Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

21.4.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 21.4.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2161

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Šimůnek Jan828

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:55:3530
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:56:1029
3MA33Štěpánek PetrDNT Kadaň5600:56:2028
4MA44Seidl JiříTJ Lázně Bělohrad6600:56:2627
5MA55Mach VáclavSokol Havlovice5500:57:5626
5MA56Gombita JosefTJ čedok Praha5800:57:5626
7MA77Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:58:2324
8MA88Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:58:3123
9MA109Holubec LubošLoko Trutnov6800:59:2122
10MA1310Vojáček PavelLOKO Trutnov5101:00:0021
11MA1411Dostálek PetrSokol Lukavice6701:00:2320
12MA1512Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5801:01:2019
13MA1613Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6401:02:2218
14MA1714Novotný JiříSokol Havlovice5401:02:3017
15MA1815Mazač JaroslavPolice nad Metují6801:02:5416
16MA1916Holub MiroslavPolice nad Metují6601:03:1015
17MA2017Bureš JindřichSokol Havlovice5301:03:4314
18MA2418Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6001:06:0013
19MA2719Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7001:07:0912
20MA2920Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:3611
20MA2921Dufka RadimJaroměř5301:07:3611
22MA3122Davídek DušanTriatlon Vrchabí6001:07:549
23MA3223Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7301:08:038
24MA3324Trnka MilanTrutnov5601:08:087
25MA3625Jiránek MirkoSokol Havlovice5401:09:016
26MA3926Balcar LubošVŠZ Praha5801:10:175
27MA4127Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:414
28MA4228Klimeš BedřichJiskra Bukovice5601:12:183
29MA4729Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5901:13:052
30MA5630Kokeš JanBaník Rtýně5301:19:491
Muži B (trať 15,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB831Šmída OldřichSokol Studnice4800:58:3120
2MB1132Šklíba KarelSokol Havlovice5000:59:2519
3MB1233Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:4418
4MB2134Kavan IvanLOKO Trutnov5001:03:5717
5MB2235Linhart MilošTJ Poříčí4401:04:5016
6MB2636Pochobradský PavelTJ Jindřichův Hradec4601:06:4815
7MB2837Remenár JosefESSM Tušimice5001:07:1514
8MB3538Sadílek OtaSokol Albrechtice4601:08:4413
9MB3739Lanta JiříSokol Havlovice4401:09:1012
10MB3840Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:09:5911
11MB4041Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4501:10:3310
12MB4442Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4101:12:349
13MB4643Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:13:038
14MB4844Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:13:267
15MB5045Novotný JiříLOKO Česká Třebová4501:13:496
16MB5246Plecháček JiříKvěta Mělník4401:14:425
17MB5447Vlček ZdeněkSokol Havlovice4201:15:044
Muži C (trať 15,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2348Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3701:05:0810
2MC2549Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:06:159
3MC3450Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:08:428
4MC4351Černý ZdeněkLoko Trutnov3501:12:287
5MC4552Čepelka FrantišekJiskra Machov3201:12:496
6MC5353Blank JiříLázně Bělohrad3901:14:505
7MC5754Weis PetrLOKO Trutnov3901:21:044
Ženy (trať 15,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4955Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6401:13:4310
2ZA5156Vergeinerová Evaneregistrována6201:14:179
3ZA5557Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:16:178
4ZA5858Friebelová EvaSokol Havlovice6201:32:317
Trať 15,000 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:55:3530
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:56:1029
3MA33Štěpánek PetrDNT Kadaň5600:56:2028
4MA44Seidl JiříTJ Lázně Bělohrad6600:56:2627
5MA55Mach VáclavSokol Havlovice5500:57:5626
5MA56Gombita JosefTJ čedok Praha5800:57:5626
7MA77Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:58:2324
1MB831Šmída OldřichSokol Studnice4800:58:3120
8MA88Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:58:3123
9MA109Holubec LubošLoko Trutnov6800:59:2122
2MB1132Šklíba KarelSokol Havlovice5000:59:2519
3MB1233Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:4418
10MA1310Vojáček PavelLOKO Trutnov5101:00:0021
11MA1411Dostálek PetrSokol Lukavice6701:00:2320
12MA1512Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5801:01:2019
13MA1613Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6401:02:2218
14MA1714Novotný JiříSokol Havlovice5401:02:3017
15MA1815Mazač JaroslavPolice nad Metují6801:02:5416
16MA1916Holub MiroslavPolice nad Metují6601:03:1015
17MA2017Bureš JindřichSokol Havlovice5301:03:4314
4MB2134Kavan IvanLOKO Trutnov5001:03:5717
5MB2235Linhart MilošTJ Poříčí4401:04:5016
1MC2348Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3701:05:0810
18MA2418Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6001:06:0013
2MC2549Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:06:159
6MB2636Pochobradský PavelTJ Jindřichův Hradec4601:06:4815
19MA2719Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7001:07:0912
7MB2837Remenár JosefESSM Tušimice5001:07:1514
20MA2921Dufka RadimJaroměř5301:07:3611
20MA2920Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:3611
22MA3122Davídek DušanTriatlon Vrchabí6001:07:549
23MA3223Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7301:08:038
24MA3324Trnka MilanTrutnov5601:08:087
3MC3450Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:08:428
8MB3538Sadílek OtaSokol Albrechtice4601:08:4413
25MA3625Jiránek MirkoSokol Havlovice5401:09:016
9MB3739Lanta JiříSokol Havlovice4401:09:1012
10MB3840Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:09:5911
26MA3926Balcar LubošVŠZ Praha5801:10:175
11MB4041Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4501:10:3310
27MA4127Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:414
28MA4228Klimeš BedřichJiskra Bukovice5601:12:183
4MC4351Černý ZdeněkLoko Trutnov3501:12:287
12MB4442Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4101:12:349
5MC4552Čepelka FrantišekJiskra Machov3201:12:496
13MB4643Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:13:038
29MA4729Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5901:13:052
14MB4844Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:13:267
1ZA4955Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6401:13:4310
15MB5045Novotný JiříLOKO Česká Třebová4501:13:496
2ZA5156Vergeinerová Evaneregistrována6201:14:179
16MB5246Plecháček JiříKvěta Mělník4401:14:425
6MC5353Blank JiříLázně Bělohrad3901:14:505
17MB5447Vlček ZdeněkSokol Havlovice4201:15:044
3ZA5557Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:16:178
30MA5630Kokeš JanBaník Rtýně5301:19:491
7MC5754Weis PetrLOKO Trutnov3901:21:044
4ZA5858Friebelová EvaSokol Havlovice6201:32:317

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód