Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

20.4.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 20.4.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2158

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648
Šimůnek Jan828
Vacek Martin698

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Raim LadislavHradec Králové6400:56:4730
2MA29Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:56:4929
3MA310Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:58:0428
4MA411Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:58:1527
5MA712Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:59:0426
6MA813Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:59:2025
7MA914Martinec JindřichBrno6100:59:3524
8MA1115Prokop LubomírZbečník5701:00:4223
9MA1216Dostálek PetrSokol Lukavice6701:01:2622
10MA1317Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:02:1221
11MA1418Mraček JanLokomotiva Trutnov6601:02:2820
12MA1719Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:03:0919
13MA1820Rys JaromírMoravská Slávia Brno6401:03:4618
14MA2121Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6101:04:2717
15MA2222Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:04:3216
16MA2323Bolehovský PavelKER TEAM7101:04:3915
17MA2424Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:05:0814
18MA2525Matouš DušanKrkonoše Vrchlabí7201:05:1213
19MA2826Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7401:07:0912
20MA2927Kraus PavelSeba Poniklá6501:07:1511
21MA3328Čtvrtečka PavelLoko Trutnov6801:08:3610
22MA3429Erben JiříSpartak Nové Město nad Metují5601:08:399
23MA3530Hrubý RadovanČSAD Tábor5801:09:078
24MA3731Zapletal JanSlovan Špindlerův Mlýn6901:10:107
25MA3832Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5901:10:376
26MA4033Posler DitmarVTŽ Chomutov6801:11:185
27MA4134Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:11:374
28MA4235Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:11:403
29MA4436Balcar LubošVŠZ Praha5801:12:282
30MA4537Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5901:12:351
31MA4638Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:13:270
32MA4739Krab PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7301:13:440
33MA4940Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:14:210
Muži B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB541Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:58:1720
2MB642Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:58:2219
3MB1043Šmída OldřichSokol Studnice4800:59:5718
4MB1544Binter KarelLokomotiva Trutnov5101:02:4017
5MB1645Kavan IvanLOKO Trutnov5001:02:4916
6MB1946Melišík MilanLOKO Trutnov4701:04:0615
7MB2047Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:04:1014
8MB2748Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:06:1913
9MB3049Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:08:0012
10MB3150Náprstek JiříJilemnice4901:08:1011
11MB3251Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4801:08:1710
12MB3652Lapáček KarelStart Vamberk4801:09:409
13MB3953Nekovář MiroslavJiskra Horní Maršov4801:10:598
14MB5054Plecháček JiříKvěta Mělník4401:14:407
15MB5255Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:16:306
16MB5356Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:18:165
17MB5657Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:19:444
Muži C (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2658Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:05:2010
2MC4859Bielčik JindřichLichkov4001:14:189
3MC5160Miles PetrTJ Hostinné3701:15:208
4MC5761Kulda OldřichBaník Žacléř4001:22:077
5MC5862Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:22:536
Ženy (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA422Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6701:11:4010
2ZA533Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:18:1610
3ZA554Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5501:19:379
4ZA595Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:34:539
5ZA606Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:35:258
6ZA617Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5901:43:258
Trať 15 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Raim LadislavHradec Králové6400:56:4730
2MA29Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:56:4929
3MA310Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:58:0428
4MA411Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:58:1527
1MB541Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:58:1720
2MB642Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:58:2219
5MA712Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:59:0426
6MA813Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:59:2025
7MA914Martinec JindřichBrno6100:59:3524
3MB1043Šmída OldřichSokol Studnice4800:59:5718
8MA1115Prokop LubomírZbečník5701:00:4223
9MA1216Dostálek PetrSokol Lukavice6701:01:2622
10MA1317Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:02:1221
11MA1418Mraček JanLokomotiva Trutnov6601:02:2820
4MB1544Binter KarelLokomotiva Trutnov5101:02:4017
5MB1645Kavan IvanLOKO Trutnov5001:02:4916
12MA1719Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:03:0919
13MA1820Rys JaromírMoravská Slávia Brno6401:03:4618
6MB1946Melišík MilanLOKO Trutnov4701:04:0615
7MB2047Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:04:1014
14MA2121Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6101:04:2717
15MA2222Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:04:3216
16MA2323Bolehovský PavelKER TEAM7101:04:3915
17MA2424Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:05:0814
18MA2525Matouš DušanKrkonoše Vrchlabí7201:05:1213
1MC2658Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:05:2010
8MB2748Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:06:1913
19MA2826Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7401:07:0912
20MA2927Kraus PavelSeba Poniklá6501:07:1511
9MB3049Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:08:0012
10MB3150Náprstek JiříJilemnice4901:08:1011
11MB3251Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4801:08:1710
21MA3328Čtvrtečka PavelLoko Trutnov6801:08:3610
22MA3429Erben JiříSpartak Nové Město nad Metují5601:08:399
23MA3530Hrubý RadovanČSAD Tábor5801:09:078
12MB3652Lapáček KarelStart Vamberk4801:09:409
24MA3731Zapletal JanSlovan Špindlerův Mlýn6901:10:107
25MA3832Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5901:10:376
13MB3953Nekovář MiroslavJiskra Horní Maršov4801:10:598
26MA4033Posler DitmarVTŽ Chomutov6801:11:185
27MA4134Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:11:374
28MA4235Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:11:403
1ZA422Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6701:11:4010
29MA4436Balcar LubošVŠZ Praha5801:12:282
30MA4537Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5901:12:351
31MA4638Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:13:270
32MA4739Krab PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7301:13:440
2MC4859Bielčik JindřichLichkov4001:14:189
33MA4940Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:14:210
14MB5054Plecháček JiříKvěta Mělník4401:14:407
3MC5160Miles PetrTJ Hostinné3701:15:208
15MB5255Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:16:306
16MB5356Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:18:165
2ZA533Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:18:1610
3ZA554Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5501:19:379
17MB5657Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:19:444
4MC5761Kulda OldřichBaník Žacléř4001:22:077
5MC5862Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:22:536
4ZA595Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:34:539
5ZA606Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:35:258
6ZA617Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5901:43:258

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód