3MD3910Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:4354
10MC4011Nečas JosefÚpice5801:15:2532
4ZB4164Smith LucieVrchlabí7301:16:1648
11MC4252Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:17:4230
11MB4333Pradáč PetrHorní Maršov6601:18:2930
12MA4335Pradáč JanHorní Maršov9101:18:2928
4MD4550Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:19:1048
12MB4654Sapara Luděkneregistrován6501:19:2428
12MC4743Klimeš MiloslavTJ Jiskra Horní Maršov6301:22:0728
5MD4860Groh StanislavAC Vrchlabí4601:23:0944
2ZD493Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:23:1462
2ZA5047Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:25:4262
1ZC5146Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:26:1170
13MC5220Klimeš PavelVeselý výlet5901:28:3526
14MC5371Snížek LubošTJ Barrandov6201:29:0724
2ZC5421Klimešová LenkaVeselý výlet6101:30:2162
3ZD5526Vacková HanaSokol Starkoč5601:30:5954
3ZC5630Friebelová EvaTJ MARATONSTAV Úpice6201:38:4754
4ZD577Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:41:3148
13MA5828Jonson CheHorní Maršov7901:44:1026
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:4570
2MA24Brýdl PavelHudy La Sportiva8000:54:2362
3MA314Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:0054
4MB423Malý JanSokol Nová Paka7300:56:1748
5MA538Herda JanSKP Nymburk8300:58:2344
6MB664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:58:5240
7MB758Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:59:5938
8MC940Vaněk PetrAC Praha6101:00:2836
9MA1044Macháček LukášHOVRCH7901:03:2734
10MB115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:04:3232
11MA1239Rücker PavelBONBON BKL Machov7601:04:3730
12MB1318Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:04:4828
13MD1437Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:1926
14MD1522Mach FrantišekLiaz Jablonec5001:05:2624
15MC1663Tichý PavelAC Náchod6301:06:0722
16MA1815Šolc VítězslavBKL Machov9101:07:0420
17MC1925Valenta MichalPrales Tužín6201:07:2218
18MB2033Prokůpek AlešSKI Jilemnice6601:07:3016
19MA2172Mašek PetrFitcentrum LS - CLUB Vrchlabí7901:07:4614
20MC229Čipera RadekSK Radvanice6401:07:5212
21MB2359Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:08:2710
22MC2417Šolc VítězslavBKL Machov5701:08:398
23MA2519Procházka RudolfRudník7801:08:536
24MB2655Šesták KarelŠepa RS7101:09:134
25MC2770Menšík JanJablonec nad Nisou5601:09:152
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB861Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:00:0870
2ZA1773Grohová KarolínaVrchlabí9001:07:0062
3ZD2827Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5401:10:1054
4ZB3151Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:10:2148
5ZB3724Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:12:5644
6ZB4164Smith LucieVrchlabí7301:16:1640
7ZD493Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:23:1438
8ZA5047Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:25:4236
9ZC5146Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:26:1134
10ZC5421Klimešová LenkaVeselý výlet6101:30:2132
11ZD5526Vacková HanaSokol Starkoč5601:30:5930
12ZC5630Friebelová EvaTJ MARATONSTAV Úpice6201:38:4728
13ZD577Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:41:3126

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód